Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Съб Фев 21, 2015 12:53 pm

pipilota написа:...например нещо такова:
за 15 дена съм минус 3 килограма.
още 15 дена ще съм минус 6 килограма
още 15 дена ще съм минус 9 килограма
още 15 дена ще съм минус 12 килограма, и в един момент дошло лятото...а вие сте изчезнали :laugh1: И после като погледнете...аа ми то това е само 2 месеца...нищо работа, а иначе съм цели 12 кила назад....кеффффф

Пипи е написала сценарии за фантастичен сериал :laugh4:, а дано обаче!

Колежките ми много ме подкрепят, радват ми се и разказват на познатите ни като анекдот как си поръчвам в ресторанта зелена салата с 42 гр риба тон, примерно :laugh1:. Това е от периода ми в началото на зоната, ама легенди още се носят за мене по ресторантите, където сме обядвали :laugh:

Дали при следващото състезание да не се присъжда и "рибна пчеличка" за редовно взимане на Омега 3?
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Съб Фев 21, 2015 6:21 pm

Момичета, привет!

Ето и моя резултат в мерки. Килограмите Пипи ще ги споделя утре сутрин наше време или когато успее ;)

При старта:---------------------------------След края на състезанието:
Ръст: 159-----------------------------------Ръст: все още 159 см
талия: колебае се между 79 и 78---------------талия: 75 см
пъп: 97-------------------------------------пъп: 90
ханш: 113----------------------------------ханш: 110

Аз съм адски доволна, много щастлива, супер заредена и нямам никакво намерение да му изпускам края ;)
Днес ще празнувам само на зелени храни, дано и всеки ден оттук нататък е само зелен. Е може и малко оранжев, че ми се яде картоф от доста време насам, но това е отделен въпрос :)

Надявам се и вие да сте толкова доволни и да успяваме заедно да се мотивираме и за миг да не излизаме от Зоната :)
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Съб Фев 21, 2015 8:22 pm

:herobee: Привет и от мен на всички от кошера!
Ето ги и моите мерки. И аз съм доволна от резултата! :)

При старта:--------------------------------------След края на състезанието:
височина 168 см-------------------------------- височина 168 см
ханш 114 см-------------------------------------ханш 110 см
корем на височината на пъпа 98 см-------------корем на височината на пъпа 96 см
талия 91см--------------------------------------талия 88 см

:bee: :bee: :bee: :bee: :bee: :bee: :bee: :bee: :bee: :bee:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Съб Фев 21, 2015 8:56 pm

ръст 174--------------174
талия-100-----------98,5
корем-113-----------112
ханш-119------------118
под гръдна 101-----97
гр.116---------------111,5 :angryred: Свалям там където не трябва :laugh1: Но съм си мноооого доволна от резултатите :bouquet: Усещането е страхотно,така,че продължавам в същия дух :bow:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Съб Фев 21, 2015 10:50 pm

Само. да кажа,че пуешкото на Сами го намерих и е страхотно!
И сега мерките-талия 94
Ханш-99
Няма човек който да не ми е казал-леле колко си отслабнала!А също обличам дрехи в които преди не можех да се побера и колежките ми казват,честита блуза, а аз им обяснявам как това е купено отдавна ,но не можех да се побера в него :lol: Усещането е стряхотно! Благодаря ти Пипи!Никакво отказване!продължавам напред! :smdance:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tonkata » Съб Фев 21, 2015 11:08 pm

kiki написа:Само. да кажа,че пуешкото на Сами го намерих и е страхотно!.......................... :smdance:

Много ме заинтригувахте с това пуешко. Явно е много вкусно. ;)
Кики, къде го намери т.е. в кой магазин ? В каква опаковка е - метална кутия, тетрапак или буркан ? :th:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Съб Фев 21, 2015 11:12 pm

Tonkata, търси в Лидл. Стоят в общо кашонче заедно със свинско месо в собствен сос. Оранжева кръгла консерва има пуйка на нея, а на свинската консерва има синьо кръгче по ръба и свиня отгоре. Лесно ще ги различиш. Стоят там, където са кренвирши в буркан и разни други меса в консерва, пастетите, горе-долу там ги търси. Да ти е сладко и на теб, аз лично винаги, когато мога, ги изплаквам с вода мръвчиците, защото е доста солено.
Виж тук в дъното на страничката:
http://www.vzonata.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=11
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tonkata » Съб Фев 21, 2015 11:15 pm

Благодаря ! Още при първото ми ходене ще си купя и ще споделя ! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Съб Фев 21, 2015 11:20 pm

Между другото тук в някой дневник, май в Гоговия беше, съм споделяла как си умирам за котидж сиренцето от Лидл. Също така рядко се намира от обезмасленото, а напоследък липсва и това със стандартната масленост. Та, онази вечер пазаруваме с мъж ми и се разминаваме с една женичка и тя тежка категория като нас с тенденция към отслабване и той ми обяснява: тази жена е от твоите и тя обикаляше рафта със сиренцата и гледаше тъжно празното място :laugh1: .
По предния ден пък беше пътувал към морето и естествено посетил всички магазини по пътя си за сиренца и ми разправя: от Пловдив, през Варна, Девня и Бургас всичките Лидл-и пищят от нас :laugh4: ама се беше преборил за цели 6 бройки.
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Нед Фев 22, 2015 12:51 am

Абе, мацки, що никой не си пише килата? Аз ли пак нещо четох, недочетох ... :think2:

5.02.2015 - 8 без 20 рано сабаХлем: 22.02. по тъмна доба някъде къде 10 сутринта:
ръст - 170 см пак толкова - не ще да се расте на тея години и т'ва си е!
кг - 88,2 86,1 :smdance:
талия - 110 см 107 см
ханш - 122 см 117 см - много съм хепи!
бедро - 74 см 71 см

Ми гот е! Днес съм си като на състезание и даже от ищах и 30 мин степер направих. :) Ще трябва се сабей, ей! :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Нед Фев 22, 2015 7:31 am

Тони, пак не си разбрала :laugh1: Трябваше само мерките да си напишем-без кг. :laugh3: До като не се обявят резултатите.Но мисля,че не е кой знае какъв проблем :) Аз бях тръгнала да си пиша менюто по навик :stupid:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tonkata » Нед Фев 22, 2015 8:29 am

Самми написа:Между другото тук в някой дневник, май в Гоговия беше, съм споделяла как си умирам за котидж сиренцето от Лидл. Също така рядко се намира от обезмасленото, а напоследък липсва и това със стандартната масленост............................

Sammi, то май търсещите обезмаслени продукти станахме повечко :notagree: ,което не е много за хвалене, ама по-добре късно отколкото никога ! :but:
На мен пък не ми харесва този котидж - мирише ми на мляко, а аз не обичам прясно мляко и миризмата му. Аз си купувам извара. Откакто намерих изварата на Добрев друга не съм купувала. Къде на майтап, къде наистина в магазините им вече съм се кандидатирала за "карта лоялен клиент" :laugh4:, че на седмица съм поне два пъти съм там :notagree:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 22, 2015 9:36 am

ФИНАЛ

:bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1:

Първи тур на 15 дневното състезание на неуморно ядене, :chef1: и без чувство на глад приключи :bigsm16: с успешно свалени килограми при 9 от 9 състезателки :bigsm22:


1 во място- Златен медал
:bee: Хипо - 10 блока. Старт: 82,100 кг Финал: 78,300 кг. Стопила -3,800 кг

120 пчелички
(104 пчелички + 14 геройчета + 2 гигант)



2ро място- Сребърен медал
:bee: Бруки - 9 блока. Старт: 82 кг Финал: 78,5 кг. Стопила -3,500 кг

120 пчелички
(104 пчелички + 14 геройчета + 2 гигант)



3то място- Бронзов медал
:bee: Кики - 9 блока. Старт: 62 кг Финал: 60 кг. Стопила -2 кг

119 пчелички
(103 пчелички + 14 геройчета + 2 гигант)

(2 търтея, изядени от голямата пчела )



4. :bee: Анес - 9 блока. Старт: 78,300 кг Финал: 74,800 кг. Стопила -3,500 кг

116 пчелички
(102 пчелички + 12 геройчета + 2 гигант)



5. :bee: Тина - 11 блока. Старт: 113 кг Финал: 110,600 кг. Стопила -2,400 кг

111 пчелички
(99 пчелички + 11 геройчета + 1 гигант)
(1 търтей, изяденн от голямата пчела ) + 1 червен и 1 мързелив и 1лаком


6. :bee: Сами - 11 блока. Старт: 72,900 кг Финал: 71,700 кг. Стопила -1,200 кг

111 пчелички
(91 пчелички + 12 геройчета + 2 гигант)
(2 търтея, изядени от голямата пчела ) + 2 лакоми и 2 червени



7. :bee: Тони - 10 блока. Старт: 88,2 кг Финал: 86,1 кг. Стопила -2,100 кг

109 пчелички
(99 пчелички + 10 геройчета + 2 гигант)
(+ 2 търтея- 1 червен и 1 мързелив )


8. :bee: Анджелина - 9 блока. Старт: 64,800 кг Финал: 62,600 кг. Стопила -2,200 кг

106 пчелички
(98 пчелички + 8 геройчета)


9. :bee: Гуги - 10 блока. Старт: 74,300 кг Финал: 72 кг. Стопила -2,300 кг

102 пчелички
(89 пчелички + 11 геройчета + 2 гигант)
(2 търтея, изядени от голямата пчела ) + 1 червен и 1 мързелив

Ами това е от мен мили Пчелички :bigsm1: Поздравления на всички за смъкнатите килограми :yess: Няма значение кой на кое място е, дали е на първо или последно място, всички постигнахте целта си :hug: И за мен лично всички сте победители със златен медал. Успех за напред, предполагам, че вече разбрахте и усетихте какво е наистина да си в Зоната, и най-вече имате малко или много нови хранителни навици- всъщност това беше и целта на състезанието-нови навици.
Продължавайте в същия дух. Видяхте, че не е трудно. И какво по-хубаво от това да слабеете докато ядете като замаяни по 5 пъти на ден :yess:
За тези от вас, които смятат, че могат да продължат със същото темпо- направете си сега снимка за "преди" и "след", и след 4-5 месеца разликите ще са убийствени. И ще имаме една истинска галерия от шампиони, без фотошоп и измамни снимки. Тук е истината :yess:

И повечето от вас нека периодично да се връщат на зад из станиците и да препрочитат напътствтащите кратки стимулиращи думички, които съм ви казвала. :Hello: Правила съм го наистина от сърце, и за мен това ще е най-голямата радост-да видя много шампиони на нашия уникален Зонов кораб.

Благодаря на всички от сърце :rheart: за милите думички , които ми изпратихте на лични...не ви отговорих там, за да не се повтарям. Това беше от мен. Надявам се всички да сте си прекарали чудесно през тези 15 зонови дни, и да сте останали приятно изненадани от самите вас :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Нед Фев 22, 2015 12:56 pm

Браво, момичета! :bigsm20: ! Честито свалени килограми. Вашите резултати са направо потресаващи. Почвам да си мисля, че има нещо сбъркано при мен освен 11-те блока. Изводите тепърва предстоят. Пожелаваме си все такива добри темпове на загуби на масссссссссссс.
Не мога да се сдържа да не изиграя танца на пчеличките на Хипчо
:bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1:

Пипи, мисля, че си ми спестила 2 търтея, сякаш трябваше да имам общо 6, два изядени - остават 4....
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tonkata » Нед Фев 22, 2015 2:31 pm

Стахотни сте, Зонови пчелички !!! Успехите ви са заразяващи ! :grouphug: :skyle12: :skyle12: :skyle12:
Хипо, доказа че не си човек а ЖЕЛЯЗО !!! Поздравления ! :bee1: :bee1: :bee1:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 22, 2015 9:19 pm

Сами, сори, техническа грешка :)) Поправката е направена. И това което си мисля за теб е, че при 11 блока по -скоро клониш към задържане. Аз например като не можах да спра да спра да слебея, и си увеличих на 11 блока и се заковах там, за за държане на желаното тегло.Така че, моят съвет е да намалиш на 10 блока :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта