Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Пон Фев 20, 2017 9:31 pm

:arrow: 1.Състезател №9 Засменка 20.02.2017г. 11 Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

8,00 закуска 3 Блока
палачинка от 2 белтъка,28г сирене,19г трици
200г кисело мляко,9 бадема,100г ябълка

12,20 обяд 3 Блока
86г сирене,480г домати,9 маслини,100г ябълка

16,40 сл.з. 1 блок
100г цедено мляко,100г ябълка,3 бадема


19,15 вечеря 3 Блока
Омлет от 4 белтъка,28г сирене,спанак
480г домати,9 маслини,100г ябълка


22,00 к.зак закуска 1Блок (предстои)
200г кисело мляко,3 ореха

:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Днес нямаше никакви изкушения, и си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2,5 л. :msmile11: :msmile11: искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 3 км,. Искам си спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 2 пъти по 40 секунди с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес май пак си хванах 8 пчелички за деня.
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Пон Фев 20, 2017 9:34 pm

Здравейте на всички!
1.Състезател kitty-71. 20.02.2017г. Ден деветнадесети.Консумирани 10БПВМ.
Обещавам да казвам истината и само истината!
2.Хранения на ден - 5 задължителни:
Закуска - 8.30
Обяд - 12.30
Следобедна закуска - 16.30
Вечеря - 21.00
Късна закуска - 23.00
Спечелих си стриктната пчеличка. :)
3.Днес отново нямаше изкушение, затова си искам инатестата пчеличка. :)
4.Цял ден бях на благоприятни храни - дайте ми зелената пчеличка. :)
5.Всички хранения бяха претеглени - искам си мерителната пчеличка. :)
6.Изпита вода - 2л. - спечелих си водната пчеличка. :)
7.Менюто за деня беше следното:

Закуска - 2БПВМ
Палачинка от овесени трици - 1БПВ
Кис.мляко 200гр.-1БПВ
Тахан 1сл - 2БМ

Обяд - 3БПВМ
Скумрия 100гр. - 3БП
Леща 150гр. - 3БВ
Зехтин 1чл - 3БМ

Следобедна закуска - 2БПВМ
Котидж 128гр. - 2БП
Ябълка 200гщр. - 2БВ
6бр.бадеми - 2БМ

Вечеря - 2БПВМ
Извара 112гр. - 2БП
Боровинки 160гр.-2БВ
Чия 2сл - 2БМ

Късна закуска - 1БПВМ
Кис.мляко 200гр.
3 бадема
За споделеното меню си спечелих пчаличката поет. :)
8.За съжаление днес няма спортна пчеличка. :) Разходих се 2 км. /След работа ходих на театър, постановка на Софийският театър - "Четерима в леглото" - комедия, беше много хубава/, но на връщане стана късно и ме прибраха с кола.Утре ще наваксам. :)
9. Отново 2мин. планк. Не става по-лесно, но си искам планковата пчеличка. :)
Според мен днес успях да уловя 7 пчелички. :)
Хубава зонова вечер на всички! :hug:
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Пон Фев 20, 2017 9:51 pm

Хайде, ЗоНковци, честит ви последен деееннн! Мисля, че всички постигнахме страааашни резултати, като изобщо нямам предвид пчелички, търтеи и т.н., а по-скоро неща като организираност, хормонален баланс, щастие и енергия. Моля, простете ако пропускам нещо важно :) Аз да ви споделя какви хубави неща ми се случиха в този 20-ти ден пълно спазване на Зоната, като изключим 14-ти февруари :stupid: :lol: Събудих се 1 час преди сутришната аларма и си викам: "Ааааа, не мога да стана толкова рано, нямам кво да правя!" :th: И насила спах още един час,докато звънна алармата :angel:
А вчера си гледам отслабналия бюст и вече големия сутиен и осъзнах,че трябва да ходя на пазар за нов (сутиен,а не бюст :laugh1: ). И днес познайте какво се случи - отивам до 00 и гледам,че са ми дошли гостите :stupid: Нито ме присви корем (а по принцип съм на силни болкоуспокояващи), нито ме боляха гърди, нито се бяха подули!!! Отделен е прилива на енергия разбира се :)
Надявам се всички да сте изпитали тези положителности, а ако не сте- то да ги почувствате мнооого скоро! :hug:
Признавам си,че откакто от 6 месеца се храня по зоната, само първите 5 и последните 5 седмици ми бяха стриктни до грам :smdance: През първите 5 също се наспивах с малко сън и също нямах дискомфорт при цикъл, но тогава не знаех,че е от храненето. Е, сега имам допълнителен стимул да не криввам от пътечката. :yess:
Пипи, благодаря ти за усилията, които положи. Това състезание ни даде много, но и ни взе много - килограми например :laugh4: Безкрайно ти благодаря за всичко и с нетърпение очаквам следващия тур, та да ти подосаждам пак :laugh4:

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 20.02.2017г., понеделник, 12 блока- 3:3:2:3:1. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 07:10,
обед - 11:40,
следобед - 15:50,
вечер - 19:50, и
преди лягане - 21:10
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
Утре ще ми правят въпросното обременяване с глюкоза, което чакам от тоооолкова време. Та днес докторката каза последното ми хранене да е около 21:00 и за да съм горе-долу близка със Зоната - след малко ще си легна :lol:


:arrow: 3. Удържах на изкушенията :lol: , и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- над 3 литра :help1: , и си искам водната пчеличка.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 3 блока ябълков сладкиш от сайта.

Обяд - Омлет на фурна 3 блока. Видях рецептата от книгата на Мария Папазова, но замених брашното с овесени трици и ги намалих, разбира се. Та 12 блока изглеждат така:
4 яйца - 4БП
8 белтъка - 4БП
2 ч.ч. прясно мляко - 2БП + 2БВ
84 гр. шунка - 2БП
38 гр. овесени трици - 2БВ
4 ч.л. зехтин - 12БМ
Разрязах на 4 парчета и всяко от тях е 3П 1В 3М. Добавих и 2 кивита за 2БВ

Следобедна закуска - 400 гр.кисело мляко 2БПВ и 6 ядки 2БМ

Вечеря - Омлет на фурна 3ПМ 1В + 2 кивита 2БВ

Късна вечеря - 1 блок ябълков сладкиш от сайта.

:arrow: 8. Днес съм извървяла маалко повече от 8км, или казано по друг начин 11985 крачки, и май си грабнах спортната пчеличка :yess:

:arrow: 9. Днес издържах минута и 30 секунди планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance: Тия дни може и да стигна до 2 минути :lol:


:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:


:arrow: 10. Според мен днес улових 8+1 пчелички. :smdance: :bouquet:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Пон Фев 20, 2017 10:21 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 20.02.2017г. ден двадесети 10Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

вода 600мл

6,00 закуска 3 Блока
2БП – 4 белтъка
1БВ - 1/4ч.ч. нахут
1БВ – 100гр. ябълка
2БМ – 6бр.ядки

10,00 закуска 1 Блок
1БПВМ – руски сладкиш рецепта сайта

12,00 обяд 3 Блока
3БП - 130гр. печена риба
1БВ - 1ч.ч.кисело зеле
1БВ – ¼ ч.ч. нахут
1БВ – 118гр. ябълка
2БМ – 2/3 ч.л. зехти
1БМ – 3бр. ядки


17,30 закуска 1Блок
1БПВ – 200гр. кисело мляко


20,40 вечеря 2Блока
2БП – 1кюфте+35гр. месо
2БВ – 2ч.ч. зеле кисело
2БМ – 6бр. ядки


22,00 закуска 1Блок
1БП – 70гр. цедено мляко
1БВ – 15гр. рожков
1БМ – 1/2л. лешников тахан

:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Днес вече нямаше никакви изкушения, и си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 3,5л. искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 3 км 398м. и 1,30мин. народни танциИскам си спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 2 мин. и 23сек.. с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес май пак си хванах 8 пчелички за деня.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Пон Фев 20, 2017 10:30 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 20.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 9.00 - 2б, обяд 13.00 - 3б, следобедна закуска в 17.00- 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
Ванилов сладкиш с извара

обяд 3Б
пилешки гърди - 84 гр.
кисели краставички - 75 гр.
печен пипер - 70 гр.
нахут - 1/4
ябълка - 100 гр.
гхи - 1 ч.л.
Скрит текст:
Изображение


следобедна закуска 1Б
Ванилов сладкиш с извара

вечеря - 2Б
печена риба на скара - 84 гр.
печен пипер - 140 гр.
нахут - 1/4
кашу - 4 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1% - 220 гр.
кашу - 2 бр.

:arrow: 8Днес тренирах, Тренировка 5 – аеробни и силови упражнения за цяло тяло с акцент дупе

и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:


:arrow: 9.Днес издържах само една минута и 10 секунди с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички

Нямам търпение да видя утре какъв резултат съм постигнала,а и на всички други. :)
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Пон Фев 20, 2017 10:50 pm

Състезател N 10 Дани 20.02.2017г. ден двадесети 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 9,00 ч. :alarm2:
:curious:


9,30 закуска 2 Блока
2 БП луканков салам
2БВ 2 мандарини
2БМ 6 бадема

13,00 обяд 3 Блока
3БП телешка пържолка
3 БВ гриловани зеленчуци
3 БМ зехтин

17,30 закуска 1Блок
1БП гр пилешко пушено филе
1БВ ябълка
1БМ 3 бр бадема


21,00 вечеря 3Блока
супа от спанак и една овчарска салата ,мисля че горе долу балансирах

23,15 късната закуска 1 Б
за късна закуска нямам нищо освен една ябълка

:arrow: 2. 5 стриктни хранения хранения .отново си върнах стриктната пчела

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:

:arrow: 4. Целия ден мина с благоприятни храни , заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. не всичките хранения за деня са премерени с кантарче –не знам дали заслужих заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 1,5л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Почти 2 км ходене пеш из София ,мисля ,че спортната пчела влезе в кошера ми

:arrow: 9. Планк няма

:arrow: 10. какво успях да хвана в кошера само съдията знае :doNotKnow:

днес бях на лекар ендокринолог там ме измериха с дрехите тежах 114 кг (само да кажа ,че в нас се меря гола )
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Пон Фев 20, 2017 11:19 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 20.02, понеделник, 11блока.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 8.30 - 3б, обяд 12.30 - 3б, следобедна закуска в 16.30 - 1б, вечеря в 19.00 - 3б и последния блок - 22.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Днес устоях на изкушенията, трудно но устоях. Хванах си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичко мерих и теглих и хванах и мерителната пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б
яйце + белтъци -3п
сусамов тахан -3м
ябълка -2 в
домат -1в

обяд 3б
извара - 3п
салата - домат, краставица, ябълка -3 в
зехтин -3м

следобедна закуска - 1б
прясно мляко (без лактоза) -1пв
сусамов тахан -1м

вечеря -3б
пилешка пържола -3п
салата - домат, айсберг, ябълка -3в
сусамов тахан -3м

последният блок 1б
прясно мляко (без лактоза) -1пв
сусамов тахан -1м

:arrow: 8. Днес няма спортна пчеличка.

:arrow: 9. Пропуснах планка :skyle5: .

:arrow: 10. Успях да уловя 6 пчелички за този ден.
:arrow: 10. Според мен днес улових 6 пчелички, и нито един търтей.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пон Фев 20, 2017 11:36 pm

Ама верно ли днес е последният ден :о :о :о Аз нещо тотално съм се объркала... Мислех, че е утре, а на 22 трябва да докладваме мерки и теглилки :stupid: Добре, че ми казахте :laugh3:


:arrow: 1. Състезател - Suzi, 20.02, Ден последен явно :laugh: 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 09:30, 14:00, 17:30, 21:00, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Днес нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода - 2,7 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Тренировка - за заздравяване на гърба и кръста + с уредите във фитнеса, общо 1 час и 30 минути - и си гепнах спортната пчеличка :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах 1 минута с планка (опитах като вчера да удължа времето, но бяхме правили планк и на тренировката, та издържах само минутка) - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

09:30 - 220 мл прясно мляко + 2 белтъка + 1 слива + 3 бадема
14:00 - 240 гр. домати + 80 гр. морков + 100 гр. ябълка + 56 гр. пуешко месо + 35 гр. сирене + 6 маслини + 5 гр. чиа
17:30 - 35 гр. шунка + 1 мандарина + 3 бадема
21:00 - 126 гр. скариди + 110 гр. тиквички на скара 1БВ (измерих ги сурови и после след скарата) + 80 гр. броколи ¼ БВ + 110 гр. карфиол ¼ БВ + 170 мл. вино 1 ½ БВ + 1 ч.л зехтин
00:00 - 130 гр. кисело мляко

Пипи, тренирам във фитнес отдавана, още бях ученичка, преди това тренирах карате няколко години. Ходех да бягам всяка сутрин, понякога и вечер + велоергометър вкъщи (въртях над час и половина) + гирички и упражнения. Голям ентусиаст бях и изглеждах нормално 59 кг на 170 см. После... ми, живот, случват се разни работи, почваш да пълнееш и трудно спираш...
Започнах доста да напълнявам през 2013. На 01.01 спрях цигарите, а в края на годината се преместихме в Германия и... малко стрес, доста вкусни и нови неща по магазините и килцата започнаха бързо да се трупат.
През 2015 се взех в ръце, 7 месеца не опитах сладко, карах колело почти всеки ден (4 пъти в седмицата по 20 км, на връщане от курса ми по немски. На отиване с колата с мъжа ми). Нещата започнаха да се оправят и свалих няколко килограма.
Да, ама през януари 2016 започнах пак със сладкишите и тренировките във фитнеса просто не бяха достатъчни, за да изгоря поетите калории. През февруари се преместихме в друго населено място и вече курсът ми беше на 50 км с колелото, което беше непосилно за всеки ден и затова пътувах с колата.
Малко след това се наложи да ми направят малка операция (едно израстъче на крака ми се оказа доброкачествен тумор) и 1 месец се въздържах от физически упражнения, но не и от похапване :skyle5:. После моренце, директно след него България - роднини, приятели, софри :stupid: и ей ма на 101 кила.
Та, така, тренирам, няма проблем, но не толкова редовно колкото ям :laugh4: Килцата пречат, тежи ми, особено като знам какво е било...
Леле, цял ферман написах :typing: Дано не ми пуснеш някой търтей, че много говоря :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 21, 2017 5:52 am

Ехоооо :bigsm15: Хайде да видим днессссс - Последен дееен :yess: последни напъни..ама само за мен :bigsm26: , вие оставате да си зонувате

Брей, Лилит днес първа на опашката, защото вчера окъсня :love: и сигурно защото бърза да я похваля, как вчера е устояла на шоколадите. Ама наистина бравоо, и дано да продължаваш да отбиваш врага и след състезанието :yess: за вчера си със 6 бройки, и днес последния ти ден беше задоволителен - пак 6 бройки в кошера.. :)

ТониЕлис, аз вчера забравих да ти кажа, че си хвана Пчелата Майка..извинявай. И днес си отличничка, както обикновено...8+1

Zasmenka, бравоо, и днес пълно кошерче с 8 +1. Само лек съвет; избягвай такива обяди, в които протеина ти е изцяло 3 блока сирене...по принцип мазнините са повечко, и това не трябва да ти основен протеин..от време на време е ок, например веднъж- два пъти в месеца..аз например си правя сирене по шопски, но нека да е само от време на време. :hug:

kitty-71, ти си знаеш, че за теб е предпоследен ден, но ние ще те изчакаме и тогава ще публикуваме резултатите, спокойно...важното е, че успя не време да се вмъкнеш в състезанието. И с планка направо къртиш :yess: 2 минути си е постижение, Аз обикновено си го правя по 2 минути, а когато съм във форма стигам до 3..повече не мога все още..А постановката "Четерима в леглото" звучи наистина смешно..аз не си спомням от кога не съм стъпвала в театър, а е толкова хубаво :th: И такааа за днес си със 7 бройки, остава и утре да те видим и край на моите мъки :laugh4:

chern0koska, аз вчера май забравих да ти кажа, че вчерашната пчела майка закуси с един от търтеите ти ;) И огромно БЛАГОДАРЯ за милите думи, и за това, че сподели с всички нас какво те е докоснало душата ти през тези 20 дни :hugs1: Абсолютно нормално да почувстваш облекчение преди цикъл, все пак тогава хомроните тогава бушуват най-много, а зоната е точно това..да държи хормоните изкъсо. Много съжалявам за сутиена ти :bigsm10: но сега се сетих, че продават едни такива джиджави с подплънки, така, че пак ще можеш да заблуждаваш врага ;)
Завършваш деня с отличен 8+1

За обременяването с глюкоза...ще чакаме с нетърпение да споделиш. Но аз всъщност май нищо не знам за нито една от вас за здравословното ви състояние....споделете да видим на кой с какво се е сблъскал, кой от какво е палкал, и дали зоната е помогнала с нещо, въпреки че 20 дена не се особено много време.
И отново благодаря за милите думи, трогнах се наистина :hug:

Перличка , ти както винаги си отличничка. И аз втоку що преди 2-3 минути извадих от фурната моя руски сладкиш. Изварата ми беше еда такава по рядка и гладка, като крема сирене, и сега го чакам да дръпне да видим какво е стана вътре :yess: Последния ти ден завърши както винаги с 8+1

Ааа, Силвето си има нова премянаа, :dress: Каква красавица е станала с това ново аватарчееее. Мнофо сладкажълта рокля, да си я носиш със здраве :hug: Виж зоната как те разхубави :bouquet:

А обяда ти изглежда като порция в ресторант...много ми харесва и благодаря отново за снимковия материал. Днес последния ден пак успя да хванеш голямата награда Пчелата Майка 8+1+1

dani079 не се умори да го развява този флаг....каква горда БЪлгарска състезателка :yess: Дани, мила, за днешния последен ден ти пускам 6 пчелички в кошера. Знам, че още си в София , или си тръгнала , не знам де, но утре на лични искам да ми пишеш килограмите си, ако нямаш възможност да се претеглиш, ще ползваме цифрата от ендокриноложката...ноо цифрата направо е фрапираща.. :bigsm8: .чудо просто за 20 дни...

Suzi, ама верно бе злато, днес е последния ден за доклади...свършиха се мъките с писането, спокойно ;) И огромно благодаря и на теб, че споделяш твоите спортни вълнения, които и мен ме вълнуват. Сега си захапала Зоновия кокал, и не искам да го пускаш след състезанието...покажи на всички какъв питбул си, и как ще стигнеш до края :bouquet: 8+1 + 1 днес за последно си хвана и голямата Пчела :yess:

Изи, Мизи Бизи днес кръшна май някъде по чуждо :th: и бележка не е оставила дори :doNotKnow: Но така или иначе, ще изчакаме да мине и утре, така че има време да си пусне закъснелия последен доклад.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 21, 2017 6:51 am

И така,мили мои прилежнии обичливи пчелички :grouphug: , това бяха последните ви доклади. Издържахте цели 20 дена без да мрънкате и неуморно докладвахте, въпреки цялото забързано ежедневие. Сега малко ще се повторя като на всеки край, но няма как .

И така, утре Вторник- 21 Февруари, като се събудите, както казахме вече, чуруликане в стаята с дупката, от там с любовно-еротичен поглед се намествате върху кантара, записвате със секси движения красивите цифри, и от там хоп тук, и изпращате на Пипи на лично съобщение килограмите. :typing: Мерките и сантиметрите ще си ги докладвате тук във форум барабар с всичко останало преживяно през тези 20 дни. Аз искам само килограмите ви. Знам, че сте нетърпеливи, но за крайните резултати ще трябва да изчакаме още един ден заради нашата мила Кити, която започна с един по-късно. И предполагам, че крайните резултати ще се появят тук на 23ти Февруари...търпение пчелички, търпение :applaus:

И да продължа....значи, след като изпратите на Пипи килограмчетата рано, рано сутринта с едно полу-отворено око, от там право в кухнята, и продължавате със стриктно претеглена закуска, обяд и т.н. Все още сте на състезание, само че ще има временна почивка относно докладите. Разликата ще е само в това, че няма да докладвате. Т.е при добро желание, продължавайте да докладвате в дневниците си, или тук..

Вие вече сте професионалисти, не ви трябват напътствия, нито поправки на менютата, но е друго, като знаете, че трябва да напишете как сте се осрали с някоя торта :wow: , и после да се червите тук от срам :laugh1: Това задължително трябва да продължава да се докладва тук в този форум. Всичко, което мирише на мъжко...без значение какъв цвят търтей, трябва да го разказвате тук по възможно най-депресиращ начин... :bigsm52:

Малко се повтарям като на предното състезание, но мисълта ми беше, че сега тепърва се започва истинското слабеене, колелото набира скорост, като гледам, и вие се мобилизирахте, особено със спортните пчелички и планка...и трябва да се засилвате все повече и повече. Смятайте го, че сте щастливки, че намрихте кой да ви засили по пътя, и сега от вас се иска само да въртите педалите. И както видяхте, не е трудно. И всички видяхте, че и без сладко и хляб може да се оцелява, и ако продължавате така, след време ще усетите, че няма и да ви са вкусни, особено хляба. Но ще ви трябват още месец два така, и след това ще ви се иска и на вас да пишете мемоари за Зоната, като нашия велик Газилот :skyle12: в когото аз съм влюбена :Boquett:

Предполагам, че всички сте доволни от състезанието, но най-голямата радост за мен ще бъде да знам, че не съм си губила вемето напразно, че не съм стояла с часове вечер след работа да се кокоря из менютата ви, за да прочета след седмица, че някой от вас пак са се измързеливили....и пак "незнайно защо" :cklicky: задържат килограми и кантара не мърда...

И :but: както казах, още сте на състезание. Сега като разберете кой колко кила е стопил за 20 дена, седнете после с един лист и химикал, и си напишете - още половин месец, еди си колко кила, после още половин месец и еди си колко кила, напишете го на един голям лист и си го залепете на видно място на хладилника с магнитче...например нещо такова:

за 15 дена съм минус 3 килограма.
още 15 дена ще съм минус 6 килограма
още 15 дена ще съм минус 9 килограма
още 15 дена ще съм минус 12 килограма, и в един момент дошло лятото...а вие сте изчезнали :laugh1:

И после като погледнете...аа ми то това е само 2 месеца...нищо работа, а иначе съм цели 12 кила назад....кеффффф . В предното състезание, когато дадох тази идея за подобен мотивиращ лист, една от състезателките каза, че това били сценарий за фантастичен сериал :laugh1: Обаче ако оставим шегата на страна, това е самата истина, реалност... :peace1: За това листа на хладилника..казах АЗ :laugh:

Хайде, аз отивам да си почивам, днес няма зала, че вчера в парка му ударих такова бягане, близо 9 мили, (това е около 14 километра) и днес походката ми в офиса беше странно неописуема просто :laugh4: Времето нещо тотално изкука, и вчера и днес беше 20 радуса,(за инфо- времето в Чикаго е едно към едно с времето в БГ през всички сезони, само зимата тук е по люта) и нямаше как да пропусна този шанс и да изляза на въздух. А и отделно бягането на пътека няма нищо общо с бягането на вън...натоварването просто е двойно. И така де, бягах, ходих, бягах ,ходих, и накрая едвам стигнах до нас :) И усещам как два дена ще съм в реанимация докато Айказаноидчетата ми ремонтират мускулчетата ми :bow:

Сега остава да чакаме Кити, и вашите килограмчета на лични на Пипи :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Вто Фев 21, 2017 7:31 am

1.Състезател №3 Изи 20.02.2017г. за днес 10 Б
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!
И като за последен ден в състезанието да докладвам


6,00 ч Закуска 3 Б:
кисело мляко 400 гр. - 2 БПВ
п.шунка 42 гр. - 1 БП
ябълка 100 гр. - 1 БВ
тахан 1 1/2 сл. - 3 БМ

11,00 ч. Обяд 3 Б:
мусака от спанак,гъби,лук,нахут и телешка кайма - 3 БВП
маслини 9 бр. - 3 БМ

16,00 ч. Междинна закуска 1 Б
кисело мляко 200 гр. - 1БПВ
тахан 1/2 сл. - 1 БМ

19,00 ч. Вечеря 2 Б:
домати 240 гр. - 1 БВ
лук 65 гр. - 1/2 БВ
ябълка 50 гр. - 1/2 БВ
плшунка 84 гр. - 2 БП
маслинки 6 бр. - 2 БМ



21,30 ч.Вечерна закуска 1 Б:/след около час /
ябълка 100 гр. - 1 БВ
извара 56 гр. - 1 БП
тахан 1/2 сл. - 1 БМ

2.Храненето е 5 пъти през деня - стриктна пчеличка . :bigsm16:

3.Инатеста пчеличка съм , защото имаше доста изкушения / парти за рожден ден / , но пък нищо не успя да ме съблазни. :bigsm47: :msmile15:

4.Днес си хапнах само зеленички храни, зелена пчеличка искам аз. :mrgreen:

5.Всичко е стриктно премерено - мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Вода е около 3 л.- :msmile11: :msmile11: :swimm:

7.Подредена съм в отчета- пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка
5-тимата тибетци :medi:
Разходките с домашните любимци са 2 по 20-тина минути /рано сутрин и късно вечер / и една от 60 минути
:msmile13: :msmile13: 40 минути

9.Планка е по 1,30мин два пъти и затова си искам планковата пчеличка. :dance:


10. Мисля за днес със сигурност 8 пчелички да имам.:bee:

Заслужено се класирам и за гигантската пчела :herobee:

Съжалявам , снощи го пратих доклада ноооо.........
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Вто Фев 21, 2017 9:26 am

Добро утро на всички зоНбиТа и поздравления за успешните 20 дена в ЗеЛеНоТо пространство :bigsm20:
Големи благодарности на нашата любима Пипи за отделеното време и усилия :bouquet: Без нея , без нейните подвиквания, подръчквания и похвали нямаше да е толкова лесно да стигнем до ГРАНД ФИНАЛЕ .....но ето ни тук
:bigsm16:
Начало на състезанието :peace1: ........... Край на ''мъките '' ;)
Височина 167 см .................................. все още 167 см
Талия пъп 84 см ................................... 80 см
Висока талия 74 см....................................72 см
Ханш 102 см ...................................99 см
Бедро 57 см ....................................55 см

Аз съм много доволна от постигнатото . След няколко дена ще станат 4 месеца откакто започнах да се храня в зОнАтА и все още се уча и екпериментирам . След няколко години в търсене на подходящ за мен режим на хранене съм щастлива да кажа , че го намерих ....и Знам , че ще съм му максимално вярна и предана :bigsm22: Надявам се , че ще продължаваме да се виждаме тук и да споделяме постижения и радости , както и прегрешения и изкушения.
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Вто Фев 21, 2017 9:54 am

Добро утро на всички и от мен. :hug:
Ето и моите резултати :)

Талия 93 см. - 90 см.
Ханш 100 см. - 97,5 см.
Бедро 58 см. - 55 см.

Много съм доволна от постигнатите резултати.Благодаря ти Пипи :bouquet:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Вто Фев 21, 2017 9:59 am

Здравейте , Зонуващи момичета! :rose_pink:
Вярвам , че за всички нас тези двадесетина състезателни дни бяха едно приключение в притегателния свят на Зоната!
Щастлива съм , че успях да намеря за себе си "наркотика " Зоната!
Да , наричам я така защото наистина се чуствам прекрасно .
Преди бях разконцентрирана ,нервна , постоянно тревожна , спеше ми се ,но качествения и пълноценен сън липсваше , нямах желание за каквото и да било , чуствах се като изцеден лимон.
Обяснението беше хормоналното ми разтройство свързано с етапа от живота ми - менопауза.
Прибирайки се след работа у дома,след кратичка разходка с домашните любимци исках само да се натъпча , да ми стане тежко и да си полегна , дояждайки си с всякакви възможни сладки , а на сутринта пак се събуждах уморена , с топка в стомаха , подпухнала , в лошо настроение и с желание да си легна обратно и с мисълта - довечера няма да се тъпча така.
Исках да се отърся от тази сладка зависимост и ето , че :zone: стана наркокомуна за мен , в която само с помощта на храната и с осъзнато желание за промяна и на двигателната си активност успявам да се измъкна от лапите на зависимостта си към захарта и всичките и производни .Сега вече почти месец в зОната пазарувайки не тичам със 200 км/ч :auto-car: на рафтовете с шоколади и вафли .
Сутрин ставам бодра с лекота в стомаха , наспала се /будя се само за да посетя wc и пак заспивам,без проблем :msmile3: /и с добър тонус и настроение.Топлите вълнички , които ме спохождаха вече са рядкост и по-скоро ми е студено повече от преди.
И май дори съзнанието ме се е промило май :shock: , защото дори не се прокрадва мисълта - като свърша със зонуването ще се напапкам с каквото ми душа иска , по скоро мисля какво да си сготвя за няколко дни та да има с какво да се храня и при предстоящите ни пътуванията .
Щастливи от промяната у мен също са и животинките у дома, на които вече отделям доста време за разходка след работа .
С желание се срещам вечер с :msmile13:
Единствения негатив е по-малкия размер на сутиена , но пък подплънки колкото си искаш :laugh4: :laugh3: :laugh:
Но пък трите реда ц.... :bigsm50: са дооооста по малки обеми :bigsm26:
И най-важното за мен при хранене в зоната е , че се забавлявам докато си приготвям храната. :thcook1:

А сега и мерките
начало 01.02___________________финал 20.02
височина 163 см_____________________163 см
ханш 100 см______________________95 см
корем 102 см______________________95 см
бедро 55 см______________________53 см
Приятен ден на всички и постоянство в :zone: Ви желая!
Хиляди благодарности на :pipilota: за положените усилия при провеждане насъстезанието!
Последна промяна Изи на Вто Фев 21, 2017 12:39 pm, променена общо 2 пъти
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Вто Фев 21, 2017 10:43 am

Добро утро на всички :)

Благодаря ви, че бяхме заедно през тези 20 дни, беше удоволствие за мен :applaus:
Пожелавам на всяка една да постигне желаното тегло, усмивката да грее на лицата ви и пчелички :laugh1: да пърхат в стегнатите коремчета :laugh:

Пипи, огромни благодарности за всичко, което правиш за нас! Обикновено изкарвам два, три дни стриктно в Зоната, а сега 20! Чувствам се супер, дано използвам засилката, която ми даде и трудът ти да не е напразно!
Ти отдели от времето си за здравето на непознати хора, ние го ценим и няма да те провалим! Бъди жива и здрава!
Благодаря!!! :bouquet:

Сутринта взех мерките и за малко не припаднах като видях, че съм загубила 8 см от корема :о Ааа, можело значи :laugh4:

_________________________ 01.02.17 ________________ 21.02.17

Ханш ______________________ 125 _____________________ 120
Талия _____________________ 101 ______________________ 96
Корем _____________________ 111 _____________________ 103
Гръдна обиколка ___________ 119 _____________________ 113
Бедро ______________________ 75 ______________________ 73
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Вто Фев 21, 2017 11:20 am

Здравейте! Дойде ред и на отчетите.
Благодаря на Пипи за отделеното време , за това че ни напътстваше и поправяше. Благодаря на вас момичета че бяхме заедно през тези 20дни!
Доволна съм от всичко само не и от резултатите ми:
Начало на състезанието……………………………………….край на сътезанието разлика
Височина 158------------------------------------------ 158 -------------- -
Обиколка ханш 107см ------------------------------ 102 -------------- 5
Талия през пъпа 97см------------------------------ 94 -------------- 3
Бедро 60см --------------------------------------- 57 -------------- 3
бюст 92см --------------------------------------- 92 ------------ няма промяна

Ще продължа да се храня така, защото се чувствам добре със този начин на хранене и ще опитам на пролет когато излязат зеленчуците в градината да мина само на сурови и зелени храни и тогава ако не тръгнат килата надолу
вече ще се :bambam: :bambam: :bambam:
Пожелавам Ви да постигнете целите си !
Последна промяна Перла на Вто Фев 21, 2017 8:27 pm, променена общо 1 път
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта