Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Пон Юли 07, 2014 6:07 pm

marianapanova написа:Знаете и,че в София д-р Симеонов е отворил зонов ресторант?



Абе ние знаем, ама дали ТОЙ знае, че е открил хименно Зонов?! :doNotKnow: :mrgreen: :laugh1:

@Ае, има ли зоНбита на Поморие и докога? :th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот tanita68 » Пон Юли 07, 2014 8:57 pm

Стеф е на Поморие доколкото си спомням до 13.07. След това там е Гого май беше до 29.07. За другите май нямаше конкретни дати. Всъщност днес като четох из сайта ми се мерна нещо написано от Хипо, но не си спомням дали беше в нейния дневник или на Гого в дневника. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Пон Юли 07, 2014 9:23 pm

Има вероятност да ходя до СЗ след няколко дни, а оттам са ми около час и половина до морето, та ако има някой на Поморие - колко му е да скокна до там... :hm:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Вто Юли 08, 2014 10:40 am

На Поморие съм от 14-29 юли.:msmile8:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Сря Юли 09, 2014 8:45 pm

В Бургас съм на 12 и 13-и, а на 14 тръгвам обратно.......ще се разминем по пътя :lol: , НО :but: ако си с кола и речеш да пиеш едно кафе в Стара Загора - също е вариант! :)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Чет Юли 10, 2014 10:48 am

Годзи, не съм с кола а с нощния влак от София. Пристигам в Бургас рано сутринта на 14.07 и от там в Поморие директно.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот mahona » Чет Юли 10, 2014 4:31 pm

Имам питанка и дано някой ми отговори...къде е Пипи...наред ли е всичко при нея...добре ли са?Четейки форума и постовете и имам чувството ,че я познавам от години и не любопитство ме гони,а просто се притесних за нея.Последния и пост беше за наводнението в Аспарухово и...спря да пише.А тя е "бащицата" тук и без нея духът на форума не е същия.Дано всичко е наред !
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Чет Юли 10, 2014 10:05 pm

Сори, Гого, тръгвaм зa Sunny Beach. :)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Юли 10, 2014 11:26 pm

Пипи си е добре. Просто е много ангажирана.
Но най-важното ни го е дала тук - в сайта и във форума - така че от нас си зависи да сме зонови, пък тя може да влиза от време на време, за да си "обере" букетите.
:bouquet:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Юли 11, 2014 5:11 am

mahona написа:Имам питанка и дано някой ми отговори...къде е Пипи...наред ли е всичко при нея...добре ли са?Четейки форума и постовете и имам чувството ,че я познавам от години и не любопитство ме гони,а просто се притесних за нея.Последния и пост беше за наводнението в Аспарухово и...спря да пише.А тя е "бащицата" тук и без нея духът на форума не е същия.Дано всичко е наред !


Ооооо :hug: колко мило mahona :sadconv: Аз да си призная, май изобщо не те познавам, даже и не предолагах, че някой друг, освен "старите кучета" четат постовете ми и се сещат от време на време за мен :) Благодаря още веднъж за милите думи. Аз съм тук разбира се, малко по-рядко, но наглеждам положнието. Всъщност съм спокойна, тъй като си имаме най-великия модератор Италиано, и той ми е просто незаменима отмяна. Ити благодаря за всичко, и особено за виртуалния букет :hugs1:
Всъщносто вече не съм кой знае колко заета, но това което се случи в моя квартал определено ми разклати временно психиката, и по цели дни при най-малкото свободно време сядах пред компа за всякакви новини...просто когато си толкова далеч, и всичко го изживяваш двойно по-преувеличено....и така....а и отделно от опит знам, че по форумите винаги има периоди на застой, и почти всеки един потребител е изчезвал за известно време ;)

Другото, което знам от опит - специално за зоната- това е че винаги лятото има застой...кой по плажове, кой по почивки, кой с махмурлук и т.н. и лятото е най-трудния сезон за спазване на зоната, и същевременно най-иделния за зоната, понеже тогава е изобилието от плодове и зеленчуци.

И така, тук съм, спокойно, но определно не мога да скрия, че ми е изключително драго, когато прочета, че някой се е сетил за мен, и то с такива мили думи. :applaus: Благодаря ви от съце :hooo: :orangefl: :skyle12: :Boquett:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот mahona » Пет Юли 11, 2014 8:24 am

Важното е ,че сте добре.А на мен това ми е 1-вия форум в който се регистрирам и затова идея нямам как изглежда ритъма му..просто като чете човек книга или гледа филм...там има главни и второстепенни герои.И когато навлезеш в сюжета и той те завладее, а ти изчезне един от главните герои...и започваш да се вторачваш и да го търсиш. :shy: Та и при мен явно се случи това ..и понеже съм дяволски искрена и спонтанна...докато го помислих,,и го написах . :think2: А колкото до хората ,които въпреки лятото и отпуските са тук и за всичко може да разчитаме на тях..сърдечно им благодаря.Без тях е трудно началото в зоната...техните редове,шеги,съвети,пошляпвания нежни са безкрайно нужни ,за да се чувства човек сред свои.Защото ако някой ми каже,че близките и приятелите му от 1-вия месец са разбрали какво и защо прави и са го изслушвали с безгранично търпение, а не с видна досада....няма да повярвам.Така че..радвам се ,че ви има. :comp1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Пет Юли 11, 2014 9:55 pm

pipilota написа: даже и не предолагах, че някой друг, освен "старите кучета" четат постовете ми и се сещат от време на време за мен :)
И така, тук съм, спокойно, но определно не мога да скрия, че ми е изключително драго, когато прочета, че някой се е сетил за мен, и то с такива мили думи. :applaus: Благодаря ви от съце :hooo: :orangefl: :skyle12: :Boquett:

:littlehearts: Пипи, сещаме се всеки ден, макар, че аз съм от "младите (няколкомесечни) кучета" ;) . И аз се питах от известно време къде изчезна, но ми беше неудобно да попитам :shy:
Радвам се, че всичко е наред при теб и когато имаш възможност, наистина пиши по-често. Липсваш във форума и се усеща :bored1:. Ити наистина е незаменим и е страхотен, но винаги когато някой от "старите кучета" пише, бързам да прочета какво е. Аз лично вече рядко имам някакви сериозни въпроси, но когато човек е изчел целия форум и има чувството, че вече познава по-голямата част от хората тук, се усеща, когато ги няма :( . Всеки ден чета форума поне на закуска, макар и вече да не пиша толкова често като в началото, а когато пътувам, бързам да изчета това, което съм изпуснала за няколко дни. Винаги се радвам, когато някой от вас се появи и добре, че 10-ина от "старите кучета" са винаги тук :yess:. Вие сте духа и сърцето на форума и атмосферата не е същата без вас. Благодаря на теб и на останалите, че ви има :rheart: :bigsm22:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Съб Юли 12, 2014 9:13 am

Ехеее, да не е настъпил Денят на благодарността? :laugh1:
Шегичка разбира се..... ;)
Истината е, че наистина това е най-позитивния форум, с най-човечните хора и с най-хуманната мисия!
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Нед Юли 13, 2014 9:35 am

Снощи организирахме първата "морска зонова среща" в Несебър - аз, Гази и Годзи.... ;)
Снимки няма да показваме.... :laugh1:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот mahona » Нед Юли 13, 2014 9:59 am

Страхотно! :smdance: Сигурно много сте се забавлявали и шегували!Този сайт освен здраве и радост за всички последователи,със сигурност ще доведе и нови приятели в живота на всички... а това е прекрасно! :hooo:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Нед Юли 13, 2014 10:22 am

И без снимки съм сигурна, че Годзи е бил плътно в зоната, но то няма как да е иначе при среща с две от "старите кучета".... :laugh:
Ама и аз искам такава морска среща :bigsm4: . Жалко, че сте ми много далече, но кой знае, може пък и да ми се отвори път натам :bigsm1:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта