Извън-Зонов клюкарник - Част 2

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tonkata » Вто Апр 14, 2015 7:49 pm

Удоволствие е да поздравя ЧОВЕКА допринесъл за моето осъзнато преобразяване с
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
Пипи, бъди здрава и много обичана !

Изображение
Последна промяна Tonkata на Вто Апр 14, 2015 9:51 pm, променена общо 1 път
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот тина » Вто Апр 14, 2015 7:51 pm

Честит рожден ден,Пипи :love: Много щастие,много късмет и успехи и естествено здраве,ама ти си го имаш от зоната :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Сря Апр 15, 2015 5:51 am

Оооо, :bouquet: Милите ми те.... :grouphug: каквото и да кажа, няма да е достатъчно. Благодаря ви от сърце, от цялата си душа, и изобщо всичко в мен иска да извика с пълно гърло едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ :bigsm22: Не знам дали осъзнавате, но всичката тази позитивна енергия която усещам, дори и само виртуално промени целия облик на този един единствен ден в годината. И ще остане завинаги запчатан в съзнанието ми. Преди да ви прочета пожеланията, не се бях замисляла, че без да искам съм допринесла за промяната в живота на някои от вас, и то в положителна насока. Това осмисля част от живота ми. Какво по-хубаво от това, да знаеш, че си помогнал..дори и с нещо малко. Ако ви нямаше вас, никога нямаше да се сблъскам с това невероятно чувство. За което отново благодаря.

Имах голяма нужда от такива мили думи в този период от живота ми....за да изплувам от блатото и да се усмихна. Всеки е имал подобни дупки в които е попадал..аз в момента съм в подобна емоционална дупка, и нямам думи с които да изразя колко ме стоплихте. :littlehearts: Но това са периоди, в които се учим и се каляваме. Така, че не няма да се предам, и в момента гледам на живота като едно голямо предизвикателство...като поредното трудно ниво на играта в плейстейшъна ми, което няма как да не го мина....ако се откажа, няма да съм аз просто :)

Малко се разчувствах и спирам да пиша. Ако има нещо по-голямо от искрената дума Благодаря, ви го изпращам с цялото си сърце. Обичам ви всички, колкото и странно да звучи тук в това виртуално пространство....И днес ще си полея единствения специален ден в годината с едно малко алкохолно удоволствие наречено Уиски :grouphug: И пак..малко тъпо и сантиментално, ама наистина ви обичам...свикнала съм с вас и това е :rheart: :rose-1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Melkat » Сря Апр 15, 2015 3:12 pm

Пипи, горе главата :bigsm28: Каквото и да се е случило, не забравяй източната мъдрост: "И това ще мине." :love:
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tatyana » Чет Апр 16, 2015 12:19 am

Лелеее, как можах да пропусна като знам кога си :stupid:. Мила Пипилотка ЧРД и от мен с малко закъснение :birthd:. Да си жива и здрава още 100-ина години, както и всичките ти близки хора около теб, да получиш всички желани от теб :gift2: от живота, защото ги заслужаваш, да продължаваш да ни радваш с този прекрасен форум и май вече думите не стигат и ще ти кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ , че просто те има :bigsm22: :potfl: :rheart:


p.s. И моето Слънце в къщи те поздравява без да те познава и да знаеш, че всички въглехидратни блокове :bigsm40: тази вечер сме ги изпили за твое здраве :bigsm1: :pipilota:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Чет Апр 16, 2015 5:08 am

Охх, Мелкат, знам я тази притча много добре ;) Ама в повечето случаи мога да кажа, че съм в другата дупка на живота- щастливата, и тогава тази притча за "И това ще отмине" не ми се иска да я знам дори ;) Обаче сега с удоволствие си я припомних, благодарение на теб. Определено ми подейства ми позитивно, за което тенк юю :bouquet:

Таничка, мила наша Таничка, как да ти благодаря не знам :hug: Много мило и много сладко... :littlehearts: И кажи на твоето слънце, че и аз му благодаря за въглехидратната жертва в мое име. И аз много обичам този вид жертвоприношение за другите, за това напълно го разбирам :laugh1: И отново Благодаря, че сети за мен :bigsm22:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Вто Май 05, 2015 3:51 pm

Алекс, да не обърка форума нещо ...?
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Вто Май 05, 2015 11:02 pm

Честит празник на всички зоНковци кръстени на Свети Георги Победоносец! Нека той бди над вас и любимите ви хора и да ви помага победоносно да вървите по пътеката на Зоната!
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот mahona » Сря Май 06, 2015 8:39 am

Честит празник на всички празнуващи днес!Нека Свети Георги ви помага да сте силни,смели и да преборите проблемите и страховете си !Да сте живи и здрави и всичко ,което пожелаете да става реалност!Наздраве и весел празник! :bouquet: :bigsm41: :akordeo:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Чет Май 07, 2015 9:40 am

И аз с 1 ден закъснение да поздравя вчерашните празнуващи!
Бъдете здрави!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот marianapanova » Пет Юни 12, 2015 6:40 pm

Здравейте приятели имам нужда от помощ, на 18.06 имаме годишнина от сватбата и искам да изненадам съпруга ми, моля ви за идеи!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот tanita68 » Пет Юни 12, 2015 7:14 pm

Ами, Мариянче, ти най-добре го познаваш и знаеш интересите му. Трудно е да се даде идея когато не познаваш човека. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Пон Юни 15, 2015 12:09 pm

Стриптизьорка и много алкохол?
Оп, чакай - това беше преди сватбата!
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот GODzillata » Сря Юли 01, 2015 3:59 am

Happy July morning! :)

Изображение
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Melkat » Сря Юли 01, 2015 5:37 pm

Happy July morning! :)
То станало време да си пожелаем Happy July evening ;)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Съб Авг 01, 2015 7:12 pm

Една статия, която е добре да се прочете: Кой ни лъже за отровите, които ядем
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron