Дневникът на Лилит

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Pipilota » Пон Дек 02, 2013 6:42 am

Gazilot написа:
gogo написа:Тук определено ще сложим :under18: , че току виж наоколо се навъртат и невръстни зонбита


Споко, говорим за течение и нищо повече, хладно, топло, бяло - нищо нецензурно няма! :angel:


ОоОоооОООхххххх, Ох, ооххх, получих контракции от истеричен смях.... :laugh1: :laugh3: :laugh1: :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Лилит

Зоната
 

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот gogo » Пон Дек 02, 2013 6:50 am

pipilota написа:
Gazilot написа:
gogo написа:Тук определено ще сложим :under18: , че току виж наоколо се навъртат и невръстни зонбита


Споко, говорим за течение и нищо повече, хладно, топло, бяло - нищо нецензурно няма! :angel:


ОоОоооОООхххххх, Ох, ооххх, получих контракции от истеричен смях.... :laugh1: :laugh3: :laugh1: :laugh4:



Ехаааа,
Пипи май се готви да ни съобщи нещо :bigsm27:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Чет Дек 05, 2013 12:15 pm

:think2: от една седмица кантарът стоеше като закован. Вчера реших да изям един блок в повече - 12 блока (3:3:2 преди тренировка:3:1)и днес съм 300гр надолу- днес показва 70,900. А с'я де :think2:. Продължавам и днес на 12 блока пък ще видим докъде ще доведе експериментът.
Мъжът сваля прекалено бързо, а е на 14 блока. Май ще трябва да увеличавам и неговите блокове.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Нед Дек 08, 2013 9:59 am

Уф, открихме сезонът на омазванията. Нямаше как да изядем по толкова протеин, колкото блока от по 30 гр изпихме :laugh4: .

Вече си имаме фурна :happy-bouncymulticolor: , отивам да чета рецептите, че обещах да изпека нещо като сладкиш.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Karrita » Нед Дек 08, 2013 10:33 am

лилит написа:Уф, открихме сезонът на омазванията. Нямаше как да изядем по толкова протеин, колкото блока от по 30 гр изпихме :laugh4: .

Айде честито! :laugh1:
Добре ли мина на следващия ден?
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Нед Дек 08, 2013 11:33 am

A, чак до махмурлук не го докарах, щото пиенето беше комбинирано с много хорА, купонът беше с танцовия клуб.
Ама кантарът нещо днес ми се сърди :laugh: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Пон Дек 16, 2013 1:32 pm

Оф, аз пак съм се закрепила на едни грамчета (70,400) и не мърда тоя кантар. С мъжкото ядем едно и също, (различен брой блокове, де), той се топи кат майски сняг, аз стоя на едно място :angry: .
На всичкото отгоре той напоследък прегрешава по разни свински погребения и подобни, аз спортувам двойно повече от него и накрая кантарът на него му се мазни, а на мен...
Няма справедливост на тоя свят :angry: .

Успокоителното е, че от 20 и някой октомври досега, за по-малко от 2 месеца, съм загубила по 10 см от талията и корема и 7 см от ханша. Новите ми тесни дънки ми стоят като чужди :laugh4: ама ще изчакам още два месеца и тогава ще вадя шевната машина :laugh: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот HippoDel » Пон Дек 16, 2013 2:04 pm

лилит написа:Успокоителното е, че от 20 и някой октомври досега, за по-малко от 2 месеца, съм загубила по 10 см от талията и корема и 7 см от ханша. Новите ми тесни дънки ми стоят като чужди :laugh4: ама ще изчакам още два месеца и тогава ще вадя шевната машина :laugh: .


Лили, че те сантиметрите за по-важни от килограмите. Ти с толкова спорт сигурно си си увеличила крехката телесна маса. Това са стахотни резултати за 2 месеца-10 см от талията и корема и 7 см от ханша, ти направо ме уби. :sniper: :о
Браво на теб! :bigsm20:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Пон Дек 16, 2013 2:21 pm

Ами те "тренировките" ми са основно кардио. Не съм заформила чак толкова нещо мускулатура, че да натежи. К'вото се подава мускул под сланината е благодарение на самоизтезанията ми от преди да се нашишкам.
Малко ми се виждат 5кг за 2,5 месеца, миналата зима за това време свалих двойно.
А за сантиметрите и аз се изненадах, защото не съм се мерила от началото досега, разчитам на огледалото и кантара. И си се ядосвам, че бавно свалям. Обаче всички край мен взеха да ми разправят че мнооого съм отслабнала, и реших да се замеря :laugh: .
А колко се ядосвах на новите ми дънки, че са менте и толкова бързо се разшириха :laugh4:
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Karrita » Пон Дек 16, 2013 4:14 pm

Според мен е важно като се видиш в огледалото да се харесаш, а не да гледаш и да се вайкаш около някакви цифрички от кантара. :lol:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Пон Дек 16, 2013 5:40 pm

Karrita написа:Според мен е важно като се видиш в огледалото да се харесаш :lol:

А това вече е мисия невъзможна :lol: Аз кат' бях 55 кила, млада и хубава, все си намирах кусур, та сега ще се харесам :laugh: . Ама поне да не съм кръгла, де :laugh4:
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Karrita » Пон Дек 16, 2013 7:05 pm

лилит написа:
Karrita написа:Според мен е важно като се видиш в огледалото да се харесаш :lol:

А това вече е мисия невъзможна :lol: Аз кат' бях 55 кила, млада и хубава, все си намирах кусур, та сега ще се харесам :laugh: . Ама поне да не съм кръгла, де :laugh4:

Струва ми се, че трябва да погледнеш с по-положително око на себе си ;) . Човек трябва да се обича!
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Italiano » Пет Фев 21, 2014 4:28 pm

Я, Лили се появи! Къде ходиш, бре, моме?! :)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта