Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 01, 2017 9:11 pm

Олеее, :stupid: snowflake от първия ден се подкара с греховете.... :angel: За пропуснатото хранене от точка 2 нямаш търтей, само не успя да си хванеш пчеличка. Само точките които са в червено ви носят търтеи- това са точките 3,4,5 и 9. След като си изяла банана си спечели един лаком търтей, после заради банана не ти е минал деня в благоприятни храни, понежа банана е червен, за това си спечели и червен търтей
Точка №9 ми липсва информация..... :bigsm35:
Както и точка №10...
Обяда ти не е балансиран, липсват ти протеините...и изобщо старта ти започна с 2 червени търтея и само 4 спечелени пчелички......Моля те да се водиш по правилата които са на първата страница ТУК и да докладваш всички точки....сега като се заредят и докладите на другите и ще стане боза, кой какво е пропуснал, на кой какво да напомням :th: , за това придържайте се стриктно към точките. Ще чакам да допълниш инфото. И всъщност за точка 3 не съм сигурна, прочети внимателно условията, там пише ако си яла нещо извън определените хранения...и тогава ли си яла бабан или какво...нещо се оплете с първия доклад..а толкова лесно- следвай точките , чети внимателно и отговаряй... просто е

И от утре никви ми ти банани и т.н. Ако не сте сигурни в менютата, връщайте се към предишното състезание, там има много менюта на момичетата, и можете спокойно да крадете идеи :yess:

Иначе поздравленоя за първия доклад, Бравус :yess: Още няколко дена и ще ошлайфаме всички детайли :hug:

Мислете го така- това е състезание, за 15 дена ще се лиша от малко червени храни, после ще ям колкото си искам (след състезанието не се знае дали сами ще искате), сега ми се е паднал шанс да съм в състезание, нека да покажа какво мога, и да покажа на себе си до къде ми е волята и т.н. ..... малко по-сериозно за 2 седмици...това е полза за самите вас, и тялото ви ще ви благодари някой ден за положените усилиля :Hello:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Сря Фев 01, 2017 9:27 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 01.02.2017 , 10 блока Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска - 8 am , обед -12 pm , следобед -3 pm, вечер- 6.30 pm , и преди лягане- 10 pm - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска /2 блока / - Овесени ядки - 28 гр , нискомаслена извара - 112 гр , фъстъци - 12 бр
Обяд / 3 блока / - Риба тон в собствен сос - 84 гр , зелен боб - 180 гр , нахут - 1/4 чаша , маслини - 9 бр , ябълка 100
След обед / 1 блок / - Ябълка - 100 гр , нискомаслено сирене - 28 гр , орех - 1 бр .
Вечеря / 3 блока / - Телешко задушено - 84 гр , морков - 80 гр , броколи - 160 гр , карфиол - 220 гр , зехтин - 1 чл
Вечерна закуска / 1 блок / - кисело мляко - 220 гр , фъстъци - 6 бр


8. Днес тренирах : Йога 20 минути , разходка с кучетата 20 мин и мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance



10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Сря Фев 01, 2017 9:30 pm

1.Състезател N 4 Перла 01.02.2017г. ден първи
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

500мл вода

6,10 закуска 2Блока
1БП+1БВ+1БМ 200гр. кисело мляко 2%
1БПВМ - мъфин /рецепта от сайта Мъфини с овесени трици/

9,55 закуска 1Блок
1БПВМ тиквен крем карамел от сайта

12,10 обяд 3 Блока
3БП – 77гр. пилешко филе на тиган
1БВ - 142гр. супа леща
1БВ – 140гр. печен пипер
1БВ - 102гр. ябълка
1БМ – 1/3 л. зехтин във лещата
2БМ - 2/3л. зехтин във пипера

17,00 закуска 1Блок
1БП – 60гр извара / по етикет/
1БВ - 82гр. морков
1БМ – ½ ч.л. фъстъчено масло

19,00 вечеря 3Блока
2БП – 56гр. домашна саздърма
2БВ - 37гр.пипер+34гр.лук+100гр.домат+172гр.краставица+113гр.печен пипер
/ 0,15+0,26+0,42+0,36+0,80 = 2,00/
1БМ – 3 бр маслини
1БМ – 1/3 ч.л. зехтин
1БПВМ овесен млечен сладкиш от блога на ОZONKA

21,30 закуска 1Блок
1БПВМ тахан халва от сайта

2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението не победи – удържах на пук на изкушенията / сестричката донесе такива ухаещи мекички ммммм/ но аз бях желязна и си заслужих инатестата пчеличка.

4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

6. Изпита вода 3л. искам си водната пчеличка.

7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

8. Днес имам извървяни 3 км 221м. и изкачих и слязох по 30стъпала . Дали си гепих спортната пчеличка ?

9. Днес издържах 1 мин. с великото упражнение ПЛАНК и още половин минута/ втория път не можах цяла минута/ искам си и планковата пчеличка.

10. Успях да хвана 8 пчелички за деня. Урааааа......


Всичко което ще хапвам на следващия ден приготвям от вечерта и си го записвам в един тефтер / това е от години/ , така че при мен няма нужда да записвам на лисчета.

Да кажа само че при нормални обстоятелства / когато не се състезавам/ и хапвам 2% мляко си хапвам и по 3бр. Ядки.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Сря Фев 01, 2017 9:35 pm

1.Такаа значи аз съм Дани състезател N 10 и ми се полагат 10 Блока , днес е 01,02,2017 г сряда , Ден първи .
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:
2. 5 хранения
7,00ч. закуска, 12 ч.обяд,16 ч. след.закуска , 20 ч вечеря и 23,30 късна закуска заслужих си стриктна пчеличка :smdance:
3. удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:
4.. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка :yess:
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка. :yess:
6. Изпита вода- над 2 литра искам си водната пчеличка :yess:
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
8. Днес не тренирах и не правих нищо което да се смята за физическа активност ....леко съм грипава и не ми се правеше нищо, тука пчеличката сериозно ме подмина
9. С Планка положението е същото като с точка 8
10. Според мен днес улових 6 пчелички, и един или два търтея по погрешка :angel: :smdance:

Ето и какво похапвах аз днес ;
закуска : пуешка шунка 42 гр. 1 БП , 220 гр прясно мляко 1% - 1БП + 1БВ , 19 гр овесени трици ( в млякото) 1 БВ ,
обяд: печен пипер 240 гр. 2БВ , домати 1 БВ , 2 белтъка 1 БП ,пуешко филе 86 гр. 2 БП , 1/2 с.л. зехтин 3 БМ

ранна закуска : 1 малка ябълка 1 БВ ,3 бадема 1 БМ, 43 гр. пуешка шунка 1 БП

вечеря : 240 гр сварени броколи 3 БВ , 136 гр. пуешко филе 3 БП и 1/2 с .л зехтин

късна закуска (предстои след 2 часа ) :) : прясно мляко 220 гр. 1БВ +1 БП , 3 бадема 1 БМ
6 бадема 2 БМ

Дано Отчета е точен и лесен за разбиране и съдията ,прокурорите и моите" колеги " останат доволни :bow:
Последна промяна dani079 на Сря Фев 01, 2017 9:47 pm, променена общо 1 път
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Сря Фев 01, 2017 9:39 pm

1.Изи 01.02.2017г. за днес 11 Б, и така време е за отчет:
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


6,30 ч Закуска 3 БПВМ:
кисело мляко 2% 400 гр.- 2 БП + 2БВ
извара 56 гр.- 1 БП
ябълка 100 гр.- 1 БВ
ленено семе 1,5 с.л. - 3 БМ


11,30 ч. Обяд 3 БПВМ:
извара 168 гр. - ЗБП
печена чушка 140 гр. - 1БВ
кюфте от нахут 1 бр. - 1БВМ
ябълка 100 гр. - 1БВ
маслини 6 бр.- 2 БМ

16,00 ч.

Междинна закуска 1 БПВМ:
Кисело мляко 2% 200 гр. - 1БПВ
сусамов тахан 1/2 с.л.- 1 БМ


19,00 ч. Вечеря 3 БПВМ:
спаначена супа
спанак 300 гр. - 1/4 БВ
морков 20 гр. - 1/4 БВ
лук 65 гр. - 1/2 БВ
домат 240 гр. - 1 БВ
портокал 1/2 - 1 БВ
телешко 84 гр. - 3 БП / 84 гр. е сурово/
маслини 9 бр. - 3БМ

21,30 ч.
Междинна закуска 1 БПВМ:
Кисело мляко 2% 200 гр. - 1БПВ
сусамов тахан 1/2 с.л.- 1 БМ

2.С всичкото това похапване си заслужих стриктната пчеличка.

3.Ноооо и инатестата пчеличка кацна на рамото ми и я улових - не съм си помислила дори за някакво изкушение , защото за първи път от годиниии не ми се яде сладичко и това за мен е голямо постижение /дори и сега един самотен бонбон се търкаля около мен и ме моли да го хапна , но изобщо не го отразявам хихи/ :choco: :bigsm31:

4.Според мен цял ден съм била в зелената зона и затова като награда заслужавам зелената пчеличка. :mrgreen:

5.А пък снощи падна голямо забавление около кухненската везна мерене до грамче/ и реакция от страна на сина ми - мамиии тук сложи един грам по-малко ще останеш гладна/, та по този повод си заслужих и мерителната пчеличка. :dance:

6.За следващата водна пчеличка какво да кажа аз не знам , че там работата еее мани мани изпитата вода е почтииии 3,5 л.- пие ми се вода и те така. :msmile11:

7.И ей на откога си аз мечтая поет да стана ама не успях , само пчеличка поет да си хвана. :msmile2:

8.Спортната пчеличка е за нея не зная дали съм я хванала цялата или само крилцата и
5-тимата тибетци :medi:
30 мин. велоергометър :msmile13:
3 разходки по около 30 минути за деня с домашните любимци

9.Даааа планковата пчеличка си я взимам с кеф защото 3 пъти планк по 1 минута опитах и повече от 1 минута , ноооо крачетата ми треперят , та затова инат 3х1.
Благодаря Пипи , че вмъкна и планковата пчеличкаа


10.Равносметката е ясна или 7 или 8 бр.пчелички :bee:

И моля моля искам си и пчелата гигант щот си имам 5 поредни фчелички :herobee:
Последна промяна Изи на Чет Фев 02, 2017 8:26 am, променена общо 2 пъти
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Сря Фев 01, 2017 9:54 pm

Хорааааа, написах си фермана и уж му чукнах изпрати, а сега го няма :sad: Наново ли трябва да пиша всичко? :sad: :sad: :sad:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Сря Фев 01, 2017 10:22 pm

1. 1.02.2017 сряда
Състезател Zasmenka
11 блока
Заклевам се да кажа истината и само истината.
2. 5 хранения,разпределени както следва: 7.45/12.30/16.45/19.30/21.30 заслужих си стриктна пчеличка.
3. Устоях на изкушенията,ето ми я и инатестата пчеличка.
4. Денят изкарах само на благоприятни храни,мисля че си заслужих зелена пчела :-)
5. Всичко премерих с кантарче и си заслужих мерителна пчеличка.
6. Вода и чай над 3 л .Водната пчеличка :-) 7. Споделено и прилежно описано меню ,искам си поетната пчеличка.
Закуска 7.45 -2 белтъка,28г сирене,19г трици ,направени на палачинка.
60 г цедено мляко,ч.л смляно ленено семе
100 г круша,2ч.л. тахан
(Тук имам грешка,която усетих към 10.30,когато изпитах лек глад и си отворих тефтера, и хоп констатирах блок въглехидрати по-малко.)
Обяд 12.30 омлет от 4 белтъка и 28 г сирене,480 г домати,9 маслини и 100 г круша.
Сл.з 16.45 -240 г домат,28 г сирене и 3 маслини
Вечеря 19.30- 168 г извара,объркана в незалепващ тиган с 1 ч.ч грах от консерва и 80 г домашна консерва миш-маш.,9 маслини.
Късна закуска 21.30 60 г цедено мляко,1 с.л смлени орехи и 100 г ябълка.
8. Изкачени стълби до 3-ти етаж.Едва ли е достатъчно за спортна пчеличка.
9. 2 опита за планк ,по няколко секунди.
10. Заслужих си няколко пчелички :-) но едва ли достатъчно,та чак пчела-герой,ама знае ли човек. :-)
9.
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Сря Фев 01, 2017 10:32 pm

Ох, хайде втори опит да направя за този отчет. Ако пак не се публикува, ще си хапна сладичко :laugh4:
:arrow:1. Състезател- chern0koska, 01.02.2017г., сряда, 12 блока за деня. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 7:50,
обед - 12:20,
следобед - 16:15,
вечер- 20:20,
преди лягане - около 23:00
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance:


:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff: Значиии тоя моя вкъщи като чу,че от днес съм на състезание, започна много сериозно да си играе с волята ми. За вечеря нашинкия си изпече едни гадни, мазни кюфтетааа с лютеница, люти чушки и кисели краставички... Направооо едвам съм си удържала ръцете да не грабна нещо от неговата чиния :lol: Ама ако продължава така ще го изгоня! :laugh3:


:arrow: 4. Единственото червено в яденето ми днес са едни 40 гр. банан, които изядох само и само,за да балансирам въглехидратите. Другия вариант беше да изпия още една чаша вино, ама не посмях да се напия в обедната почивка :lol: Съдията да реши дали заслужавам пчеличка или търтей :)


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска - 3 блока ванилов сладкиш с извара от сайта.В неделя си направих цяяяяяла тава - 20 блока! Само където не извадих линийката, та да мога да го разрежа на 20 еднакви парчета по 1 блок :lol:

Обяд - 3 блока запеканка от тиквички отново от сайта. Малко преработих рецептата и изглеждаше така:
Пилешка кайма - 224гр - 6П
Кашкавал - 112гр - 4П
Извара - 224 гр - 4П
2 яйца - 2П
4 белтъка - 2П
Тиквички - 960 гр - 4В
Овесени трици - 28гр - 2В
Маслини - 27 бр - 9М
Зехтин - 3 ч.л. - 9М
Общо 18БПМ и 6В, или 3Б ПМ и 1Б В на парче. Балансирах с чаша бяло вино и 40 гр. банан.

Следобедна закуска -2 блока - 400 гр. кисело мляко и 6 бр. ядки

Вечеря -3 блока Зонова пица от сайта. Обожавам я! Направих си 12 блока и ще си я хапвам сладко сладко и утре и в петък за обяд :)

Късна вечеря -1 блок - чаша прясно мляко и 3 бр. ядки

:arrow: 8. Днес бях на едночасов урок по народни танци, качих се пеша до 5тия етаж, вървях около 40 минути без да спирам и си спечелих спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Днес направих една минута ПЛАНК и си ми дайте тази планкована пчеличка. :smdance:


:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички, и един гаден,мазен червен търтей по погрешка разбира се :lol: :angel:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Сря Фев 01, 2017 10:49 pm

1. Състезател- Силвия. Днес 01.02.17. Блокове за деня 9 . Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - задължителни 5- сутрин 9.00, обед 14.00, следобед 18.00, вечер 20.00, и преди лягане 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка
3.Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:
4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
З.2Б сирене котидж нискомаслен -50 гр.
белтък-2 бр.
ябълка-100гр.
морков - 80 гр.
маслини - 6 бр.
О.3Б сирене котидж - 50 гр.
извара Олимпус - 100 гр.
печ.пипер - 140 гр.
нахут - 1/4 чаша
мандарина - 1 бр.
маслини - 9 бр.
Сл.З.1Б К.М.Верея 0,1% - 200 гр.
орех - 1 бр.
В.2Б котидж - 50 гр.
белтъци - 2 бр.
печ.пипер - 140 гр.
нахут - 1/4
маслини - 6 бр.
Пр.Л.1Б прясно мляко - 220 гр.
орех - 1 бр.
8.Днес тренирах :bellysport:,направих си екзерсиса-18 мин.е тои и после 3 серии по 20 - коремни преси и клекове
и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:
9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport:разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка
10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 9? пчелички.Не съм сигурна дали са толкова.
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Сря Фев 01, 2017 11:33 pm

1. Състезател- Kriss,1.02.2017,ден първи ,9 блока- 2+2+2+2+1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения за деня - задължителни 5
- сутрин- ставане 9:00 ч.,кафе
закуска в 10:00ч.- 2БПВМ- извара 2БП-112гр,
1 портокал 2 БВ -115 гр
тахан 2БМ 1 равна с.л.
обяд в 14:30ч. 2БПВМ-Пълна катастрофа, не подготвих кутии с храна, в радиус 1км нямаше храна, намерих пил.филе на скара 220 гр, разделих на око на 4, за да получа 56гр 2БП,1 домат и 1краставица 2БВ, 10 фъстъка печени :angryred: 2 БМ. След тази храна се чувствах повече от ужасно,сита, но болна.
следобедна зак.-18:00ч. - 2БПВМ-112гр извара ,1 портокал,1 с.л. тахан,след като изядох всичко се замислих дали не обърках изварата и вместо 112 да съм сложила 56 гр :angryred: ,миииии не помня
вечеря 20:30ч.- 2БПВМ - 56 гр варено дом.пилешко филе,160 гр.моркови,2/3 ч.л. зехтин, ябълков оцет(дали не беше грешка)
Преди лягане -220 мл прясно мляко 3,6% :angryred: +1/2с.л.тахан
Май не си спечелих стриктна пчеличка поради разсейване.

3. Изкушението победи- Изядох 1 оризовка извън зоновите хранения- лаком търтей :bambam:

4. Целия ден мина само на благоприятни храни, ако не се брои оризовката. Пчела зелена или търтей- решете вие

5. Всичките хранения за деня НЕпретеглени с кантарче- заради гадното пил.филе, претеглено на око в мен се размаза- мързелив търтей :scare:


6. Изпита вода- над 2 литра -искам огромна водна пчеличка :titanik:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

8. Днес НЕ тренирах : няма спортна пчеличка. :smdance: :mrgreen:

9. Днес без "ПЛАНК" :bellysport: За награда- да ми дойде акъла- анти-спортен търтей

10. Като за първи ден изобщо не зная какво съм уловила, каша ми е :bored1: :bored1: :bored1:
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Сря Фев 01, 2017 11:47 pm

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 01.02, 11 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 08:00, 12:30, 17:15, 21:45, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance: .

:arrow: 3. Нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
Бонбони "Кари" и зонов сладолед не ядох, защото и в двете има мед. Ядох обаче киноа, тъй като я бях приготвила преди да видя състезанието. Сварила съм 20 блока :chef1: и въпреки, че и мъжът ми се храни по Зоната, едва ли ще успее сам да я излапа :hm: За утре съм си накиснала нахут... Съдията да реши дали заслужавам пчеличка :)

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- 2,8 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Днес тренирах - 50 мин тренировка във фитнеса (има различни курсове, които посещавам, днес беше Muscle pump) и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах един път 1 минута и един път 40 секунди с великото упражнение Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

08:00 - 220 мл прясно мляко 1,5 % ( + кафе + стевия) + 100 гр. ябълка + 18 гр. шунка (по етикет) + 18 гр. сирене (по етикет) + 3 бадема
12:30 - 125 гр. сьомга + 50 гр. киноа + 1 ч.л зехтин + 1 портокал
17:15 - 240 гр. домати + 50 гр. киноа + 35 гр. сирене (по етикет) + 35 гр. пуешка шунка (по етикет)+ 6 маслини
21:45 - 125 гр. сьомга + 50 гр. киноа + 230 мл вино + 1 ч.л зехтин
00:00 - 130 гр. кисело мляко (по етикет)
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Сря Фев 01, 2017 11:50 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 01.02, сряда , 11блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- днес ми е изместен часовникът, но интервалите се спазват -ставане в 10.00, закуска в 11.00 - 3б, обяд 15.00 - 3б, следобедна закуска в 19.00 - 1б, вечеря в 21.30 - 3б и все още не съм си изяла последния блок, но е приготвен и чака заедно с рибеното масло да свърша с отчета - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Изкушението изобщо не се появи, въпреки, че имахме гости, готвих вкусотии, но цял ден се чувствам зоново преяла и доволна :laugh4: заслужих си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- вече отдавна не се давя, свикнах на много вода и то алкална ;) и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
закуска 3б в 11.00
4 белтъка -2п
6 пъдпъдъчи яйца -1п
100 гр праз -1в

200гр зеле -0,5в
80грморков -1в
зехтин -3м

50гр ябълка -0,5в

обяд 3б в 15.00
вместо салата
200гр зеле -0,5в сготвено с
120гр домат -0,5в настърган на сок
ги - 3м

84гр телешко месо, смяно на кайма - 3п
130гр лук -1в
120гр домат -0,5в
с червен пипер, скилидка чесън, босилек и т.н. нещо като сос болонезе, ама без паста.

50гр помело -0,5в

следобедна закуска - 1б в 19.00
28гр телешко месо, смяно на кайма нещо като кюфте на тефлонов тиган с малко ги - 1п и 1м
100гр помело - 1в

вечеря -3б в 21.30
84гр телешко месо, смяно на кайма (същото кюфте, само че 3блока) - 3п
салата домат, краставица,лук общо 1,8 в +
60гр авокадо - 3м
120гр помело - 1,2в

последният блок - след малко
2 белтъка + 100гр помело + 1 орех

:arrow: 8. Днес не тренирах - няма спортна пчеличка. :sad:
:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , успяааах. След два-три дни с с немощни опити от по 20 секунди, наквая успях. Изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:



:arrow: 10. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, и за една бройка не успях да взема наградата- пчеличка-герой :(

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички, и нито един търтей.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 02, 2017 12:21 am

Оеле малеее, почна се :shock: и то с много силен старт..браво на тези буболечки бе :grouphug:

ТониЕлис, имам едно въпросче- ти не огладняваш ли след вечерята до последната закуска..с това ставане рано...чисто любопитство просто :) И поздравления...голяма заплаха си за останалите..цели 8 бройки имаш в кошера без нито един търтей :jumpwow: и печелиш за деня пчеличката Герой...още 4 такива и ще хванеш голямата Майка.. :yess:

Перличке, страхотен красив и подреден доклад...бравоо :bigsm4: Ето така като докладвате, прилежно, ясно и е толкова лесно за всички...благодарности за което :hug: Продължавай в същия дух, и ти прицапа цели 8 пчелички + 1 герой...малииии, голямо състезаване ще бъде... :keff:

Даниии, дано грипа да те подмине :pray: ...оправяй се бързо, че ти си ни една от ценните пчелички в този форум :hugs1: Менюто ти е прекрасно, много ми наподобява моя начин на хранене..Свършваш деня със 6 пчелички и един Анти-спортен търтей заради планка...за съжаление..правилааа :bored1:

Изиии,моля те да слагаш малко разстояние между отделните хранения, защото всичко ми се слива и се кьорих на тия сляти писания. Виж доклада на Перла, ако може утре да е като нейния, много ще съм ти благодарна :hug: Ако правилно съм ти видяла закуската, липсват ти въглехидрати, или не знам, всичко е много слято, кое какво е ..не знам :doNotKnow: И слагай точка 1, точка 2, точка 3, както е в показното, моля те от сърце, че така е много объркаващо и взима много време.
Иначе поздравления за бонбона..невероятна си..... как само си му удържала на чаровния поглед на този бонбон :laugh4: Свършваш деня с гордост- 8 пчелички+ едно геройче= тотал: 9 бройки :laugh1:

Zasmenka, браво, и добре си се усетила за грешката в менюто :yess: До тук имаш 6 пчелички, спортна пчеличка не ти се полага.
и другото - относно планка- :bigarrow: в правилата сложих търтей за НЕ изпълнение, но мисля да го махна, и да бъде само спечелена пчеличка или нищо, защото може би има и такива като вас, които физически не могат да се справят с това упражнение, и следователно всеки ден ще се сдобиват с търтей. ЗА това моля за внимание : :bel: Точка 9 от правилата- при изпълнение на 1 минута планк печелите пчеличка, а ако се измързеливите или сте неспособни на това упражнение, просто няма да имате пчеличка, но няма да се накзва с търтей. За сега наказах с такъв Анти-спортен търтей е само Дани, и ще го махна от точките й...да се знае :peace1:

chern0koska :lol: Каква хитруша си тиии, ако не ми се покаже пак поста, ще ям сладко, а? :laugh1: Прекрасен доклад, свършваш деня с един мазен червен бананов търтей и 7 пчелички...мамка му и банан :bambam: Гледам че и ти като мен си подкарала на големите дози, мързелива работа, нали :laugh: и голям кеф така, 2-3 дена не мислиш за половината ядене...супер, продължавай в същия дух :dance: Сега ако не беше банана, можеше да хванеш и пчеличка-Герой :)) Дразня, нали :laugh4:

Силвия супер си, свършваш деня с максималния брой който може да се спечели за ден- това са цели 8 охранени пчелички в твоя кошер, което ти дава и пчеличката бонус Геройче= 9бр. Давай така в същия деух, при 5 последователни дни, без никакви грешки, и ще спечелиш пчелата Майка гигант :о :yess:

Kriss,Крис, Крис...нали знаеш, че си на състезание, и трябва малко по-сериозно...нали идеята на нашето време и усилия е да си създадем някакви навици....подготвяй си ханата от вечерта, записвай си какво си яла, да няма изречения от рода на "не помня"...
За Планка няма да се дава търтей., но нищо не ти пречеше за една минута преди да седнеш да пишеш да се провбаш..една минута...и както и да е, в края на краищата за деня имаш 3 пчелички и 2 големи мазни търтея- един лаком и един червен.....

Suzi, давам ти зелена пчеличка за киноата, награда за прегледния перфектен доклад, благодаря ви момичета, че ме улеснявате така с прилежно и отчетливо написани редове..нямате идея колко е важно това за мен...още веднъж благодаря. Завършваш деня с цели 8 парчета+ герой= 9бр... :bouquet:

лилит, страшна си.. :hug: Поздравления за планка, само така. И на теб благодаря за прилежно и четливо написаното меню...завършваш деня с цели 7 пчелички :yess:

Емии, като за първи ден изобщо не е лошо :peace1: Моля в края на рапортуването да пускате по няколко изречения, къде сте вървяли, колко сте се потили, кой в офиса ви се е подигравал на кутийките, кой колега ви е подарил кантарче да се избъзика с вас, кой ви пъха бонбоните под носа и вие му отказвате със стоменена воля, всякакви такива може да си ги споделите под сухо подредената ниформация за изяденото през деня ;)

И моля, предупредете всички майки, баби, съпрузи, деца, колеги, комшии, врагове и т.н , че в момента сте на състезание, и да не ви изкушават с каквото и да е, да ви дуржат далече от греховни сладки изкушения, да ви подкрепят морално и ако може и те да се преструват, че страдат заедно с вас :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Чет Фев 02, 2017 1:43 am

Благодаря за отделеното време Пипи :applaus: :applaus: :applaus: , само да кажа ,че мъжа ми от солидарност влезе с мен в зоната , от една страна добре ама от друга ...така ме затруднява , сега трябва и на него да готвя , от толкова готвене даже и децата ядоха зоново днеска ,а уж не обичали броколи :laugh1: :laugh3: :laugh3:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 02, 2017 5:19 am

dani079 написа:Благодаря за отделеното време Пипи :applaus: :applaus: :applaus: , само да кажа ,че мъжа ми от солидарност влезе с мен в зоната , от една страна добре ама от друга ...така ме затруднява , сега трябва и на него да готвя , от толкова готвене даже и децата ядоха зоново днеска ,а уж не обичали броколи :laugh1: :laugh3: :laugh3:

Dani, :bigsm22: е това вашето вече е любов, и то истинска...какъв мъж, каква солидарност само.... :skyle12: Боже, има ли още такива мъже по планетата земя? :о
Сетих се преди две години бях публикувала снимки как аз готвя за двама с различни блокове, и всичките котлони пушеха, но сайта където бяха качени снимките се е прецакал нещо и за жалост не можах да направя показно :oh:
И другото- моля всички ви- то не се зане, дали някой от вас след състезанието ще си продължат да зонуват, от опит знам, че инерцията ги държи още няколко седмици след състезанието и са до там, но ако случайно се задържите по-дълго, направете си снимки за преди и сега. После да видите разликите си е неземно удоволствие :bigsm27:

И повечето от вас са ми много непознати, с нови регистрации....разкажете нещо, от кога сте в зоната, колко сте свалили до сега, кой ви зариби с това неземно щастие :laugh: , каква е целта ви, здраве ли, слабеене ли и т.н..тук докато тече състезанието, не означава, че не можем да клюкарстваме :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Чет Фев 02, 2017 7:31 am

Съжалявам , Пипи видях каква каша е станала / може би защото хапнах спаначена супо-каша/ ей сегичка ще го ремонтирам доклада за да добие вид . :msmile2:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта