Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Маня » Сря Фев 04, 2015 8:10 pm

Момичета, мерите се сутринта след ставане и WC (преди да пиете вода и хапнете закуската си) - килограми, ръст, обиколка на талията на нивото на пъпа, обиколка на ханша в най-издадената част (това обикновено е около 4-5 пръста под пъпа) и ги записвате тук, когато ви е удобно през деня.

Ръст
Килограми
Обиколка на талията
Обиколка на ханша

№ на обувките :laugh1: по желание. А за лична информация може и обиколка на гърдите (под бюста). Тя не влиза в изчисленията, но също се променя с времето.
Последна промяна Маня на Сря Фев 04, 2015 8:13 pm, променена общо 1 път
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Сря Фев 04, 2015 8:11 pm

Manya написа:Момичета, мерите се сутринта след ставане и WC - килограми, ръст, обиколка на талията на нивото на пъпа, обиколка на ханша в най-издадената част (това обикновено е около 4-5 пръста под пъпа) и ги записвате тук, когато ви е удобно през деня.

Ок мерси,нямам търпение да вляза в кошера :laugh1:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Сря Фев 04, 2015 10:43 pm

Как е възможно точно утре да се мерим :( Аз днес съм на среща със стари колеги. Не излизам извън зоната, но качих блоковете, че има бая винце. Това ми е първото прегрешение, но е много важно да кажа, че е напълно балансирано. Нищо вредно не ме привлича. Хайде да почва състезанието, че да гледаме реално какво се случва :))
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 05, 2015 5:03 am

Хайде Пчелички, днес Четвъртък събирам данните на всички ви, и в петък от сутринта да сте залепнали за кантара. Бих ви препоръчала да си записвате всяко хранене на момента, на лист хартия, защото не мисля че трябва да се товарите да помните всяко едно от 5те хранения, от кое по колко, а вечерта, преди лягане, няма да ви отнеме поввече от 10 минути да докладвате прилежно менюто си, разбира се ако искате да спечелите пчеличка поет :bee: ! Само да знаете, че всяка пчеличка ви изстрелва на горе ;)

Дарито малко е под въпрос, нещо май се изплаши от зоната, ако е така, може да се включи някой друг на нейно място. Не искам да споменавам във фейса за това състезание, че ще стане лавина от желаещи. По- добре сме си тук "уж" на по-скрито :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Чет Фев 05, 2015 7:55 am

Йей :) Голям ден е днес :)

Ръст: 159
килограми: 74.3
талия: колебае се между 79 и 78
пъп: 97
ханш: 113

блокове - 10 (въпреки че по калкулатор са 9), разпределени така: 2-3-1-3-1

Успех на всички участници и благодаря на организаторката в лицето на Пипи, съдии, адвокати, прокурори и всички замесени :) World peace :bow:
Последна промяна Gugi на Чет Фев 05, 2015 11:58 am, променена общо 1 път
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Чет Фев 05, 2015 8:33 am

Добро утро ,
Да се включа и аз с моите данни.
Днес, Четвъртък 05,02,2015 6,00часа сутринта.

Ръст 170см.
Талия пъп 87см.
Ханш 105см.
Килограми 64,8
Полагащи се блокове 9 ,разпределени са 2-2-1-3-1.
Пожелавам на всички приятен ден !
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Чет Фев 05, 2015 9:06 am

Добър ден!
Измерването е направено на 5.02.2015 година в 6.30 часа сутринта.
Тегло : 82 кг
Ханш: 119 см
корем : 108 см
Талия : 104 см
Бедро : 63 см
Ръст: 170 см
Кръвно налягане: 145/ 85 ( имам проблем с него и затова си го включих да го следя)
По калкулатор ми излизат 9 блока за хранене, които разпределям така 2 - 3 - 1 - 2 - 1
Хубав ден ви желая!
Успех на колегите новобранци! :laugh:
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Italiano » Чет Фев 05, 2015 9:39 am

И никой не си написа номера на обувките ... бива ли така?!
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Чет Фев 05, 2015 9:45 am

Добро утро и от мен :)
Ръст 167см
Тегло 62кг
Талия през пъпа 94см
Ханш 102 см
Успех на всички пчелички! :bigsm1:
9 блока,1-3-1-3-1.
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Чет Фев 05, 2015 12:44 pm

Добър ден и вкусен обяд от мен :)
Мерки и теглилки взети сутринта на 05-02-2015:
Ръст - 160 см
Килограми - 72,9 кг
Обиколка на талията - 82 см
Обиколка на ханша - 117,5 см
11 блока дневно, всекидневни 30 минути велоергометър :msmile13:

Важен детайл, който много ни вълнува - обувки № 35-36 в зависимост от модела :lol: , специално за мъж ми довечера и гръдна обиколка ще премеря ...забравих сутринта. Първи показател при мен е отслабване на лицето и спадане на бузки, ама как се измерва това.... :doNotKnow:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Чет Фев 05, 2015 1:45 pm

Почвам с фал старт,щото сега виждам :stupid: Не мога да влизам във форума от телефона :refuse: В сайта да,а във форума ми излиза снежната къща и това е :think2: Та се прибрах сутринта от нощно дежурство и не съм се мерила.Обаче като ви гледам манекенските мерки, аз направо се чувствам като слон в стъкларски магазин :skyle5: Записвам си данните от 30.1.не са много променени,може би да са и по-голями!Та такааа
    ръст 174
    талия-100
    корем-113
    ханш-119
    тегло-113
    под гръдна 101
    гр.116
И те така :оОпаа блокове 11
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Чет Фев 05, 2015 1:55 pm

Добър ден и от мен.
Имах малък технически проблем с кантара, стария показваше едни килограми ,новия който купих други и и леко се омотах къде точно е истината. Но поради факта че стария не работи вече приемам резултати от новия, а той е следния:

килограми: 78.3
Обиколка на ханш: 104см
Обиколка на талия при пъпа: 87-88 см
Височина : 167см.
Блокове 2-2 -1:1 :2 :1 -общо 9.Така ги разределих, защото съм до късно на работа 6 дни в седмицата и да мога да издържа до вечеря.
Успех на всички:)
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Чет Фев 05, 2015 4:20 pm

Тук съм, тук съм! Пипи, добре, че си 8 часа /май/ назад, че да не е съвсем късно за мен, че сутринта се успах и нямах време да пиша тук, ама поне сЪ измерих :)

Тони на 41 г., с тенденция скоро да одъртеЙ с още една година и с 40 номер обувки. :laugh1: Ити, тури ми една червена точка, че си дадох номера на обувките :)

5.02.2015 - 8 без 20 рано сабаХлем:
ръст - 170 см
кг - 88,2
талия - 110 см
ханш - 122 см
бедро - 74 см в най-трътлестата му част :)

Ям обичайно 10 блока, разпределени така:
закуска 2
обяд 3
следобедна закуска 1
вечеря 3
късно хапване 1

Айде хаирлия да ни е старта утре заран! :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Melkat » Чет Фев 05, 2015 9:00 pm

Пипи, две пчелички бонус на Тони за най-колоритно влизане в състезанието :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот mahona » Чет Фев 05, 2015 10:43 pm

Тони няма бонус за теб от Ити ,защото не си писала и гръдна обиколка :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Пет Фев 06, 2015 5:11 am

:bigsm24: Ох на кака Пчеличкитееее :bee1: :laugh: Айде марш в кошера, и умната с търтеите :turtei:
И от сега моля да предупредите мама, тате, половинките си и всички в къщи, че сте на сериозно състезание и да не ви изкушават с разните му там греховни вкусотии и да ви подкрепят с цялото си сърце. Все пак кой не иска да има състезател шампион в къщи ;) Нали така ? :yess:

До довечера, до първия доклад има време, така че да ви припомня, страницата с правилата е на първа страница, не искам да я копирам на ново тук, че да не опъваме километрични чаршафи. За по-лесно просто копирайте точките както са под ред и просто попълнете с искреност редовете. Който лъже да му мисли more-smile39

По време на състезанието може да се наложи някой от вас да си промени бройката на блоковете, не се притеснявайте, това няма да се наказва. И другото което предлагам е, рецептите от сайта в които има червени продукти, да не се наказват, все пак е рецепта. Ще се наказват червените продукти, когато се консумират по отделно. За меда писахме вече, само ако е по здравословни причини, и предварително трябва да уведомите съдията.

Това е за сега, ако имате възражения и въпроси, ще ги уточняваме в последствие. При всяко недоволстване, оплакване, пъшкане, скатаване и т.н. от ваша страна, ще бъдете наказвани с още един допълнителен ден състезание, така че умната... :laugh1: За сега състезанието ще бъде плътно цели 15 дена без право на обжалване! и евентуално удължено, в зависимост от доброто поведение :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта