Зонови срещи

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонови срещи

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 19, 2015 5:45 pm

Както изглежда, по план график Пипи трябва да си лети до Варна на лято :keff: :bigsm15: Обаче от сега ви предупреждавам, аз на лято за месец и половина забравям за всякакви зони-мони...случва ми се веднъж на няколко години да се връщам, и това ще е извращение да стоя в зоната през почивния ми период :laugh1: Така, че ако ще има срещи, хич да не си помисляте да ме гледате на криво....зона ЙОК на лято :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонови срещи

Зоната
 

Re: Зонови срещи

Мнениеот Маня » Пон Яну 19, 2015 6:04 pm

О, отсега се подготвям за среща край морето. Дори за ден, но ще се организирам да се видим - в Зоната, извън Зоната - без значение. А и ти Пипи знаеш как бързо да се върнеш в Зоната след това, няма какво да те мислим. Няма да ти е за пръв път. :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонови срещи

Мнениеот Tony » Пон Яну 19, 2015 8:51 pm

В
Tonkata написа:
Tony написа:
gogo написа:Тони, аз нямам нищо напротив да го направим при теб. :laugh4:


Аз също нямам нищо против - даже напротив. :) Би било чудесно да направим и зоново парти там, освен бебешки и детски :)

Адаш, приемам поканата ти ! ;)
Очертава ми се пътуване в края на месеца до гр. Leuven - това близо ли е до теб ? :bored1:


В Белгия всичко е близо :) Лювен, ако е флмандският град /има и град във валонската част със същото име/ е на около 70 км, което си е нищо. Заповядай когато решиш. :) Пиши ми, ако искаш да ти дам адрес, или да се разберем ние семейно да дойдем да те видим. ;)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зонови срещи

Мнениеот питко » Съб Май 02, 2015 1:41 am

Маня написа:О, отсега се подготвям за среща край морето. Дори за ден, но ще се организирам да се видим - в Зоната, извън Зоната - без значение. А и ти Пипи знаеш как бързо да се върнеш в Зоната след това, няма какво да те мислим. Няма да ти е за пръв път. :laugh1:


Пипи, Маня, ако има среща на морето пишете. И аз съм морско чедо и нямам против някоя З...ка Ретро... :)
Аватар
питко
 
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Апр 30, 2015 2:55 pm
Бургас
Мъж

Re: Зонови срещи

Мнениеот gogo » Чет Юни 11, 2015 2:01 pm

От 13 юли - 28 юли отново съм на Поморие да си топна кокалите в калта. :laugh4: Ако има някой по това време наблизо да свирка за Зонова среща. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Предишна


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron