Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопаджия

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Katerinka » Сря Мар 23, 2016 11:12 am

Гого, майка ми много тежко понесе една пневмонияпневмония, и след нея кашляше дълго време, най накрая един лекар я посъветва да спре меда, каза че меда е противопоказателен за кашлица, и след като го спря се оправи !
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Зоната
 

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Вто Мар 29, 2016 12:08 pm

gogo написа:Кате, Ити,
Благодаря за съпричасността. Наистина много лоша пневмония. :gunshot: Лежане в болница. :bigsm36: Аз дето не помня поне от 15 години да съм лежал болен в болница и така да го загазя. Имало да става. Взех и всички възможни мерки за по-бързото ми възстановяване. Приемам от Madre Labs, Омега 800, 1000 по 8 гр. EPA+DHA на ден. Разчитам и на старо и изпитано лечение със синап. Едното е смлян синап и мед. Не е много зоново, но на кашлицата се отразява много добре, а и се взима само по 1 ч.л. няколко пъти на ден. Другото е синапените лапи - вечер. Само след 2 процедури усетих огромно облекчение. Дано всичко отшуми колкото се може по-бързо. :pray:


Здравей,Гого,кофти с пневмониите,особено вирусните,аз два пъти ги карам,без да се усетя,чак като стане страшно(единият път ме оставиха веднага след снимката в спешното на системи,пред плеврит :stupid:
дано бързо се оправиш,но със Зоната и добавки ще стане :)
Сега виждам,че си поръчал друго Рибено(http://eu.iherb.com/madre-labs-omega-80 ... gels/65844),аз последно преди месец си поръчах 4x240бр от от препоръчваното
преди това от теб(http://eu.iherb.com/Now-Foods-Molecular ... tgels/8305),ако това също е толкова добро ,бих го сменила,по-изгодно е май! :hm: От предишното пиех по 4бр,а от това по колко пиеш и да те помоля да ми кажеш как се изчисляваше,че понякога искам да вдигна дозата и четох,четох и не мога да го открия къде беше?
Бързо възстановяване пак ти желая! :bouquet:
п.с да не забравя-последните години,откакто един доктор за 2 месеца предписа 5 антибиотика и накрая вдигна ръце и каза-съжалявам,но повече не зная какво да направя и запончах да търся алтернативни методи на лечение,попаднах на един хомеопат(известен много сред младите бг.мама-др Атанас Михайлов),та той се е излекувал навремето с компреси на гърдите с извара и оттогава само с това се лекуваме вкъщи,доста успешно(ако искаш чукни в гугъл и прочети сам,може да ти е полезно) :bks:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Вто Мар 29, 2016 8:14 pm

Newwoman777,
Благодаря за включването. Вече съм по-добре след процедурите със синапа. Това за изварата и аз го мернах из нета. Ще го имам предвид в бъдеще(дано не се налага).
Що се отнася до Madre Labs, Омега 800, 1000 това за сега е най-качественото рибено масло, което се предлага на iHerb. За да не се повтарям виж в края на 5-я пост тук в дневника ми. Що се отнася до количеството във Въпроси и отговори във въпрос 55 можеш да прочетеш какво препоръчва д-р Сиърс. В 1 капсула от Madre Labs, Омега 800, 1000 има 0,8 гр. EPA+DHA, така че за поддържащата доза ще ти трябват 3-4 капсули. За оптимално здраве на ССС ще трябват малко повече от 6 капсули, за възпалителни болки - 12 капсули, а за лечение на неврологично състояние - 15 капсули на ден. Разбира се тези големи дози трябва да се приемат само ако рибеното масло е фармацевтичен клас каквото е и Madre Labs, Омега 800, 1000.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Сря Мар 30, 2016 9:01 am

Благодаря ти,да,малко по-скъпички са,стигат за 10 дена,засега ще си остана на другите...
а по принцип как се пият 8-9 и повече броя наведнъж,доста трудничко е,каквито са големи,пробвал ли си течно рибено(и ако-кое е добро) и гадничко ли е за пиене? :notagree:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Маня » Сря Мар 30, 2016 9:05 am

newwoman777 написа:
Благодаря ти,да,малко по-скъпички са,стигат за 10 дена,засега ще си остана на другите...
а по принцип как се пият 8-9 и повече броя наведнъж,доста трудничко е,каквито са големи,пробвал ли си течно рибено(и ако-кое е добро) и гадничко ли е за пиене? :notagree:


Ако си направиш труда да прочетеш ОмегаRx, ще разбереш, че от другите не трябва да приемаш повече от 2,5 грама. Високите дози са препоръчителни само при фармацевтичен клас рибено масло.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Сря Мар 30, 2016 9:23 am

:laugh4: Разконспирира ме,Маня(права си),все се "офлянквам" и се самозалъгвам,че само с първата книга на Бари мога да си я пазя Зоната,но вече не става,мина доста време,откакто съм ту в нея ,ту извън нея(не ме линчувайте,признат грях,половин грях :bow: ,то си е казано-човек веднъж попаднал ли е в нея и няма отърваване,все се връща :but: ) и май стигнах лимита си на глупостта си :skyle5: да имам късмета да зная за нея и да си причинявам болежки и здравни проблеми.Но преди 10-тина дни скъп за мен човек ме поразтърси с думи(за което съм му благодарна)-че ако така безотговорно към самата себе си я карам,да си подготвя завещанието и че с това показвам,че не обичам освен себе си,никой друг покрай себе си :bored1: ..... Та от 10 дена стриктно съм в Зоната и започнах книгите от сайта,този път обещах и на себе си-край,този път завинаги любов със Зоната :love: :angel:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Сря Мар 30, 2016 8:17 pm

Маня написа:
newwoman777 написа:
Благодаря ти,да,малко по-скъпички са,стигат за 10 дена,засега ще си остана на другите...
а по принцип как се пият 8-9 и повече броя наведнъж,доста трудничко е,каквито са големи,пробвал ли си течно рибено(и ако-кое е добро) и гадничко ли е за пиене? :notagree:


Ако си направиш труда да прочетеш ОмегаRx, ще разбереш, че от другите не трябва да приемаш повече от 2,5 грама. Високите дози са препоръчителни само при фармацевтичен клас рибено масло.


Маня,ще извиняваш,но докато прочета книгата,може ли да ми отговориш-това рибено,което вземем:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Molecula ... tgels/8305
не е висок клас ли и не мога да вземем от него повече от 2,5гр-т.е 4 броя?
Благодаря!
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Маня » Сря Мар 30, 2016 8:24 pm

newwoman777 написа:Маня,ще извиняваш,но докато прочета книгата,може ли да ми отговориш-това рибено,което вземем:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Molecula ... tgels/8305
не е висок клас ли и не мога да вземем от него повече от 2,5гр-т.е 4 броя?
Благодаря!

Да, добре си го изчислила - 4 капсули.

С фармацевтичния клас, предложен ти от Гого същия ефект ще получиш с 3 капсули. Направи си калкулацията - не мисля, че оскъпяването е голямо. Гого го беше изчислил.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Чет Мар 31, 2016 6:17 am

Оскъпяването е само 10 цента на грам EPA + DHA . Писал съм го в края на 5-я пост тук в дневника ми. Всеки цент си струва, за качеството, което получаваш.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Нед Апр 24, 2016 5:47 am

Има 20% промоция на рибените масла за уикенда - Weekend Deal: Extra 20% off Selected Fish Oils!. Важи до 20.00 часа българско време на 25.04. 2016 . Отстъпката от 20% се получава когато се сложи рибеното масло в кошницата.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пет Май 27, 2016 10:13 am

За iHerb има промо код - WEMAY30, който дава 10% отстъпка от всяка направена поръчка до понеделник 30.05.2016 . Въвежда се когато сте във вашата кошница в полето "Apply Rewards Code or Promo Code" и се натиска бутона "Apply". Изпробвах го - работи! ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Italiano » Пон Май 30, 2016 10:23 pm

Тоя код ми го дава невалиден ... :hm:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Вто Май 31, 2016 10:53 am

Ити, сори, закъснял си явно. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Italiano » Вто Май 31, 2016 11:14 am

Ами, нали до 30-ти ... даже те са по-назад с времето.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Вто Май 31, 2016 2:50 pm

А правилно ли го въведе? :th: Или пък от сайта да са се усетили, че много хора ползват този код? :think2: Знам ли, при мен стана.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пет Юни 03, 2016 11:34 am

Пак са пуснали промо код за отстъпки - SPORT68. За разни протеини и други неща ето тук. Отстъпката е 15%, а кода си е официален и до 8.06.2016. Ити, надявам се, че този няма да го закрият предварително. ;)

Маня, ще препоръчаш ли протеин, който си заслужава? :pray:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron