Продукт за отслабване Редуктан

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот pavela » Вто Юли 23, 2013 6:31 pm

Привет от мен на всички. Искам да попитам някой от вас има ли информация за продукта за отслбване редуктан. Искам да го използвам и искам да знам повече за него от някой който го е употребявал?
pavela
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 6:27 pm

Продукт за отслабване Редуктан

Зоната
 

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Italiano » Вто Юли 23, 2013 7:06 pm

На мен хич не ми е известен.
Ама ти се чудя защо ти е да го ползваш - хем ще даваш пари за неизвестен продукт, хем е доста вероятно да си съсипеш здравето с него.
Продуктът е един - ЗОНАТА!
Влизай и нищо друго не ти трябва!!! :hug:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот pavela » Сря Юли 24, 2013 5:06 pm

Добър съвет, но все пак искам да знам за този продукт.
pavela
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 6:27 pm

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Pipilota » Сря Юли 24, 2013 5:47 pm

pavela :hug: Здравей и от мен :) С риск малко да те разочаровам, обаче си попаднала на много грешно място :( Тук всички са привърженици на здравето и истинската храна. Всички други продукти и диети малко или много повреждат нещо в тялото, което рано или късно проличава. Колкото и да е велика рекламата на някакъв продукт, тук не може да пробие психиката на хората, които веднъж са се запознали със Зоната.
Всеки разбира се има право на избор, и всеки сам решава как да си поврежда организма, и до колко да си изпражва джоба в името на фармацефтичните магнати.
Аз лично, дори и да си направя туда да се запозная с тоя продукт, не бих го споделила с хората, просто защото не искам след време да чувам на еди кой си, кой лекар му е помогнал.

За нас най-добрия продукт е храната- доказано лично върху нашите собствени тела... химиите може би са за други форуми, с хора, на които не им пука за здравето им, и гледат само как да отслабнат... и както казах, всеки сам решава кое е най-добро за тялото му, и от сърце ти пожелавам положителни резултати, и да достигнеш желаните килограми :hug:
Последна промяна Pipilota на Пон Юли 29, 2013 11:40 pm, променена общо 1 път
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Plam4e22 » Сря Юли 24, 2013 8:34 pm

Каквото ти е дала Майката Природа- това е! Няма защо да си лъжем организма с химии, след като той е съвършен и знае как да се справи с всичко. Само трябва да наливаме гориво и газ..... :laugh4: И да не забравя едно важно нещо ( т.е. Освен храната) - водата.
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Italiano » Чет Юли 25, 2013 12:23 pm

Храна, вода, рибено масло, спорт (малко или много) - това е оптималният вариант! :bigsm18:
... и от време на време течни въглехидрати. :bigsm40: :laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Plam4e22 » Чет Юли 25, 2013 10:48 pm

:laugh: :laugh: и.... Точно в този момент блясва звездата - ПИПИ :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот lubomira » Пон Юли 29, 2013 9:08 am

Не знам нищо за редуктан. Но мога да ти дам един съвет, отиди на стадиона там ще намериш решение на твоя проблем!!!!!
lubomira
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 29, 2013 9:03 am

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот mirana » Вто Юли 30, 2013 3:42 pm

Аз употребявах редуктан преди 2 месеца. И да ви кажа съм доволана от него. За месец успях да загубя 5 килограма. На мен ми подейства много добре!
mirana
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 3:33 pm

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот pavela » Пон Авг 12, 2013 9:25 am

Това много оскъдна информация сподели нещо повече?
pavela
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 6:27 pm

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Italiano » Вто Авг 13, 2013 12:03 pm

Уооооууу, браво Мирана - 5 кг. за 1 месец!
По-вероятно е да си била в Зоната без да се усетиш, отколкото да е от тоя измислен продукт.
:wave:
Но, ако искаш, маай толумби и пий ред...незнамсикакво - може и да стане! :laugh1:

п.с. Ще помоля всички рекламни агенти и подстрекатели да не замърсяват хубавия Форум с глупости и жалки опити за реклама на химии! :but:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Pipilota » Вто Авг 13, 2013 6:56 pm

Аййй, нека и аз да се обадя в тая тема :laugh: Никак не се радвайте на тези бързи отслабвания, защото всяко едно напълняване е свързано с арахидоновата киселина. Когато пълнеете от неправилно хранене, значи имате количества Арахидонова киселина (АК), която организма капсулова в мазнини.....демек опакова я яко, за да не може тази киселина да се разхожда по тялото(защитна реакция на организма) и да ви уврежда другите органи. Когато се втурнете да отслабвате с такава скорост, тази киселина направо започва да се излива в кръвта, тъй като мазнините които са я задържали вече ги няма. И знаете ли какво става? Почват се едни такива лекички, тихички възпаления, за които дори и не подозирате, и след 10-15 години ще си блъскате главите в стната...ама ще е твърде късно...

Когато слабеете по малко, черния дроб има силата да се справи с всички мръсни неща в организма, ама като му изсипите големи количества, не може да смогне и всичко полепва по органите ви....

Това е от мен, пожелавам ви успех с тия "атрактивни-секси химии" :refuse:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Plam4e22 » Сря Авг 14, 2013 12:25 pm

Еххх, направо ми настръхна къдравата косица от това изказване на ПИПИ :laugh4: :laugh4: :laugh4: Браво, Пипи, аз от кое време си мисля по какъв най-ефектен начин да нахокам лошите "атрактивни-секси- хапчета", ама това ще си го запиша и после ще чета реч пред моите пр :laugh3:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот mirana » Пет Яну 03, 2014 4:50 pm

pavela написа:Това много оскъдна информация сподели нещо повече?

Какво по-точно те интересува ?
mirana
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 3:33 pm

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Italiano » Пет Яну 03, 2014 5:59 pm

Като за начало споделете има ли оцелели от тая химия!
:laugh2:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Darina » Пет Яну 03, 2014 8:28 pm

Да споделя и аз моя опит с продуктите за отслабване... не зная дори как да ги нарека добавки ли, медикаменти ли, що ли? Редуктан не съм използвала, но толкова много други такива съм употребявала, че чак се чудя как съм оцеляла с ясното съзнание какви вреди съм си нанасяла, най-вече как съм си прецакала метаболизма. И да, има ефект, но само от тези, които влияят на централната нервна с-ма и ви карат да гладувате като кучета, без да усещате глада, но не грамотно, а просташки просто безконечен глад без захранване и т. н. (не визирам фет бърнарите те са друго нещо и не са медикаменти за отслабване).

Тези, обаче от които има такъв осезателен ефект като едни 5 кг. за месец, че и повече са със задължителен йо-йо ефект и съм толкова категорична, защото за всеки 5 кг. свалени с подобни медикаменти поне десетина пъти, а може и повече през живота си след като ги спра съм качвала нови 7-8 кг. всеки път, ВСЕКИ ПЪТ! Наистина човешкия организъм е велика самовъзстановителна машина и Слава Богу! Всичко постигнато без ПОСТОЯНЕН подходящ хранителен режим и движение е временна радост. Започнах хранителния режим "зоната" преди месец естествено с празнични, но балансирани прегрешения и свалих 4 кг. без чувство на глад и чувство на тежест в стомаха при най-малкото хапване след продължителен глад от по 7-8 часа в следствие на старото ми 2 кратно хранене на ден.
Давам си сметка, че от тези 4 кг. поне 2 са излишно задържаните течности, но съм доволна от резултата и знам, че не оставям черния си дроб и мозъка си без въглехидрати, не се обричам на постоянна умора и сънливост и не страдам когато си хапвам всичко забранено в останалите диети. Дори и не спортувам все още, освен, разходките по плажа, но въпреки това съм с тонус и се чувствам така добре, както при никоя диета забраняваща толкова много храни.

Като всеки новак съм много мотивирана, но и няма как да не съм след като ежедневно усещам, че живота ми става все по-добър и се надявам, че дори и като сваля излишните си килограми, защото това беше целта да започна с този режим ще продължа да го вграждам в живота си и дано успея да приобщя колкото се може повече приятели към него. И сега се чудя защо преди 3 години, когато прочетох книгата "зоната" и стигнах до мерките и теглилките толкова лесно се отказах. Сега за седмица научих грамажите на любимите си храни наизуст. Мисля, че постовете от този форум ме мотивираха най-много. Прочела съм всичко с изключения на някой кратки стари дневници и всичко от сайта "зоната". Всеки, който попадне на информацията в този форум и споделената практика и си даде поне една седмица време да опита, мисля, че няма да съжали за това.
Всяко отделно действие и животът като цяло (ако не се превърне в природна случка, а се води съзнателно) означава поредица от най-дълбоки решения, чрез които душата избира своята съдба, смисъла на своята дейност и съществуване. Макс Вебер
Аватар
Darina
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 9:54 pm
Варна

Следваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron