Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот HippoDel » Вто Яну 31, 2017 3:24 pm

Pipilota написа:Хипооооооо :hugs1: :keff: къде си бе бейби :)) Нямаш идея колко се радвам да те видя, и колко съм ти ядосана, че не се обаждаш... :bored1: Надявам се да удряш по едно рамо на съдията.. :



Еееее, Пипи, не ми се ядосвай... :hugs1: Аз не се обаждам, но следя обстановката, няма страшно! ;)
За удрянето на едно рамо на съдията, нищо не обещавам. :skyle5: Просто тези дни закъсах нещо с кръста :oh: и затова съм малко по-свободна...

Но много се радвам на пчеличките-състезатели :bigsm20: и като победител в първия сезон, ги предизвиквам да ми подобрят постижението. :bigsm4: Хи-хи...
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот snowflake » Вто Яну 31, 2017 3:30 pm

Привет :bee:
години 29
ръст 157см
кг 114
гръдна 120см
коремна 110см
ханш 125см
No 38 :lol:
блокове: 9 3+2+1+2+1

цели :много високи :laugh1: постоянство и влизане във форма
И нека силата бъде с нас !!!
:yoda:
Аватар
snowflake
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юли 23, 2016 8:21 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Вто Яну 31, 2017 7:57 pm

Здравейте, момичета и момчета!
Има ли място за още една пчеличка в кошера? :angel:
Наобикалям Зоната от 29.08.2016г. и ми се ще някой да оцени знанията и уменията ми. Приемам състезанието като вид контролно :lol:
Малко информация за мен - на 27 години съм, 39 номер обувки :bored1:
Височина - 163см
Гръдна обиколка - 91 см
Талия - 74 см
Ханш - 99 см
Тегло - 57.200 кг
Храня се с 12 блока, разпределени така: 3-3-2-3-1
Ще се радвам мнооооого ако ме включите в състезанието - обещавам, че ще се отчитам всяка вечер! :laugh4:
Последна промяна chern0koska на Вто Яну 31, 2017 8:23 pm, променена общо 1 път
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Вто Яну 31, 2017 8:07 pm

Добър вечер и от мен ,състезател номер 10 - Пчеличката Дани :) :bow: :bow: :bow: :bow:
от новаците в Зоната съм пък и така като гледам и от най -пухкавите :laugh:
днес е 31.01.2017 вторник
на снажното ми тяло се полагат 10 блока и съм ги разпределила както следва : :think2:
2+3+1+3+1 :shock: :shock: :shock:
а сега и неприятните подробности :lol: :lol:
ръст :167 см
тегло:122кг
гръдна обиколка: 127 см
талия: 122 см
ханш: 132 см
Приятно Зонуване и успех на всички участници ! :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Оппа забравих най-важното ,номера на обувките ми е 39 :laugh4:
Последна промяна dani079 на Вто Яну 31, 2017 10:44 pm, променена общо 1 път
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Вто Яну 31, 2017 8:26 pm

Здравейте,

не съм чела нагоре, само видях, че има втори тур :о (леле, откога го чакам). Ако има местенце и за мен, ще съм много щастлива. Точно утре започвам Зоната (за 100-тен път :laugh1: ). Днес цял ден готвих зонови нещица. Сега нямам възможност да пиша повече, но по-късно ще прочета условията и изискванията и пак ще се включа :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Яну 31, 2017 8:48 pm

Suzi, утре почваме, давай мерки и теглилки....имаш още няколко часа да те вкарам в кошера :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Вто Яну 31, 2017 11:00 pm

Давам :)

Години: 30
Ръст: 1,70
Тегло: 101,7 :stupid:
Ханш: 125
Талия: 101
Корем: 111
Гръдна обиколка: 119
Бедро: 75

Ще бъда на 11 блока (полагат ми се 13, защото ходя почти всеки ден на тренировка, но не мога да изям толкова).
Също така не ям купено сладко от 01.01.17 (надявам се до края на годината). Преди време изкарах един път 3 и един път 7 месеца без сладко и се чувствах много добре :) Сладкото е моят най-голям проблем, положението е всичко или нищо, затова тази година е нищо :yess: Но пък днес си направих бонбони "Кари" и зонов сладолед :chef1:

Поздрав за всички участници със стихчето, което посветих на 1-вия тур :)
Радвам се, че ще съм участник във втория :smdance: и да знаете, че мога да бъда голям инат, особено на състезание :teasing-tease:

Suzi написа:Айде и от мен успех!
Всички стриктни сте видЕх :lol:
Бъркайте си зонови храни :chef1: ,
за да сте здрави, бодри и добри!

Нека няма изкушения :torta:
и с минимални прегрешения :pray:
всяка до финала стигне :running1:
и желаното тегло достигне!

Шоколада забравете :choco: ,
него на Сузи оставете :laugh1: ,
с рибка, пиле и овес
килограмчетата се топят без стрес! :yess:

Чакаме отчети стриктни :typing:,
за да няма ситуации конфликтни :bigsm55:,
че Пипи :pipilota: всичко контролира :msmile7:
и не се манипулира! :stoop:

Хайде сбирайте пчелички :bee1:,
стига толкова шегички
и да няма много грешки,
ами само нови дрешки! :dress:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Сря Фев 01, 2017 1:17 am

:refuse: Мерки и теглилки ще пиша сутринта, че сега ще са мамма миа :oh:
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 01, 2017 5:14 am

Kriss написа: :refuse: Мерки и теглилки ще пиша сутринта, че сега ще са мамма миа :oh:

Kriss, условието беше на 31ви сутринта всички да докладват килограми и с колко блока започват....предполагам си видяла предните коментари на всички пчелички...... до вечерта на 1ви Февруари трябва да си си дала мерките и доклада за целия ден какво си яла и т.н На всеки се случва да закъснее, няма прпблем, но моля всички ви, уважавайте и моето време...един да закъснеее някой от вас и после всичко се обърква. Повярвайте ми отнема доста време и внимание да се следи всеки един състезател, да се и да се води информация за всеки изминал ден, както и да се посочват грешките и похвалите....ако мислите, че няма да се справите с 15 дена редовни доклади, по-добре се откажете от сега.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 01, 2017 5:49 am

Състезание 2ри тур - 1ви Февруари-2017


Състезатели:

:bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1:


1. :bee: ТониЕлис - 64,100 кг - 10 блока
2. :bee: snowflake - 114 кг - 9 блока
3. :bee: изи68 - 78 кг - 11 блока
4. :bee: Перла - 69 кг - 11 блока
5. :bee: Suzi - 101,700 кг - 11 блока
6. :bee: лилит - 78,200 кг - 11 блока
7. :bee: Kriss - 75.900 кг -9 блока
8. :bee: Силвия - 64,100 кг - 9 блока
9. :bee: Zasmenka - 123 кг - 11 блока
10. :bee: dani079 - 122 кг - 10 блока
11. :bee: chern0koska - 57,200 кг - 12 блока



:fireworks: :happy-cheerleadersmileyguy: Обявявам СТАРТ на състезанието :happy-cheerleadersmileyguy: :fireworks:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 01, 2017 6:24 am

И така, който се записал, записал..свърши записването ;) Сузи зае мястото на пчеличка №5 Kitty , понеже тя никаква не се показа. Ще изчакаме Криси да даде мерки и първи доклад заедно с всички вас. И моля да се придържате към главната форма за доклади, която е на Първата страница

На някой от вас като гледам колко сте високи, и ми се струва, че блоквете може да се коригират, но ако сте от известно време в зоната, и сваляте с тази бройка блокове- тогава сте ок. За тези които са съвсем в началото може да ги коригират ако сметнат за добре. Аз гледам горе долу тези които са близко до моята височина - аз съм около 163 см и ям 11 блока, като всеки ден съм в залата с бих казала усилени тренировки. Ако не тренирам, с 11 блока задържам. Всъщност аз за това и започнах да тренирам на времето, да имам оправдание да ям по 11 блока, че изпадах в панически ужас да не би да остана гладна :laugh:

И така, тези които ми направих впечатление с блоковете са Изи-ако тренираш почти веки ден или през ден си ок, иначе бих скочила на 10 блока...ти си преценяваш. Споменавам само кои пчелички съм забелязала, а вие решавате дали да си коригирате блоковете. Забелязах, че в предното състезание имаше и бая момичета с по 9 блока, но за мен минимума би трябвало да е 10.

snowflake, ако не ти гладнее с 9 блока, стой си така, но ако огладняваш малко по-рано между храненията, скачай на 10 без да се притесняваш..гладнеето трябва да ви е главен индикатор дали сте в зоната...всички знаете, че трябва да се храните, когато не сте гладни :yess:

chern0koska :bigsm8: верно ли с Височина - 163см си на 12 блока..трябва да спиш във фитнес залите ;) И как стигна до тази бройка блокове? Не знам от кога зонуваш, и изобщо дали може да смъква с 12 блока. За мен си за 10 блока, но ти си преценяваш.

Сузи, бях забравила каква поетеса си. Благодаря, че го изкара от архивите, и ме накара да се посмея :yess: :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 01, 2017 6:58 am

И такаааа....буболечките ми теее :bigsm24: последни напътствия за първия ви спортен зонов готски ден :laugh4:

Първо- добре ще е да си записвате всяко хранене на момента, на лист хартия, защо да се товарите да помните всяко едно от 5те хранения, от кое по колко, а вечерта, преди лягане, няма да ви отнеме поввече от 10 минути да докладвате прилежно менюто си, разбира се ако искате да спечелите пчеличка поет :bee: ! Само да знаете, че всяка пчеличка ви изстрелва на горе :bigsm28: Резултатите в края на състезанието се определят от спечелените пчелички...така че умнатаааа :tongue:

Второ- постарайте се да наблегнете на спортните пчелички, че нещо все куцат из състезанията..всякакъв вид натоварване в продължение на 30 минути се смята за пчеличка....ако сте в блок по горните етажи, от днес забравете за асансьора...всяко навеждане из кухнята замествйте с клякане, паркирайте далеч от там където отивате, карайте кучето ви да ходи по-често до тоалетната, за да го изкарвате на вън и да вървите с него :laugh3: Който няма уреди в къщи, и ако нямате навика да тренирате, просто преди да се изкъпете клекнете по 20-30 пъти за старт преди банята...И да не забравите планка....сега с хранителните нависи ще изграждаме и спортниииии :hug: Няма да се плашите... :sadconv: Аз, прокурорите и всички от балкона :curious: ще са с вас. Ако някой забележи грешки в другия, които ние сме пропуснали, моля веднага да викате :Megaf:

Трето- много моля да внимавате като кръшкате с мъжките индивиди тук :bigsm36: ....все пак ние сме кораб и плуваме в морал, и такива ми ти търтейски залитащи изневери няма да се приемат добре от обществото :laugh1:

И четвърто- казвайте истината и не хитрувайте....в крайна сметка излъганите ще сте самите вие :bored1:

Това е мили буболечки, на вас успешно зоново Добро и усмихнато утро, а на мен Лека нощ... :msmile9:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Сря Фев 01, 2017 7:26 am

От 5 месеца съм в Зоната и започнах с 10 блока, разпределени 2:3:1:3:1, но огладнявах между следобедната закуска и вечерята, затова ги направих на 2:3:2:3:1. От месец и половина тренирам по 4 часа на седмица. Преди 2 седмици реших да направя нова справка в сайта за бройката блокове и ми изписа, че трябва да са 12. Оттогава свалих още 2 кг и излязох от платото. Не ми е много като ядене (обичам да си похапвам), но ако се наложи ще ги върна на 11 :)
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Сря Фев 01, 2017 9:08 am

Благодаря за съвета ,пипи .Днес ще съм на 11 Б,а от утре ще ги коригирам на 10Б ;)
Последна промяна Изи на Сря Фев 01, 2017 3:14 pm, променена общо 1 път
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Сря Фев 01, 2017 9:45 am

Пак съм недоразбрала :stupid:Заби ми се в главата 1.02. За последно да ми е :angryred:
9 блока
Години 45
Ръст 160 см
Кг 75.9 кг
Ханш 105 см
Талия 85 см
Корем 100 см
Бедро 63 см
Ръка 31 см
Честит зонов февруари на всички!
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот snowflake » Сря Фев 01, 2017 7:51 pm

Здравейте :) 01,02,2017,сряда 9 блока 3+2+1+2+1
Състезател snowflake Заклевам се да кажа грозната истина !
2.Хранения 4 броя -пропуснах пчеличка
3.Изкушението победи частично с един Банан за деня/този от закуската и вечеря общо 160гр/ :think2: Може би заслужен Бананов Лаком Търтей
4.Целият ден премина на неблагоприятни храни- заслужих Червен Търтей
5.Всички храни премерих с кантарче -заслужена мерителна :bee:
6.Изпита вода 1,8 л - заслужих си водната :bee:
7.Прилежно споделено меню с прегрешенията - заслужих си пчеличка поет :bee:
8.Спорт- 30 клякания и тичане от едната на другата работа - май ще добавя и спортна :bee:
9.Планк нямаше- анти-спортен Търтей
10. Днес си спечелих три Търтея и може би четири :bee:
Днес беше кофти ден :refuse: 9 блока 3+2+1+2+1
закуска 8:30ч -кисело мляко 400мл 2% +9бр.бадем+9гр протеин Нал Фоодс изолат+ябълка
обяд12:30ч - 80гр банан :noo: + 3бр бадем+200мл 2% кисело мляко :notagree:
след.закуска16ч - пропусната :angryred:
вечеря18Ч- омлет 2 бр белтък +6бр маслини+80гр банан
вечерна закуска20ч- ябълка+бразилски орех 3бр+извара 60гр
Днес малко в орбитата май се движих :think2:
От утре ще си крадвам по някое меню от предното състезание ,гениална идея ,благодаря :applaus: и забравям за бананчетата :bored1:
Благодаря :bouquet:
Последна промяна snowflake на Сря Фев 01, 2017 9:37 pm, променена общо 1 път
Аватар
snowflake
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юли 23, 2016 8:21 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта