Зоново състезание - 3ти тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Сря Фев 14, 2018 9:34 pm

Мечта 8 лелее Гениална си!
Аз отсега заявявам,че ще продължа да се отчитам тук,независимо някой чете или не.
Установих,че имам нужда от контрол,защото съм изпълнителна в професията,но не и в храненто :chef1:

И Пипи,благодаря ти за грижите !За 2 седмици 3 кг надолу!Хвърча от енергия :bouquet:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Сря Фев 14, 2018 10:09 pm

1. Състезател 8 – Мечта_8 , 14.02.2018
2. Хранения 5: 2 – 3 – 1 - 3 – 1 10 блока /7,30ч—12,30ч-16,30ч-19,00ч-22,30ч/
-стриктна пчеличка
3. Изкушения днес няма – инатеста пчеличка;
4. Деня мина с благоприятни храни – зелена пчеличка;
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка.
6. Изпих над 1,5 литра вода- водна пчеличка;
7. Меню:
Сутрин – 1 Б прясно мляко и кафенце, 1Б зонов мъфин;
Обед – 3 Б зонови мъфини.
Следобедна закуска: 1 Б зонов мъфин
Вечеря: 2 БП извара, 1 БВ домати, 1 Б печен пипер, 1 Б кис.мляко, зехтин;
Късна вечеря: 1 Б 2% кис.мляко.
Споделих и очаквам пчеличка –поет!
8. Днес обичайните степ и около 2 км крачком – спортна пчеличка;
9. Срещата с мистър Планк –обичайната 1 минута - планковата пчеличка;
10. Според мен днес си хванах 8 пчелички. :smdance:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Сря Фев 14, 2018 10:49 pm

1. Състезател - Nikka, 14.02.2018, сряда, 10 блока

2. Хранения на ден – 5, по схемата 2-3-2-2-1
08.30ч – 2 Б:
- скир – 2БП
- горски плодове – 2БВ
- чиа – 2 БМ

14,30 ч – 3Б
- пилешко печено – 2БП
- извара – 1 БП
- зеле на фурна – 1+2/3 БВ
- печени люти чушки – 1/3 БВ
- зеле кисело – 1 БВ
- бадеми – 5 бр/останалите мазнини са в основното ястие/

17.30ч – 2Б
- кисело мляко 400гр -2 БП
- лешници 2 БМ

20.30 – 3 Б
- котидж лайт – 1БП
- гъби печени – 1 БВ
- зоново кофте печено без мазнина – 2БП
- салата домати,краставица, маруля 1 БВ
- нахутен мъфин – 1 БВ
- Мазнини от зехтина в салатата и 3 маслини

22,30 – 1Б
- скир – 1БП
- горски плодове – 1БВ
- чиа – 1 БМ

Смятам че си заслужих стриктна пчеличка
3. Изкушението НЕ победи инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - мерителна пчеличка.
6. Изпита вода - 2л - водна пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- гепнах и пчеличката-поет
8. Кростренажор - 2 км спортната пчеличка.
9. Планкът днес беше 1 минута :laugh1: планкована пчеличка.
10. Успях да уловя и 8те пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой
11. Според мен днес пак улових всичките 9 пчелички
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот yana » Сря Фев 14, 2018 11:18 pm

Привет,

Пък аз точно се бях наточила за пчела-майка, даже съм си направила зоново меню до неделя и съм си го сготвила. И днес провалих всичко :)
1. Състезател- yana, 14/02/2018 (сряда) - 9 блока

2. Хранения на ден - 4
- сутрин – 07:30 ч
- обяд – 14:00 ч
- следобед – 16:30ч.
- вечеря – 21:00 ч.
- вечера закуска - 23:30
*Първоначално си бях писала 4 храненения, но ми стана гузно, като го публикувах и точно отивам да си ям киселото мляко.
Мисля, че имам шанс за стриктна пчеличка, но не съм сигурна.

3. Изкушението победи - пих вино и изядох половин филия много вкусен хляб на вечеря и имам лаком търтей.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - не е, имам червен търтей.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - вечерята балансирах на око и имам мързелив търтей.

6. Изпита вода- над литър и половина- изпих над 2 литра и си искам водната пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет (ами, тук не знам дали се брои пчеличката)
4 хранения - 2:2:1:3:1( общо 9). Вечерята балансирах на око

Закуска- 07:30 ч
2бмпв: 200 гр круша (2 бв) + 112 гр извара (2 бп) + 10 гр чия

Обяд - 14:00 ч
2 бпмв: пица от тиквички: http://www.vzonata.com/pizza-ot-tikvichki/. Удвоих количествата на всичко + добавих още 2 бп овесени трици. Раздлеих пицата на 3 парчета, за да стане всяко 2 пбвм. Вместо маслини, сложих авокадо на вече готовата пица. Стана много вкусна.

Следобедна закуска : 16:30 ч
1бмпв : 1/2 кофичка кисело мляко 3,6 %(1бпвм)

Вечеря : 21:00 ч,
3бпвм: паламуд на скара колкото дланта ми (броих го 3 бп на око) + 2 чаши вино, 1/2 филия хляб и малко пюре от пашърнак към рибата (пак на око - 3 бв) + 9 маслини (3 бм)

Вечерна закуска : 23:30 ч
1бмпв : 1/2 кофичка кисело мляко 3,6 %(1бпвм)

8. Днес не спортувах и нямам спортна пчеличка.

9. Днес не правих планк и нямам планкована пчеличка.

10. Успях да уловя между 1 и 3 пчелички за този ден и всичките 3 търтея. И даже не си написах деппресиращ доклад, за да хвана поне чушка.

Хубава вечер и наздраве :),

Яна
Последна промяна yana на Сря Фев 14, 2018 11:31 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот mimeta » Сря Фев 14, 2018 11:24 pm

Ох, днес най-сетне се прибрах, за кратко приключих с командировките!

1. Състезател- Mimeta 14.2., 11 блока (2+3+2+3+1) Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден –
7:30 – Кисело мляко
11:00 – Салата със свинско
15:00 – Кисело мляко
19:30 – Скариди със моркови
23:30 – чаша прясно мляко
Стриктна пчеличка!
3. Удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка.
4. Целия ден минал само на благоприятни храни (свинското не беше мазно, мисля, че е приемливо) - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
6. Водна пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден пчеличката-поет
8. Не тренирах, но съм си вкъщи, така че от утре се връщам към спорта
9. Планк направих, но ме домързя, затова само веднъж 60 секунди. Планкована пчеличка.
10 Според мен днес улових 7 пчелики и никакви търтеи!
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот chern0koska » Сря Фев 14, 2018 11:30 pm

Честит празник на всички и така като гледаааам.. абе много сме стриктни всички бе! :smdance: Миналата година не помня как беше положението при повечето, ама аз лично здравата се бях омазала с едно китайско - още го помня :laugh1: Тази година като един истински счетоводител на 14 февруари подавах ДДС :laugh:
Мечта_8, страхотна си! Накара ме да се усмихна и да се радвам,че съм част от вас! :bouquet:
Ето и моя отчет:

:arrow: 1. Състезател- chern0koskа, 14.02.2018, сряда, 10 блока, разпределени 2:3:1:3:1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 08:05,
обед - 11:50,
следобед - 15:40,
вечер - 19:10, и
преди лягане - предстои около 00:00
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпити вода и чай - над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - Печен бананов крем - 2 БПВ + 4бр кашу - 2БМ
Обяд - Тутманик "Стеф" - 3 БПВМ
Следобедна закуска - сусамени бисквитки - 1 БПВМ
Вечеря - Тутманик "Стеф" - 3 БПВМ
Късна вечеря - чаша прясно мляко - 1БПВ + кашу - 1БМ

:arrow: 8. Днес извървях 7669 крачки и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 11. Според мен днес улових 8 пчелички и една героиня :angel: Ооооо и дебеланката май ме чака някъде :mrgreen: :angel:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3 тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 15, 2018 12:07 am

:arrow: 1. Състезател- HippoDel, 14.02.2018, сряда, 10 блока

Днес беше много изморителен ден, след толкова дни лежане, явно движението днес ми дойде в повечко. Всичко ме боли. :oh:

:arrow: 2. Хранения за деня – 5

8:00 - закуска
12:00 - междинна закуска
14:00 - обяд
18:00 - вечеря
22:30 - късна закуска
заслужих си стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Не издържах на изкушенията, и си заслужих търей.

То всъщност си беше планирано изкушение - горещ шоколад с чили! Пийнахме си го семейно в 16.30, докато играем една супер интересна игра. Толкова бях изтощена, че даже през ум не ми мина да го зонирам. Макар, че той въобще не беше сладък. Иначе кукита, бонбони, шоколади не съм близнала, да кажа в моя защита. ;)

:arrow: 4. Ядох от червените храни в таблицата - заслужавам тлъст червен търтей.

:arrow: 5. Не всичките хранения за деня са претеглени с кантарче и мерителна чашка - заслужих си търтей.

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина(и днес под формата на чай)- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска 3Б
3БП филе елена
1БВ морков
2БП ябълка
3БМ бадеми

Междинна закуска 1Б
1БПВМ - кефир с 3 бадема

Обяд 2Б
2БП пилешко бяло месце
2БВ тортила 20 см
айсберг - не броя
2БМ - маслини
кисело мляко 2 лъжици - не броя

Вечеря 3Б
прошуто, хамон, 5 вида сирена, маслини, орехи, зеленолистни, грозде, сладко от смокини, сухар, вино
всичко на око, може и да са повече от 3 блока :skyle5:

Нощна закуска 1Б
1БПВМ - пиле с картофи на око :skyle5:

Днес ми беше много изморителен ден и вечерта реших да разпусна. :skyle5:

:arrow: 8. Днес, много движение много нещо, направо съм капнала. След толкова дни лежане... - почти 5 км ходене и повече от 2 часа чистене с яко потене- да се отсрамя със спортната пчеличка.

:arrow: 9. Не правих планк, аз на караката си не мога да стоя, та камо ли на ръце - без пчеличка.

:arrow: 10. Според мен днес улових цели 4 пчелички и рекордните 3 търтеи :angel:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 15, 2018 5:50 am

Добро следВалентинско утро. А при мен е все още вечерно ТрифонЗарезанска романтика, и ще трябва да отлитам. Прибрах се за бърз поглед и да ви дам моя отчет, защото знам, че сутринта ще чакате да видите моите красиви букви. За това ще бързам, за което моля да ме извините, но и на мен ми се случва да имам ситуации :yess:

Максима, за вчера си с 5 пчелички, и за днес пак си ръбала от ония гъби, дето те правят невидима :stupid: Радвам се, че ти е забавно. В повечето случаи си мисля, че всяка си търси да си прочете изречението само с нейното име, и да изчезне от тук. Радост е за мен, че четете и останалото, и най- хубавото е, че се усмихвате. Една усмивка размазва 3981 кортизолови паразити, които искат да ви изсмучат!

ТониЕлис, мила моя, как ме кефиш като БъззЗЗкаш така от кошера си, много яко, многоо :wisle:

...някой спореше някъде, че не можело да се обичат двама мъже...е аз съм от тези редките екземпляри, единичните униклани находки, които археолозите търсят с онези смешните малки метлички, които са взели на заем от Света на Гъливер, и по точно от баба Яга в Лилипутия :flwitch: , където всичко в нея е дванадесет пъти по-малко. Пффф, много дълго го обясних :) И че аз съм от тези рядкости (не в тоалетната- да уточня) които обичат дълбоко и преданно с цялото си тупкащо с 200 пулс сърце цели двама мъже. Това е Барито и великия мой Газилот ( и давамата женени.. :stupid: ). Каква ужасна жена съм! Но :but: Както Лилито ми пее в ухото- "Няма да съм дяволска жена, ако нямам дяволи в очите" :magic: Все още търся правилните съставки за да сготвя заклинанието :withchy: , което да премахне бариерите между нас, и да можем да покажем любовта си пред света! Но съм близо до успеха. Липсва ми само едно око от крокодил, изядено и изакано от сиамски заек! То такава любов има само в турските сериали, обаче субтитри ЙОК, и няма ка да я разберете за съжаление! Можете само с кърпичка да гледате нямо кино от този монитор...кърпички за сълзи от любов и умиление има във флашките от дясно на компютъра ви, в дупката :bow:

....офф, Божеее, :stupid: забравих, че за бързам, извинете....

Тони, имаш 8+1...скука с една дума за по-кратко :hug:

Мечта_8,
Аааа, в Газилот сме влюбени доста хора..... :bigsm43:
, :bigsm51: ей ся сгази лука :bigsm55: Ей сега вече станахме на кълбо.... :duel: Вземи ми сабята и сама си направи харакири! Ти ще посягаш на моя Газилот!!! :msmile1: ...ей сега ти изядох черния дроб!!! Моля ви дръжте ме, дайте кофи, кортизола ми прилива! :mop: Грешница такава, прелъстителка, изгорете я на кладата....ТониЕлис, донеси стол, Ивка донеси светена вода, Хипо, ти дай въжета, Ника, дай тамняна, бързооо! Чернокоска, донеси библията за екзорсизъм! Янче, ти дръж кръста наклонен към ухото на дявола! Другите - молете се за душата й, да извадим злите сили от нея, всичкия целулит и дано греховете й да бъдат оЗонопростени!
Грешница такава... :angryred:

И ааааааААааа, :bigsm8: ма ти си написала стихотворение.....ох, значи пречистването успя. Тони, Хипо, развържете я, напръскайте я с вода и я събудете ...!

.... Е как не става... бийте й два шамара и ще се освясти! Етооо, можело значи :laugh1: Сега, Мечта, погледни ме в очите. Ти Мечта-8 вече си нов човек, :monk: ти имаш амнезия, ти не знаеш кой е Газилот, :monk:ти не си чувала за Газилот, ти не знаеш буквата "Г" от азбуката. Това "Г" е знак за изрязана каса на врата, това не е буква! Ти не си влизала в неговия дневник, ти имаш амнезия, ти не помниш, ти си монахиня, Газилот не е човек, то е нещо за ядене, ти не си гладна, ти си на диета, ти имаш амнезия :monk: АМИН!

Сега сериозно :) Стига лиготии ;) - Мечтаа, много сладко стихотворение, посмях се много с теб днес. Благодаря от сърце :hugs1: за настроението и за отделеното време и за изхабените мозъчни клетки докато го измундриш това :laugh1: Много яко :laugh4: Всичките пчелички си ги накиснала там в рими... :laugh: Завършваш деня с 8+1 разбира се, след като ти изчистихме душата от греховни мисли, няма как да не си 8+1 :but:

Ivka_94, Ивка, винена пенливка, как бе ми Амор устоя на това изкушение днес ? Аз очаквах всички мнооого да се наакате, ама май ме изненадвате приятно. Гордея се с ината ти. ХУбаво е да си магаре! 8+1 :hugs1:

kiki , ТИ хитрушоооо :bigsm24: написала си петте си пчелички, а за търтеите си траеш....Ма пробваш ли ме ти, ААА?? :bgargue: Айдеее, марш в тоалетната на двора...искам да събереш цели 9 големи зелени мухи и да ги сложиш в бурканче с дупка на капачката! Утре искам да ми ги донесеш. Да ти дойде акъла! Пробва се вече...алооо
5 пчелички и цели 3 търтея :laugh4: И Кикиии, недей да си казваш още с колко кила си надолу, това ще е изнеада за края на състезанието, КОЕТО НЯМА ДА ВИ КАЖА КОГА Е!, така че, не се подготвяйте психически че утре ви е последен ден! След няколко дена ако съм в настоение, може и да ви кажа крайната дата!

Nikka, браво бе буболечке, страшна отличничка си :bouquet: Хвана я пак тази дебеланката :herobee: Вече имаш две в кепчето. Можеш да продадеш едната на Кики за един битЗойн, че така се е омазала...ама по късно й се обади, че сега събира мухи (трябва да са зелени) и да не я притенсняваш. 8+1+1 И вижте, как ви давам по една харесванка със сърце, много си харесвам харесванката значи :skyle5:

yana, как тръгна само с оправдания доклада....гледаш да ме омекотиш...като един SAVEX за пране...абсурДДД, не ти мина номера! Завършваш с 3 пчелички и цели 3 търтея, от ония, трътлестите, със смешните гащи на лалета! :hug:
И като имаш време, искам доклада за да си вземеш чушката :rpeper:

Миметка, ти си със 7 бройки, скука при теб...Ти не празнува ли душичка послушна? :bouquet:

chern0koska, какво е това чудо, каква е тази любов към Зоната? А казваха, че любовта не съществува! :bouquet: Ти си една пълна отличничка, коятто днес се сдоби с още една голяма пчела :herobee: 8+1+1

Хипчо, ми к'во да ти кажа....калпазанка. Двойкаджийка....4 бройки + 3 мъжкарчета за компания на дамите :laugh4:

Теди липсва вече 3ти ден, Мисля, че тотално ни издуха от живота си :sad: А Максима сигурно са я задържали вече в детска Пчелогогическа стая. Може да й оправят и документите за интерната. Ще разбера, като получа ФАКс от Пчелното Министерство!

Аз изчезвам, че закъснях! :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Teddy » Чет Фев 15, 2018 8:44 am

1. Състезател Teddy , 13.02.2018/14.02.2018
2. Хранения 5: 2 – 3 – 1 - 3 – 1 10 блока /7,30ч—12,30ч-16,30ч-19,00ч-22,30ч/
-стриктна пчеличка
3.Изкушения днес и вчера няма – инатеста пчеличка;
4.И двата дни минаха с благоприятни храни – зелена пчеличка;
5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка.
6.Изпих над 1,5 литра вода- водна пчеличка;
8.Във вторник тае-бо в сряда ходене 2км спортна пчеличка и за двата дни.
9.Срещата с мистър Планк –обичайната 1 минута - планковата пчеличка;
10.Според мен днес си хванах по 7 пчелички и за двата дни.

Отново се извинявам за отсъствието, но тъй като съм в непредвидена командировка (ако ми бяха казали по-рано нямаше да започна състезанието) и нещата с писането са ми малко трудни. Благодаря за търпението и се надявам резултатите да са налице след като се премеря днес. :)
Аватар
Teddy
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 2:23 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 15, 2018 9:15 am

Теди, не бързай да се мериш днес, защото състезанието продължава... :yess: Казвам го само на теб, ония пчелички там не знаят още.
Едната събира зелени мухи в буркан, другата имаше духовно пречистване от неприлични мисли за чужди мъже, третата правеше оргии с търтей, и изобщо не е момента сега да им казвам :notagree: . Още 5 дена ще ги сгърча, да им дойда акъла. А за теб- ако искаш можеш да спреш до тук, ако не ти е удобно писането и ако това те натоварва. Не е проблем. :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Чет Фев 15, 2018 10:05 am

Здравейте, мили пчелички! Зонов привет и на професорското жури! Благодаря на всички за милите думи! :grouphug: Така съм се смяла на писанията на Пипилота, че изгоних всичкия кортизол от себе си. Сега ще трябва плавно да си го набавям за основните нужди.
Pipilota написа:Една усмивка размазва 3981 кортизолови паразити, които искат да ви изсмучат!

Чувствам се като преродена след вашия екзорсистки ритуал. :monk: Ама и вие яко ме стискахте бе… много сте задобряли с този Планк, явно… :bigsm46: И днес ми е едно такова лекинко… И в русата ми главица е едно такова празничко….а, току що прелетя нещо като Азилот…. Какво ли ще да е? Нещо ми убягва..Буква? Прилича ми на нещо познато, но не се сещам какво? Може би храна? Дано ми остане време да потърся в рецептите на сайта и да си припомня. А ….. още една мисъл прелетя.. Пипи ни отпуснала края. На дисциплината? Ооо, не! :noo: Май на състезанието! :smdance:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Ivka_94 » Чет Фев 15, 2018 8:48 pm

Добър вечер, мили ми пчелички!
:love:
Ето ме днес и мен какви ги надробих....!

1.Състезател- ivka_94, 15.02.2018, четвъртък, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5,
сутрин – 7,30 - 2 бл
обед –13,15 – 3 бл
следобед -16,30 - 1 бл
вечер – 18,40 - 3 бл
преди лягане - около 22 1бл
Заслужих си стриктна пчеличка


3. Нямам изкушения днес, стрикно си извоювах инатеста пчеличка


4. Всички храни, които изядох, са зелено-оранжеви, т.е. разрешени и така май и тази пчеличка я хванах – зелената

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- около 2 литра и си завоювах водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – 2блока - 440 гр. Кисело мляко и 12 фъстъка
Обяд –3 блока - 84 грама пилешко на фурна, 100 грама варен картоф /2 БВ/, 180 гр. Гъби/ ½ БВ/, 35 гр. Морков / ½ БВ/ и 9 маслини

Следобедна закуска – 1 бл – капучино с 6 фъстъка

Вечеря – 3 блока – 84 гр.крехко свинско месце, 100 гр. Картоф, 80 гр морков и 9 маслини


Късна вечеря - 2 белтъка, ½ портокал и 6 фъстъка


8. Около 2 км пеша и имам спортната пчеличка.


9. 1 минута Планк" , и затова спечеля планкована пчеличка.



10. Успях да уловя цели 8пчелички за този ден и май няма търтеи според мен ….
Аватар
Ivka_94
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот yana » Чет Фев 15, 2018 8:58 pm

Привет,
Малко ми е мъчно че стигнахме края, макар че май още нямаме зелена светлина :).
Ето го моя доклад:
1. Състезател- yana, 15/02/2018 (четвъртък) - 9 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5
- сутрин – 08:00 ч
- обяд – 13:00 ч
- следобед – 16:30ч.
- вечеря – 19:00 ч
- преди лягане - 23:00 ч.
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победи - удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода- над литър и половина- изпих над 2 литра и си искам водната пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет
5 хранения - 2:2:1:3:1 ( общо 9)

Закуска- 08:00 ч
2бмпв: блат за сандвичи - 1 и 1/2 филийка (1 и 1/2 бв + 3/4 бв) + 13 гр извара (1/4 бп) + 42 гр шунка (1 бп) + 6 маслини (2 бм) + 120 гр домат (1/2 бв)

Обяд - 13:00 ч
2 бпмв: зонови кюфтета от тиквички

Следобедна закуска : 16:30 ч
1бмпв : 1/2 кофичка кисело мляко 3,6 %(1бпвм)

Вечеря : 19:30 ч
3бпвм: Oвесена каша "Мая" (2бпв) + 1/2 кофичка кисело мляко (1бпв) + 9 маслини (3бм)

Вечерна закуска: 23:00 ч.
1бмпв : 100 гр круша (1 бв) + 56 гр извара (1бп) + 17 гр авокадо (1 бм)

8. Днес ссе прибирах пеша от работа 30 мин и си заслужих спортна пчеличка.

9. Днес на издържах 1 мин в планк си искам планкованата пчеличка.

10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой

Хубава вечер,

Яна
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3 тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 15, 2018 9:13 pm

:arrow: 1. Състезател- HippoDel, 15.02.2018, четвъртък, 10 блока

Тази нощ спах чудесно от седмица насам, но много се успах, затова храненията са ми по-на гъстичко.

:arrow: 2. Хранения за деня – 5

11:00 - закуска
14:00 - обяд
17:30 - междинна закуска
18:30 - вечеря
22:30-23:00 - късна закуска
заслужих си стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Не издържах на изкушенията и си заслужих търей.

Следобед се видяхме с приятекли и аз си хапнах нещо много вкусно: бяла нуга с ядки покрита с черен шоколад, ммммм вкуснотийка. Съжалявам, нямам дар слово да го опиша депресиращо, а и въобще не ми беше депресиращо, когато си го хапнах, напротив. Sorry! :skyle5:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска 2Б
1БПВ кисело мляко
1БП извара
1БВ сини боровинки и малини
2БМ бадеми

Обяд 3Б
3БП + 1БВ гнезда от тиквички с яйца
2БВ ябълково пюре с
3БМ начукани какаови зърна

Междинна закуска 1Б
1БПВМ - кефир с 3 бадема

Вечеря 3Б
3БП + 1БВ гнезда от тиквички с яйца
2БВ ябълка с
3БМ тахан

Нощна закуска 1Б
1БПВМ - кефир с 3 бадема

Гнездата от тиквички се правят от тиквичка нарязана на спирали, оформят се гнезда, запичат се с малко настъргана моцарела или кашкавал във фурната, изваждат се за малко, чуква се по едно яйце в гнездата и се допичат.
Утре ще изпробвам малко подобрен, според мен вариант и ще публикувам рецептата.

:arrow: 8. Днес ходих 3 км и си гепнах спортната пчеличка.

:arrow: 9. Не правих планк - без пчеличка.

:arrow: 10. Според мен днес улових цели 6 пчелички и 1 търтей. :angel:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Чет Фев 15, 2018 9:33 pm

Добър вечер , пчелички работни , ето че и последния отчет дойде :( за съжаление ....
Но както някой сподели , ние ще сме тук и ще пишем всеки ден какво става .
Аз лично продължавам още 15 дена в същия режим , и мъжа ми е с мен още 15 дена в Зоната.

1. Състезател- ТониЕлис - 15.02.2018 , 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска - 8.30 am , обед -12 pm , следобед -3.30 pm, вечер- 7.00 pm , и преди лягане- 10 pm - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

Закуска - 2БПВМ - каша
2БП - извара - 112 гр
1БВ - овесени трици - 19 гр
1БВ - ябълка - 100 гр
2БМ - 6 бадема

Обяд - 3БПВМ
2БВМ - леща - 80 гр
2БП - пилешко филе - 56 гр
1БП - цедено мляко - 100 гр
1БВ - череши от зонов компот - 8 бр
1БМ- орех - 1 бр

Снак - 1БПВМ
1БПВ - кисело мляко - 220 гр
1БМ - лешници - 3 бг

Вечеря - 3БПВМ
3БП - пилешко филе - 84 гр
1БВ - зелен боб - 180 гр
1БВ - морков - 80 гр
1БВ - ябълка - 100 гр
2БМ - маслини - 9 бр

Късна хапка

1БПВ кисело мляко - 220 гр
1БМ бадеми - 3 бр

3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка :mrgreen:

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче , заслужих си мерителна пчеличка

6. Изпита вода- два литра - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow

8. Днес тренирах : Тибетска Йога 15 минути , разходка 4 км / и мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:

9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , не се задъхвам вече и не треперя и се задържах без да мръдна . Днес продължавам със страничен планк , по 30 секунди на двете страни ,все по-лесно ми става , - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance

10. Мисля , че успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 15, 2018 9:43 pm

Pipilota написа:Теди, не бързай да се мериш днес, защото състезанието продължава... :yess: Казвам го само на теб, ония пчелички там не знаят още.

Пипи, толкова си мила... :love: При други обстоятелства бих скачала от радост, но сега заради проточилото се боледуване ли, какво ли, много, ама много се двоумя дали да продължа състезанието. Много ми е тегаво това писане всеки ден. Чувствам се постоянно напрегната да записвам какво, кога ям и т.н. Май ще се откажа. :(
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron