Зоново състезание - 3ти тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Сря Яну 31, 2018 11:02 pm

Тази вечер моя мъж направо ме разби :о Мотаме се в кухнята , аз си приготвям зоновата вечеря , а той си прави неговата . В един момент ме поглежда и казва - От утре за 2 седмици ще ям, каквото ти готвиш , от твоите манджи. Аз го поглеждам и не вярвам на ушите си - аз много рядко му готвя , той е готвач и обича да е в кухнята. От както съм в Зоната / ноември 2016 / само един път миналата година Януари реши да се пробва за един месец в Зоната и после си продължи с неговите манджи. А дори не съм му казала за състезанието , което започва утре :chef1:
Така , че от утре съм в кухнята сутрин , обед , вечер :pray:
Молете се за мен :laugh1:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Сря Яну 31, 2018 11:06 pm

Въпрос: как ще процедираме с ферментиралите храни - кисело зеле, кисели краставички? Ок ли са или са извън менюто?
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 01, 2018 3:14 am

Nikka написа:Въпрос: как ще процедираме с ферментиралите храни - кисело зеле, кисели краставички? Ок ли са или са извън менюто?

Всичко което е в таблицата става за ядене. Което не е е таблицата, се смята по етикет ;) Гледате си цвета на таблицата, и според правилата си решавате дали да си хванете търтейче в кошера :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 01, 2018 3:36 am

Състезание 3ти тур - 1ви Февруари-2018


Състезатели:

:bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1: :skyle11: :bee1:


1. :bee: ТониЕлис - 65 кг - 10 блока
2. :bee: kiki - 68 кг - 9 блока
3. :bee: yana - 61,2 кг - 10 блока
4. :bee: Nikka - 83,2к кг - 10 блока
5. :bee: Ivka_94 - 67 кг - 10 блока
6. :bee: chern0koska - 60,7 кг - 10 блока
7. :bee: HippoDel - 84,6 кг -10 блока
8. :bee: Мечта_8 - 98,9 кг - 10 блока
9. :bee: Teddydragoeva - 81 кг - 10 блока
10. :bee: Мимета - 62,8 кг - 11 блока
11. :bee: Maxima - Ralito - 66.5 кг - 11 блока


:fireworks: :happy-cheerleadersmileyguy: Обявявам СТАРТ на състезанието :happy-cheerleadersmileyguy: :fireworks:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 01, 2018 4:18 am

Сега- :bigsm37: засрамени в ъгъла да започнат деня четри от пчеличките в кошера :bigsm17:

1. Кики, която преди две години беше състезателка, и завърши успешно на 3то място със 60 кг, а сега започва с 68 кг :bigsm35:

2. HippoDel -която преди две години беше състезателка, и завърши успешно на 1во място със 78,300 кг , а сега започва с 84,6 кг :bigsm36:

3.chern0koska, която преди една година беше състезателка, и завърши успешно на 6то място с 56,200 кг , а сега започва с 60,7 кг :bigsm32:

4. ТониЕлис, която преди една година беше състезателка, и завърши успешно на 5то място с 62 кг , а сега започва със 65 кг :bigsm34:

Срам и позор! :bgargue:

Извадих ви тези архиви, защото ви помня, защото половин месец ви следях, лишавах се от любимите ми сериали и други удоволствия, за да ви чета и записвам докладите, полагах услия да ви дам старт, да ви помогна, да ви засиля по баира с колкото сила имах, а от там нататък вие трябваше да продължите да обичате телата си....Явно не се обичате колкото трябва, а мен изобщо не ме обичате, миличката аз :bigsm10:
И оставете ме мен, ами вие? вашия труд е нищо в сравнение с моя, всяка вечер да пишете, да помните какво сте яли, да докладвате подробно, да се мъчите да сте прилежни и да не сгрешите, всичките тези усилия- защо бяха? :(

Извадих ви тези архиви и за да се замислите, че това което сега ще направите, не трябва да е напразно като предните състезания, и трябва да продължите започнатото! Много труд за нищо....И това не се отнася само за виновните калпазанки в кошера :laugh1: , а и за новите!

Смятайте се за късметлийки, че сте открили Зоната, късметлийки сте, че има кой да ви духне попътен силен вятър в платната, и че успяхте да се запишете тук. И ако сега не се възполвате от този щастлив момент- състезанието- ще си останете там, в тъжната позиция пред огледалото, псувайки тесните ви дрехи! Кантара никога няма да ви стане приятел, а здравето ще ви бяга все повече.
Така, надявам се, че ви надъхах достатъчно :) стига ви толкоз конско :yess: (за днес) :angel:

За това пчелички сладки, сега е момента, кацна ви птичето на рамото :tongue: , смело напред, и да се надявам, че този път усилията ми няма да бъдат напразни. Защото всички сте ми мили, и няма по-голяма радост за мен да знам, че ще дойде ден, в който да се усмихнете на огледалото и на света!

Сега - калпазанките са наказани в ъгъла :underchair: за 40 минути с вдигнати ръце, а другите да внимават. :but:

Правилата и начина на докладване - точка по точка са на първа страница. За да улеснение може да цитирате готовачта форма, и вътре само да промените информацията за деня. Друг вариант е да си я изкарате на word document и там да си попълвате. После само копи и пейст и сте в джазааа :yess:

Успех пчелички :grouphug: , и умната с мъжките търтеи....тук е малко консервативен форум, и оргиите не са особено на почит :laugh1: Ако ще мърсувате с търтеи, след състезанието моля :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 01, 2018 10:50 am

Pipilota написа:Сега- :bigsm37: засрамени в ъгъла да започнат деня четри от пчеличките в кошера :bigsm17:

2. HippoDel -която преди две години беше състезателка, и завърши успешно на 1во място със 78,300 кг , а сега започва с 84,6 кг :bigsm36:


Бях си гурна, че няма да ми се размине мъмренето. :skyle5: Голям срам. :underchair:
Даже положението тази сутрин е още по-зле 85,3кг. :oh:
Положението е наистина трагично! :sad: Отдавна не съм била толкова дебела, декември-за един месец качих 5 кг. :(
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот chern0koska » Чет Фев 01, 2018 11:19 am

HippoDel написа:
Pipilota написа:Сега- :bigsm37: засрамени в ъгъла да започнат деня четри от пчеличките в кошера :bigsm17:

2. HippoDel -която преди две години беше състезателка, и завърши успешно на 1во място със 78,300 кг , а сега започва с 84,6 кг :bigsm36:


Бях си гурна, че няма да ми се размине мъмренето. :skyle5: Голям срам. :underchair:
Даже положението тази сутрин е още по-зле 85,3кг. :oh:
Положението е наистина трагично! :sad: Отдавна не съм била толкова дебела, декември-за един месец качих 5 кг. :(


И аз тази сутрин натежах със 700 гр... Луната е пълна, ние също :think2:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот mimeta » Чет Фев 01, 2018 11:34 am

Пипи, много се извинявам, че се записах а накрая не си изпратих данните навреме (някак забравих, че е края на месеца). Давам си сметка колко време отнема организирането на такова състезание. Моля само да не ме отписвате като "несериозна", в следващото състезание ще се включа задължително, сериозно, навреме :)
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 01, 2018 12:48 pm

mimeta написа:Пипи, много се извинявам, че се записах а накрая не си изпратих данните навреме (някак забравих, че е края на месеца). Давам си сметка колко време отнема организирането на такова състезание. Моля само да не ме отписвате като "несериозна", в следващото състезание ще се включа задължително, сериозно, навреме :)


Миме, ако наистина искаш да участваш, дай си данните сега и довечера пиши доклада. Пипи е добричка ще се смили над теб, :love: :love: :love: почти съм сигурна. НО! :but: от тук натакък бъди сериозна с отчетите.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 01, 2018 4:39 pm

:laugh: Ауу, двете калпазанки се обадиха :smdance: Да докладвате и колко минути стояхте в ъгъла с вдигнати ръце... :laugh1: Нооо, няма страшно, в сигурни ръце сте, вече сте в казармата, и ще ви стопим лагерите с доста нaряд.

А ти Миметка, както ти е казала калпазанката-пчеличка Хипо-можеш да ми дадеш мерките, и да докладваш какво хапва днес. Имаш още няколко часа, не е късно да те изстрелям и теб в кошера :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот yana » Чет Фев 01, 2018 8:17 pm

Здравейте,
Пиша предварително, защото се притеснявам, че ще заспя, ако изчакам след вечерната закуска:).

1. Състезател- yana, 01/02/2018 (четвъртък) - 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5
- сутрин – 8:30 ч
- обяд – 13:30 ч
- следобед – 16:30ч.
- вечеря – 19:00 ч
- преди лягане -предстои - около 22:30 ч.
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победи - удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - не съм мерила закуската, обяда и междиннни хранения, но ги изчислих по етикет. Не съм теглила и слатата към вечерята, а я прецених на око. Не съм си заслужила мерителна пчеличка. Пипи да каже дали имам мързелив търтей :).

6. Изпита вода- над литър и половина- изпих над 2 литра и си искам водната пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет
5 хранения - 2:3:1:3:1 ( общо 10)

Закуска- 8:30 ч
2бмпв: 1 кофичка кисело мляко Елби (400 гр) + 6 бадема

Обяд - 13 :30 ч
3бмпв : 1 1/2кофичка кисело мляко Елби (600 гр) + 9 бадема

Следобедна закуска : 16 :30 ч
1бмпв : 1/2кофичка кисело мляко Елби (200 гр) + 3 бадема

Вечеря : 19 :00 ч
3бп 75 гр печени пилешки гърди
2 бв 4 чери домата
1бв + 3 бм - имах останала от вчера салата, която броих на око: около половин домат и голямо количесто китайско зеле (броих ги за един 1бв), които бяха доста стабилно поляти със зехтин (броих го за 3 бм, но най-вероятно е бил повече)

8. Днес се прибирах от работа пеша в продължение на 30 мин- и си гепнах спортната пчеличка.

9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" - ами, издържах 40 сек, така че предполагам не получавам нито планкована пчеличка, нито търтей :).

10. Според мен днес улових 7 пчелички, и евентуално мързелив търтей, за който не съм сигурна :). Чакам решението на съдията.




Имам и няколко уточнения и въпроси:

1. При това състезание имаме ли право на едно цяло яйце на ден? Виждам, че при първото е било така, а някак не ми се иска да изхвърлям храна и предпочитам да си ям жълтъците.
2. Ако някой ден спортуваме по-активно, ОК ли е да си добавим 1бпвм допълнително към храненето след това?
3. И уточнение, аз ще съм от ядящите мед хора, като ако ми се наложи да ям мед, със сигурност ще е екстра хранене, извън 5-те задължителни. Но при мен няма много други опции, надявам се да не е проблем :).

Май стана много дълъг пост.

Хубава вечер от мен и успех на всички,

Яна
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Ivka_94 » Чет Фев 01, 2018 8:44 pm

1. Състезател- ivka_94, 01.02.2018 , четвъртък, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 7:30,
обед - 12:30,
следобед - 16:00,
вечер - 19:00,
преди лягане - около 23:00
Заслужих си стриктна пчеличка


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка


4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- над два литра , но си искам водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – 2 блока, съдържаща 200 гр. Кисело мляко и 56 гр обезмаслена извара Пилос, орехче, 1 мандарина
Обяд – 600 гр. Кисело мляко и 9 бадема
Следобедна закуска – 200 прясно мляко с кафе и 3 бр. лешника
Вечеря – 84 гр. Пилешки гърди/3БП/, 40 гр. Лук/ ½ БВ/, 180 гр гъби / ½ БВ/, 1 глава айсберг / ½ БВ/, 120 гр. домат / ½ БВ/, ½ мандарина / ½ БВ/, 9 маслини
Късна вечеря - чаша прясно мляко и 3 бр. ядки


8. Не съм много по тренировките, но около 10 пъти се изкачих до 4 четвъртия етаж и около 1 кг пеша и си гепнах спортната пчеличка.


9. Днес не успях да се справя с великото упражнение "ПЛАНК" , и затова няма да спечеля планкована пчеличка.

10. Според мен днес улових 7 пчелички и 1 търтей .....
Аватар
Ivka_94
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот mimeta » Чет Фев 01, 2018 8:46 pm

Ако ме вземете в кошера: Мимета, 62,8 кг (1.2. в 7 сутринта) , 34 г, през пъпа 83 см, ханш 101. Ще ям 11 блока, разделени така: закуска 2 блока, обед 3,следобедна закуска 2, вечеря 3 и едно блокче преди лягане.
Днес:
Закусих добре, чаша мляко, 65 г котидж и 100 г киви. Мазнина не добавям, когато ям млечни, защотоне са обезмаслено.
Обеда също добре, въглехидрати 84 г червен боб + 80 г морков,
протеини 84 г пилешки гърди
Мазнини 6 броя кешу.
Следобедната закуска не ми се получи, изядох си 65 г котидж, но не стигнах до магазина да си купя мандарина.
Вечеря 126 г червен боб, 4 белтъка и 42 г сирене. Пак не добавям мазнина заради сиренето.
Преди спане ще си хапна 2 белтъка и 42 г боб.
Бобът е мерен така: сварен го спах в измервателна кана, получи се литър, демек 16 блока. Това цялото беше 675 г, което прави 42 г за блок.
Мисля, че улових 4 пчелички, инатиста, зелена, мерителна и поет.
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот chern0koska » Чет Фев 01, 2018 9:04 pm

1. Състезател- Chern0koska, 01.02.2018г., 10 блока, разпределени 2:3:1:3:1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5- :msmile5:
Сутрин -08:05,
обед – 11:30,
следобед – 16:00,
вечер – 18:30,
преди лягане – предстои около 22:30 – 23:00
Заслужих си стриктна пчеличка .

3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя , но си искам водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – какаово – бананови кексчета – 2 БПВМ
Обяд – тутманик „Стеф” – 3 БПВМ
Следобедна закуска – сусамени бисквитки – 1 БПВМ
Вечеря - тутманик „Стеф” – 3 БПВМ
Късна вечеря – чаша прясно мляко – 1 БПВ + 2 бр. Кашу – 1БМ


8. Днес не тренирах, но извървях 8589 крачки и се надявам, че си гепнах спортната пчеличка.


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bigsm46: Явно още си ме бива и няма как да изтърва тази планкована пчеличка.

10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой

11. Според мен днес улових 8 пчелички + 1 пчеличка - герой :bigsm24:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Чет Фев 01, 2018 9:07 pm

1. Състезател - Nikka, 01.02.2018, четвъртък, на 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!

2. Хранения на ден – 5, разпределила съм ги по схемата 2-3-2-2-1
10ч – 2 Б – кис.мляко 2% 200гр и тутманик Стеф само с белтъци и маслини вместо мазнина
15 ч – 3Б – телешко 75гр – 3БП + ябълка 100гр – 1БВ + морков 80гр – 1БВ + нахутов мъфин – 1 БВ + 9 маслини – 3БМ
18ч – 2Б – кис.мляко 2% 400гр
20.30 – 2Б – кюфтето на Маня с телешка кайма без мазнина – 2БП и 2/3 БВ + морков 67 гр – 5/6 БВ + китайско зеле 125 гр – 1/2БВ + 6 маслини – 2 БМ
23 - Нощната закуска смятам да е айрян или мляко 1Б половин час преди лягане
- заслужих си стриктна пчеличка

3. Изкушението НЕ победи- храната ми е толкова много, че не ми е и минавало през ум да се тъпча с още нещо и си заслужих инатеста (или преяла) пчеличка

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче ДО ГРАМЧЕ - заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода- над литър и половина – толкова изпих само в офиса, за целия ден със сигурност е над 2,5 литра - почнах вече да се давя , но си искам водната пчеличка

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден, както виждате нагледно - дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес ходих над час - и си гепнах спортната пчеличка.

9. Ах, този планк. Ужас, първи опит 30 секунди, втори 20 и ахххаа да се откажа и си казах - все пак е само минутка – трябва да успея. Само трябва да се разсея и да мисля за нещо друго. Иии трети опит - 1 минута и цели 5 секунди :laugh1: смятам си заслужих и планкована пчеличка.

10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой

11. Според мен днес улових всичките 9 пчелички
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Чет Фев 01, 2018 9:19 pm

1. Състезател 8 – Мечта_8 , 01.02.2018
2. Хранения – Сутрин 07,30- 2 Б; Обед 12,00 -3 Б; Следобедна закуска 16,00– 1 Б; Вечеря 19,30-3 Б и късна вечеря 22,30- 1 Б. – стриктна пчеличка;
3. Няма изкушения – инатеста пчеличка;
4. Деня мина с благоприятни храни –зелена пчеличка;
5. Всички хранения са премерени – мерителна пчеличка;
6. Изпих малко над 1,5 литра вода- водна пчеличка;
7. Меню:
Сутрин, обед, следобедна закуска: Зонови мъфинки /Уточнявам рецептата: 13Б извара+2Б яйца+15 Б накиснат овес+ 15 Б зехтин, запечени в силиконови формички/
Вечеря: 3 Б –извара, 1 Б домати, 1 Б ябълка, 1 Б киви /изварата не бе напълно обезмаслена, затова не добавих мазнини/
Късна вечеря: 200гр. 2% кис.мляко.
Малко ми е постна „поезията”, та Пипи ще каже тук дали има пчеличка, или трябва да се старая повечко;
8. Днес минах пеша над 2 км и вървях по над 100 стълби/в двете посоки/ - май почти хванах спортна пчеличка;
9. С голяма гордост ви охаберявам- издържах 1 мин с този пусти Планк! Още ми треперят ръцете! – те това трябва да е инатеста пчеличка, ама ще си я назова с приетия псевдоним планкова;
10. Нека Пипи днес ми брои пчеличките. От утре обещавам и тази точка да смятам!
Последна промяна Мечта_8 на Чет Фев 01, 2018 9:31 pm, променена общо 1 път
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта