Зоновият Живот на Мариана

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Сря Окт 16, 2013 7:35 pm

Ето го и моят дневник накратко и набързо ще ви разкажа за себе си . Преди зоната аз бях 125кг сърдита жена на целия свят с високо кръвно и адски сърцебиения и учестен пулс,,срамували се от себе си. Просто бях загубена,лутах се от диета на диета без резултат и все повече се страхувах че мъжа ми може да ме изостави заради килограмите,детето ще се срамува че мама е дебела,бавноподвижна и все намусена. Неискам да кажа,че съпруга ми нещо ми намекваше,но аз неисках да излизам не стоях добре до него. Но научих за зоната от интернет изчетох форумите и на мига започнах в началното без везна,но.......благодарение на зоркото око и навикване на Пипи скоро си купих везна. И резултатите не закъсняха 1 -те месеци свалях по 3-4кг и то зимата,започнах зоната средата на ноември 2012г. По празниците се поотпусках,но след това винаги си влимах в ЗОНАТА.И така малко по малко Мариана усети,че няма нужда от хапчета за кръвно. И така ето ме сега пия глог вместо енап хаш и конкор. Щастлива съм и тежа 87кг. Гордо заявявам,че свалих 38кг май толкова се пада,това е 38кг мазнина за Бога. Всеки който ме познава неможе да повярва,че без хапчета съм свалила въпросните килограми и че съм по свежа и енергична от всякога.Никога не съм се чувствала толкова добре. Това е една малка част от живота ми в ЗОНАТА!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Зоновият Живот на Мариана

Зоната
 

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот HippoDel » Сря Окт 16, 2013 9:24 pm

Марианка, честито ти дневниче! :bouquet:
:bigsm27: Ще надниквам често тук, за да се зареждам с положителни емоции.
До скоро! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Djidji » Сря Окт 16, 2013 10:12 pm

Браво Марианка,чудесно си се справила с предизвикателството Зоната. :hug: Продължавай да следваш мечтата си.
Аз имам въпрос -пиеш ли рибено масло?
Аватар
Djidji
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Авг 23, 2013 9:49 pm
Варна

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Italiano » Сря Окт 16, 2013 10:27 pm

Време беше. :wave:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Pipilota » Чет Окт 17, 2013 4:57 am

:laugh: Аааааа, и какво стана сега... :think2: Пипи я навиквала, и тя сериозно се взела в ръце... Аз горката пак съм виновна :bored1:
Марианкааааа, честито ти дневниче. Както казва Ити- време беше, защото ти си шампионката в този форум с най-много свалени килограми, и без съмнение първото място е за теб, а след теб се нареждат мъжо и Гого с по 20 и няколко кила :love:
Ако всички бяха изпълнителни колкото теб, и объщаха внимание на моите подвиквания, тук щяха да се разхождат само фиданки, но за съжаление малко са хората с такава воля и инат като твоя :love: Като се има предвид от колко години викам в бгама, а тук май се отказах да викам вече :) Сигурно защото започвам да остарявам и за това омеквам:)
И другото- като се замисля, колко по-мъчително е да гладуваш, или да ядеш само плодове и разните му там други шантави диети....а в Зоната никога не се стига до огладняване, човек е пълен с необичайна енергия, и да не говорим за здравословните ползи, и пак обаче всички остават в зоната няколко седмица и са до там, после дневниците им тук прахолясват....аз за тва откачам, като се покажат някои нови зонуващи на хоризонта, бързат да си отворят дневниците, пишат два реда, и решават че Зоната не е за тях....и отиват на по предпочитания мазохистичен начин за слабеене- гладуването или някоя шантава диета с безброй странични ефекти,

И така, Марианка искам официално да заява, че ти заслужаваш повече от всички нас да си имаш дневник :) Снимките са ти уникални, и както казах, ако ни позволиш след още няколко месеца ще направим специална страничка за шампионите в Зоната със снимков материал. :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 17, 2013 7:06 am

Благодаря ви приятели! Знаете ли аз никога не съм била с превъзходни мерки винаги съм си имала 4-5кг отгоре,но тук последните години се отпуснай много. Баща ми все ми казваше никога няма да забравя думите му: Миме хапнах по малко,но често и ще бъдеш добре!
Пипи ти изглежда наистина се кротна :laugh: май е време да се впуснеш в действие.
На новите в Зоната мога да кажа не се отказвайте,защото от вас зависи дали ще сте здрави и слаби,защото Зоната действа! Ако вие не си помогнете няма кой друг да ви помогне!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 17, 2013 7:08 am

Djidji написа:Браво Марианка,чудесно си се справила с предизвикателството Зоната. :hug: Продължавай да следваш мечтата си.
Аз имам въпрос -пиеш ли рибено масло?

Джиджи не пия рибена масло, но това ще е следващата крачка,която ще направя.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 17, 2013 7:11 am

И....след като вчера кардиото ме разби само 3мин издържах днес си давам почивка и утре с нови сили започвам отново ;) Усмихнат ден!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Poppy » Чет Окт 17, 2013 8:48 am

Марианка, имах удоволствието да видя твои снимки преди и след Зоната. Мога да кажа, че имаш огромна промяна. Изглеждаш чудесно.
За спорта, не се притеснявай, аз мисля, че със загубата на тегло ще ти е все по-лесно да се движиш. Аз за момента само разходки и бързо ходене практикувам.
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 17, 2013 9:26 am

Благодаря Попи е виж за бързото ходене изобщо не съм се сетила да предполагам,че с времето ще се справя с кардиото :wow: очаквам и ти да постигнеш много добри резултати :love:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот gogo » Чет Окт 17, 2013 9:53 am

Марианче,

Честито дневниче и от мен :bouquet: И не отлагай дълго започването на приема на омега 3 под формата на рибено масло. Надявам се, че нямаш нужда от убеждаване за ползите от него за Зоновия живот :laugh:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 17, 2013 10:38 am

Благодаря Гого мда нямам нужда от убеждение за маслото от скоро чета и преглеждам редовно темата за него още съм в процес на избиране :laugh:
Лимит беше публикувала едно масло мисля него да взема вие какво ще кажете за него.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот gogo » Чет Окт 17, 2013 11:56 am

Марианче, дай линка за маслото да го видим.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 17, 2013 7:25 pm

www.newfoods.bg e сайта като се прибера от работа ще ти пратя линка
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот HippoDel » Чет Окт 17, 2013 10:32 pm

marianapanova написа:Благодаря Гого мда нямам нужда от убеждение за маслото от скоро чета и преглеждам редовно темата за него още съм в процес на избиране :laugh:
Лимит беше публикувала едно масло мисля него да взема вие какво ще кажете за него.


лилит написа:Не видях да сте го обсъждали и да питам, някой проверявал ли го е това. Пише, че е молекулярно пречистено, пак е на NOW Foods, но поне се поръчва от България и цената май е добре. Питам, защото искам да поръчвам в по-големи количества заради сестра ми (тя трябва да пие по 15гр) и тези митнически истории ми идват в повече.

Марианка,
Ако имаш предвид това рибено масло. При него в две капсули от 2 г се съдържат DHA 360 мг и EPA 240 мг. Значи в една капсула от 1 г има DHA 180 мг и EPA 120 мг. А в маслото, препоръчвано навсякъде от Гого, в една капсула от 1 г, се съдържат DHA 360 мг и EPA 240 мг, т.е. двойно. Така, че моят съвет е да си вземеш от това, което Гого и много други от нас пият. Тук в дневника на Гого viewtopic.php?f=11&t=58, той описва всичко с подробности, как и от къде се поръчва.
Успех! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Пет Окт 18, 2013 7:25 am

Благодаря Хипо ще го прегледам и него най вероятни рибеното масло на Гого ще поръчам. По колко капсули се пие на ден?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Следваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron