Дневникът на Хриси

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Чет Фев 13, 2014 4:32 pm

pipilota написа:
Хриси написа:.....От три дни, обаче, започна да ми се подува корема, да покачвам тегло и да ме боли пак кръста адски. Нямам и тази енергия, дето ми се получи в началото. На какво може да се дължи според вас?

Това ми звучи като на пристигащ цикъл :think2:

Има-няма след две седмици, живот и здраве, ще дойде.
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Зоната
 

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Вто Фев 18, 2014 1:51 pm

Аз да се похваля, че кантарът ми има раздвижване- надолу с 0,800 кг. Всичко пак потръгна както ми се иска :yess: .
Иначе и дума не става при мен да спра кафето. В най-лошия случай пия по 3,5 кафета на ден, а в най-добрия случай- по две. Успокоявам се, че чашките са ми малки и пия тип италианско кафе.
Също така, забелязвам, че като прегреша с нещо сладко, пак не ми се получава инсулиново гадно. Аз ли нещо не съм в ред, или съм единичен случай?
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Karrita » Вто Фев 18, 2014 3:43 pm

Хриси написа:Също така, забелязвам, че като прегреша с нещо сладко, пак не ми се получава инсулиново гадно. Аз ли нещо не съм в ред, или съм единичен случай?

О, и при мен е така, ям, пукам, прегрешавам, съгрешавам, отпускам си душата и тем подобни и нищо инсулиново гадно нямам....
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Radost » Вто Фев 18, 2014 4:10 pm

Хриси 3кг за 2 седмици е чудесен резултат ,само така,не се отказвай с тези застои ,и аз така правех когато гладувах и от яд че хем не ям хем не свалям тичах до магазина и си купувах всичко дето ми е най-вкусно и такива гастрономически пирове си устройвах със сладичко че не искам да се сещам .Слава Богу вече не е така,не ми се яде сладко изобщо ,кафето не ми е проблем ,правя си от ръж и леблебия понякога като ми се допие ,подслаждам със стевия .

Ще се подкрепяме ! Успех :hug:
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Вто Фев 18, 2014 4:38 pm

Аз без захар си го пия от малка, така че не ми пречи на Зоната и инсулина.
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот vanja » Пет Фев 21, 2014 7:41 am

Хриси, исках да те питам ти в Бургас намираш ли някъде от този нискомасления котидж на Linessa? Аз колкото пъти отида в Лидл в нашия квартал, а хода доста често, че ми е наблизо, но все има от по-високомасления на Goldessa. Ти намираш ли го в някой от Лидълите тук?
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Пет Фев 21, 2014 9:11 am

Да, Ваня, намирам в този в Изгрев, ако няма там-проверявам на Лидл в центъра. Обикалям доста често, за да намеря това, което ми е нужно. Имам чувството, че зареждат малко и свършва бързо, затова ако намеря- взимам си поне 3-4 кутийки, но проверявам през ден поне.
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот eldass » Пет Фев 21, 2014 10:03 am

И при нас зареждат малко и винаги ровя и размествам за този нискомаслен котидж, в цялата щайгичка има само 3 кофички и много се чудя защо е така.... :th: и за това си зареждам по 6. :mrgreen:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот tanita68 » Пет Фев 21, 2014 11:24 am

Момичета и тук в Лидл е по същия начин. Не знам защо ги смесват. Добре че намирам по другите магазини обезмаслен и рядко купувам от там.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот HippoDel » Пет Фев 21, 2014 5:20 pm

Хриси написа:Аз без захар си го пия от малка, така че не ми пречи на Зоната и инсулина.


Хриси, кофеинът също влияе на инсулина и може да те изведе от Зоната. Прочети 29 въпрос.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Сря Апр 01, 2015 8:35 pm

Понякога ми се иска да можех да върна времето назад, но не по-далеч от 04.01.2014г.
Беше толкова хубаво начало. Продължи 4-5 месеца. Приключи с 10 свалени килограма и мноого енергия.
После някак странно всичко се обърка. Няма значение. Сега съм пак в изходна позиция. Изглеждах доста по-добре, благодарение на Зоната и Зоновото семейство. Смятам скоро да се върна пак. Таблицата на зоновите блокове още е на десктопа на компютъра ми. Ще я поглеждам все по-често.
Поздравления на всички за постигнатите здравословно-естетически резултати!
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот jivas » Сря Апр 01, 2015 9:38 pm

Няма как да върнем времето. Успех за напред! :)
Аватар
jivas
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 108
Регистриран на: Съб Яну 10, 2015 1:06 am
Бургас
Мъж

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Tatyana » Чет Апр 02, 2015 1:44 am

Хриси, никога не е късно да започнеш отново и ти го знаеш. Знаеш още, че тук ще намериш подкрепа :hug:, а другото зависи от теб. Успех и ще се радвам, ако отново се върнеш тук :bigsm18:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Чет Апр 02, 2015 6:41 am

Благодаря ви!

Мислено винаги съм била с вас. Четях дневничетата ви до лятото на миналата година и се радвах на успехите на всички- стари и нови членове на Зоната.
До тогава общо имах 12 свалени килограма, спазавах режима на хранене, когато можех, друг път излизах за по седмици, но от есента на 2014г. тотално се изгубих, поради драматични събития в моя живот. Въпреки това, през цялото време имах нужда да се храня зоново и да постигна онази предишна хармония на здрав дух в здраво тяло.
В Зоната е истината, и във всички усилия, които сте положили за този прекрасен сайт.

Хубав ден желая на всички!
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Melkat » Чет Апр 02, 2015 8:10 am

Хриси написа:... но от есента на 2014г. тотално се изгубих, поради драматични събития в моя живот. ..

Хриси, неотдавна и в моя живот се случиха драматични събития, които тотално преобърнаха живота ми. Нямах възможност да тегля, меря и готвя, но това не ме спря да балансирам на око. Може би причината е в това, че за мен мотивът да се храня по този начин е доброто здраве, кондиция и енергичност, а не свалянето на килограми (не, че не свалих няколкото излишни килограми :) )
Успех :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот NikoLinia » Чет Апр 02, 2015 8:07 pm

Здравей Хриси!
Тази вечер прочетох твоя дневник. Поставих си за цел да се запозная с хората, които са се потрудили да направят дневници и да информират останалите за случващото се с тях. Иначе чета форума отдавна и се регистрирах, но не съм активна. Не можах да подмина с лека ръка последните ти постове и искам да ти кажа следното /тъй като съм близо 15 години по-голяма от теб/ - когато бях по-млада и напориста, си мислех, че всичко трябва да става от първия път, че ако ми се наложи да правя нещо повторно това означава, че съм се провалила. Това отнемаше енергията ми и ме обезсърчаваше. Сега виждам нещата съвсем различно. Радвам се когато мога да направя нещо отново. Зная, че мога да го направя по-добре. Не извършвам просто някакви действия, а наблюдавам всичко много внимателно. Забелязвам много нови и важни неща. Наслаждавам се на всичко, което правя. Радвам се, че имам възможност да го правя! Освен това никога нищо не е същото - всичко е различно и аз съм ралична. Това е хубаво! Забавлявай се! Радвай се!
И успех! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron