Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Чет Мар 05, 2015 7:15 pm

За прегрешенията ли питахте? Ще кажа :raport: : с изключение на сирни заговезни, когато си позволих да ям домашна баница и десерт, балансирани на око, съм стриктна. На 10 блока, с по-малко спорт заради проблем с коляното. Вероятно липсата на движение ми се отразява сериозно, защото буквално нямам промяна в килограмите и грамовете от края на състезанието до сега. Мога да си отразя 2 или 3 червени търтея през този период - две хапки печен с масло картоф, много по-малко от 1 въглехидратен блок, балансирани с пилешко месо, печено във фурна, около 10-15 грама пилешко дробче, задушено и балансирано със салата, а може и да не е било на 100 % балансирано идеално. Това са ми прегрешенията и не знам доколко това може да се е отразило на моя резултат. Не казвам, че се отчайвам, нито се отказвам, но е много демотивиращо... :sad:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Пон Мар 09, 2015 12:31 pm

Ха-ха! Днес е 9 март, ден за отчитане, но в темата е пълно мъртвило. :hm:
Каквото си мисля ли, означава това? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Аз без бой ще си призная, че не бях стриктна и до онзи ден успях да сваля само 100г, но през уикенда бях извън Зоната и днес съм кило нагоре. :skyle5:

От почетното първо място, минавам на почетното последно. :laugh4:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Пон Мар 09, 2015 1:32 pm

Привет, привет!

Аз пък се разписвам с 1 свален килограм.
Не, че съм кръшкала от Зоната, просто вечерите ми не бяха много балансирани, а да не говорим, че само 3 пъти в седмицата съм спортувала. За бой съм!

Но от днес съм back in the game :)

Да се надяваме, че след още 2 седмици ще съм поне 2 кила надолу :)

Като цяло откакто съм в Зоната съм 7 килограма надолу, което ме прави адски щастлива!

Успех, дами и господа Зонковци :)
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Пон Мар 09, 2015 1:46 pm

Аз като се не се обаждам тук , не означава, че не чакам резултатите.....Браво Гуги..смело напред...и съм изненадана от резултата на Хипо...очаквах повече от победителката ;) Сега ако изгубите инерцията от състезанието, сигурна съм че после много трудно ще се засилите пак...ама то си е за вас...аз направих каквото можах.....
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Dara » Пон Мар 09, 2015 4:30 pm

Аз си се състезавам сама със себе си :lol: , мога да се похваля - нямам грешки , сладкото без което преди не можех , сега дори не се сещам за него , пия много вода и съм с още 1.500 кг. надолу . Чувствам се добре , единствено съм малко бледа , надявам се, че и това ще се промени ! Успех на всички !
Аватар
Dara
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Мар 04, 2014 12:01 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Пон Мар 09, 2015 7:09 pm

Та така и аз тука.Килограми и аз не съм много .Само 1 на долу,на пък см. са си доста.Последната седмица и аз като Маня закъсах със зъби и лекарства,антибиотици и ужас.Но, не се отказвам.Къде на око къде с кантарче вървя :Hello: Но пък усещането и :laugh1: Та ето ми ги мерките ръст 174--------------174см.
талия-100-----------98,5-------97,5
корем-113-----------112--------110
ханш-119------------118--------115
под гръдна 101-----97---------96,5
гр.116---------------111,5------108см :о За един месец,мисля,че е добре :think2: Продължавам и това си е :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Пон Мар 09, 2015 8:40 pm

Да.... 09-03 около две седмици след състезанието, тегло - 71,6 кг.
Не мисля, че съм загубила състезателния си дух, просто спортните ми занимания по принуда са по-лежерни. Темпото ми на горене на мазнини е направо отчайващо, но само това. Всички симптоми на пребиваване в зоната си ги имам - свеж и бистър ум, енергичност, липса на умора дори в края на деня и желание за отхвърляне на още задачки всякакви. Наспивам се рано през уикендите, е в делнични дни никой не се събужда наспан, убедена съм в това. Липсва ми всякакъв апетит към сладичко, умирам за вода и така..... :Hello: рапорт даден! Истината е, че и първият път свалях много бавно и трудно, но не се отказвам и предавам.
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Вто Мар 10, 2015 6:15 am

:bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1:

Резултати на повечето съзстезателки 2 седмици след финала на състезанието :bigsm22:


1во място- Златен медал
:bee: Бруки
Старт: 82 кг
Финал: 78,5 кг.
15 дена след състезанието: 76,5 кг
За един месец стопила
-5,500 кг



2 ро място- Сребърен медал
:bee: Хипо
Старт: 82,100 кг
Финал: 78,300 кг.
15 дена след състезнието : 78,200 кг
За един месец стопила
-3,700 кг



3 то място- Бронзов медал
:bee: Тина
Старт: 113 кг
Финал: 110,600 кг.
15 дена след състезанието-109,600 кг
За един месец стопила
-3,400 кг


:bee: Гуги
Старт: 74,300 кг
Финал: 72 кг.
15 дена след състезанието: 71 кг
За един месец стопила
-3,300 кг


:bee: Кики
Старт: 62 кг
Финал: 60 кг.
15 дена след състезанието: 59 кг
За един месец стопила
-3 кг



:bee: Анджелина
Старт: 64,800 кг
Финал: 62,600 кг.
15 дена след състезанието: 62,100 кг
За един месец стопила
-2,700 кг


:bee: Сами
Старт: 72,900 кг
Финал: 71,700 кг.
15 дена след състезанието: 71,600
За един месец стопила
-1,300 кг


И както изглежда, Бруки направо ви издуха в трета глуха :laugh1: Т.е само Бруки държи инерцията от състезанието. Всички други сте за :bigsm37: източното крило при Ити :prison1: придружено със строго мъмрене :laugh1:

Не знам другите състезатеки къде се изпокриха.... :doNotKnow: дано да се пкажат с положителни резултати. И сега всички от вас сигурно ще кажат" Ми не знам какво става, пак взех да задържам, меря стриктно, ям на време, не знам защо... :doNotKnow: " .....ми да ама не.....сега ако ви подкарам на още едно състезание, и със сигурност ще си купувате нови дънки, да ви покажа, че няма такива продължителни задържания..... Вижте само каква радост за окото е когато публикуваме резултати. Не ви ли се иска цифрите на стопените килограми да стават все по и по-големи. По -голям стимул от това наше скромно виртуално местенце едва ли ще намерите. Възползвайте се от това което ви се дава.

Предполагам, че сега Бруки като вижда резултата, и ще й се иска да става все по и по стриктна, защото цифрите са голяма радост за окото. Сега ако се изтървете, и после край, айде пак на ново някой ден, като започнете пак да не можете да се понасяте, пак на ново психическа нагласа и т.н докато накрая съвсем се откажете.

Сега резултатите все още са ок, защото имате инерцията от състезанието. Но е видно как намалява при всички ви, което ме кара да си мисля, че след нови 15 дена като докладвате пак, цифрите ще бъдат съвсем без никаква инерция....но да не бъда лош пророк, това е просто една сладка "ала Пипи" критика, казана от сърце с най-най-добри намерения. Идва лятоооо, алооооо, време е за нова рокляяяяя :dress: До лятото всички може да те с минимум 5 кила по-олекнали. Това е минимума, а максимума....както ми мирише, Бруки ще ни покаже :hug:

За това стягайте се, и да знаете, изобщо не е трудно да издухате Бруки на второ място, и вие да й вземте мястото. Я не й се давайте, ааааа. Покажете, че можете и вие.....видяхте, че никак не е трудно.

Хайде стига ви толкова мърморене от моя страна и приятно Зонуване :grouphug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Вто Мар 10, 2015 6:20 am

Аааа, и щях да забравя- сега на 24 Март, т.е след още 15 дена пак трябва да докладвате. Няма да ви оставя на мира, докато не ви видя олекнали поне с 10 кила...така, 15 дена, след 15 дена, след още 15 дена доклад след доклад, докато ме намразите :laugh1:

Аа, и Сами, намали си блоковете на 10. За това сваляш с бавно темпо. Както ти казах и преди, с 11 блока по-скоро задържаш тегло. Мини на 10, И да си гладна първите дни, пий повече вода, сменяй храненията, докато прецениш кое хранене да ти е по-малко с един блок. За една седмица би трябвало да си нагласиш карбуратора :hug: Иначе ще се тътриш като охлюв още дълго време ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Вто Мар 10, 2015 7:52 am

Здравейте ,още един кг надолу,увеличих си блоковете на 10 защото чувствам глад между храненията, особено ако закусвам 1блок. Не ям хляб и сладко.Меря с кантарче,пия вода минимум. 1,5 л.
Ето мерките-
59кг
Талия през пъпа 94
Ханш 99.
Тази седмица съм в командировка, та ще трябва с метода на око ;) да видим как ще се справя
Поздрави на всички пчелички! :yess:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Пон Мар 23, 2015 9:54 am

Момичета, привет!

Голям срам :( Не съм почти свалила нищо... Имам прегрешения признавам си - вечерята ми не е мерена на кантар, но гледам да е балансирана.
Спортувам горе-долу 3 пъти в седмицата. Почнах нова работа и съм в офиса по 10-12 часа, но това не значи, че съм се отказала или не зонувам. Зонувам и ушите ми плющат, всеки ден кутийка за обяд и кутийка за следобяд, обаче вечер зле.
Трябва Пипи да ни стегне пак и да има сериозно състезание, защото така за нищо не ставаме!
Няма да се откажа за нищо на света, защото в Зоната се чувствам прекрасно. Почти 8-е свалени килограма ме карат да летя, но все пак не искам свалянето да спира. Разбира се това си зависи само и единствено от мен.
Дано при вас положението е по-добре.

Успешна седмица.

А Пипи ако реши да ни стяга, да свирка... :hug:
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Italiano » Пон Мар 23, 2015 1:02 pm

То не може само на състезания да го карате.
А всъщност ти можеш да се състезаваш със самата себе си - просто в дневника си се отчитай всеки ден, както го правеше по време на състезанието. И пак си пиши всичко, и пак си начислявай пчелички.
А който види нещо неправилно, ще ти пише.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Вто Мар 24, 2015 9:18 am

Днес е 24ти и е време за отчет ;) Килограми общо свалени 4 .Не са много,но см. мърдат .Та ето и данните талия-100-----------98,5-------97--------97
корем-113-----------112--------110------110
ханш-119------------118--------115-------111
под гръдна 101-----97---------96,5-------96
гр.116---------------111,5------108см----107- и тука моя съпруг каза,че няма да се разбереме :laugh1: Ама какво да направя,като свалям явно само там :stupid: не се отказвам,продължавам и те така :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Вто Мар 24, 2015 1:39 pm

Браво Тина. Колкото и да е, все е нещо.

Иначе, аз се отказвам да чакам доклади, да ги подреждам нагледно за стимул и т.н. Изумена съм как всички бяха ужасно стриктни по време на състезанието, и след края почти всички се изпариха като дим :)) Сега е време май аз да се изпаря за известно време :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Вто Мар 24, 2015 5:27 pm

Днес е поредният ден на истината.
Това са резултатите ми за два месеца в Зоната. Доволна съм!
............. 25.01.............. 2.03..............23,03
Тегло.......... 85.............. 78................75,5
Корем.......... 110.............. 101.............98
Талия.......... 100.............. 95...............84
Ханш........... 124.............. 113..............113
Бедро.......... 65.............. 61.................60
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Вто Мар 24, 2015 8:41 pm

Аз пък съм запомнила датата 26-ти...утре ще напиша за мене.

Въпрос към bruki : Момиче :bouquet: , браво за вдъхновяващи резултати, обаче искам да те попитам нещо. Въобще позволяваш ли си оранжеви и червени храни, имаш лакоми търтеи или си по-стриктна и от състезател, който се приготвя за световно и продължаваш ли да ходиш по 6-7 км всеки ден?
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта