Дневник на Попи

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневник на Попи

Мнениеот gogo » Съб Ное 30, 2013 6:06 am

HippoDel написа:
Poppy написа:Е днес ми умря батерията на кухненската везна :bigsm32: :bigsm35: Не е честно! Сега няколко дни докато ми остане време да купя нова трябва да тегля на око.


Poppy, :but:
За това аз имам резервна батерия в чекмеджето. И освен това имам две везни! А, а? Много съм предвидлива. :bigsm27:


Хипчо,
Сега ако признаеш, че дупчиш по 2 билета в трамвая, за всеки случай, да не се окаже, че си си забравила картата - те признавам за най-предвидливата оЗонка :bigsm23:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневник на Попи

Зоната
 

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Karrita » Съб Ное 30, 2013 10:24 am

HippoDel написа:
Poppy написа:Е днес ми умря батерията на кухненската везна :bigsm32: :bigsm35: Не е честно! Сега няколко дни докато ми остане време да купя нова трябва да тегля на око.


Poppy, :but:
За това аз имам резервна батерия в чекмеджето. И освен това имам две везни! А, а? Много съм предвидлива. :bigsm27:
[/quote]

И аз така направих, купих си втора везна, защото първата като й свърши батерията, се оказа, че наоколо няма такива батерии ( само в един магазин имало, ама свършили...нали сме на село :( ), от тия дето са като за часовник, ама по-големи и си взех втора везна с прости 1,5V батерии, да ми е мирна главата. Сложих в шкафа една опаковка резервни и сега съм спокойна. :lol:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневник на Попи

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 30, 2013 12:23 pm

Karrita написа:
И аз така направих, купих си втора везна, защото първата като й свърши батерията, се оказа, че наоколо няма такива батерии ( само в един магазин имало, ама свършили...нали сме на село :( ), от тия дето са като за часовник, ама по-големи и си взех втора везна с прости 1,5V батерии, да ми е мирна главата. Сложих в шкафа една опаковка резервни и сега съм спокойна. :lol:


Kari,
И моите везни са така, едната е с плоска батерия, а другата ми е с обикновени 1,5V. :but: Но си имам и резервана батерия, от плоските, защото и кантарът ми е с такава. :mrgreen:
Кари, ти си от мойта партия, на предвидливите. :laugh4: :laugh1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневник на Попи

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 30, 2013 12:31 pm

gogo написа:
HippoDel написа:
Poppy написа:Е днес ми умря батерията на кухненската везна :bigsm32: :bigsm35: Не е честно! Сега няколко дни докато ми остане време да купя нова трябва да тегля на око.


Poppy, :but:
За това аз имам резервна батерия в чекмеджето. И освен това имам две везни! А, а? Много съм предвидлива. :bigsm27:


Хипчо,
Сега ако признаеш, че дупчиш по 2 билета в трамвая, за всеки случай, да не се окаже, че си си забравила картата - те признавам за най-предвидливата оЗонка :bigsm23:


Гого, :о
Това, което описваш, граничи с глупостта, :notagree: а не с предвидливостта. Предвидливият, просто проверява дали картата му е в джоба, когато влезе в трамвая, а не си дупчи билет, за всеки случай, а ти, чак пък 2! :stupid: Но :but: си носи билет, ако я е забравил, да има какво да дупчи. А, а? Подценяваш ме. :mrgreen: :laugh3: :laugh1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Italiano » Съб Ное 30, 2013 7:23 pm

Karrita написа:И аз така направих, купих си втора везна, защото първата като й свърши батерията ...

Хаха, Кари, ти, като свърши бензинът в резервоара, нова кола ли купуваш?! :laugh2:
Шегичка. :laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Karrita » Нед Дек 01, 2013 9:36 am

Italiano написа:
Karrita написа:И аз така направих, купих си втора везна, защото първата като й свърши батерията ...

Хаха, Кари, ти, като свърши бензинът в резервоара, нова кола ли купуваш?! :laugh2:
Шегичка. :laugh1:

Еееее чул те господ....Стига да можех, с най-голямо удоволствие. :laugh1:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневник на Попи

Мнениеот gogo » Нед Дек 01, 2013 10:40 am

Хипо,
Не се засягай :pray: Просто, перефразирах един стар виц :bigsm21:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Poppy » Нед Дек 01, 2013 11:47 am

Аз мисля, че Хипо не се е засегнала, защото има страхотно чувство за хумор :bouquet:
Хипо, аз също вече имам 2 батерии за везната. Ти си моят гуру в Зоната, толкова си стриктна и изпълнителна, де да можех и аз така. Пък и говориш датски, т.е. в моите очи си направо гений :laugh3: :laugh3: :laugh3:
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневник на Попи

Мнениеот HippoDel » Нед Дек 01, 2013 10:17 pm

gogo написа:Хипо,
Не се засягай :pray: Просто, перефразирах един стар виц :bigsm21:


Гого,
Ти пък, глупости, засегнала съм се. Няма такова нещо, просто ти отговорих, като една предвидлива жена, пътуваща с трамвай. :skyle27: :mrgreen:
Аз, ако се засягах от такива шегички, до сега да съм се гръмнала. :sad-roulette:
Пак ме подценяваш. ;) :laugh1: :laugh1: :laugh1:
:hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневник на Попи

Мнениеот HippoDel » Сря Дек 04, 2013 8:12 pm

Попи, кога ще си сложиш аватарче? Хайде, Нова година-нова премяна! ;) Издукарай се за празниците, :dress: да те познаваме от далече. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Italiano » Сря Дек 04, 2013 8:25 pm

Това е реплика на Пипи. Трябваше тя да я каже!
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Pipilota » Сря Дек 04, 2013 8:33 pm

Ей, Италианчоооооо :huffy: ти пък ко се обаждаш там зад решеките :prison: и се заяждаш само... :laugh4: Ако искаш да знаеш, Хипо става достоен мой заместник, и започва да се учи как да вкарва ред във форума :laugh4:

То тук в нашето виртуално "семейство" ако трябва да прекараме още една година заедно, и ще си знаем вече и кътните зъби- кой какво ще каже, кой кво яде, кой какви реплики използва, кой с каква пижама спи...ааааа, май ще станем като в Big Brother :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Poppy » Сря Дек 04, 2013 9:03 pm

HippoDel написа:Попи, кога ще си сложиш аватарче? Хайде, Нова година-нова премяна! ;) Издукарай се за празниците, :dress: да те познаваме от далече. :hug:


Хипо, трябва да ми остане малко време и да съм наспана, т.е. като излязат кътниците на детето. Днес беше апогеят на гадорията - спала 3 часа, умряла от студ, едва се добрах до нас. В момента гушкам едно пухкаво детенце и се размразявам до парното :lol:
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневник на Попи

Мнениеот HippoDel » Сря Дек 04, 2013 9:37 pm

Poppy написа:
HippoDel написа:Попи, кога ще си сложиш аватарче? Хайде, Нова година-нова премяна! ;) Издукарай се за празниците, :dress: да те познаваме от далече. :hug:


Хипо, трябва да ми остане малко време и да съм наспана, т.е. като излязат кътниците на детето. Днес беше апогеят на гадорията - спала 3 часа, умряла от студ, едва се добрах до нас. В момента гушкам едно пухкаво детенце и се размразявам до парното :lol:


Мале, милата, ти се измъчи с тези пусти кътници. Толкова ли е студено при вас? При нас времето днес беше много приятно, но датския метеорологичен институт предупреждава, че утре следобед и вечерта, ще има буря със ураганен вятър. Така че трябва по възможност да си стоим в къщи. :(
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Italiano » Сря Дек 04, 2013 11:10 pm

Пипи, не се заяждам - пазя ти авторитета. И трябваше да прозвучи като онова прасенце, дето го казва на Бъгс на края на филмчетата.
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневник на Попи

Мнениеот Poppy » Чет Дек 05, 2013 10:01 am

HippoDel написа:
Poppy написа:
HippoDel написа:Попи, кога ще си сложиш аватарче? Хайде, Нова година-нова премяна! ;) Издукарай се за празниците, :dress: да те познаваме от далече. :hug:


Хипо, трябва да ми остане малко време и да съм наспана, т.е. като излязат кътниците на детето. Днес беше апогеят на гадорията - спала 3 часа, умряла от студ, едва се добрах до нас. В момента гушкам едно пухкаво детенце и се размразявам до парното :lol:


Мале, милата, ти се измъчи с тези пусти кътници. Толкова ли е студено при вас? При нас времето днес беше много приятно, но датския метеорологичен институт предупреждава, че утре следобед и вечерта, ще има буря със ураганен вятър. Така че трябва по възможност да си стоим в къщи. :(


Пипи, много е влажно и като паднат температурите под 4-5 градуса, става голям студ. Това + един смразяващ вятър от морето и става страшно.
При нас днес имам ураганни ветрове, но то е често явление.
Тази нощ поспах :bigsm16: :bigsm16: :bigsm16: Е хубаво било!
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта