Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот ginette » Пет Юли 25, 2014 11:36 am

Прекрасни сте :hug: Ами първи се престрашиха да се покажат Гази и Кари ,а и Пипи има снимка преди последната мисля :oh: ето и Татянчето в целия и блясък .А може и да е настъпил момента за учредяване на клуб на фиданките .Ама много сме срамежливи ,то от Зоната ще да е :lol:
Годзи ,къде си бе човече ,и аз само имотинка виждам , ;) ти ли си на нея :laugh:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Пет Юли 25, 2014 12:00 pm

Оправих го. :mrgreen:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Юли 25, 2014 12:06 pm

Аааа, Годзи, така не може - краката ти ги няма на снимката!
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Пет Юли 25, 2014 2:58 pm

Много е приятно да видиш хората, с които толкова дълго време си говориш виртуално! Още по-приятно е да ги видиш и да си поприказваш с тях "face to face" и се надявам да има още такива срещи в бъдеще и то с повече хора.
Давайте, давайте още снимки, въобще не се притеснявайте от килограмите, тя Зоната си знае работата :)
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Юли 25, 2014 3:02 pm

ДА ви кажа, мина ми голяма нотка на съмнение относно Годзи....нещо измамно ми се вижа :laugh1: И така като му ги няма краката и не мога да го разпозная....понеже съм свикнала с "крачната" гледка само, и сега виждам горната част без долната, и съвсем се обърках кой кой е...
аааа Годзи, искаме в цял ръст, ко чийтваш сега....

Газиии, тенк ююю за милите думи. И може и да си прав, може би не трябваше да се показваме, да не убием желанието на всички нови зоНбенца, но същевременно си мисля пък, че може така да сме им стимул...знае ли човек.. ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Юли 25, 2014 3:25 pm

То затова е най-добре снимките да са комбинация "преди-сега".
Но пък ти никога не си била пълна ... не ставаш за такива снимки.
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот eldass » Пет Юли 25, 2014 3:38 pm

Позволих си да покажа за кратко още едно зоНби, освен мен. :laugh:
Скрит текст:
http://prikachi.com/images.php?images/258/7493258F.jpg
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Пет Юли 25, 2014 3:57 pm

Оооо, eldass, и ти си фиданка :yess: .........всички ужким сте за отслабване, ама под прикритие. :hm:

@Пипи, наистина най-стимулиращо биха подействали снимки от типа "преди и сега", та я хващай фотошопа и си качи поне 10-на кила. ;)

Това, че не ми се виждат краката, не пречи да изглеждам като статуя на Аполон, нали? :mrgreen: :laugh1: :bigsm53:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот eldass » Пет Юли 25, 2014 4:03 pm

Хахахаха, Годзи - новият Аполон на Зоната! :lol: :hug: :hug:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Пет Юли 25, 2014 6:25 pm

Oхоооо,
Годзо, да не си учил професионално фотографиране :lol: ;) . Ако не си, определено имаш дарба :) :)
Елдас, поглеждайки снимката ми минаха няколко мисли, които без капка свян ще споделя:
1. Каката се уредила с агнешко
2. Ако не е агнешко а е потомство, респект, готино мами.
3. Ако не е агнешко и потомство, а съпружеска половинка, браус!
4. Поредната снимка, питаща ме, аджеба (любима българска дума), какъв по дяволите е тоя форум, и за какво е...
---------------------------------
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот eldass » Пет Юли 25, 2014 8:50 pm

:stupid: Каката се е уредила от всякъде с това любимо същество, което ми връчи книгата на Барито преди много години. Но сега му го върнах като и него го зоНбирах. :lol:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Съб Юли 26, 2014 7:15 am

Gazilot написа:Елдас, поглеждайки снимката ми минаха няколко мисли, които без капка свян ще споделя:
....


:lol:
Жоре, да не си учил в минно-геоложкия? Ако не си, определено имаш дарба в сондирането. ;) :mrgreen:

Ама така и не се разбра накрая т'ва "любимо същество" какво точно е... :th: :laugh4:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот eldass » Съб Юли 26, 2014 8:56 am

Ааа, всичко се разбира....Зоната къде подмладява........
Скрит текст:
мъжо винаги си изглежда като момченце :skyle13:
, къде състарява.......
Скрит текст:
няма да се сърдя за първите точки от размислите на сър Гази :laugh:

А, щерката фотографката ще я пратя на уроци при Годзи. :lol:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tonkata » Съб Юли 26, 2014 10:00 pm

Приятно ми е да се запозная с всички вас макар и задочно /по снимков материал/ и да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ !!! :Hello:
Гледайки снимките ви се чудя - депресират ли ме или ме мотивират ??? :hm: и след много мислене реших;
Докато търся отговора на казуса да си продължа Зонуването ;) - ама то май друго не ми остава ако искам и аз да кача снимка по-скоро. :notagree:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Нед Юли 27, 2014 11:51 am

С моите скитания пак съм изпуснала веселбата последните дни :laugh:. Затова не ми се излиза оттук - няма друг форум с такива хора и непрекъснат купон :dance:.
Пипи, много ти благодаря :hugs1: за невероятно милите, зареждащи думички, които още повече ме стимулират да се наредя някой ден в клуба на „скучните омезмазнени зонбита”. Точното ти око правилно е преценило, че има още работа, докато вляза там, но вече знам, че все някога ще стане ;).
Гази, точно заради страничния ефект я започнах Зоната (последните 10-ина г. все съм си от леко до повечко закръглена), но сега продължавам за здраве. А останалите килца – когато, тогава :). Много е приятно, когато околните забелязват разликата последните месеци, но още повече ме радва като кажат: „Как го направи? И аз искам”. Онзи ден купих домакинска везна на поредното кандитат-Зонби и се надявам скоро да се присъедини към нашите редици :yess:.
А останалите комплименти ме накараха да се изчервя :shy:. Благодаря ви, мили зонбенца, защото без вас сега нямаше да ги получавам нито виртуално, нито наживо и най-вече нямаше да се чувствам толкова добре в кожата си :hooo: .

Татяна - кандидат-член на СОЗ :Hello:. Много ми хареса новия зонби-израз :laugh1:

p.s. Годзи, ще се пресрамя и с впити дънки някой ден (а защо не и по бански), ама нека първо да го махна това "кандидат" отпред ;)
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Нед Юли 27, 2014 12:04 pm

Тони, специално заради теб и останалите срамежливи, ще потърся снимка отпреди. Макар, че избягвах да се снимам или ги триех, като видя какво ме гледа отсреща - хич не ми се вярваше, че съм аз :о . Представи си 6-7 кг отгоре, корем започващ на гънки от под бюста, дупе, колкото две нормални – така изглеждах. Чак много излишни кг никога не съм имала, но и през ум не ми е минавало, че ще публикувам някога снимка във форум :think2:. Та аз дори нямам фейсфук (т.е. имам някакъв, но не си помня паролата и не влизам)…
Затова благодаря толкова много на Пипи и всички вас, че сте тук :bouquet: – иначе още щях да си изглеждам така. Да е жив и здрав Барито, но без форума едва ли някога щях да вляза в пътечката на Зоната. Историите на всички вас ме стимулираха, че никога не е късно човек да започне. Живот и здраве септември ще направя 43, а сега се чувствам почти на 23. Даже онзи ден си купих нова рокля :dress:, а нямам спомен откога не съм го правила. Така, че никакви депресии :but:. С тази компания и без това ще ти е трудно да се депресираш задълго :bigsm1:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта