Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Пет Фев 20, 2015 4:30 am

Анджи хайде утре последен ден и ще вземеш и голямата пчела ;) 7+1

Бруки, вчера забравих да ти напиша, че си хвана пчелата Гигант. Хипо ми напомни на лични..притесни се да не би да не съм ти я дала :laugh: Иначе и ти се 7+1.

Кики, и ти вчера си улови голямата майка...вчера едвам смогнах, и моля за извинение, ако съм пропуснала да ви кажа кой какво е спечелил, иначе в документацията всичко се води, така че няма страшно. И днес си 7+1

Сами, чак на мен ми се приядоха картофки на фурна :) Сами, и ти вчера си хвана пчелата гигант...и на теб забравих да ти кажа ;) За днес си 7+1

Тина, ми то тук постоянно се наблюдаваме, но както казах и вчера, трябва да не направи нещо, което да ви стимилира и да ви дава сили. И като гледам, никой не иска да си купи топчетата, за които крещя от няколко дена...не знаете какъв стимул е, да видите едната чашка как се изпразва, а другата как се пълни...ама ваша си работа :bored1:
И ти си отличничка днес- 7+1 И вече минахте седмица в зоната, и напълно нормално да изкукваш от прилива на енергия :) Това са сигурните знаци, че си в центъра на зоната....само да не се отпуснеш сега като свърши състезанието ;) Много ще се радвам да си една от шампионките... :hug:

Хипо, това е то зоната, видиш ли някой куку да яде мляко на улицата, да знаете, че е зоНби :)))))))
:laugh1: направо ме разби с твоя ореол....ма то греенето ще продължава, така че му купи направо слънчеви очила за сън :laugh4:
И в менюто ти с каква гордост заявяваш "Домашна пуешка шункаааа" ... :laugh3: И какво настроение лъха, определено мога да кажа, че и ти си се центрирала в Зоната. И с тоя снимкова материал направо си ми златна..което и ми навя една идея..да направим в сайта една страничка към рецептите, да бъде нещо като идеи за вечеря, и да слагаме такива снимки от вас, кой каквото се сети да хапва да снима, в смисъл то пак е рецепта, но по-скоро да се види комбинацията за идеята, сещате ли се, например едно кебапче със салатка и чаша вино, или нещо такова, обикновени неща, колкото за идеята..ама не знам вие какво мислите?

Хе-хе! Утре е последен ден от състезанието… :keff: В събота ще се намуам здраво… :crazy1: муа-хаха-ааааа :laugh1:
Нещо съвсем изтрещях... :shock: май... :laugh:
и по леко с такива коментари, че да не ви удължа състезанието с още 5 дена :but: :lol: 7+1

Тонииии :bigsm8: :dull2: , каква торта, какво нещо, какво изкушение....имам чувството, че направо си влязла вътре в тортата да я снимаш..... :wow: :laugh: Великолепно изглежда. Иначе тоя мързел днес ти взе спортната пчеличкаааааа :stupid: което значи, че завършваш със 6 пчелички... ;)

Гугиииии....пълно мазало :bigsm35: От трите възможни търтея, ги хвана и трите :stupid: Ти имаш две пчели гиганти, така че двата ти търтея автоматично ще бъдат изядени, ама ще ти остане един мъжкар в кошера.. :laugh1: за разплод :laugh3: Завършваш вчерашния ден с 3 пчелички и 3 търтея :)
за четвъртък: хубо ти се иска да си вземеш зелена пчеличка, ама с тоя хляб ВИТА...къде си тръгнала..big brother гледааааа :bigsm24: и имаш червен търтей :oh: И за готвене не се дава спортна пчеличка, така че завършваш деня с 5 пчелички и един червен голям търтей...да ти дойде акъла :laugh:

Само Анес липсва днес. И така, момиченца-кокиченца, утре Петък е последен ден...и се надявам всички да си продължите в същото темпо...след време ще направим още такива състезания, а междувременно и вие може да провеждате състезания, стига да си намерите съдия :yess: Много ми се иска неуморно да има такива полезни забавления, но ми идва малко множко, и не мога постоянно да съм на лице. Така че, ако има доброволци за съдия, можете да продължите състезанието, или да започнете ново, ние ще помагаме от сърце. :love: Вече имате показно, как става, само доброволци да има. Имате терен, състезатели желаещи винаги ще има така че смело напред :peace1: И това е, хайде последни напъни за утрешния ден, и в Събота сутринта всички искам да ми изпратят килограмите си на лични. Аз ще обработя данните и ще дам резултатите :hug: :bouquet: И да знаете, много, много, много сте ми мили, и много се гордея с вас :grouphug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Пет Фев 20, 2015 9:39 am

Пипи, мила, това с намуането утре, беше майтап, разбира се. Но истината е, че ако не беше това състезание, не знам дали щях да успея да се върна отново в Зоната. Така че искам най-официално да ти благодаря, за положените усилия и да те прегърна силно. :hugs1:
:thanku:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Пет Фев 20, 2015 10:15 am

Пипи,да днес е последен ден, :( в началото си мислех леле,дали ще издържа,но ето че идва финала и сега ми се струва,че бързо мина.Но най-важното е ,че у нас се зъздадоха навици ,свързани с пребиваването в центъра на зоната ! И за рецептите,отдавна никой не е слагал нови,но в дневниците е пълно с идеи и снимки.Ето и на Хипо вечерята със снимката е направо за списание :) Трябва да има и списание Зоната ,с рецепти и статии от всички които пишат тук във форума,ама аз много се размечтах :b :bored1: ored1:
Успех на всички на финала :hug:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Пет Фев 20, 2015 12:51 pm

И на мен ми е тъжно, че състезанието приключва, но урока от него е много полезен и стриктното спазване на режима си има своите ползи- без бой признавам, че се качих на канара тази сутрин и съм меко казано много приятно изненадана от резултата. :) Това с муането нещо не ми е гот - не ми се иска да ям....за първи път от много време насам...очевидно задържането в зоната си казва тежката дума и аз съм много хепи от ситуацията. :)

Пипи, мисли кога ще е второто състезание, че нямам търпение :laugh1:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Пет Фев 20, 2015 1:05 pm

Така, така,виждам,че не съм само аз дето се е мерила днес :laugh4: Ама утре ще съм след нощна и няма как да ми е реално.Цяла нощ си пия вода и чай.Та за това така.И Пипи по твоя идея съм си сложила две чаши ,едната е с 40бр.стотинки а другата почвам да прехвърлям бройките на свалените килограми.Нещо не мога да се оправя с снимките от телефона,та затова няма документално.Нооо, като успея ще кача снимков материал.Това със списанието за зоната е много идейно :bouquet: Може да се направи в електронен вариант.Поне други списания съм виждала.Но това си е много работа,снимков материал и свободно време :think2:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Пет Фев 20, 2015 3:59 pm

Днес, докато се разхождах, осъзнах, че благодарение на това състезание, си имаме 10 двуседмични менюта и то предимно с благоприятни храни. Почти 10, защото Дари се отказа, но няма значение. Това ще е голямо улеснение за новите, които питат за готови менюта. :yess:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Пет Фев 20, 2015 9:02 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Петък 20,02,2015.Пет хранения на ден и десет блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 6,30часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 15,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 06,30 – 2блока
60гр пуешко филе + 200гр.ябълка+2 ореха
Обяд 12,00 – 2блока
60гр.пилешко филе +2*14гр.овес + зехтин.
Сл.закуска 16,30часа – 2блок
112гр.извара+200гр.ябълка+2ореха
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.пуешко филе+ овес2*14+160гр.пресна чушка+зехтин.
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта не успях – настинката се влошава и съм доста зле,едвам избутах днешния ден.За съжаление не се сдобих с пчела герой.Но за мен е важно, че нямам търтей.Важното е , че силата на изкушенията намалява.
9.Имам шест пчелички и не се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Пет Фев 20, 2015 9:17 pm

1. Състезателка- Bruki, 20.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 7.00, обед – 12.00, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията . Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- вече пия над 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Кисело мляко 0,1% - 220г = 1БП + 1БВ
Солен мъфин – 1 брой = 1БПВМ / по рецепта от сайта/
Бадеми - 3броя = 1БМ
Обяд / 3Б/ :
Котидж – 112г = 2БП
Солен мъфин – 1 брой = 1БПВМ / по рецепта от сайта/
Сварен на пара овес – 42г = 2БВ
бадеми– 6 броя = 2БМ
Първа закуска / 1Б/ :
Солен мъфин – 1 брой = 1БПВМ / по рецепта от сайта/
Вечеря/ 2Б/:
Пилешки гърди на скара – 56г = 2БП
Леща - 100г = 2БВ
Маслини – 6 броя = 2БМ
Втора закуска / 1Б/ :
Прясно мляко – 220г = 1бП + 1БВ
Бадеми – 3 броя = 1БМ
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес извървях 7 км. Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и искам да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.

Последните 15 дни минаха много бързо. Радвам се,че колежките – пчелички бяха равностойна конкуренция. Няма никакво значение за мен коя ще е победител, важно е че победих ЛАКОМНИКА в мен. Чувствам се много добре!
Благодаря Ви!
:blagodaria:
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Пет Фев 20, 2015 9:23 pm

1. Състезател -Тина!Ден 15-20.02.2015г. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- сутрин 08,30ч., обед 13,00ч., следобед17,00ч., вечер21,00ч, и преди лягане 22,30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението победи- удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над два литра и половина - почнах вече да се давя :help1: -водна пчеличка


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-
Закуска: 42гр.ов.трици-3ВБ,1яйце-1ПБ,42 гр.шунка,63гр.котидж-2ПБ,6 лешника-2МБ
Обяд:84гр.пилешко -3ПБ,240гр.домат,140гр печ.чушка и 1/2 портокал-3ВБполяти с 1ч.л зехтин-3МБ
Сл.об.з.-42гр.пуешка шунка-1ПБ,1/2 ябълка-1ВБ, и три лешника-1МБ
Вчеря:84гр.п.филе-3ПБ,240гр.домат,140гр.п.чушка,1ч.вино-3ВБ 1ч.л.зехтин -3МБ
Късна зак. -220гр.к.мляко 0,1%-1ВПБ и 3 лешника-1МБ



:arrow: 8. Днес тренирах - 15мин.зумба и оплезих езика :stupid: и качване на стълби 10 мин. :laugh1: и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:



:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:



:arrow: 10. Според мен днес улових ..7.... пчелички :angel: Последния отчет,и той пак с триста зора :gunshot: Ама здраве да е!И утреее големия Ден :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Пет Фев 20, 2015 9:32 pm

1.Състезател Кики,20.02 9 Блока

2.Хранения за деня-5

13ч
17ч
20ч
23ч-Стриктна пчеличка

3.Изкушения-Не,Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка

6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

-Закуска-28г 2% сирене Добрев,30г овес

-Обяд-3Б: 84г риба тон,56г Котидж,100г спанак,30г овес,240г домати,1 с.л.Авокадо,2/3 ч.л.зехтин
Изображение

–Следобед -28г 2%сирене ,60 г лютеница по етикет

-Вечеря-3 Б: 56г пиле ,56г котидж,(3П) в блендер 240г краставица,80г морков,(1 и 1/2 В) чаша и 1/2 вино розе (1 и 1/2 В),1 с.л.авокадо,2/3 ч.л.зехтин (3 М)

–Преди лягане-220г кисело мляко 2 %

8.Спорт-ходене пеша 6км-Заслужих си спортна пчеличка
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Пет Фев 20, 2015 9:33 pm

:bouquet: Пипииии :bouquet: , извинявай пак че не писах отчет но отново бях на курсове :bouquet: .... които приключих за сега. Беше една голяма лудница тази седмица...но си заслужаваше всичкото напрежение и емоции.

1. Състезател- Анесс,19.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-13.00,
Следобед-17.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка-

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв -1кис мляко 2 %
Обяд- 2БПМВ - -200 гр зеле 240гр краставица , 1 мандарина, 56 гр пилешко, 2/3 ч.л зехтин
Следобед- 2БПМВ- кис .мляко 2%
Вечеря-2БПМВ -84 гр кайма, 200 гр зеле, 120 гр домат, 17 гр овес , 240 гр краставица ,2/3 ч.л зехтин
Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Клякания 40 бр, ходене пеша 4 км- сппортната пчела :D





Състезател- Анесс,20.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-13.00,
Следобед-17.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка-

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 3 бпмв -120 гр. кис. мляко,56 гр извара ,17 гр овес, 1 мандарина, 2 ореха, канела

Обяд- 2БПМВ - -220 гр зеле , 1б морков ,1/ 2 червено цвекло , 2/3 зехтин

Следобед- 2БПМВ кис. мляко 2%
Вечеря-2БПМВ - 28 Гр риба тон, 56 гр извара , 120 гр домат, 240 гр краставица, 1 киви 2/3 ч.л зехтин
Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Упражнения за крака, ходене 1 час, коремни преси - сппортната пчела :D
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Пет Фев 20, 2015 10:51 pm

1. Състезател- Самми, 20-02-2015, петък, 11 блока. Пак ще кажа истината!

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих  стриктна пчеличка , тъй като не пропусках и не надхвърлих 5-те часа между две отделни хранения ;

3. Имах изкушения, веднъж месечно излизаме с колежките на обяд навън. В обедното меню имаше големи вкусотии, които обаче изобщо не удостоих с поглед...... ама на колежките чиниите много вкусно миришеха...... обаче аз издържах. Отбелязвам си инатеста пчеличка ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни с едно изключение 1/2 яйце- зелена пчеличка май не;

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче с изключение на едно - това в ресторанта, което беше на око мерителна пчеличка много бледа ако изобщо...;

6. Вода, вода, вода - дайте ми вода - около 3 литра - водна пчеличка;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
От закуската в 7,30ч тръгнах с фал : - 2 блока оказа се, че имам само 1,5 блока овес:
+ 32 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 39 гр пуешко месо от консерва
+ 21 гр овес, претеглен в сурово състояние
+ 6 гр сусамов тахан
+ 110 гр кисело мляко 0,1%
Закуска 2 в 11,00ч - 1,7 блок (знаех, че ще ходим на обяд навън и затова подложих по-солидна междинна закуска):
370 гр кисело мляко 0,1% (толкова е една кофичка Рафтис)+ кашу 5 бр
Обяд в 12,30ч: - около 1 блок:
1 чаша айран
+ спаначена салата:
* суров спанак около 1 чаша,
* не повече от 100 гр домат,
* малко зелен лук, нищожно количество
+ около 1/2 настъргано яйце
+ нарязани на шайбички маслинки, видимо около 4-5 бройки, дребни
Закуска 3 в 14,00ч - 1блок:
+ 39 гр месо от консерва, пуешко (сменям словореда с надеждата, че няма да забележите отново пуешкото месо, та да не ми излезе име "Самми - пуешката консерва" :laugh1: )
+ 100 гр круша
+ 3 кашу-та;
Закуска 4 в 17,00ч - 2 блока:
128 гр котидж по етикет
+ 200 гр ябълка
+ 6 бр кашу;

Вечеря в 20,00ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 90 гр вино
+ 240 гр домат
+ 100 гр ябълка
+ 9 кашу-та ;
Закуска 5 в 23,00ч - 1блок:
64 гр котидж
+ 100 гр ябълка
+ 3 кашу-та;
В крайна сметка имам 11,7 блока за деня.

8. Ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих само 376 калории на велоергометър за 38,5 мин, това са 16,5 км . За изминалата седмица съм изгорила 2471 калории на вело-то. Това са 270 грама надявам се мазнини :pray:

Според мен имам .......... пчелички,

9. Ще видим какво съм уловила днес....
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Пет Фев 20, 2015 11:03 pm

:arrow: 1. Хипо :hippo:, 20.02.2015(петък), ден 15-ПОСЛЕДЕН!, 10 блока.

Днес по обяд, бях пак в движение, затова междинната закуска отново ми е преди обяда.

:arrow: 2. Хранения за деня 5 - сутрин, обед , следобед, вечер и преди лягане - заслужих си стриктна :bee1:.

07.45 - ставане от сън
08.30 – 3 блока
13.00 – 1 блок
15.00 – 3 блока
19.30 – 2 блока
23.00 – 1 блок

:arrow: 3. Изкушението не победи - удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста :bee1:.

:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена :bee1:.

:arrow: 5. Всички хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна :bee1:.

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната :bee1:.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми :bee1:-поет.

закуска 3 блока
1и1/2П-домашна пуешка шунка 42г
1и1/2П-котиидж чииз 75г (по етикет)
3В-овес
3М-зехтин 1ч.л.

междинна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

обяд 3 блока
3П-сьомга котлет 126г
салата:
1/2В-морков 40г
1/4В-цвекло сурово 33г
1/4В-айсберг 125г
шепа спанак(не го броя)
2В-сини боровинки 160г
3М-9 бадема

вечеря 2 блока
2П-пилешки бутчета 56г
шепа спанак(не го броя)
2В-портокал 200г
2М-6 бадема

нощна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

:arrow: 8. Днес движение не ми липсваше, ходих повече от час, чистих, мих, пазарувах, мъкнах и какво ли още не, но си гепнах спортната :bee1:.

:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: за този ден, само и само да взема наградата- :bee1: -герой

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: и нито един търтей. :bigsm16:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Съб Фев 21, 2015 1:30 am

Тони, 20.02.2014 – 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 9:30 ч – 1 Б
- обяд – 14:30 ч – 3 Б
- следобед – 18 ч. - 1 Б
- вечеря – 20:30 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 23:30 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес – като за последно, имам инатеста пчеличка.
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша, с изключение на вечерята, че бяхме на гости при приятели - заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – повече са и имам водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 180 мл прясно мляко – 1 П+1 В и 95 гр каас /по етикет/ – 1 П + ½ В, 40 гр круша – ½ В, 6 бадема- 2 М.
Обяд: 2 сварени белтъка – 1 П, пуешко филе 66 гр – 2 П, 2 мандарини и 80 гр круша – общо 3 В, че ме домързя да си режа салата и 9 бадема – 3 М
Следобедна закуска: кисело мляко 135 гр и 3 бадема – 1 ПВМБ.
Вечеря: пилешко, около 85 гр, със зелена салата с киноа и патладжан и малко задушени зеленчуци, чаша червено вино.
Късно хапване: 135 гр кисело мляко – 1 П+1В, 3 бадема – 1 М

8. Днес обикалях катогламава магиине в най-големия дъжд с колелото – имам поне 10 км на педалите, та и вчерашният мързел избих... имам спортна пчеличка, нали?

9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Съб Фев 21, 2015 7:28 am

Анджи, да се оправяш бързо. Завършваш последния ден със 6 пчелички :hug:

Бруки, както изглежда, последния ти ден от състезанието е бил "Мъфинов ден " :lol: 7+1 :yess:

Тиначка, какво да кажа, перфектна...7+1 и днес последния ден успя да хванеш голямата пчела, така че ще ти олекне кошера с един търтей ;) И браво за чашките със стотинките. Само че е по-нагледно с топченца, по обемни са, и като прехвърлиш едно топче в другата стъклена чашка, и гледката е много стимулираща. Ама как ми се иска всички да имат такива чашки.. :pray: Какво се инатят като магарета... :doNotKnow: На следващото състезание ще го поставя като условие :laugh1: Ако нямат чашки с топчета, не може да са сътезателки...аааа :laugh4:

Кики, златничка си ми :hug: с тази снимчица... колко цветно и разнообразно може да бъде храненето в Зоната, нали ? ;) Стига да имаме желание :yess: последния ден звършваш с отличен 7+1 :bouquet:

Анес, и двата денс си ок, и ти като Тиначка, в последния момент си хвана голямата пчела :smdance:

Пуешкото месо, Оопсс, грешка :oh: , САМИ, :laugh1: аз да попитам...колежките ти не те ли питаха дали си в ред :laugh: при положение, че не опитваш нищо от вкусотиите? Голяма воля, браво...и пак за пореден път ще кажа- такива състезателки не е имало до сега..невероятни сте просто :hug: И относно спортната ти пчеличка...
Това са 270 грама надявам се мазнини :pray:
всички трябва да знаете, че това, което сваляте в момента са си чисти мазнини, течностите и водите сте ги изхвърлили още в началото на състезанието или преди това. Сега се сбогувате с чиста мас :laugh1: което си е постижение. 7+1 като за финал ;)

Хипоооо къв готски доклад :keff: украсен, подреден, като за изложба....красота просто...не мога да ти се нагледам значи :love: АКо имаше още един ден състезание, можеше да хванеш пак голямата Пчеличка, ама... йок :laugh4: 7+1

Тони-бонбони, мерителната ти пчеличка.... :bored1: Фююююю, отелятла....сори, ама правила, ко да се прави... :laugh4: Иначе, поздравления за спортната пчеличка...като за последен ден си 6 пчелички...както казах, сори за мерителната, не ми се иска да ти я взема, чак сърцето ми се къса :( , ама нали трябва да съм строг съдия, пък и другите пчелички ще се разсърдят :skyle5:

Само Гугито липсва, утре ще чакам да докладва.

И така, утре Събота- 21 Февруари, като се събудите, както казахме вече, чуруликане във WCто, от там с любовен поглед скачате на кантара, записвате красивите цифри, и от там хоп тук, и изпращате на Пипи на лично съобщение килограмите. Мерките и сантиметрите ще си ги докладвате после след състезанието. Аз ще дам само крайните резултати за броя на пчеличките и килограмите.
След като изпратите на Пипи килограмчетата, от там право в кухнята, и продължавате със стриктно претеглена закуска, обяд и т.н. Все още сте на състезание, само че ще има временна почивка относно докладите. Разликата ще е само в това, че няма да докладвате. Т.е при добро желание, продължавайте да докладвате в дневниците си, или тук..
Вие вече сте професионалисти, така че не мисля, че ще ви трябват поправки, но е друго, като знаете, че трябва да напишете как сте се осрали с някоя торта :wow: , и после да се червите тук от срам :laugh1: Нали не искате да сте като наш Годзи :angel: :laugh4:

Че мисълта ми беше, че сега тепърва се започва истинското слабеене, колелото набира скорост, като гледам, и вие се мобилизирахте, особено със спортните пчелички...и трябва да се засилвате все повече и повече. Смятайте го, че ще щастливки, че имаше кой да ви засили по пътя, и сега от вас се иска само да въртите педалите. И както видяхте, не е трудно. И всички видяхте, че без хляб може да се оцелява, и ако продължавате така, след време ще усетите, че няма и да ви е вкусен. Но ще ви трябват още месец два така, и след това ще ви се иска и на вас да пишете мемоари за Зоната, като нашия велик Газилот :skyle12:

Знам, че всички сте доволни от състезанието, но най-голямата радост за мен ще бъде да знам, че не съм си губила вемето напразно, че не съм стояла с часове вечер след работа да се кокоря из менютата ви, за да прочета след седмица, че някой от вас пак са се измързеливили....и пак "незнайно защо" :cklicky: задържат килограми и кантара не мърда....това състезание го направих най-вече заради тези от вас, които са от известно време неуморно с нас, обаче по необясними извънземни причини "задържат" килограми....задържат грънци...не се задържат в Зоната, това е ;)
И поради чсовата разалика, най-вероятно резултатите ще можете да ги прочетете в неделя сутринта. Имам много ангажименти утре, и ще успея да се докопам до компа чак вечерта.

Това е за сега пчелички сладки :hug: и както казах, още сте на състезание. Сега като знаете кой колко кила е стопил за 15 дена, седнете утре с един лист и химикал, и си напишете - още 15 дена, еди си колко кила, после още 15 дена и еди си колко кила, напишете го на един голям лист и си го залепете на видно място...например нещо такова:

за 15 дена съм минус 3 килограма.
още 15 дена ще съм минус 6 килограма
още 15 дена ще съм минус 9 килограма
още 15 дена ще съм минус 12 килограма, и в един момент дошло лятото...а вие сте изчезнали :laugh1: И после като погледнете...аа ми то това е само 2 месеца...нищо работа, а иначе съм цели 12 кила назад....кеффффф

Айде спирам да пиша, че стана пак никое време :stupid: :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Съб Фев 21, 2015 12:27 pm

Привет, дами!

Пак със заскъснение си пускам отчета. Нямах интернет и нямаше как да си го пусна вчера. Но бях изрядна пчеличка, за което много се гордея :)

1. Състезател - Гуги, 20.02 (петък), ден 15-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 09.30, 13.30, 17.00, 20.30, 00.00
3. Изкушението не победи и си заслужавам пчеличката :)
4. Целият ден мина на благоприятни храни и си заслужих пчеличката!
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче, така че си заслужих пчеличката :)
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -

закуска (2 блока)
кафе с капки прясно мляко - не го броя
2 парчета панакота с ягоди - 2БПВМ

обяд (3 блока)
2 бр. пълнени чушки с кайма, овес и ечемик - 2БПВМ
кисело мляко - 1БПВ
3 бадема - 1БМ

следобяд
солен мъфин - 1БПВМ

вечеря
крехко свинско - 3БП
вино - 3БВ
бадеми - 3БМ

преди лягане
мъфин "солен кекс" - 1 бр. - 1БПВМ

заслужавам си пчеличката-поет

8. Днес ходих на пътеката 50 мин. и си заслужих спортната пчеличка.
9. Не знам гепнах 7 пчелички, без нито един търтей :)

По-късно днес ще си напиша и мерките. Много съм доволна, дами! Просто нямам думи. Дано и вашите резултати са супер :) Успех!
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron