Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Вто Авг 20, 2013 12:50 pm

Ити, невероятно! Такова изключително събитие на такъв голям ден. Пожелавам ти много радост и здраве за всички Ви, и нека Богородица да Ви пази. Невероятно! :bouquet:
/искам кърпичка/
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Съб Авг 31, 2013 11:49 pm

Ахоооо, клюкарникаааа :) Нещо сте се измързеливили май докато липсвах от отбора :bigsm17:
Аз съм си обратно на село вече :( и ми свърши двумесечното разхайтване :oh: Така че пак съм в редиците, ама за сега на око :shy: Но малко по малко почвам да влизам в час, и да се връщам към стария зонов начин на живот. Съжалявам, че не можах много много да ви наглеждам докато флиртувах с Нептун в обятията на моето черно море :love: , а и сега прочетох, че някой хора са прехвърчали до морето, ама го видях със закъснение :oh:

Мисля си, че до сега през лятото който ял,ял, който спал, спал, който ..ал, ..ал, и вече като започва да мирише на есен е време да се гмурнете пак сериозно в зоната, че за следващото лято да сте още по и по и по-свежи и хубави :bigsm2:
Надявам се всички да са на линия скоро, иначе много ще ме натъжите :sad:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 04, 2013 3:04 pm

Яяяя, Форумът е станал много джиджен!
Виждам, че съм студент в Зоната. Ох, нямам търпение да завърша, но трябва да си взимам изпитите с отличен. Или поне много добър. :laugh:

Нимфи, благодаря ти за пожеланията!

тааа ... I'm back!
:bow:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 04, 2013 3:38 pm

pipilota написа:Мисля си, че до сега през лятото който ял,ял, който спал, спал, който ..ал, ..ал, и вече като започва да мирише на есен е време да се гмурнете пак сериозно в зоната ...

А баш! И аз това си мислех - правили каквото, където и с когото правили, обаче вече е време за стягане.
Всички в Зоната ходом марш! :rules:
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 04, 2013 4:06 pm

Ох, да ме прощава админа, обаче нещо не ме кефи новата визия на Форума. Първоначално се изкефих на цвета, ама ...
Потребителският панел е минал вдясно, т.е. инфото за потребителя, емотиконките ... просто всичко е обърнато отдясно наляво, а не както беше досега отляво надясно.
Четеш мнение, но за да видиш на кого е, трябва да погледнеш надясно. А преди виждаш авторът на мнението в ляво и почваш да го четеш. Датата и часът на публикуване са бледи.
Самият прозорец е стеснен за сметка на иначе симпатичните дъски, но реално си е загуба на пространство и всичко е по-дребно. Прекалено сбито ми идва.
Цветовете на надписите и на темите с непрочетени мнения са бледи и трудно се открояват.

Надявам се това да се приеме като градивна критика и да не ми скъсате студентската книжка! :laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Сеп 05, 2013 1:19 am

Драги ми студент Италиано :hug: абсолютно съм съгласна с твоите критики, и работим по въпроса. Малко с бавно охлювско темпо, ама подобренията стават със свободно време, нали знаеш. Всички неща на които си наблегнал са ми в списъка за поправка. Но не става никак лесно за съжаление. Обаче нали знаеш, че не се отказвам :) Бавно, но славно. И най много ме дразни, че всичко е в дясното поле, и това ще е първото, което ще се мъчим да променим. И цветовете, и горе фона ще е по различен. Иначе нарочно стеснихме полето, защото като има дълъг пост, докато четеш от край до край един ред, и после губуш къде е реда за втория ред, понеже е много широко. За това умишлено лепнахме дъските, а понеже темплейта на сайта е дървен, решихме форума да е в тон с тия дървении. Все пак Зоната е много близка до палео ерата :laugh: така да се каже, и дървеното придава малко такова старинно ухание... :laugh:

Ако имаш още забележки, клюкай тук, че да поправяме квото можем. Просто всичко става бавно, поради липса на време, че сега много бачкане ще падне, за да наваксаме спестяванията, които Нептун ми открадна на морето :laugh4: И колко статии ме чакат... започнати всички на половината, абе срам направо, ама ко да се прави :oh:
И поздрави и целувки на малкия Ити от мен :love:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Сеп 05, 2013 12:53 pm

Благодаря, Пипи! Ще предам, ще предам! :hug:

Иначе за Форума съм спокоен - щом сте се захванали, значи ще го оправите. :done:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот marianapanova » Чет Сеп 05, 2013 9:34 pm

Здравейте виждам,че и аз съм студент,B-) прекрасно,скоро не съм писала,но пък за сметка на това си ви чета всяка вечер,преди да заспя :) и следвам зоната неотлъчно. Спокойна вечер,а на пипи усмихнат ден :love:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Пон Сеп 09, 2013 7:49 pm

Скъпи мои колеги, напоследък навъртян май май много отсъствия и най- лошото е , че даже и не съм и чела много по настоящите теми :shy: обещавам да си седна на д-то и започвам да се потрудя повече :techie-typing: всъщност съм на 100% съгласна с мнението на почти отличника на групата- Ити и този дизайн в първия момент малко ме стресна, даже не успях да се ориентирам много добре, но сега....горе долу :think2: оправям нещата, ама с таблет е доста по-трудно да се виждат някои детайли отколкото с компютър. Пипи, разчитаме на твоята безгранична креативност :love:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Сеп 12, 2013 3:10 pm

Супер - пак минахме вляво! :bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Чет Сеп 12, 2013 11:01 pm

:о Само колко бързо се сбъдвали желанията в Зоната :laugh: Пипи, искам утре да ми напишете и цифрите от лотарията ( няма значение дали ще са вляво или вдясно :laugh1: :laugh1: )
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Сеп 13, 2013 8:06 pm

Хммм, пак се върнахме вдясно ... :think2:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Съб Сеп 14, 2013 11:31 pm

Ити, не сме в дясно, просто ти е кеширало страницата :) Или си прекалил с течния въглехидрат и всичко ти се струва наопаки :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пон Сеп 16, 2013 4:59 pm

Не знам - зави ми се главата от толкова завои. :laugh3:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Пон Сеп 16, 2013 6:08 pm

Клюкарник мой свиден, клюкарник мой драг...
Пипи най-сетне се върна, айде сега стягай редиците, че много разхайтено положението тука... ама то рибата се вмирисва ..... :lol: ти самата го бе ударила на живот пък на нас ни правиш забележка.
Относно пил, ям и ..ал, аз се въздържам стриктно, но ..ал ми е в тренировъчния режим, за това да ме извиняваш.
Ти да не кажеш че сега след 2 месеца далеч от мъжо ти си на въздържание? :laugh:
Ваканцията свърши а тук има недовършена работа от преди. Очаквам призовка и да се почва, че така като гледам няма да се свърши скоро.
:laugh1:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Сеп 17, 2013 12:41 am

Ехеее, Нимфичке, как липсваше самооо :hug: Добре че Пламчето и Ити се завъртаха по-често, че се бях притеснила :)) Относно разхайтеното положение..аз съм в най-труден период ....едвам успявам да вляза в редиците, и повечето карам на око, защото не ми остава грам свободно време. Успявам да приготвя само на мъжо кутийките, ама на мен няма кой да ми приготви, и карам на око, и тук таме хляб на сандвич за срамотиите, ама ще се оправя. Пък и аз не гоня никакви килограми, така че при мен не е фатално :)
Иначе и мойто ..ал е в тренировъчен режим :laugh1: А относно призовките, не съм забравила... :laugh: ама пусто му време...едвам успявам да седна тук за 5-10 мин да прегледам има ли нещо, и съм до там. Но скоро с енадявам нещата да се подредят както преди :done:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта