Зоново състезание - 3ти тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 15, 2018 10:28 pm

Oк Хипчо, ще се съобразим с твоето желание :( . Щях да се жертвам още 5 дена за да ви засиля с цели 20 дена състезание, докато ме държи вдъхновението, но няма как да дам актуални резултати, ако някой от вас се откажат по-рано. Това значи, че на 16ти сутринта състезанието е свършило и искам всички да се претеглите гладни, жадни и да ми напишете на лични кой колко килограма е. После аз ще преработя резултатите и ще ги публикувам. :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Maxima - Ralito » Чет Фев 15, 2018 10:50 pm

Здравейте, днес ще дам два отчета (в два поста), а утре и данните (резултатите), както и някои лични изводи и впечатления от последните две седмици в Зоната.
Но, това утре, на финала.
1. Maxima-Ralito, 14.02.2018, сряда
До обяд нещата се развиваха що-годе добре, но след това вечерта провали нещата, затова:
1. Нямам стриктна пчеличка заради пропусната следобедна и късна закуска
2. Нямам зелен пчеличка (заради едно малко със салатката вечерта и две мъфинчета)
3. Нямам спортна и планкова пчеличка
4. То като гледам имам само водна пчеличка, т.е. 1
Аватар
Maxima - Ralito
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:11 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Чет Фев 15, 2018 10:55 pm

Привет мили пчелички и на най-добрата пчела - майка, която ни обгрижва Пипи :Hello: :hug:
Ей, тъкмо така се зарадвах, че удължаваме състезанието (в пълен застой съм от седмица), но както решите :)

Аз така или иначе продължавам. :peace1: Много преди състезанието бях решила да съм 3 месеца в Зелената зона. Остават още 2, чувствам се супер, така че продължавам.

Пипи, много съм ти задължена за цялата организация и внимание. Много ми помага мисълта, че трябва да ви пиша вечерта и понякога, само понякога като ме домързи да спортувам, се сещам как всички сте толкова стриктни и ми ми идва спортната муза. Пускам си ей това клипче и започвам :running: :running1: :jumprobe: :giri: :bellysport: :msmile13:

Мечта, страхотно стихотворение! Много ме трогна! Имаш невероятна дарба, момиче! :love:

Ето и днешния отчет:

1. Състезател - Nikka, 15.02.2018, четвъртък, 10 блока

2. Хранения на ден – 5, по схемата 2-3-2-2-1
09.00ч – 2 Б:
- кисело мляко 400гр -2 БП

14,00 ч – 3Б
- телешко печено – 3БП
- круша – 1 БВ
- печени люти чушки – 1/3 БВ
- морков – 1/6 БВ
- грейпфрут – 1 БВ
- нахут суров, накиснат – 20гр – 1/2БВ
- бадеми – 9 бр

18.00ч – 2Б
- кисело мляко 400гр - 2 БП
- бадеми 6 бр

20.30 – 2 Б
- гъби печени – 1/2 БВ
- риба тон в собствен сос – 2БП
- салата домати,краставица, маруля 1/2 БВ
- печена целина – 1 БВ
- Мазнини от зехтина в салатата и печените зеленчуци

23,00 – 1Б
- сладък овес – 1БВ
- скир – 1БП
- чиа – 1 БМ

Смятам че си заслужих стриктна пчеличка
3. Изкушението НЕ победи инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - мерителна пчеличка.
6. Изпита вода - 2л - водна пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- гепнах и пчеличката-поет
8. Кростренажор 2 км- спортната пчеличка.
9. Планкът днес беше 2х1 минута :laugh1: планкована пчеличка. и две мини странични
11. Според мен днес улових всичките 9 пчелички
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Maxima - Ralito » Чет Фев 15, 2018 11:02 pm

1. Състезател - Maxima-Ralito, 7.5 блока
2. Хранения 3
закуска 9 ч. - 1.5 блока
обяд - 13.30 -3 блока
без следобедна закуска
вечеря - 23.00 - 3 блока
късна вечеря - няма да има време

Меню за деня:
закуска - 2 блока
1.5 ВБ - 1 малък портокал
1.5 ВБ - 1 цяло варено яйце + 1 белтък

Обяд - 3 блока
последно парче мусака с овес - 2ПВМБ
кис. мляко пълномаслено - 1 ПВМБ

Вечеря 3 блока
зонов омлет:
56 гр. извара - 1ПБ
42 гр. сирене - 1 ПБ
1 яйце - 1 ПБ
42 гр. овесени ядки - 3 ВБ
1 чл зехтин - 3 МБ

Без стриктна пчеличка

4. Устоях на изкушенията - имам си инатеста пчеличка
5. Взимам зелена пчеличка - всичко днес ми е зелено в менюто
6. всичко претеглено и преброено - взимам мерителна пчеличка
7. вода - не успях 2 литра днес - пропускам водната пчеличка
8. изписано меню прилежно сътворих и пчеличка поет си присвоих
9. Бях на танц Мандала 1 час - поне крилце на спортна пчеличка взимам :laugh1:
10. Планк - без планкова пчеличка
4- 5 пчелички спечелени
Аватар
Maxima - Ralito
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:11 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Чет Фев 15, 2018 11:16 pm

ПОСЛЕДЕН ДЕН :(

1. Състезател 8 – Мечта_8 , 15.02.2018
2. Хранения 5: 2 – 3 – 1 - 2 – 2 10 блока /7,30ч—12,30ч-16,30ч-20,30ч-23,00ч/
-стриктна пчеличка
3. Изкушения днес няма – инатеста пчеличка;
4. Деня мина с благоприятни храни – зелена пчеличка;
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка.
6. Изпих над 2 литра вода- водна пчеличка;
7. Меню:
Сутрин – 1 Б прясно мляко и кафенце, 1Б овесено-изварени бисквитки;
Обед – 2 Б зонови мъфини, 1 Б овесено-изварени бисквитки.
Следобедна закуска: 1 зонов мъфин;
Вечеричка: 2 Б овесено-изварени бисквитки;
Късна вечеря: 1 БП пуешка шунка, 1 БВ ябълка, 1 Б 2% кис.мляко.
Малко промених последните блокове, че се прибрах в къщи чак за последното хранене. То затова и другите са сухоежбина де.
Споделих и очаквам пчеличка –поет!
8. Днес сме споходи пчеличката хаймана, навярно съм навъртяла над 5 км на собствен ход – спортна пчеличка;
9. Срещата с мистър Планк –обичайната 1 минута - планковата пчеличка;
10. Според мен днес си хванах 8 пчелички. :smdance:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Чет Фев 15, 2018 11:18 pm

1.Съсрезател Кики,9 Б,15.02
ПИПИ,много се смях за зелените мухи,събрах ги всичките,сега скок обратно в Зоната :lol:

2.Хранения за деня 5 СТРИКТНА ПЧЕЛИЧКА

3.Устоях на изкушенията,ами няма как ,празника свърши, ИНАТЕСТА ПЧЕЛИЧКА

4.Всичми хранения за деня благоприятни,о да,след зелените мухи, ЗЕЛЕНА ПЧЕЛИЧКА

5.Всичко измерено с канарче МЕРИТЕЛНА ПЧЕЛИЧКА

6.изпита вода над 1.5л ВОДНА ПЧЕЛИЧКА :titanik:

7.Прилежно написано меню ПЧЕЛИЧКА ПОЕТ :typing1:

ЗАКУСКА 1Б 42г шунка половин круша ,6фъстъка

ОБЯД ,разделен на 2 пъти,така се наложи,1Б чаша цедено мляко с малко орехи и мюсли.

2Б 42г риба на скара,56г извара,половин круша,60г нахут,чаена лъжичка зехтин

Следобедна закуска 1 Б 42 г шунка ,6 фъстъка,1 мамдарина

Вечеря,2 Б тофу,безалкохолна бира,чери домати 240г,ч.л.зехтин.

Преди лягане 200г кисело мляко 0% половин супена лъжица тахан.

8.Ходене пеша 7км,СПОРТНА ПЧЕЛИЧКА
9.Планк,издържах, ПЛАНКОВА ПЧЕЛИЧКА :msmile14:
Общо за деня 8 ПЧЕЛИЧКИ и си хванах ПЧЕЛИЧКА Герой :smdance:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Чет Фев 15, 2018 11:23 pm

Пипи,все пак след края на състезанието не може ли останалите да получим 5те дни удължаване? :pray:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 15, 2018 11:34 pm

ok Кики, това е идея. Ще обявим официалните резултати след 16ти. А състезанието ще продължи за останалите докато издържа с натоварването. Колкото по-дълго състезание, толква по-добре за вас ;) Само ме уведомете кой продължава. После в истинския край на състезанието ще обявим нови резултати, от първия ден на Февруари до крайната дата. Ако сте съгласни, възползвайте се от мен, докато са ме хванали добрите ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот mimeta » Чет Фев 15, 2018 11:36 pm

Днес си взех сухоежбина – кисело мляко, котидж и моркови. Започнах да ям киселото мляко в 8:30, в 11 бях изяла половин кофичка, като за всяка хапка се насилвах. Морковите си изхрпах, котиджа изядох, ама като се прибрах вкъщи ометох хладилника… Какво ядох сама не знам, всичко, що видях. Не мога повече, това мъкнене на кантара по командировки и пиене на вода в кръчмите не се издържа.
Така че и аз приключвам :(
Утре ще пратя резултатите

1. Състезател- Mimeta 15.2., 11 блока (2+3+2+3+1) Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден –
9:30 – Кисело мляко, 1 блок вместо 2
11:30 – Котидж с моркови, 3 блока
17:40 – Котидж с моркови, 2 блока
20:30 – ...
Без пчела
3. Нищо не устоях, лаком търтей.
4. Червен търтей
5. Толкова не ми се събира на кантара, мързелив търтей
6. Водна пчеличка
7. И тази пчела отлетя днес
8. Не тренирах, домързя ме
9. Планк същото.
10 Според мен днес улових само една пчела и всички възможни търтеи
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Чет Фев 15, 2018 11:52 pm

Аз съм влязла в серия и ще продължавам да се отчитам тук, ако има и други желаещи :peace1:
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот chern0koska » Чет Фев 15, 2018 11:55 pm

Здравейте, пчелички! Много се радвам,че бяхме заедно в това състезание. За съжаление и аз не мога да продължа, понеже утре ми предстои пътуване за около седмица. И затова датата 15.02 за край на състезанието ми дойде перфектно за плановете. Благодаря, Pipilota, че ни изтърпя и този път :bouquet: Утре ще докладвам килограми :pray:

:arrow: 1. Състезател- chern0koskа, 15.02.2018, четвъртък, 10 блока, разпределени 2:3:1:3:1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 08:05,
обед - 11:30,
следобед - 15:50,
вечер - 19:10, и
преди лягане - предстои около 00:00
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпити вода и чай - над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - Печен бананов крем - 2 БПВ + 4бр кашу - 2БМ
Обяд - Тутманик "Стеф" - 3 БПВМ
Следобедна закуска - сусамени бисквитки - 1 БПВМ
Вечеря - Тутманик "Стеф" - 3 БПВМ
Късна вечеря - чаша прясно мляко - 1БПВ + кашу - 1БМ

:arrow: 8. Днес извървях 8388 крачки и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 11. Според мен днес улових 8 пчелички и една героиня :angel: Последната героиня! :sad:

Ще ми липсвате! С нетърпение ще очаквам догодина да се срещнем пак :rose-1:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Пет Фев 16, 2018 12:14 am

И аз да донадя: Аз съм се положила в зоната веднага след нова година. Смятам до края на март да съм основно в зелено-оранжева багра. За съжаление утре вечер планирано ще се катурна от колелото :skyle5: , но още от другия ден ще се зонирам. Така че със състезание или без продължавам до края на март сериозно, а после ще видим.. може само да кръжа :doNotKnow:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Пет Фев 16, 2018 6:23 am

Добро ви петнадесето последно състезателно утроооо :slance: Значи, според това което прочетох, определено няма да има продължение на състезанието, което ме кара да си отдъхна и да се усмихна хем много доволна :keff: , хем лееекичко една такава малко тъжна :( Но...на всяко нещо му удва края.

Така, сега ще проверя последния ви ден, ще направя последни забележки и похвали, и искам утре рано, както казах, като се излюпите изпод завивките, и като се изхлузите от леглото, да чуруликате в помещението с дупката, и от там, гладни и жадни стъпвате с огромна озъбена усмивка върху кантара. Отдайте му се, отпуснете се в ръцете му. Веднъж усетил ласките ви, той ще се размекне, и ще ви става все по и по-голям приятел.
Записвате си килограмите и от там ми ги пращате тайно на лични :typing: , като внимавате да не ви види никой.

Аз после ще се постаря да преработя резултатите по най-бързия начин и ще ги публикувам тук. После ще се съберем на седянка пред блока, ще почоплим малко Омега 6 на пейката и ще клюкарстваме коя къде и с кой търтей кви ги е вършила, и как мъжа й я хванал докато тя го изяжда като породиста богомoлка!
Сега:

Teddy, имам доклади за 13ти и 14ти...липсва ми 15ти, и докато не ми напишеш какви си ги свършила и този ден, няма да мога да завърша резултатите. Всички ще чакаме теб, да знаеш ;) И двата дена си с по 7 бройки.

Ivka_94, сега ако имаше още два дена състезание, щеше да имаш шанс да хванеш пчелата Майка на....нямааа :laugh: 8+1

yana, имате вече комада "свободно" :) Повечето издадоха багажа, и няма да има продължение. Което и малко ме учуди между другото. В предното състезание всички единодушно продължиха до 20тия ден, и бяха много хепи от тази възможност :yess:
И ако можеш всеки ден да се прибираш пеша от работа, ще бъде чудесно. Няма нищо по-полезно от ходенето. Всяка една крачка е здраве. Като се почувстваш другия път, в пристъп на мързел, помисли си така: "абе това здравето го няма никъде из магазините, нямам шанс да си го купя, колкото и да бачкам и колкото и пари да изкарам. Обаче като си тръгна от работа, по пътя има бая здраве, ще го събирам с крачки. Аз няма да го виждам сигурно, но то със сигурност ще ме види и ще започне да влиза в мен докато вървя ;) Голяма късметлийка съм, че знам за Зоната и как да си събирам здраве...виж колко болни и нещастно-посърнали хора има около мен...защото те не знаят...те не искат да знаят просто. Аз съм щастливка, съдбата ме целуна и ще се възползвам с пълни шепи от тези знания...хайде стига размисли, отивам да събирам здраве на улицата, пеша " :yess: Схвана ли сега мила Янче, колко са важни мислите.

Запомнете, че мислите ви са като хормоните. Те са тези, които ви разболяват и те са тези, които ви лекуват :peace1: 8+1, отличничка си днес :tongue:

Хипчооо, ко ши та прайм теб с тая бяла нуга с ядки покрита с черен шоколад и т.н :lakom: Омазала си се здраво сигурно :stupid: Според мен си с два търтея, ама няма да ти дам червения търтей, защото като беше болна, мисля че те ощетих, като ти дадох на изуст 4 пчелички, колкото да имаш някакъв резултат, и още ми е гузно май ;)

ТониЕлис, как ти се кефя как си се нахъсала :hugs1: Така се постигат истинските резултати. Така човек постига мечтите си, с инат и упоритост. А в отговор на това, тялото ти ще ти се усмихва скоро от огледалото, и ще те обича все повече. Ще те движи с грация, ще бъде толкова гостоприемно с теб, че всеки ден ще умираш от блаженство и умиление, от факта, колко ти е комфортно в тялото. :love: 8+1

Maxima - Ralito,
...ще дам данните (резултатите), както и някои лични изводи и впечатления от последните две седмици в Зоната.
Това го очаквам от всички вас. Това е което живо ме интересува, и ще чета не дин дъх...какво сте почувствали, какво се е променило, какво сте забелязали и т.н
Ще ме направите наистина щастлива, ако излеете тази нформация през клавиатурите си :redflow:
Макси, според мен завършваш със 6 бройки днес, а вчера с 1 пчеличка и 2 търтея

Nikka, Привет и на теб хвърчаща буболечке :hug: Това, че състезанието свърши вече, не означава, че ти ще излезеш от Зоната, и че ще си във вечен застой.. Бъди магаре, не се предавай ;) И клипчето е много готино, докосна ме, благодаря :love: Отличничка си, 8+1, гордея се с теб, мнооогооо :rose_pink:

Мечта_8, не знам ти как си се смяла, ама аз като прочетох този Азилот, и щях да окъпя лаптопа ми в чая, който преглъщах в този момент. Смях се с глас на проблясъците от амнезия. Имаш късмет, че не о*рах компа ми с чай, че тогава щеше да видиш ти :laugh:
Тия бисквитки още не съм ги пробвала, хубави ли са? И ти си отличничка 8+1

kiki, браво пчеличката ми тя, браво :sadconv: Как прилежно си събрала зелените мухи в бурканчето...ма й червейчета си им сложила за ядене, браво. Добро момиче си ти. Как са те възпитали само :Hello: , трогна ме до сълзи :sad: А за състезанието-няма да има продължение, щото пчеличките изкапаха като джанки за ракия по земята :bored1:
Ама с тая безалкохолна бира ми бъркаш с топлийка в дясната ретина! Пффф :bgargue:
Давам то 8+1, щото не знам колко цианкалии има в бирата за да я сметна !

mimeta... :bigsm8: направо страх ме хвана.... :underchair: от този тон. Дано змийското ми предчувствие да ме лъже, и да се заблуждавам дълбоко, че след състезанието ще се върнеш във фабричните настроийки, и ще я подкараш по старо му. Дано да се лъжа. :pray: имаш 3 търтея и една пчеличка :notagree:

chern0koska, надявам се в това предстоящо пътуване да съумяваш да следваш зоната поне на око, което пак е нещо. Не си обезценявайте труда, който сте полагали цели две седмици. За ваше добро е. Аз дадох всичко от себе си, направето го и вие, защото това е за самите вас. :bouquet: Отличничка си 8+1
И това
Ще ми липсвате! С нетърпение ще очаквам догодина да се срещнем пак
.... :doNotKnow: Ти къде отиваш ?....да не се залюби с Робин Зон Крузо сега на свети Валентин, и да му пристана там на самотния остров, където няма интернет и комп. Ама любовта не знае граници. Ще го преживея, времето лекува.
Поздрави Петкан от мен. Кажи му, че скоро ще му пусна бутилка със съобщение в морето :swimm: . Да чака :love: Хайде попътен вятър... :captain:

Чакам само Теди, за да мога да сметна на всички ви точките. А утре като се събудя, което ще е следобяд ваше време, ще си отворя пощата за да събера в една торбичка килограмите ви :yess:
Хайде стискам палци да има много шампионки в тези Пчелонпийски игри :grouphug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Пет Фев 16, 2018 6:32 am

Та сутринта по заръка на Пипи се мерих, теглих и ето резултати:
-------------------31,01 - 16,02
Височина: 168 см -168см
Тегло: 98,9 кг - ще го прошепна на Пипи по регламент
Талия/през пъп -110 см -105 - :laugh4: , това е дело на мистър Планк!
Ханш- 121 см -121 см - тук май съм сгрешила при първото мерене :think2:
Бедро - 75 см. - 73 см- те тука изтървах няколко спортни пчелички
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Пет Фев 16, 2018 7:25 am

Тук сега давайте си ако искате мерките в сантиметри на бдерото, на ханша, размера на сутиена, кой номер обувки и колко високи сте станали. Но килограмите ми ги пускайте на лични, за да е изненада като обявя резултатите :bigsm22:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот yana » Пет Фев 16, 2018 8:04 am

Добро утро,

Пипи, много ти благодаря за цялата помощ и затова, че винаги намираше време за нас по време на състезанието. Аз ще си продължа до 20 фев, със или без състезание :). После отивам на дълга почивка, където реших, че ще погледна реалистично на нещата и нямa да мисля, че бих могла да спазвам режим. Като се върна в началото на март, ще се опитам да се върна и в зоната :).
Прибирането пеша от работа и без това взе да ми допада. Тази вечер ще пиша по-детайлно как се чувствам :).

Височина: 162 см -162см (хахах, изненада, не пораснах :))
Тегло: 61,2 кг - ще го прошепна на Пипи по регламент
Талия: 76 см - 76 см
Пъп: 85 см - 84 см
Ханш- 94 см - 94 см
Бедро - 54 см - 52 см
Само бедра съм свалила някак :(.
Поздрав,

Яна
Последна промяна yana на Пет Фев 16, 2018 6:11 pm, променена общо 1 път
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron