Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Юли 16, 2013 12:28 pm

Рокси, милаааа, ама колко много се радвам да те видя пак при нас :hug: :love: Определено се чувстваше липсата ти, и се надявам това да не се повтаря :done: Хайде влизай в редиците, и повече никакво мърдане, че при следващо отсъствие ще започнем да налагаме глоби с големи неустойки :laugh4:

nympheacea написа:....... е къде е Пазарджик, пък дори и да не идваш до центъра, да кажем до източния квартал Пловдив само да дойдеш :witch:
/Имаме неограничено количество топла вода, и студена/
Нимфичке, понеже така лекинко ме бъзикаш относно вашето там пазарджишко неограничено количество вода, ще си позволя да те вкарам в реалната военна безводна обстановка в моя квартал :laugh1: Станахме толкова известни във Варна, че вчера пристигна директен репортаж от генералния щаб на Хитлер :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Вто Юли 16, 2013 1:55 pm

Ма какви сте ми хубавки всичките....
Очаквам още включвания, Мариянка, Ескарина, Гого, някъде Тан Заснещоси се загуби ама не губя надежда
Пишете на лични... нали знаете, молба в 3 екземпляра и т.н.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Юли 16, 2013 2:01 pm

:laugh:
Скрит текст:
Изображение
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Юли 16, 2013 2:02 pm

Охооо, какво имаме тук - провокации!!!
Тези коктейли проверени ли са? Съобразени ли са със Зоната?
:laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Вто Юли 16, 2013 5:51 pm

:laugh4: ахаххаа якооооо Пипи пак изби рибата с тортил.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Юли 17, 2013 1:45 am

Нимфи :laugh1: това беше Зонов експеримент за Ити, без той да се усети :laugh3: понеже много се разхайти последните дни....че за тва...да видя до къде му е нивото на тестостерона :laugh: Не го ли видя, докато пуснах картинката и веднага наостри уши, и ще му хвръкнат очите с хиляда въпроса в минута..
Italiano написа:Тези коктейли проверени ли са? Съобразени ли са със Зоната?
:laugh1:
бърза, бърза да разбере кои коктейли са проверени и съобразени... за да набара някоя гайка...просто думи нямам :bigsm36: Това значи, че още е зависим от този хормон, въпреки че беше кривнал от Зоната....което научно доказва силното хормонално въздействие на зоновото хранене. Но леко се притесних от мълчанието на Пламчето... и съм в гатанка за нейните нива на тесторстерон :think2: ...пък може и да ревнува от гайките с различна цолова резба, и за това да не издава звук...но ще намерим начин да я проверим и нея :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Сря Юли 17, 2013 8:24 am

pipilota написа:Нимфи :laugh1: това беше Зонов експеримент за Ити, без той да се усети :laugh3: понеже много се разхайти последните дни....че за тва...да видя до къде му е нивото на тестостерона :laugh: Не го ли видя, докато пуснах картинката и веднага наостри уши, и ще му хвръкнат очите с хиляда въпроса в минута..
Italiano написа:Тези коктейли проверени ли са? Съобразени ли са със Зоната?
:laugh1:
бърза, бърза да разбере кои коктейли са проверени и съобразени... за да набара някоя гайка...просто думи нямам :bigsm36: Това значи, че още е зависим от този хормон, въпреки че беше кривнал от Зоната....което научно доказва силното хормонално въздействие на зоновото хранене. Но леко се притесних от мълчанието на Пламчето... и съм в гатанка за нейните нива на тесторстерон :think2: ...пък може и да ревнува от гайките с различна цолова резба, и за това да не издава звук...но ще намерим начин да я проверим и нея :laugh4:


Това за хормоналното въздействие на Зоната мога много да говоря. Добре че още не мога да накарам моя сладур да стъпи и той в Зоната, че тогава гайките ми ще пушат от всякъде...... Сега трудно ми наваксва, ама ако и той почне, се притеснявам, че ще трябва да търсим и други гайки да помагат :laugh1:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Юли 17, 2013 12:07 pm

Момичета, нещата отиват към разврат.
Ако Нимфи започне да говори за други болтове, значи съвсем сме опущили нещата.
:laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Сря Юли 17, 2013 5:04 pm

ех да имаше и други болтове като моя.......ама няма :bigsm10: Ако не беше специален, мислиш ли, че щях си късам д-то да пътувам вече 5 години
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Юли 18, 2013 12:14 pm

Къде пътуваш?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Чет Юли 18, 2013 10:58 pm

ух, сега съм във въздържание не по моя воля и бягам далеч от гайки, болтове, молтове и там подобни, защото така ми развинтват фантазията :wow: и после :bigsm46: ....трябва да викам някой да помага :bigsm50: с тея хормони за сега съм се разбрала да мируват и моят най-добър приятел - Спортът :msmile14: , ме мори по 3-4 пъти на седмица :laugh4:
п.с. Нимфа, напълно ти влизам в положението :laugh4: и аз имам същия проблем и само се чудя как да вкарам моето момче в зоната, за да стане по-активен, че голям му е мързелът :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Пет Юли 19, 2013 10:30 am

Italiano, пътувам редовно до Солун заради моя болт :shy:
Пламче, аз вече съм го измислила даже си пробвах стратегията върху братовчед ми, който си дойде вчера.
Та стратегията е: Трябва ти период в който ще сте заедно поне 3-4 дни. Започваш от следобедната закуска, нещо по-близо до нормалния начин на хранене, в случая аз избрах малък сандвич 1/2 филийка хляб с пуешка шунка и маслини. Вечерята я направих със салата /повече краставици и по-малко домати - 2 БВ, за да създам обем, който ще му запълни стомаха/ 2 БП сирене и 1 БП шунка на кубчета, мазнините бяха 1 ч.л. зехтин, и само добавих малко сол и чубрица /беше ме жал да оскубя босилека ама днес няма да му се размине/. После направих солени мъфини, и докато станат, беше дошло време за последната закуска, и всичко си дойде много естествено. Тази сутрин той се събуди сам в 7.30 /последния месец е спал до обяд всеки ден/ и ми се оплака, че всичко е станало както съм казала- събудил се е от ужасна жажда в 1, и сега се чувствал прекрасно. Аз обаче вече бях готова със закуската му от 3 блока /овесени ядки със сирене и маслини/ и само го изчаках да изпие 1/2 литър вода и вече закусваше. За да свикне по-лесно съм му направила и една преди обедна закуска, която както и при мен с течение на времето ще отпадне... ама той вече е толкова здраво захапал, сам иска да яде по "моя" начин.
Така че, успех, и най-важното, не настоявай, ако трябва се прави, че не го правиш умишлено, опитай се всичко да изглежда спонтанно, и тогава да кажеш, ами то мило, от 3 дни ядеш правилно, харесва ли ти? Убеден съм, че няма човек който да не усети разликата.
Между другото, като ме видя как изглеждам, колко се е променила кожата ми, как се е променило излъчването ми, той сам настоя за това, в случая неговата суетност ми помогна невероятно много.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Юли 19, 2013 11:54 am

Ооо, Нимфи, твоят болт трябва да ти е много признателен. Това си е голяма саможертва.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Пет Юли 19, 2013 11:33 pm

Еха, каква конспирация си му подготвила на това солунско мъжле :laugh: хитро и аз тук само чета и си водя записки :techie-typing: ама се натъкнах един голям проблем- моето момче е слаб , слаб, като хилка. До сега как ли не съм го хранила и угаждала. Чак му се карам като пропусне закуската :angry: , защото за 1 ден може да свали 1 кило , а аз откачам- готвя ли готвя :cook: и то супер много калории, ама военна му е работата и по цял ден лети с парашути и стои на полето и после пак ми се връща отслабнал въпреки че може да е изял 1 един слон :sad:
И ако го захранвам в Зоната, ще вземе да се раздели с някой килограм, и всичките ми усилия - вятър ги отвял :dum:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Съб Юли 20, 2013 1:21 am

Напротив - Зоната те "докарва" до оптималното тегло и ако си по-слаб, качваш. Но качваш мускулна маса, а не мазнини, което е хубаво. ;)
Просто ние сме над оптималното тегло и затова сваляме.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Съб Юли 20, 2013 8:06 am

Хм :think: , този момент съм го изпуснала в книгата, защото всичко е за отслабване, а явно трябва да се опита и в другата посока :stupid: все пак остава въпроса, как така мускулна маса, при положение, че той сега иска да става мистър- Мусул, ама дори с 6000 калории пак не успява :refuse:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта