Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Чет Фев 02, 2017 8:20 am

Вечния ми проблем- дезорганизацията. Затова влизам и излизам в зоната нон стоп.Това ме мотивира и да се запиша тук. Отивам да приготвям кутии, пак се успах, само аз ли ставам в 8:00? :oh: Ииииии грешно е да се теглим всеки ден, но като мина покрай кантара и как да не го нахокам :laugh4: Днес съм минус един ЦЯЛ килограм и 100 грама, лелееее колко вода съм изхвърлила .Днес си пожелавам стриктен ден, много усмивки на вас. :bouquet:
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 02, 2017 8:26 am

Изи написа:Съжалявам , Пипи видях каква каша е станала / може би защото хапнах спаначена супо-каша/ ей сегичка ще го ремонтирам доклада за да добие вид . :msmile2:

Изи, много много благодаря :hug: Златничка си :butterfl:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Чет Фев 02, 2017 9:26 am

Здравей Пипи ,
Много благодаря за похвалите и пчеличките :) Продължавам в същия спортен дух :smdance:
Да споделя , че и моя съпруг се включи с мен на 9 Януари и се старае милия :love: Не съм сигурна колко е в Зоната и от време на време се пъха в кухнята и се опитва да ме изкуши .../той е готвач :chef1: ....нооооо не успява :hug:
Последна промяна ТониЕлис на Чет Фев 02, 2017 9:40 am, променена общо 1 път
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Чет Фев 02, 2017 9:30 am

P.S. Забравих да отговоря Пипи , не огладнявам засега между вечеря и късна закуска :refuse: повече водичка и върши работа :laugh:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот snowflake » Чет Фев 02, 2017 9:32 am

Здравей Пипи :) Аз го коригирах моя доклад ,ама дали е излезнал където трябва :th:
Благодаря за корекциите :bouquet: ако ми пригладнее ще кача на 10 ,но за сега е добре ако успея да балансирам,иначе с този банан вчера зле се получи ГЛАД,ГЛАД :laugh1:
:love:
Аватар
snowflake
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юли 23, 2016 8:21 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Чет Фев 02, 2017 9:57 am

Здравей,Пипи!
Знам, че не е оправдание, но напълно забравих, че е първи вчера,а бях нощна смяна и нямах достъп до компютър вечерта. Мога ли да пэлуча още един шанс, ще докладвам веднага?
Извинявам се отново!За мен е много важно да участвам!
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Чет Фев 02, 2017 12:46 pm

Пипи, в началото си готвих всяка вечер, защото исках да пробвам възможно най-много рецепти от сайта и книгите, ама сега вече ме мързи :-)
Та малко информация за мен:
През месец май миналата година рязко качих 13 кг. Първоначално реших, че е защото си хапвам без да му мисля, но през юни започнаха и другите проблеми - бях адски разсеяна, зрението ми се влоши, не можех да ходя повече от 10 метра без да спра да си почина, бях изнервена и нямах желание за нищо. В началото на юли отидох на ехограф да ми видят бъбреците, понеже мислих, че задържам вода, но всичко беше наред. Препратиха ме към ендокринолог и той си каза тежката дума - хиперинсулинемия. :doNotKnow: Да си призная не се стреснах от диагнозата - по-скоро се успокоих, че от тук нататък всичко зависи от мен и имам стимул да се храня здраеословно. Изписаха ми прахчета и казаха да пазя диета. В началото се поограничавах и същевременно прерових целия интернет, за да намеря малко повече информация за това заболяване.
И в една хубава вечер попаднах на интервю на доктор, който обяснява как е живял с диабета си 8 години без да знае и как е регулирал инсулина благодарение на Зоната. (Тогава за пръв път чух за този начин на хранене). Веднага си купих първата книга на Бари Сиърс и започнах да ви чета под прикритие :lol: Ииии на 28.08 се почувствах готова за това предизвикателство, измерих се, изтеглих се (66.600кг), изчислих си блоковете и от следващия ден започнах :-)
За първите 5 седмици свалих 5 кг, но понеже не исках да свалям толкова бързо килограми, започнах веднъж седмично да чийтвам :lol:
Та цялата равносметка от 29.08.2016г до 01.02.2017 г свалрните килограми са 9.500. :smdance:
Спазвам зоната за регулиране на инсулина, не за сваляне на килограми, но ми харесва как се топя малко по малкооо :)
Такааааа, написах ви моите глупости, сега да задам едно въпросче- предполагам, че другата седмица ще ходя на контролен преглед при ендокринолога и сигурно ще направя обременяването с глюкоза. Как ще ми се отрази това на пчеличките? :lol: :laugh4:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 02, 2017 5:46 pm

chern0koska написа:.....Такааааа, написах ви моите глупости, сега да задам едно въпросче- предполагам, че другата седмица ще ходя на контролен преглед при ендокринолога и сигурно ще направя обременяването с глюкоза. Как ще ми се отрази това на пчеличките? :lol: :laugh4:


chern0koska Ако продължаваш в същия спортен перфектен дух, без особени прегрешения, този ден с глюкозата ще ти го смятам за нормален, като другите :yess:

kitty-71 , днес вечерта трябва да докладваш всичко, и в края насъстезанието ще обявим резултатите с един ден закъснение, защото ти ще свършиш с един ден по късно от тях...ако днес няма отчет, ще се наложи да изчакаш до другото състезание..

snowflake видя ли едно малко парче банан как оказва влияние ...глада е повече от очеиваден...има някой храни, от които зверски се огладнява после. Може би при всеки човек е различно, но аз специално от банан огладнявам много бързо. И с лещата ми е така, въпреки, че е в графата на зелените вече...Ако си знаете кои храни ви карат да огладнявате по бързо, гледайте да ги отбягвате поне за състезанието :yess:

ТониЕлис И ти се една късметлийка като нашата Дани....явно сте ги гледали на рентген преди да се омъжите :laugh1: :))
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Чет Фев 02, 2017 8:30 pm

Благодаря, Пипи! Ще се постарая да съм зелена отвсякъде :lol:

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 02.02.2017г., четвъртък, 12 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 7:50,
обед - 11:50,
следобед - 16:00,
вечер - 18:45,
преди лягане - около 23:00
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance:


:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 3 блока ванилов сладкиш с извара от сайта
Обяд - 3 блока зонова пица от сайта
Следобедна закуска - 400 гр кисело мляко и 6 бр. ядки
Вечеря - отново 3 блока от зоновата пица
Късна вечеря - чаша прясно мляко и 3 бр. ядки


:arrow: 8. Днес не тренирах толкова усилено, колкото трябваше, но вървях пеша, качвах се до петия етаж 2 пъти пеша (ей с това състезание ще забравя как се ползва асансьора :lol: ) и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:


:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:



:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2: ИУХУУУУУ :angel:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Чет Фев 02, 2017 8:41 pm

1.Състезател №3 Изи 02.02.2017г. за днес 10 Б:

Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


6,30 ч Закуска 3 Б:
кисело мляко 2% 400 гр.- 2 БП + 2БВ
извара 56 гр.- 1 БП
ябълка 100 гр.- 1 БВ
ленено семе 1,5 с.л. - 3 БМ


11,30 ч. Обяд 2 Б:
извара 112 гр. - 2 БП
домати 360 гр. - 1,5 БВ
ябълка 50 гр. - 0,5 БВ
маслини 6 бр.- 2 БМ

16,00 ч. Междинна закуска 1 Б:
кюфте от нахут 1 бр. - 1БВМ
пилешки гърди 28 гр. - 1 БП


19,00 ч. Вечеря 3 Б:
пуешки гърди 90 гр. - 3БП
зеле прясно 200 гр. - 0,5 БВ
домат 240 гр. - 1 БВ
морков 40 гр. - 0,5 БВ
киви 1 бр. - 1 БВ
зехтин 1 ч.л.- 3 БМ

21,30 ч.Вечерна закуска 1 Б:
Кисело мляко 2% 200 гр. - 1БПВ
ленено семе 1/2 с.л.- 1 БМ

2.Много ядене ,мноооого и затова за мен е стриктната пчеличка. :bigsm16:

3.Инатестата пчеличка я улових , едни палачинки летяха от тигана към тавана , но се приземяваха в чинията . :bigsm47:

4.Зелено,зелено всичко е в зелено и естествено зелена пчеличка. :mrgreen:

5.Мерих,рязах,нагаждах и хоп мерителна пчеличка. :dance: :chef1: :cooking1:

6.Водата днес ееее около 3,30 литра :msmile11: , та вместо водна пчеличка си хванах воден кит плаващ около Титатник. :gunshot: :titanik:

7.Днес съм подреденаааа и за награда пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка ?
5-тимата тибетци :medi:
Велоергометър :msmile13: поплака , че не го навестих
Разходки домашните любимци неколко на брой :rundogy:
Осеметажно пътешествие 3пъти :msmile4:
И май и спортната пчеличка хоп я гепнах

9.Ииии отчет за планк 2 пъти по 1 минута / щот доста треперят крачетата , нооо издържам/ и май май планковата също я взимам. :oh:



10. 8 пчелички работнички за мен , моляя:bee:

Пчелата гигант щот си имам 5 поредни фчелички :herobee:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Чет Фев 02, 2017 8:49 pm

Здравете!Благодаря за даденият втори шанс. Наистина имах основателна причина, тъй като приятелят ми беше в болница и прекарвах цялото си време при него или на работа. Слава богу всичко вече е наред. Започвам да докладвам:
Височина-176см.
Килограми – 75кг.
Талия – 90см.
Корем- 102см.
Ханш – 105см.
Блокове на ден – 10БВПМ.Калкулаторът ми даде 9 и 11 блока в зависимост от различната активност./11блока при 3 пъти седмично тренировки по 30 мин./Аз тренирам обикновено по 2 пъти седмично по 1час, но тъй като януари не съм се вястнала във фитнеса по различни причини се спрях на 10 БПВМ на ден. Храната ми стига и се чувствам добре.
Задължително пия по 2 литра вода на ден, която меря и по някое и друго чайче, както дойде.
Блоковете ги разпределям 2:3:2:2:1
Днешното ми меню беше следното:
Закуска:
1кофичка кис.мляко Маджаров 0.1% и 6 ядки кашу – общо 2БПВМ
Обяд:
2бр.чушки, пълнени с яйца, сирене и извара –по моя рецепта, не знам дали да я напиша? – общо 4БПМ+2БВ и 2 мандаринки – общо 4БПВМ.За първи път си позволявам обяд от 4 блока, но така ми излезе яденето.:)
Следобедна закуска:
Ягодово парфе по рецепта от сайта – 2 БПВ. Сега като го пиша се сещам, че забравих да си изям ядките към него.
Вечеря:
200гр.печена тиква – 2БВ
160гр.котидж лайт – 2БП
2 ореха – 2БМ
Общо 2БПВМ
Късна закуска:
Половин кофичка кис.мляко Маджаров 0.1% - 1БПВ и 3 бр.ядки кашу.За първи път сумарните ми блокове за деня са 11БПВМ.
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Чет Фев 02, 2017 8:52 pm

1.Състезател N 4 Перла 02.02.2017г. ден втори
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

вода 600мл

6,00 закуска 2 Блока
1 БПВ - 1/2 кофичка кисело мляко 2%
1 БП - 60 г извара
1/2 БВ - 50 г ябълка (настъргана)
1/2 БВ - морков (40 г) - настърган
1 БМ - по 1 ч.л. чиа


10,00 закуска 1 Блок
1БПВМ тиквен крем карамел от сайта

12,00 обяд 3 Блока
2БП – 51гр. пилешко филе на тиган
1БП - 36гр. моцарела лайт
1БВ - 240гр. домати
1/2БВ – 50гр. праз
1 ½ БВ – 150гр. ябълка
1БМ – 1/3ч.л. зехтин
2БМ - 6бр.мслини


16,50 закуска 1Блок
1БП – 60гр. извара
1БВ - 78гр. морков
1БМ – ½ ч.л. фъстъчено масло


20,00 вечеря 3 Блока
3БП – 126 гр. печен чернокоп
1БВ - 190гр. ряпа
1БВ - 80гр. морков
1БВ - 100гр. ябълка
2БМ – 2/3ч.л. зехтин
1БМ – 3бр. маслини



22,00 закуска 1Блок/ приготвен е/
1БПВМ тахан халва

2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението не победи – удържах на пук на изкушенията но аз бях желязна и си заслужих инатестата пчеличка.

4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

6. Изпита вода 2,5л. искам си водната пчеличка.

7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

8. Днес имам извървяни 6 км 845м. и 1,30 народни танци . Гепих си спортната пчеличка .

9. Днес издържах два пъти по 1 мин. с великото упражнение ПЛАНК , то беше потене, то беше треперене, но аз инат - искам си и планковата пчеличка.

10. Успях да хвана 8 пчелички за деня. :smdance: :smdance: :smdance:

Днес нали е петльов ден от сутринта като заваляха едни почерпки, едни бонбони едни :birthd: , обаче аз желязна ,пробутвам ги на другите за да не се изкушавам. Устисках.
Последна промяна Перла на Пет Фев 03, 2017 5:33 am, променена общо 1 път
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Чет Фев 02, 2017 8:56 pm

Здравейте ! Пипи , благодаря за всичко което правиш за нас! Аз съм от непознатите тук. Нямам дневник във сайта. Иначе имам и всичко си записвам там.

Със Зоната се запознах 2013г. и от тогава до сега поне 20 пъти съм я започвала. Започвам качвам 1-2-3кг и спирам. И всеки път така. 2015г. На 05.05. започнах 61,5гр. и така до 69 кг. Може пък да съ някакъв „феномен” и на мен да не ми действа. От август месец миналата година не съм я оставяла. Записах се на състезанието, защото не съм свалила нито грам, нито на см. Много ми се иска да потръгнат нещата сега.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Чет Фев 02, 2017 9:15 pm

1.Състезател N 10 Дани 02.02.2017г. ден втори
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.
Ставане 7,30ч.

8,00 2Блока закуска
1БП+1БВ+ 200гр. кисело мляко 2%
1БП 28 гр. шунка
1БВ - 20 гр. овесени трици
1БМ -3 бадема


12,20 обяд 3 Блока
3БП – 86гр. риба тон консерва в собствен сос
1БВ - 120гр. сварен боб
1БВ – 150гр. кисели краставички
1БВ - доматено пюре 1/2 чаша в боба
3БМ - 1 сл. зехтин в рибата

16,20 закуска 1Блок
1БП – яйце
1БВ - малка ябълка
1БМ – 3 бадема

20,30 вечеря 3Блока
3БП – 130гр. акула
2БВ - 480 гр тиквички на тиган
1БВ – 130 гр стар лук на тиган
3БМ – 1/2 с.л. зехтин


23,30 закуска 1Блок ( предстои )
1БП+ 1БВ 200гр кисело мляко
1БМ 3 бр. бадеми

2. 5 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението не победи – удържах на пук на изкушенията искам си инатливата пчеличка

4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

6. Изпита вода 2л. искам си водната пчеличка.

7.Споделено и надлежно написано меню от мен - искам си пчеличката поет.

8. Днес съм извървяни около 2 км. и изкачих и слязох по 16 стъпала поне 10 пъти . Дали днес успях да спечеля спортната пчеличка ?

9. Днес отново загубих Планковата пчеличка :doNotKnow: :doNotKnow:

10. Май се уредих с 7 пчелички за деня :laugh3:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Чет Фев 02, 2017 9:32 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 02.02.2017 , 10 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска - 8.30 am , обед -12 pm , следобед -3.30 pm, вечер- 6.30 pm , и преди лягане- 10 pm - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

Закуска - 2БПВМ
2БП - извара 112 гр
2БВ - овесени ядки - 28 гр
2БМ - бадеми - 6 бр

Обяд - 3БПВМ
3БП телешко филе - 85 гр
2БВ леща - 2/4 чаша
1БВ ябълка - 100 гр
3БМ зехтин - 1 чл

Снак - 1БПВМ
1БВ круша - 100 гр
1БП пилешко гърди - 28 гр
1БМ фъстъци - 6 бр

Вечеря - 3БПВМ
3БП пилешки гърди - 84 гр
1БВ зелен боб -180 гр
1БВ нахут - 1/4 4 чаша
1БВ ябълка - 100 гр
3БМ маслини - 9 бр

Късна хапка

1БПВ кисело мляко - 220 гр
1БМ бадеми - 3 бр


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес тренирах : Тибетска Йога 20 минути , разходка с кучетата 2 х 30 мин и мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance



10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

Преди да започна Зоната почти не хапвах зеленчуци , а сега мога да ям зелен боб всеки ден :laugh1:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот snowflake » Чет Фев 02, 2017 9:47 pm

Здравейте :)
02,02,2017,четвъртък 10 блока 3+3+1+2+1

1.Състезател snowflake Заклевам се да кажа самата истина !
2.Хранения 5 броя - 8:30ч,12ч,16ч,18ч,20ч -спечелих си стриктна пчеличка :bee:
3.Изкушението не победи-заслужих си инатеста челичка :bee:
4.Целият ден премина на благоприятни храни- заслужих си зелена пчеличка :bee:
5.Всички храни премерих с кантарче -заслужена мерителна :bee:
6.Изпита вода 1,6 л - заслужих си водна :bee:
7.Прилежно споделено меню - заслужих си пчеличка поет :bee:
8.Спорт- 30 мин ходене пеш и разходки в парка -май ще взема и спортна :bee:
9.Планк нямаше отново - анти-спортен Търтей :angryred:
10. Днес си спечелих един Търтей и може би 6 или 7 :bee:

закуска - 400мл кисело мляко 2%+9гр протеин +30гр овесени ядки+9бр лешник

обяд-омлет-2 белтъка +9гр протеин+9бр маслини+30гр овесени ядки+200гр ябълка нарязана

следоб.закуска-извара 60гр+малка ябълка 94гр+3бр бадем

вечеря-пилешко печено 100гр+9бр маслинки+киви 2бр+малка ябълка

късна закуска-извара 60гр+мандаринка +3бр бадем

Много ябълки ,много нещо днес :wow: Пък и вкусни,дали като Сайдерче няма да влизат по-лесно :laugh1: Майтап :peace1:
Аватар
snowflake
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юли 23, 2016 8:21 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта