Дневникът на Хриси

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот yaneva » Вто Яну 28, 2014 11:24 pm

Здравейте момичета :wave:
Изглежда стартираме заедно. Аз започнах Зоната на 2.01.14. Усещам същите промени като вас -пиенето на вода , липсата на вълчи глад и най-голямата ми гордост е 26 дни без сладко.

Мъфните от рецептите наистина изглеждат страхотно.Аз един път се мъчих да ги направя ,но сместа ми стана много водниста.Мисля тия дни пак да пробвам :)

Хриси, 3 кг за две седмици супер :yess: :yess:

Радвам се,че стартираме заедно :laugh3:


Ааа не бързайте да късате дипломи, има яйца с размер XL,които направо си излизат 3 блока :laugh3:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Хриси

Зоната
 

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Italiano » Вто Яну 28, 2014 11:26 pm

Аааа, за зоновия топ-шеф на Форума грешките са недопустими! :laugh2:
За наказание Кари да врътне 2 партиди мъфини за Гази. Че е най-наблизо ... въпреки че ще е малко "на краставичар краставици". Все пак знаем кой е Мъфин мен.
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Gazilot » Вто Яну 28, 2014 11:31 pm

Ох, остави, остави, че и бях в тях днеска, че и на всичкото отгоре ядох от тях, че и още по-отгоре я питах, "балансирани ли са?" и тя с цялата си наглост ми каза "да". Сигурно като съм се обърнал се е смеела злорадо: "прецакания МъфинМен, на ти сега!!!".
Аз съм жертвааааааа!!!
Как един по един си отиват приятелите, мамка му :(
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот yaneva » Вто Яну 28, 2014 11:34 pm

"Мъфин мен" -това ме изкефи :cooking1: :laugh1:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Gazilot » Вто Яну 28, 2014 11:37 pm

Има балада за него, в дневника ми.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот yaneva » Вто Яну 28, 2014 11:43 pm

Охоо , щом от сега има балади за него,значи след някоя година в учебниците ще го пишат,песни ще се пеят.. Приказки ще се разказват за мъфена,излезнал от фурната.. на "Мъфин Мен " хахха :laugh3:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Italiano » Сря Яну 29, 2014 12:30 am

Гази, да знаеш, че цялото това си е било планирана акция с цел компрометиране.
Небалансираният мъфин е криптонитът на Мъфин мен!
:refuse:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Gazilot » Сря Яну 29, 2014 1:07 am

Пиша от болницата. След процеудата по клизмата се чувствам в пъти по-добре. Мисля, че ще живея.
Мъфинът, който не ни убива, ни прави по-силни!!!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Сря Яну 29, 2014 9:48 am

Ехааа, какъв мъфински купон се е вихрил тука! Аз скоро мъфини едва ли ще успея да сделам ( :lol: ), нито с два, нито с три блока яйца.

Янева, и аз се радвам, че стартираме заедно и ставаме все повече начинаещи другарчета по пътя. Извън форума на колкото хора съм опитала да обясня за Зоната и за прекрасния начин за отслабване, веднага реагират с репликата: "ааа, то много сложно", придружено с физиономия :notagree: . Наистина когато се работи е трудно да се спазват часовете и точно определените храни и грамажи, но не е невъзможно. Все пак наистина без усилия нищо не става, така че много се радвам за взаимната ни подкрепа тук в този форум. Извън него си нямам никого :( .
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот yaneva » Сря Яну 29, 2014 12:23 pm

Да,така е.На пръв поглед изглежда сложно,но само на пръв поглед :laugh3:
След като се прочете книгата,всичко се избистря и разбираш ,че това е най-лесното и приятно отслабване.Аз като си спомня,как съм се мъчила по 20 дни на плодове...сега това е песен.

Вчера се опитах да обясня,колко лесно е храненето в зоната и какъв е принципът.След 15 минути обяснения, отговорът който получих беше : „Ооо и ние така се храним.. варим си леща,картофки,салатки..леки храни,постни.."

Останах безмълвна :stupid: :lol:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Karrita » Сря Яну 29, 2014 12:39 pm

Eeeeeee, то пък човек да не направи ПРАВОПИСНА грешка!!!! :angry:
Извинявам се за което! Тези мъфини, сладките имат поне три варианта в моя тефтер и затова съм направила грешката!
За дипломата....хич не ми пука....Ити подарявам ти я, аз пак ще си правя рецептички и ще си ги папкам :bigsm30: , без да споделям тука.... ;)
Гази, споко брато, така лесно няма да умреш....балансиран си беше мъфина и още как.... :cook:, само, че другата рацепта е по-готина....ти хапна от гадните :laugh:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Сря Яну 29, 2014 1:29 pm

yaneva написа:Да,така е.На пръв поглед изглежда сложно,но само на пръв поглед :laugh3:
След като се прочете книгата,всичко се избистря и разбираш ,че това е най-лесното и приятно отслабване.Аз като си спомня,как съм се мъчила по 20 дни на плодове...сега това е песен.

Вчера се опитах да обясня,колко лесно е храненето в зоната и какъв е принципът.След 15 минути обяснения, отговорът който получих беше : „Ооо и ние така се храним.. варим си леща,картофки,салатки..леки храни,постни.."

Останах безмълвна :stupid: :lol:


Ха-ха! А като се хранят така, има ли полза?
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Pipilota » Сря Яну 29, 2014 3:41 pm

yaneva написа:Вчера се опитах да обясня,колко лесно е храненето в зоната и какъв е принципът.След 15 минути обяснения, отговорът който получих беше : „Ооо и ние така се храним.. варим си леща,картофки,салатки..леки храни,постни.."

Останах безмълвна :stupid: :lol:

И не мене ми се случвало няколко хиляди пъти подобно нещо. Уж те слушат, кимат че те разбират, и после заявяват - да, и ние сме така бе, винаги имаме салатка, пържолки, маслинки...ми е значи и ние се храним здравословно.... :oh: :stupid: или другото- да те гледат тъпо, и да нямат търпение да се смени темата, или пък да ти кажат- абе вие сте луди, кантари, мерилки, чаши-маши...пълни глупости и т.н и затова от мноогоо много време съм спряла да говоря на тази тема с който и да е извън форума.
Както се казва, когато учникът е готов, тогава се учителя сам се появява. Иначе колкото и да му говориш на един човек, файда Йок ;)

Чето се случва, ако отидем на гости, и все почват да подпитват, какво става, как е зоната, как е сайта и т.н, и все имам чувството, че ми се подиграват с тези въпроси вече, ама хич не ми дреме, казвам им само, че е всичко е повече от перфектно и до там...няма файда да се правим на пророци...простосмъртните още не са готови да ни чуят :laugh1: за да се извисят като нас :smdance:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Сря Яну 29, 2014 3:54 pm

Oхххх, Пипи, де да беше въпроса само до пророчествата. Нямам думи! Както казваш, даже гледат да сменят темата. И по-лошо има. Преди няколко месеца, след цяло лято гладуване и зверска работа, едвам свалих два килограма. Помислих, че нещо ми има на хормоните и ходих на лекар да ми ги изследват от-до! Нищо! Здрава съм като чук, даже инсулина ми е беше в норма при все кила торти дето ядях. После пък падаше до 3-4 след ядене (даже нисък). Единствено имах постоянни болки в кръста и в гърба, особено сутрин "на гладно". Та, питам лекарката какво да правя, как да ги сваля тия кила. А тя ми отговаря- "яж повече ориз и картофи". Ми нали аз от ориз, картофи и торти качих 25 кг. отгоре си, колко повече ориз да изям?! Лекарите са абсолютно недосетливи на тази тема. Те знаят перфектно какво е това инсулин и какво е това глюкагон. Е, не могат ли да се сетят да ги балансират и да ни дадат адекватен съвет.
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Raniya » Сря Яну 29, 2014 4:40 pm

Не са чували за гликемичен индекс явно :hm:
Ориз, картофи и тестени правят поразии, но да споделя нещо за ориза...Моя приятелка замина за Китай и живя там 3години. Тя е на диета откакто я познавам, не яде въглехидрати. Там обаче ядеше ориз на всяко ядене и си дойде като солета :)
Те заместват хляба с ориза, но го ядат само варен без мазнина и сол..Странна работа! Китайците изяждат тонове ориз повече от нас, пък ние сме в пъти по-затлъстели от тях :)
Явно белия хляб , така типичен за тия ширини, и всички негови производни...ни правят болни и дебели!
Raniya
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Дек 15, 2013 2:19 am

Re: Дневникът на Хриси

Мнениеот Хриси » Сря Яну 29, 2014 5:58 pm

Да, наистина няма дебели китайци. Обаче май вместо свинско и холестероли хапват риби, суши и водорасли, за които знам че ускоряват процеса на отслабване. Иначе в самия ориз има и целулоза, но в картофите и хляба няма.
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта