Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 21, 2017 3:03 pm

Момиченца сладки, само на бързо влизам, (че тук е много, много рано сутринта), и прегледах на бързо кой ми е писал на лични, т.е само имената видях, не знам още какво сте писали, довечера ще чета, но видях липсващи имена, което значи, че утре сутринта тези които са пропуснали трябва да ми докладват, ако искат името им да бъде във Финалните резултати. Всъщност, Кити си е в графика за утре. Дани даде едни килограми, но тя пътува в момента май, и за това ще полсвам килограмите й от онзи ден, и всъщност остана само ИЗИ. Изи, плийс утре като се събудиш, скачай на кантара и ми пиши на лични, за да мога да обработя резултатите, че пчеличките са нетърпеливи да видят кой какво е постигнал.

Това е, изчезвам, видях, че много сте писали, но ще чета довечера, сега изчезвам, Влязох само да напомня за утре сутрин след тоалет Изи да кацне на кантара и после на компа :) После ще ви чета и ще си клюкарстваме :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Вто Фев 21, 2017 5:52 pm

Здравейте на всички!
1.Състезател kitty - 71.21.02.2017г. Ден двадесети.Консумирани 10БПВМ.
2.Хранения на ден - 5 задължителни, както следва:
Закуска - 9.00
Обяд - 13.00
Следобедна закуска - 17.30
Вечеря - 20.30 /предстои/
Късна закуска - 23.30 /предстои/
Спечелих си стриктната пчеличка. :)
3.Изкушение нямаше - спечелих си инатестата пчеличка. :)
4.Цял ден бях на благоприятни храни - дайте насам зелената пчеличка. :)
5.Изпита вода - над 2л. до момента - заслужих си водната пчеличка. :)
6.Менюто за деня беше следното:

Закуска - 2БПВМ
Ето какво забърках днес.Сложих всичко в блендера и разбърках.Стана хубаво. :)
Протеин на прах - 1БП
Кис.мляко 220гр. - 1БПВ
Боровинки 80гр. - 1БВ
3 ореха - 3БМ

Обяд - 3БПВМ
Скумрия 100гр. - 3БП
Леща 150гр. - 3БВ
Зехтин 1ч.л. - 3БМ

Следобедна закуска - 2БПВМ
Котидж 128гр. - 2БП
Ябълка 200гр. - 2БВ
6 бадема - 2БМ

Вечеря - 2БПВМ
Боровинков сладкиш - 2БПВМ

Късна закуска - 1БПВМ
Кис.мляко
3 бадема.
Спечелих си пчеличката поет. :)
8.Днес най-после отидох на фитнес и започвам сериозно да тренирам.Тренировката ми трае един час по програма. Следобед ходих на кафенце на главната и навъртях 3км., така, че днес си заслужих поне 2 спортни пчелички. :lol:
9.На планка малко се поизложих - 1мин.40сек./много бях изморена/, но все пак си заслужих планковата пчеличка.
Според мен днес успях да спечеля 8 пчелички. :)

Отново иксам да се извиня на всички, че забавих един ден резултатите от състезанието. Всъщност не мисля, че някой се интересува сериозно кой ще го спечели.Защото смятам, че всички ние сме победители с това, че намерихме своя начин на хранене, че се опитваме да сме по-активни и изобщо да живеем по-здравословно.
На теб, Пипи, още едно огромно БЛАГОДАРЯ за всичко, което направи за нас, за съветите, за мотивацията и за голямото търпение!Продължаваме състезанието със самите себе си.....
Доклада го написах доста рано, тъй като съм нощна смяна.Утре сутринта до 8.00 ще изпратя мерките.
Хубава зонова вечер! :hug:
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Вто Фев 21, 2017 8:01 pm

Здравейте, зоНбита!
Да се отчета и аз:


--------------------- 01.02 ---------- 21.02 ---------- разлика
Височина --------- 163см --------- 163см --------- 0 :laugh1:
Гръдна обиколка - 91 см --------- 89см ---------- 2см
Талия --------------- 74 см --------- 71см ---------- 3см
Ханш ----------------- 99 см --------- 96см ---------- 3см
Тегло --------------- 57.200 кг ------ Ааааа няма да кажаааа, ще си остане тайна :lol: :laugh3:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Вто Фев 21, 2017 9:51 pm

Добър вечер , пчелички , как сте /
Чудех се какво ми липсва тази вечер :th: как какво - отчета ;) на вас не ви ли липсва :о
Аз да си кажа - днес съм изцяло в ''зелената '' зона , пийнах си 2 литра вода , направих си планка , йогата и разходката с кучетата ....Накратко , стига толкова .... :bigsm27:

Лека зонова вечер
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Вто Фев 21, 2017 10:09 pm

Добър вечер :)
Днес си позволих малко оранжево, но съм стриктна. 9 блока, изпита вода повече от 1,5 л., танци, планк :)
Сега си приготвям закуската за утре, а тя е Плодово руло Хипо. :chef1:
Лека вечер и от мен :hug:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 22, 2017 6:54 am

Ехоо, ахааа, чакате ли чакате резултати.....ама нямаааа :bigsm25: Още съвсем малко, чакам сутринта килограмите на още 2 пчелички и ще пусна резултатите.

А тук какво е едно такова странно скучно някак сииии :lol: И в същото време спокйно и релаксиращо :angel: Няма докалди, едно ехо се носи из форума, едни празни коридори, един лек нюанс на усмихната тъга...Но съм доволна..това е най важното :yess:

kitty-71, и твоя последен ден беше много успешен. Завърши състезанието с отличен ден 8+1.

Гледам,че повечето от вас са си дали мерките, и това е една сладка захарна радост за моите очи...да видя как сантиметрите ви са намалели, т.е дупката на колана е мръднала, или сутиена малко се е поотхлабил..(тъп сутиен!) :laugh4: Бедрата леко са отънели и т.н. Всичко това е повече от щастие, грижовно опаковано в здраве :yess:

Когато видях изречението на Изи
Щастлива съм , че успях да намеря за себе си "наркотика " Зоната!
Да , наричам я така защото наистина се чуствам прекрасно .
искрено се засмях, защото веднага си спомних лафа на моя любим Газилот, как неуморно се друсал с храна :laugh1: Обаче :but: нещо много ме озадачи в размерите които сте дали.... :think2: Нито една от вас не е мръднала на височина :laugh1:

Благодаря ви, че споделяте сега какво е да си в Зоната, че усещате разликите от преди и след. Тази седмица вече ще имам повечко време, и ще пуснем в сайта новата рубрика "Преди и След" само името на бутона може би ще бъде "Лично". Първата , която се престраши е нашата мила и обичана Стеф. Ще видите снимки на преди и след с една кратка история разказана от самата нея. Има и още такива момичета, на които чакам историите. Ще има и такива, на които няма да се виждат лицата, за да се чувсват по-спокойни, и така, рубриката ще се разраства с фото-доказателства и истински истории. За това сега се снимайте и вие, и след време ако желаете, с гордост ще можете да споделите какво ви случи с тази ми ти Зона :smdance: . А дори и да не поскате да споделите, това ще е един ваш личен спомен, който ще ви напомня от къде сте се измъкнали, и ще ви кара да се усмихвате при мисълта колко много сте постигнали :yess:

Перличка, лично към теб виртуално приятелче- :hugs1: Във връзка с няколкото изречения които си ми писала на лични- погледни си мерките..сантиметрите намаляват..факт. Малката загуба на тегло можем да я коригираме, и всичко да тръгне изведнъж. По всичко личи, че си в период на задържане, т.е в Зоната това се нарича плато. (Маня беше така мила да преведе тази информация за всички вас :Hello:) Което означава, че от утре ще смениш тактиката, и на основните хранения ще махнеш единия блок въглехидрат, и ще удвоиш мазнините. Така ще изкараш още месеци и ще видим какво ще се промени. За това сме тук, за да си помагаме, и да търсим къде е проблема, ако се появи такъв. :bouquet:

И на всички други Пчелички, изчетох ви по два пъти, радвах ви се по три пъти, и ви благодаря по хиляда пъти за милите думи... :4smile: това чувство е толкова топло и меко, че не може да се опише. Аз някак си си свикнах с вас за тези 20 дни, в това мини виртуално семейство, и сега май и на мен ми липсва нещо :( И най-тъпото- :( Сега вече няма кого да навиквам, и кого да пращам в ъгъла наказан....липсват ми тези Хитлерски нагони.... :laugh: Но да се надяваме, че ще се задържите тук, и няма да напуснете кораба. Влизайте тук, докладвайте с по едно-две изречения :typing: , документирайте се колкото се може повече...след време ще ви е изключително забавно да се четете...повярвайте ми. Това хем е стимулиращо за престоя ви в зоната, хем е забавно, хем така творите история на вашия зонов живот :hug:
Хайде аз отлитам с моето летящо легло, а утре отново като кацна на планетата Земя, ще ви зарадвам с финалните цифри :bigsm22:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Сря Фев 22, 2017 7:36 am

Добро утро на всички.Бързам да пусняа резултатите, за да не бавя повече останалите. И така:

Талия - начало 90см. - край 83 см./--7см./
Корем - 102 - 98см./-4см./
Ханш - 105 - 100см./-5см./
Бюст - 102 - 100см./-2см/
Килограми - 75 - 73.100кг.
Пипи, нещо не можах дасе справя с изпращането на кг.на лично съобщение, затова ти ги пиша тук. Няма проблем. :)
Няма да пиша дълги излияния, защото знам, че всички чакат. Вече ми липсвате! :)
Да, и само да добавя - и аз не съм намаляла на височина 176см -176 см. Как така, при толкова стриктно спазване на Зоната!? :lol: :lol: :lol:
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Сря Фев 22, 2017 11:02 am

Благодаря Пипи! От утре започвам борбата с платото. Зная че е добре да се консумират само зеленчуци/без плодове/ от зелената част на таблицата. И понеже нямам дневник ще си пиша менюто тук. Предполагам че няма да е проблем.
Желая хубав и слънчев ден пчелички! :bouquet: :bouquet:
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 22, 2017 3:47 pm

ФИНАЛ

:bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1:

Втори тур на 20 дневното състезание на неуморно ядене, :chef1: и без чувство на глад приключи :bigsm16: с успешно свалени килограми при 10 от 10 състезателки :bigsm22:


:urbest:



1 во място- Златен медал
:bee: Suzi - 11 блока. Старт: 101,700 кг Финал: 98,200 кг. Стопила -3,500 кг

184 пчелички
(160 пчелички + 20 геройчета + 4 гигант)



2ро място- Сребърен медал
:bee: Силвия - 9 блока. Старт: 64.100 кг Финал: 61,100 кг. Стопила -3 кг

184 пчелички
(160 пчелички + 20 геройчета + 4 гигант)



3то място- Бронзов медал
:bee: Изи - 11 блока. Старт: 78 кг Финал: 75 кг. Стопила -3 кг

181 пчелички
(159 пчелички + 19 геройчета + 3 гигант)



4. :bee: Перла - 11 блока. Старт: 69 кг Финал: 68,100 кг. Стопила 900 грама

175 пчелички
(155 пчелички + 18 геройчета + 2 гигант)
(2 търтея, изядени от голямата пчела ) + 1 мързелив


5. :bee: ТониЕлис - 10 блока. Старт: 64,100 кг Финал: 62 кг. Стопила -2,100 кг

174 пчелички
(153 пчелички + 18 геройчета + 3 гигант)
(3 търтея, изядени от голямата пчела ) + 1 мързелив и 1лаком


6. :bee: chern0koska - 12 блока. Старт: 57,200 кг Финал: 56,200 кг. Стопила -1 кг

169 пчелички
(152 пчелички + 15 геройчета + 2 гигант)
(2 търтея, изядени от голямата пчела ) + 1 лаком + 1 червен + 1 мързелив


7. :bee: kitty-71 - 10 блока. Старт: 75 кг Финал: 73,100 кг. Стопила -1,900 кг

166 пчелички
(152 пчелички + 13 геройчета + 1 гигант)


8. :bee: лилит - 11 блока. Старт: 78,200 кг Финал: 75,500 кг. Стопила -2,700 кг

143 пчелички
(138 пчелички + 5 геройчета)


9. :bee: Zasmenka - 11 блока. Старт: 123 кг Финал: 120 кг. Стопила -3 кг

140 пчелички
(133 пчелички + 7 геройчета )
(5 търтея- 2 червени, 2 лакоми, 1 мързелив )


10. :bee: dani079 - 10 блока. Старт: 122 кг Финал: 115 кг. Стопила -7 кг :eek:

132 пчелички
(128 пчелички + 4 геройчета)
(2 търтея- 1 червен, 1 мързелив )


Ето момиченца, това беше от мен. Всички заслужавате огромен букет цветя за постигнатите резултати.Невероятни сте. Знаете, че е без начение кой е на първо-втори и трето място. Всички вие победихте себе си, всички вие показахте че не е толкова трудно, колкото изглежда, и всички вие сте победители в това състезание :hug: Мисля, че 20 дена бяха достатъчни, за да промените мирогледа си, за да придобиете нови и полезни навици, да промените отношението си към храната и най-вече към самите вас. Когато се храните по този начин, вие уважавате себе си, цените тялото си, и то съответно ще ви се отблагодари. Всички тези усилия, които положихте не бяха напразни, напротоив- вие намерихте най-ценния магазин от който можете да си напазарите "Здраве"....малко хора имат шанса да узнаят къде е този вълшебен магазин. За това мислете за самите себе си така, сякаш съдбата ви е целунала щом ви е дала този шанс!

Всички тези килограми са истинска стопена мазнина, която е полепвала по вас години на ред. Представете си наприемр 2 килограма чиста мас в една кофа...колко много всъщност е това :о . И в момента в който спрете да уважавате самите себе си, някой със шпатула започне да ви омазва и да лепи тази мас отново по вас, както склуптор вая статуя...взима глина и маже, взима глина и маже...как звучи, а? И сега докато говорих се сетих за новия клип на "Гълъбо" :Hello:
Всички знаете до болка баналната приказка, че всичко се връща..и колкото и банална да е, е самата истина....когато вие не уважавае телата си, те също няма да ви уважават, Когато ги пренебрегвате, те също някой ще ви пренебрегнат и то по доста по-болезнен начин....за това, правете добро на храма на вашите души, и това ще ви се върне! Обичайте самите себе си, за да ви обичат всички други!

И повечето от вас нека периодично да се връщат на зад из станиците и да препрочитат напътствтащите кратки и не толкова кратки стимулиращи думички, които съм ви казвала. :Hello: Правила съм го наистина от сърце, и за мен това ще е най-голямата радост-да видя много шампиони на нашия уникален Зонов кораб.

Отново и отново - Благодаря на всички ви от сърце :rheart: за милите думи , които ми написахте тук и на лични...не ви отговорих в личната поща, за да не се повтарям. Това беше от мен. Надявам се всички да сте си прекарали чудесно през тези 20 зонови дни, надявам се да сте се посмяли с тези глуповати пчелички и търтей и да сте останали приятно изненадани от самите вас :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Сря Фев 22, 2017 5:15 pm

Благодаря за златния медал, ще го нося отговорно! :bouquet:

Аз също смятам, че всички сме победители в най-важната битка, тази със самите нас! :hug:
Всички сме свалили килца и сантиметри и то докато се храним по 5 пъти на ден, без чувство на глад, без особени лишения, с настроение и усмивка! :)

Аз имам обаче едно предложение. Видях, че момичетата от първия тур са определили дата, на която всяка да сподели какво е постигнала и колко стриктна е била. Намирам идеята за много хубава, защото ще използваме инерцията, която сме набрали. Затова предлагам и ние да последваме примера им.
Ако сте съгласни, кажете след колко време да си чукнем среща в темичката и да си признаем прегрешенията :laugh:
Аз, тъй като си търся по-дългосрочна мотивация, бих казала след месец - на 22 март :)
Ако ви се струва твърде дълго, може да е след 10 дни или 15, както кажете ;)
Чакам предложения :)
Хубава вечер на всички! :bouquet:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Сря Фев 22, 2017 5:21 pm

22 март 2017г. Съгласна
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Сря Фев 22, 2017 10:15 pm

И аз съм съгласна за 22.03
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Сря Фев 22, 2017 10:39 pm

Имаме среща на 22 март :)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 23, 2017 5:17 am

И пак поздравления за всички шампионки. Тези, които се отказаха в началото още могат само да съжаляват :notagree: Обаче не мога да подмина резултата на Дани... :stupid: -7 килограма не съм виждала в нито едно състезание :dull2: . Мисля, че рекорда беше 5 кила на времето от една друга пчеличка. Но -7 си е постижение :bigsm18: . Незнам какво е това, дали са много задържани течности, колко от тези килограми са чисти мазнини, но знам, че от тук нататък, колкото и да сваля, това е чиста мазнина. Както и при всички вас...отдавна сте минали периода на изхвърлянето на течности, и сега дялкате мазнинките вече...милиметър по милиметър ще се изваяте до неузнаваемост. Кожата ви няма да увисне (от много лични наблюдения над много зоНбита-доказано) и ще видите как ще става все по-лесно :yess: Това е ситуация, подобна на камъка и водата. Водата може капка по капка да изкопае цели тунели в камъка, бавно, но ефективно, гладко....така е и със зоната, бавно мазнините биват разбивани и релефните карти по задните ви части все повече ще заприличват на едни свежи и слънчеви равнини :yess:


В предното състезание идеята ми беше да задържа пчеличките-състезателки колкото се може по-дълго в Зоната. За това им предложих на всеки 15 дена да докладват....и успях да получа няколко доклада веднъж и до там :)) Всичко живо с времето изчезна, и кой знае къде си дебелят отново.. :oh:
За това, ако не искате да имате тяхната съдба, по-добре е тук да се вясвате по често, влизайте вечер за по едно-две изречения само, някакви кратички докладчета ако трябва, дори да се похавлите само за един планк пак е нещо. Направете си го и това навик. Психиката ви определено ще работи на друга честота, когато сте тук, дори и за малко. Така няма да губите връзката със зоната, и шанса да зарежете всичко ще е по-малък. Сега още ви държи инерцията, но след седмица две ще си говорим....половината от вас вече ще са спомен. И ще съм ужасно щастлива, ако ми докажете колко много съм се заблудила :applaus:

Перличка, продължавай състезанието с новите блокове, пиши тук всеки ден, каквото и колкото искаш, това е ваша територия, вие сте обитателите на тази зоНова земя :hug:
Пишете и какво сте съгрешили, как сте се изкушили, какво нередно сте направили и т.н. Когато го напишете, и послего прочетете, ще усетите ефекта на съжаление...защо ли го направих и т.н. Възползвайте се от този шанс, имате терен за писане, имате публика, имате мен, имате съветници и всичко необходимо, което да ви държи инерцията, за да не се отказвате и да ви държи мотивирани.

На първи Март пак всички си напишете тук килограмите, мерките, после на 15 отново и так. Докладвайте на първо и 15то число. Това също ще ви държи под напрежение, какво ли ще докалдвате, ако се измързеливите, и кога ли ще дойде онзи мечтан летен ден, в който да се пусна по къси гащи по центъра за да си покажа стройните крачета :peace1: Имате цели 50 страници да изпишета в тази тема за това състезание...така че смело напред... :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Чет Фев 23, 2017 12:00 pm

Добре, Пипи, приемам предложението за 1-во и 15-то число, така ще докладваме по-често и по-дълго във времето :yess:
Ако и останалите момичета са съгласни, нека го направим така, защото 22 март е еднократно и после верно може да не се вяснем повече, трябва да има стрес :laugh:, да ни държи в правия път :laugh4:

Аз на 01.03 няма да мога да пиша, защото другата седмица ми предстои няколкодневно пътуване, но ще докладвам на 15.03. Да приемем, че мерките ми от 21.02 ще се запазят до 01.03, макар че леко кривнах в червената зона - леле, тези бонбонки на Кари и зонов сладолед много хубави станали. Бързичко свършиха :oh:

Хубав ден на всички :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Чет Фев 23, 2017 9:15 pm

Обещах да си пиша тук менюто за преодоляване на платото:

Закуска 2БП+1БВ+4БМ
1БП – цедено кисело мляко
1БПВМ – 1мъфин
3БМ – 9бр. лешници

Втора закуска 1БП+1БВ+1БМ
1 парче от рулото на Хипо от сайта

Обяд 3БП+2БВ+6БМ
3БП – 75гр.домашна телешка създърма
1БВ - 1 ½ ч.ч. печено брукселско зеле
1БВ – 1/2ч.ч. печен лук
3БМ – 9бр. маслини
3БМ - 9бр. кашу и лешници


Следобедна закуска 1БП+БВ+1БМ
1БП – 25гр. пилешко филе на тиган
1БВ - 80гр. морков
1БМ – 3бр. лешници

Вечеря 2БП+1БВ+4БМ
2БПМ– катък/ мляко цедено +извара+сирене+ орехи/
1БВ - 140гр. печен пипер
2БМ – 6бр. маслини


Късна закуска 1БП+1БВ+БМ
1БП – цедено мляко
1БВ – 100гр. тиква
1БМ – 1/2ч.л. лешников тахан


Планк 1,43мин., извървяни 6км 624м и 1,30ч. народни танци.
Ще напиша и менюто за утре, за да може евентуално да ме коригирате


Закуска 2БП+1БВ+4БМ
1БП – цедено кисело мляко
1БПВМ – 1мъфин
3БМ – 9бр. лешници

Втора закуска 1БП+1БВ+1БМ
1 парче от рулото на Хипо от сайта

Обяд 3БП+2БВ+6БМ
2БП – 50гр. телешка създърма домашна
1БП - 2 белтъка
1БВ – 180гр. китайско зеле+25гр.морков
1БВ- 2ч.ч. печени тиквички+1/3ч.ч. печен лук
6БМ – 2ч.л.зехтин

Следобедна закуска 1БП+БВ+1БМ
1БП – 25гр. пилешко филе на тиган
1БВ - 80гр. морков
1БМ – 3бр. лешници

Вечерята още не съм я измислила
И да кажа, че ще се претегля на 22.03.
Хубава вечер пчелички!
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта