Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 19, 2017 8:14 am

Ехоо, добър вечер...след съботно-вечерно-дискотечно, очите ми се затварят, и за това ще бъда по-кратка...Но и като направих един бърз преглед на докладите, видях, че вие сте по-кратки от мен..едни сухи пустинни доклади....без едно допълнително изречение...така,че и аз сега ще ви го връщам по същия СУХ начин, да видите хубаво ли е :but: :laugh:

ТониЕлис, и вчера и днес си отличничка 8+1, :yess: Ако и утре се задържиш така, ще си хванеш пчеличката Майка :bouquet:

Изи, и ти си като ТониЕлис - отличничка 8+1

kitty-71, самоти май се смили над мен и проговори на бедната Пипи с няколко изречения...Благодаря за което :Hello: И ааааа, видя ли з апланка, че можело значи..в началото всички треперихте а виж сега, само за 18 дена какви постижения..това означава, че за да издържиш две минути тялото ти е поправяло многократно накъсаните мускули от предните дни, и тези мускули стават все по- и по-силно и по-здрави. И това не са само мускули на корема..при планка се натоварват и много други мускули. Кръста ви заяква и т.н За това момичета, смело на пред, не се отказвайте.Ще ми е много мъчно, ако след състезанието забравите за планка, и пак се върнете към стария си "греховен" начин на живот... :bored1: 8+1

Перла, нямам забележки. 8+1

Силвия, още 2 дена до пчелата майка :) И гледам, че обяда ти е като моята вечеря от онзи ден, изглежда също като моето..много вкусно ;) И виждам как малко по малко повечето от вас надминават определената една минута за планк, което е похвално.8+1

Zasmenka, браво, усещам, че планка започва да става част от живота ти..продълзавай в същия дух...8+1

Suzi, и на теб специално Тенк ююю, че обърна внимание на самотно-говорещата Пипи...милата тя....и така де, Благодаря :peace1: Относно мотивацията ти за спорта....разбира се , че в залата е най-добре...вкъщи тренировките продължават месец-два и до там...човек губи ентусиазъм...И аеробиката не е лошо, но трябва да знаеш, че най-много калории се горят при силовите тренировки...вечер като си легнеш след една силова тренировка, тялото изразходва страшно много енергия, за да поправи щетите които си му нанесла, и в случая, този разход на енергия е в твой интерес.... :peace1: 8+1

chern0koska, ти утре ще си хванеш Майката Пчелаааа :keff: И твоя доклад е един хубав, красив, подреден и прилежен...искрено и от сърце ти благодаря за положените усилия от твоя страна :yess: 8+1

лилит, завършавш деня със 7 бройки в кошер, не със 6 както си писала....Забравила си да споменеш за Мерителната ти пчеличка..Имаш още два дена до края и до пчелата Майка :skyle5:

Само Данито липсва...ноо да не губим надежда :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Нед Фев 19, 2017 10:15 am

Добро утро,момичета!
Пипи вероятно сега спиш,но аз докато си пия неделното сутрешно кафе на спокойствие и тишина да си кажа,защото вече няколко пъти ме подканяш ,но вечер докато докладвам обикновено бързам.Или много ми се спи,или детето ме дърпа да играем на сляпа баба,криеница,не се сърди човече и т.н.

Относно това как се чувствам в Зоната-ами чувствам се отлично,наистина отлично.Аз май бях споменала тук,че от средата на ноември спазвам правилата стриктно(с някое и друго прегрешение) и вече съм със задоволителен за мен минус на килограми.Разбира се това много ме радва,но това,което най ме радва е фактът,че не съм гладна постоянно и не се нахвърлям на храната.Което означава,че с лекота ще стигна до там до където искам и че това не е поредната диета след която съм изтощила докрай организма си и започвам пак старата песен на нов глас,и добавям към многото излишни килограми още някой.Много обичам вино и преди си пийвах всяка вечер,напоследък все по-рядко ми се случва,а откакто вече е в червената таблица съвсем.Просто не ми се пие.
Изобщо това,което се случи с мен откакто съм в Зоната е че си промених хранителните навици тотално.Но някак плавно се случиха нещата и като че ли от само себе си.


Великото упражнение ПЛАНК ще продължа да го правя и съм сигурна,че скоро ще започна да издържам по минута,че и повече.
Миналата пролет имах глупостта в момент на отчаяние да тръгна на народни танци(тогава бях 137 кг)Прецаках си коляното,не знам дали е в резултат на това,но предполагам и сега на моменти болката е нетърпима.Купих си Глюкозамин по твоя препоръка и го пия вече няколко дни-резултат има.
Не съм вярвала,че през зимата ще успея да сваля килограми и то наистина без усилия на волята(то аз не че имам такава де,как иначе ще се докарам до 143 кг. в най-дебелия ми период)Имам чувството,че се събудих от дълбок зимен сън.


Безкрайно съм благодарна на Бари Сиърс,че е дал толкова години от живота си,за да бъде Зоната сега начинът ми на живот,на момичетата от групата във Фейсбук,те също много ми помагаха в началото и бързо се ориентирах.Някои от тях чувствам особено близки,все едно са част от семейството ми. :grouphug: :moreflow:
Благодаря и на теб за сайта,затова че си толкова отдадена да помагаш на такива като мен,че се ангажираш на добра воля да организираш състезания,да намираш време да насърчаваш,да напъстваш,да съветваш и т.н :blagodaria:

Трябва да съм много,много глупава,за да не положа минимални усилия и да не искам да взема това,което ми се дава наготово. :bouquet: Чувствам се късметлийка!
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Нед Фев 19, 2017 10:40 am

Състезател N 10 Дани 18.02.2017г. ден осемнадесети 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 7,30 ч. :alarm2:
:curious:


8,00 закуска 2 Блока
2 БП пилешко саламче
2БВ 1 ябълка и 1 портокал
2БМ 6 бадема

12,00 обяд 3 Блока
овчарска салатка

2 БП -60 гр сирене
1БП 42 гр шунка
1 БВ - розов домат
1БВ -240 гр краставици
1/2БВ -60 гр червен лук
1/2 БВ малка ябълка
1БМ -1/2 с.л. зехтин


16,30 закуска 1Блок
1БП гр пилешко пушено филе
1БВ ябълка
1БМ 3 бр бадема


20,00 вечеря 3Блока
3 БП пуешко филе
3БВ салата домати краставици лук
3 БВ 1/2 с.л зехтин

23,15 късната закуска 1 Б
1БПВ 220 гр прясно мляко
1БМ 3 бадема

:arrow: 2. 5 стриктни хранения хранения .отново си върнах стриктната пчела

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:

:arrow: 4. Целия ден мина с благоприятни храни , заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. не всичките хранения за деня са премерени с кантарче –не знам дали заслужих заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 1,5л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Почти никаква спортна дейност , прекарах почти цял ден в колата

:arrow: 9. Планк няма
:arrow: 10. какво успях да хвана в кошера само съдията знае :doNotKnow:

искам да добавя ,не знам дали е за добре или зле , обаче не чувствам никакъв глад между храненията , дори понякога нямам никакво желание да ям особено вечер , не знам на какво се дължи и дали трябва да намаля блоковете за деня от 10 на 9 ,но ако може съдията или заседателите които всъщност не виждам тук да ми помогнат със съвет :bouquet: :bouquet:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Нед Фев 19, 2017 11:31 am

Pipilota написа:И аеробиката не е лошо, но трябва да знаеш, че най-много калории се горят при силовите тренировки...вечер като си легнеш след една силова тренировка, тялото изразходва страшно много енергия, за да поправи щетите които си му нанесла, и в случая, този разход на енергия е в твой интерес


Да, знам, Пипи :) Точно затова два или три пъти в седмицата правя силова тренировка във фитнеса. Обикновено използваме по-леките курсове като загрявка и после айде на уредите ;) В този фитнес в началото треньор ни показва на кои уреди какво да правим и ни изготвя план. Но така или иначе спортът винаги е бил част от моя живот, благодарение на което сигурно не съм 200 кила :laugh4: За да отслабнем обаче съотношението е 70 % хранене и 30 % спорт :bored1: Иначе нямам нищо против и да спя в залата, само да мога да си хапвам и да не пълнея :bored1: Вчера казах коя тренировка ми доставя най-голямо удоволствие и ми мина през главата да напиша, че и за жените са много важни силовите тренировки, ама викам, чакай да оставя нещо и за другите доклади, че Пипи пак ще ме нахока, че не й говоря :laugh1: :bouquet:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Нед Фев 19, 2017 6:48 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 19.02.2017 , 10 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

Обичам неделните следобеди и вечери , след като гостите са си заминали и ние сме едни такива мързеливи и отпуснати :pillow2: ....и съм много щастлива , защото разбрах , че вече мога да си стоя в ЗоНата дори и когато всички около мен ядат и пият на корем :smdance: Аз така започнах да пълнея - последните 3 години беше едно безкрайно посрещане на гости , едни маси по 2-3 дена ....Сега започваме с новия сезон и гости ,НО ....аз си намерих баланса благодарение на Зоната и няма връщане назад :yess:

2. Хранения на ден - задължителни 5 гепих си стриктна пчеличка

Закуска 8 .00
2БПВ прясно мляко -220 гр
2БМ бадеми настъргани -2 чл


12 рм Обяд - 3БПВМ
3БП пилешки гърди -84 гр
1БВ морков настърган -80 гр
1/2БВ броколи -160 гр
1/1БВ гъби -180 гр
3БМ зехтин -1 чл
1БВ грейпфрут -половин


3.30 рм Снак - 1БПВМ
1БП извара -56 гр
1БВ грейпфрут -1/2 бр
1БМ бадем настърган -1 чл



6.30 рм Вечеря - 3БПВМ
омлет
2БП белтъци -4 бр
1БП пуешка шунка -28 гр
2БВ нахут -1/2 чаша
1БВ ябълка -100 гр
3БМ зехтин -1 чл

9.30 рм - 1 БПВМ

1БПB прясно мляко -220 гр
1БМ бадеми - 3 бр


3. Удържах на изкушенията, заслужих си инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден е минал само на благоприятни храни - Заслужих зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , и мисля ,че .....- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода - 2,100 литра литра :о - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес на кростренажора навъртях 3 км :applaus: Разходка с домашните любимци 30 мин , времето беше много гадно - мъгливо и дъждовно и обичайната ми Тибетска Йога 20 минути , мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах 2 пъти по 1 минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: ,вече не се потя и задъхвам , не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута , но не мога да стоя по-дълго :hm: - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Нед Фев 19, 2017 8:32 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 19.02.2017г. ден деветнадесети 10Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.


Ставане 7,30ч.

вода 600мл

8,25 закуска 3 Блока
2БП – 160гр. цедено мляко
1БПВ – 200гр. кисело мляко
1БВ – 15гр. рожков
1БВ – 100гр. ябълка
2БМ – 6бр. ядки
1БМ - 5гр. чиа

11,3 закуска 1 Блок
1БПВ – 200гр. кисело мляко
БМ – 1/2ч.л. лешников тахан

14,00 обяд 2блока
2БП - на око около 50гр. сирене
1БВ - малко печен пипер + патладжан
1БВ – мъфин
2БМ – имаше мазнинка в патладжана
1БМ – 1р. орех

16,00 закуска 1 Блок
1БПВМ - руски сладкиш с круши


19,00 вечеря 2 Блока
2БП- омлет + каварма пилешка
1БВ – 1/4ч.ч. нахут
1БВ – 1ч.ч. кисело зеле
2БМ – 2/3ч.л. зехтин


21,30 закуска 1Блок престои
1БПВ – 200гр. кисело мляко
1БМ – 3бр. ядки

:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Днес нямаше изкушения , та си си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня :writing1: премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2. :msmile11: искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 1км 717м :running: :mix13: . Няма спортна пчеличка днес .

:arrow: 9. Днес издържах 2мин. и 10сек. с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес май пак си хванах 7 пчелички за деня.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Нед Фев 19, 2017 9:08 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 19.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 9.00 - 2б, обяд 13.00 - 3б, следобедна закуска в 17.00- 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
кисело мляко Верея 0,1 % - 400 гр.
тахан - 1 с.л.

обяд 3Б
миш - маш
белтък - 2 бр.
извара - 100 гр.
лук - 65 гр.
печен пипер - 70 гр.
домат буркан - 200 гр.
гхи - 1 ч.л.
киви - 60 гр.

следобедна закуска 1Б
извара - 50 гр.
овесени ядки - 14 гр.
фъстък - 6 бр.

вечеря - 2Б
пилешки гърди - 56 гр.
червен боб - 1/4
нахут - 1/4
фъстък - 6 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1% - 220 гр.
фъстък - 6 бр.

:arrow: 8Днес тренирах,бях на народни танци 1 час и 30 мин.
и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:


:arrow: 9.Днес отново успях да издържа една минута и 20 секунди с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички

Днес съм си купила овесени ядки и овесени трици.Поръчала съм си и брашна от нахут,ечемик и овес.Мисля да почна да изпробвам рецептите от сайта. :chef1:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Нед Фев 19, 2017 9:11 pm

Здравейте!!
1.Състезател kitty-71. 19.02.2017г.Ден осемнадесети.Консумирани 10БПВМ.
Обещавам да кажа истината и само истината!
2. Хранения за деня - 5 задължителни:
Закуска - 10.00
Обяд - 12.30
Следобедна закуска - 16.30
Вечеря 20.00
Късна закуска - 22.30
Хванах си стриктната пчеличка. :)
3.Изкушението и днес не се появи, така, че си хванах и инатестата пчеличка. :)
4.Цял ден бях на благоприятни храни - полага ми се зелената пчеличка. :)
5.Всички хранения бяха притеглени - давайте мерителната пчеличка насам. :)
6.Изпита вода 2,4л. - спечелих си и водната пчеличка. :)
7.Менюто за деня беше следното:
Закуска - 2БПВМ
Палачинка с овесени трици - 1БПВ
Сусамов тахан 1сл - 2БМ
Кис.мляко 200гр. - 1БПВ

Обяд - 3БПВМ
Пил.месо - 50гр. - 2БП
Пил.шунка 42гр. - 1БП
Леща 150гр - 3БВ
Зехтин 1чл - 3БМ

Следобедна закуска - 2БПВМ
Ягоди 210гр. - 1 1/2 БВ
Кис.мляко 110гр. - 1/2БПВ
Цедено мляко 150гр. 1 1/2БПВ
Орехи 2бр.-2БМ

Вечеря - 2БПВМ
Сладкиш с боровинки - 1БПВМ
Кис.мляко 200гр. - 1БПВ
3 бадема - 1БМ

Късна закуска - 1БПВМ
Кис.мляко
3бадема
За прилежно написаното и споделено меню си спечелих пчеличката поет. :)
8. За разлика от повечето хора, неделя ми е най- натовареният ден от седмицата. Тъй като обикновено не съм на работа, си слагам повечето уроци, които преподавам в неделя. Днес имах три урока един след друг и едва намерих време за едно кафе, за да разпусна малко. Ходих само 1,7 км., така, че днес спортна пчеличка няма. :) Напоследък наблягам повече на ходенето, тъй като в сряда приятелката ми и съпругът и заминават за Америка и няма да се видим 4 месеца, така, че гледам да наваксаме, но от следващата седмица смятам да наблегна на фитнеса. Тъй като свалих известно количество килограми, а не съм редовна напоследък има ВИДИМА нужда от стягане.Освен това работата ми е з.доста напрегната и фитнеса много ме разтоварва психически. :)
9.Днес отново имам 2мин. планк, но честно казано нямах сили за повторение. Смятам вече да пробвам по веднъж на ден и ако мога постепенно да удължавам, което за сега ми се струва невъзможно. :( Спечелих си планковата пчеличка. :)
Според мен днес успях да уловя 7 пчелички. :)
Пипи, искам да те питам нещо. Сега като си пишем менютата забелязах, че ям доста млечни и тестени. От години не ям готвено вечер и ми е добре да хапна малко кис.мляко или сладкиш от сайта. Те са по-удобни и за носене в работата.Въпроса ми е дали не е проблем в дългосрочен план като хранене? Гледам да не ям тестени повече от веднъж на ден и овес не повече от 4Б на седмица.Иначе с това хранене се чувствам отлично, не съм гладна, имам енергия и свалям килограми.Всъщност смятам да сваля само още 3 кг. и да се храня така само за здраве. Как мислиш, трябва ли да променя нещо?
Хубава зонова вечер на всички! :hug:
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Нед Фев 19, 2017 9:21 pm

1.Състезател №3 Изи 19.02.2017г. за днес 10 Б
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


7,30 ч Закуска 3 Б:
пилешка шунка 126 гр. - 3 БП
маслини 9 бр. - 3 БМ
домат 240гр. - 1 БВ
нахут 1/2 ч.ч.- 2 БВ

12,30 ч. Обяд 3 Б:
спаначена каша - 2 БВ
маслини 9 бр. - 3 БМ
извара 168 гр. - 3 П
ябълка 100 гр. - 1 БВ

17,00 ч. Междинна закуска 1 Б
пилешки гърди 28 гр. - 1 БП
тахан 1/2 сл. - 1 БМ
ябълка 100 гр. - 1 БВ

20,00 ч. Вечеря 2 Б:
домати 240 гр. - 1 БВ
лук 65 гр. - 1/2 БВ
ябълка 50 гр. - 1/2 БВ
белтъци 4 бр. - 2 БП
маслинки 6 бр. - 2 БМ



22,00 ч.Вечерна закуска 1 Б: / след малко /
ябълка 100 гр. - 1 БВ
извара 56 гр. - 1 БП
тахан 1/2 сл. - 1 БМ

2.Храненето е 5 пъти през деня - стриктна пчеличка . :bigsm16:

3.Инатеста пчеличка съм . :bigsm47: :msmile15:

4.Днес си хапнах само зеленички храни, зелена пчеличка искам аз. :mrgreen:

5.Всичко е стриктно премерено - мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Вода е около 3 л.- :msmile11: :msmile11: :swimm:

7.Подредена съм в отчета- пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка
5-тимата тибетци :medi:
Разходките с домашните любимци са 2 по 20-тина минути /рано сутрин и късно вечер / и една от 60 минути
:msmile13: 40 мин.

9.Планковата пчеличка ще си я гепна и днес 2 пъти по 1,30 мин. :dance:


10. Мисля за днес със сигурност 8 пчелички да имам.:bee:

Заслужено се класирам и за гигантската пчела :herobee:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Нед Фев 19, 2017 9:31 pm

:arrow: 1.Състезател №9 Засменка 19.02.2017г. 11 Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

9,00 закуска 3 Блока
палачинка от 2 белтъка,28г сирене,19г трици
200г кисело мляко,9 бадема,100г ябълка

13,30 обяд 3 Блока
омлет от 4 белтъка,28г сирене
480г домати
9 маслини,100г ябълка

16,40 сл.з. 1 блок
100г цедено мляко,100г ябълка,3 бадема


19,15 вечеря 3 Блока
Омлет от 4 белтъка,28г сирене,спанак
480г домати,9 маслини,1/4 ч.нахут


22,00 к.зак закуска 1Блок (предстои)
200г кисело мляко,3 бадема

:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Днес нямаше никакви изкушения, и си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2,5 л. :msmile11: :msmile11: искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес не си заслужих спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 2 пъти по 40 секунди с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес май си хванах 7 пчелички за деня.
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Нед Фев 19, 2017 11:02 pm

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 19.02.2017г., неделя, 12 блока- 3:3:2:3:1. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 11:00,
обед - 14:00,
следобед - 17:50,
вечер - 20:20, и
преди лягане - 23:30
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Днес пак нямаше изкушения :lol: , и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- над 2 литра :help1: , но си искам водната пчеличка.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 3 чаши прясно мляко 3БПВ и 9 ядки 3БМ.

Обяд - 84 гр. сирене - 3БП
240 гр. моркови - 3БВ
100 гр. спанак - не го броих
1 ч.л зехтин за овкусяване - 3БМ + сол,черен пипер и чесън на прах - Мммм обожавам тази салата.

Следобедна закуска - 2 чаши прясно мляко 2БПВ и 6 ядкии 2БМ

Вечеря - 84 гр. сирене - 3БП
240 гр. моркови - 3БВ
9 маслини - 3БМ

Късна вечеря - 1 блок ябълков сладкиш от сайта.

:arrow: 8. Днес не съм си показвала носа навън, но затова пък направих лека тренировка за около 40 минути - 5 вида клекове, лицеви опори, упражнения за корем и май си грабнах спортната пчеличка :yess:

:arrow: 9. Днес издържах минута и 50 секунди планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:


:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:


:arrow: 10. Според мен днес улових 8+1 пчелички. :smdance: :)
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Нед Фев 19, 2017 11:29 pm

Състезател N 10 Дани 19.02.2017г. ден деветнадесети 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 8,30 ч. :alarm2:
:curious:


9,00 закуска 2 Блока
2 БП пилешко саламче
2БВ 1 ябълка и 1 портокал
2БМ 6 бадема

12,00 обяд 3 Блока
3БП пилешка пържолка
3 БВ задушени зеленчуци
3 БМ 1/2 с.л зехтин

16,30 закуска 1Блок
1БП гр пилешко пушено филе
1БВ 140 гр ягоди
1БМ 3 бр бадема


20,00 вечеря 3Блока
3 БП пилешки гърди
3БВ салата домати краставици лук
3 БВ 1/2 с.л зехтин

23,15 късната закуска 1 Б
1БПВ 220 гр прясно мляко
1БМ 3 бадема

:arrow: 2. 5 стриктни хранения хранения .отново си върнах стриктната пчела

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:

:arrow: 4. Целия ден мина с благоприятни храни , заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. не всичките хранения за деня са премерени с кантарче –не знам дали заслужих заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2,5л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Почти 2 км ходене пеш из София ,мисля ,че спортната пчела влезе в кошера ми
:arrow: 9. Планк няма
:arrow: 10. какво успях да хвана в кошера само съдията знае :doNotKnow:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пон Фев 20, 2017 12:09 am

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 19.02, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 10:00, 14:30, 18:30, 21:45, 00:30 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Ох, днес имах изкушения :refuse: В наш'то семейство хляб не ядем, ама от време на време ни прихващат лудите и си купуваме :doNotKnow: Та днес беше такъв ден. Мъжът ми вика "ще те дразня ли много, ако си препека малко хляб?" Ми викам, не, няма :hm: Ама като ми замириса... и с шарена солчица, олеле :stupid: Нооо, състезанието си е състезание :noo: - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода - 2,5 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Тренировка - сутринта ставам аз щастлива, че днес ще караме колело (така се бяхме разбрали, защото времето е сравнително хубаво) и мъжът ми започва да сменя гумата на моето (нали я спуках последния път). Приготвяме всичко ние, обличаме се и тъкмо да тръгваме, какво да видим - мойта гума пак на капла :stupid: Много се ядосах :refuse: Решихме, че като втори вариант ще излезем на разходка, на 10-тата минута заваля... Та, разходката под дъжда продължи 6,46 км (8418 крачки) - надявам се, че си гепнах спортната пчеличка :smdance:

:arrow: 9. Днес за първи път реших да видя колко над минутка мога да издържа, та 1,25 - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

10:00 - 220 мл прясно мляко + 35 гр. сирене + 1 слива + 3 бадема
14:30 - 240 гр. домати + 240 гр. краставица + 120 гр. грозде + 56 гр. пуешко месо + 35 гр. сирене + 6 маслини + 5 гр. чиа
18:30 - 2 белтъка :о (ама съм послушна, а ;) само с една седмица закъснение :laugh: ) + 1 мандарина + 3 бадема
21:45 - 80 гр. морков + 100 гр. ябълка + 115 мл. вино + 56 гр. пуешко месо + 35 сирене + 9 маслини
00:30 - 130 гр. кисело мляко
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 20, 2017 5:49 am

Такаааа, айде да видим и днес какво става.....И въййй :stupid: , ми то не останало, утре ви е е последен ден..т,е НЕ, :but: утре само на мен ми е последен ден, вие продължавате да зонувате, само дето няма да пишете докалди :bigsm26: Всъщност, ако това ще ви митивира и ще подържа инерцията, можете да пишете тук колкото си искате, и каквото си искате, дори е за предпочитане. Не точно пълни доклади, но всичко което мислите, че леко ви се изплъзва от ръцете, било воля, било прегрешение, било мързел, влюбване, изневяра и т.н веднага трябва да го споделяте тук...дааа :bigsm52: и зоНбитата тук и аз ще ви бием по някой друг виртуален шамар за отрезвяване, и хоп, пак ще влезете във форма :)

И оооохооо :pray: Боговете са се смилили над мен, и са ми пратили едни бъбриви пчеличкииии, бравус....молитвите ми бяха чути :pray:
Даниии, добавям ти доклада за 18ти, и завършваш с 5 пчелички, само че имаш и един мързелив търтей.. поради не всичко премерено с кантарче,.. :о ама правила мамка му, к'во да се прави...А за това, че не чувстваш глад, освен да ръколяска, друго не знам какво да направя. Това е абсолютен знак, че си в зоната...и следователно и любовната ти страст към сладкото би трябвало да е намаляла...сподели ако обичаш за тази пристрастеност и как минават захарните абстиненции,и най-вече съм любопитна за следобедната ти Кока-Кола, за която плачеше с гигантски сълзи... :oh: Аз бих ти препоръчала да намалиш вечерята с един блок. Пробвай на 9 блока 3-4 дена, и ако започне пак да ти гладнее, ще се върнеш отново на 10 :hug:
А за днес имаш 6 бройки заради спортната пчела, и няма да ти дам мързелив търтей, понеже разбрах причината, че си в София за медицински изследвания и това е много важно, а и виждам по менюто ти, че се стараеш на макс да докараш менюто да бъде зоново. Успех с изследванията, стискам палци всичко да е наред :pray: И знай, че си намерила правилния път,,,рано или късно ще се радваш на едно чудесно здраве+ бонус- чудесно тяло..повярвай ми, аз много рядко лъжа ;) Разбрах, че и от години пиеш хапчета за кръвно, а сега, от както си в зоната почти си ги спряла.... :hug: ето това е, едно по едно ще елиминираме враговете, и тялото ти отново ще се превърне в един спокоен, тих и релаксиращ храм за душата ти. Хайде стискам палци и после да ни разкажеш :hugs1: :bigsm22:

Suzi, ох.. :pray: като взех да чета за препечената филийка, спрях да дишам докато дочета края да разбера дали цялата се отдаде на лакомия търтей и то пред мъжа ти....обаче ох, :pray: олекна ми като видях, че си удържала фронта... :love: И утре в последния ден ще си хванеш голямата пчела Майка..голям кеффф :bigsm16: Поздравления и за тренировките в залата. И всъщност от колко време тренираш така...килограмите не ти ли пречат малко..т.е не ти ли е трудно? И в този предпоследен ден си просто перфектна....И понеже най-много ти ми се мазниш с приказки, да знаеш че си моята гордост ;) 8+1

ТониЕлис, ама ти каква една такава сладка приказливка си станала днес....направо си мсиля, че някой ви е цапардосал всичките с мокър парцал :rollingeye: ...ама аз хич не се оплаквам, напротив :keff: Аз нямам думи да опиша каква радост четат очите ми...това е най-трудно- да издържиш на гости без да потънеш в грехов...невероятна си, бравоооо :hug: А пък за постиженията с планка...просто нямам думи, пускам ти едно цвете в знак на възхищение ;) :orangefl: 8+1

Перличка прилежна както винаги. Малкоо само не ти стигна за спортната пчеличка, а днес ти беше деня за срещата с Майката Господарка на пчелите. Ама карай, перфектна си както винаги :hug: 7 бройки

Силвееее, браво Бейби, бравоо :chef1: щом започваш да се запасяваш с нови провизии, значи ще продължаваш битката и ще си дълго време на фронта :bigsm15: Всичките тия брашна, овес, трици..всички ще са ти от полза за по-разнообразно меню. И тоя червен боб така да си го обичкаш значи :)) Да ти е сладко ;) 8+1 Аа, и ти утре ще се видиш с Пчелата Майка.. ;)
И все ще те питам...на теб така не ти ли е студено някак си да стоиш в този форум една такава голичка, без аватарче.. :refuse: Една тъжна празнота витае около името ти...Я иди в нашата галерия, разходи се, облечи се е с някаква нова премяна, да станеш една такава джиджена. :applaus:

kitty-71, нещо закуската и обяда си ги сбила много...защо така...след 2 часа и половина ли огладня? :th: А за млечните продукти...за предпочитане е да се намалят, и да се заместват с един от най-чистите протеини- белтъците. Много хора след определена възраст развиват непоносимост към млечнит продукти, и ако прекаляваш с тях шанса и ти да попаднеш в тази графае по-голям...Доре е , че се чувстваш ОК, че не си гладна, но гледай и от здравословна гледна точка...пробвай да заместваш ако искаш и с протеинови шейкове. Хем разнообазие, хем лесно :) Завършваш деня със 7 бройки в кошера :yess: И да знаеш, че утре свършва състезанието за другите, но не и за теб :) Ти имаш още един допълнителен ден :hug:

Изи, бравоо, минута и половина планк....задобряваш :hug: 8+1

Zasmenka, благодаря за милите думи и за това, че споделяш с нас твоите радости, които са и наши радости :hugs1: Ако днес се беше напънала за спортна пчеличка, щеше да вземеш пчелата майка..но нищо, важното че килограмите вървят на долу, а здравето нагоре. 7 бр. в кошера

chern0koska, ти днес хвана голямата Пчела :herobee: Бравус :) Обаче и още не мога да свикна с тези твои 12 блока...много ще ми е интересно в края на състезанието какви ще са резултатите ;) И за планка..само ще 10 секунди и ще вдигнеш летвата на 2 минути..супер си, продължавай все така :hug: 8+1

Лилит се ската този път....да я видим утре какви ще ни ги сервира :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Пон Фев 20, 2017 7:56 am

Тук съм, тук съм, съжалявам, но не си бях вкъщи и нямах достъп до компютър.

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 19.02, неделя, 11блока.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 10.30 - 3б, обяд 14.30 - 3б, следобедна закуска в 18.30 - 1б, вечеря в 22.0 - 3б и последния блок - 00.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Мноооого изкушения имаше край мен, много трудно устоях на едни шоколади, нооо... устоях. Хванах си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичко мерих и теглих и хванах и мерителната пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б
пиле -3п
маслини -3м
ябълка -2 в
домат -1в

обяд 3б
пилешка пържола - 3п
слата - домат, краставица, ябълка -3 в
зехтин -3м

следобедна закуска - 1б
прясно мляко (без лактоза) -1пв
сусамов тахан -1м

вечеря -3б
пилешка пържола -3п
слата - домат, краставица, ябълка -3 в
зехтин -3м


последният блок 1б
прясно мляко (без лактоза) -1пв
сусамов тахан -1м

:arrow: 8. Днес няма спортната пчеличка.

:arrow: 9. Пропуснах планка :skyle5: .

:arrow: 10. Успях да уловя 6 пчелички за този ден.
:arrow: 10. Според мен днес улових 6 пчелички, и нито един търтей.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Пон Фев 20, 2017 9:02 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 20.02.2017 , 10 блока
Ето ни и в последния ден и последния отчет в състезанието...

Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:



2. Хранения на ден - задължителни 5 гепих си стриктна пчеличка

Закуска 8 .00
2БПВ кисело мляко - 440 гр
2БМ бадеми настъргани -2 чл


12 рм Обяд - 3БПВМ
3БПВ кисело мляко -660гр
3БМ фъстъци - 18 гр


3.30 рм Снак - 1БПВМ
1БП кисело мляко - 220 гр
1БМ бадем настърган -1 чл



6.30 рм Вечеря - 3БПВМ

3БПВ кисело мляко - 660 гр
3БМ бадеми - 9 бр

9.30 рм - 1 БПВМ

1БПB кисело мляко -220 гр
1БМ бадеми - 3 бр


3. Удържах на изкушенията, заслужих си инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден е минал само на благоприятни храни - Заслужих зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , и мисля ,че .....- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода - 2 литра :о - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес на кростренажора навъртях 3 км :applaus: Разходка с домашните любимци 30 мин и обичайната ми Тибетска Йога 20 минути , мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах 2 пъти по 1 минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: ,вече не се потя и задъхвам , не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута , но не мога да стоя по-дълго :hm: - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта