Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Маня » Вто Фев 03, 2015 9:58 am

kiki написа:За това,че съм под въпрос,ще се опитам да не се обидя :lol: Зоната съм я правила преди 12години ,от януари месец я почнах отново и за 1месец съм -5кг.Чела съм и двете книги и смея да кажа ,че съм доста наясно .Нова съм във форума и не мога да си сложа аватар,това е!

Е това не го разбирам, да си знаела за Зоната преди 12 години, да си я "ползвала" и да си я зарязала... :msmile1: Защо аз не бях чула за Зоната преди 12 години... Зоната не е за месец, за два, за година, Зоната е за цял живот...
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Вто Фев 03, 2015 10:08 am

Така е Manya,затова съм тук ,не ме нападайте още в началото ,моля.И пак да попитам за аватара,потребителски панел,аватар,покажи галерия..и дотам..кликвам върху аватар и нищо не става...
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Маня » Вто Фев 03, 2015 10:15 am

След като го маркираш, отиваш най-долу на страницата, натискаш ИЗПРАТИ
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Melkat » Вто Фев 03, 2015 10:16 am

kiki написа:Така е Manya,затова съм тук ,не ме нападайте още в началото ,моля.И пак да попитам за аватара,потребителски панел,аватар,покажи галерия..и дотам..кликвам върху аватар и нищо не става...

Отиваш най-горе на страницата и кликваш на "давай". Трябва да стане.
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Melkat » Вто Фев 03, 2015 10:24 am

Хехе, Маня, днес си играя на гоненица с теб :) :running:
Между другото, в състезанието е добре да се включат и по-дълго зонуващи. Така предизвикателството за новите ще е по-голямо. :duel:
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Вто Фев 03, 2015 2:12 pm

Благодаря за съвета за аватара :yess: най-накрая се получи :) Книгата на Бари Сиърс ,преведена на български е от 2003г,затова я знам от 12г.
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Вто Фев 03, 2015 7:40 pm

Откога го чакам това състезание... :bigsm24: ВЪТРЕ съм! Ако още "има места" за състезатели, де.

Имам нужда от допълнителен стимул, че забравям да ям понякога и надвишавам часовете. :msmile1:
Само не знам как ще успявам с ежедневния отчет, че съм доста заета, ама ще намаля от съня и пак ще се получи.

Нямам търпение! Пипи, супер си! :bouquet:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Вто Фев 03, 2015 8:21 pm

След като ще има съдии и прокурори, на състезателите поне по един служебен адвокат няма ли да прикрепите?! :lol:
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Вто Фев 03, 2015 9:56 pm

И аз имам огромно желание да се включа в едно състезание :chef1: . Със сигурност ще подобри показателя ми за стриктност. Макар да полагам усилия да съм зонова от две години насам осъзнавам, че имам моменти, в които определено залитам и това най-вече след края на първата година, особено между следобедната закуска и вечерята - тогава хапвам около блок на око. Бройте ме и мен ако наистина има нужда от дълго зонуващи, съвсем точно описани от Пипи като задържащи, бих добавила "уж". В случай, че се появят прекалено много желаещи от начинаещите ще отстъпя заетото място. :hug:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Дарина » Вто Фев 03, 2015 10:12 pm

Моля да включите и мен!
:pray:
Аватар
Дарина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 7:51 am
София

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 04, 2015 6:20 am

Такаааааа, :bigsm24: за сега участниците са:
1.Тина
2. Бруки
3. Кики1
4. Анес
5. Гуги
6.Тони
7.Сами
8. Дарина

:think2: Така като ви наредих сега в редичка, мисля, че ще намалим бройката....10-12...че ще ми се вземе акъла :oh: До утре вечер който се запише, запише, и после почваме, че и аз не мога да чакам...от сега избухвам в смях :laugh1: Ще падне едно писане всяка вечер, не мога да ви мисля :laugh:
Преди да стартираме, ще искам всички да докладват с по колко блока започват, да се претеглят, да се премерят и сме в джаза :keff:
Сега като казах да се премерите, и си спомних за първото мисля състезание преди години, едно-две момичета дори си бяха написали кой номер обувки носят.. :laugh1: толкова бяха прилежни миличките :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 04, 2015 6:38 am

bruki написа:След като ще има съдии и прокурори, на състезателите поне по един служебен адвокат няма ли да прикрепите?! :lol:

Айдееее, виж я ти нахалницата.... :laugh1: Тук вече прокурорите ако ви отпуснат...може и да може, що не, ама ще трябва да са дипломирани :yess: Само не си представям какъв вид защита ще е...."Уважаеми г-н прокурор, моята клиентка пледира невинна! Тя забрави да си изяде вечерната закуска поради главозамайващо влюбване, от което последствията бяха регистрирани в спалнята, далеч от хладинлика, където се намираха продуктите за консумация. За това моля да оправдаете моята клиентка с условна присъда, или невинна..." :laugh1:

Дааа, ама...при съдията няма тънга-мънга...Обвиняемата се осъжда на строг режим, поради НЕупражнен контрол върху хормоните. Присъдата влиза сила на момента, като в досието й ще бъде регистриран голям мързелив търтей. Свидетелство за съдимост- Омърсено!

Така че, както ми мирише всички адвокати ще са с изгубени дела, и ще им прецакам кариерата :laugh4:

Но ако има идеи за служебни адвокати, с удоволствие ще ги приемем. Все пак последната дума е на прокурорите :bored1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Сря Фев 04, 2015 9:13 am

Аз съм с 9блока,височина 167см,63кг,в Зоната съм от 3.01.2015,на 47г съм,обувки 39 номер :lol:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Маня » Сря Фев 04, 2015 10:15 am

kiki написа:Аз съм с 9блока,височина 167см,63кг,в Зоната съм от 3.01.2015,на 47г съм,обувки 39 номер :lol:

А обиколките :laugh1: ? Е, това при старта на състезанието.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Сря Фев 04, 2015 11:28 am

йей, йей :) чакам да кажете старт, за да си дам и аз номера на обувките ;)
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Сря Фев 04, 2015 12:19 pm

:chickrun: : Хаха!!Чакаме старта
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron