Зоново състезание - 3ти тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Съб Фев 17, 2018 2:12 pm

Да , Мечта 8 , със сигурност ще е прекрасно да се отчетем на 1 Март какво сме постигнали :smdance: . Но моята идея е да ви досаждам по-често , да ви говоря и бърборя , когато ми дойде нещо на ум , да споделям идеи - умни и не толкова умни . Като днес си мислех , че след 1 Март искам да си направя един ден в седмицата за червени продукти , които са ми липсвали - цели яйца , мед ,банан , филийка домаше хляб , чаша вино, картофче и т.н. ....Планирам да съм 6 дена зелено и един ден оранжево и червено . Интересно ми е за 1 месец какъв ще е резултата.

И ще е интересно всички тук да си споделят екперименти , опити и резултати . :yess:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Зоната
 

Мнениеот yana » Съб Фев 17, 2018 6:38 pm

Здравейте и от мен,

Честито на всички :). И Пипи, много благодя за цялото отделено време, за съветите и за мотивиращите думи в края на състезанието. Аз лично се чувствах много добре по време на състезанието и то в много натоварен период за мен, с който регулярно стоях по 10-11 часа на работа и беше леко стресово. Друг път в такива периоди изглеждам и се чувствам като парцал. Сега имаше разлика определено :).

Тук си пиша моя личен план за бъдещето, хахахах. По-лесно ми е да си спазвам дадената дума, като я има някъде в писмен вид и като имам краен срок.

Ще спазвам диетата до 20 февруари. След това пътувам до 4 март и ще меря на око доколкото мога. Със сигурност няма да си спестя алкохола в този период :).

От 4 март до 4 април планирам да опитам да съм месец в зоната, като да съм 6 дни на зелени храни и 1 - на оранжеви и червени (признавам, малко преписах от ТониЕлис, но днес си мислех същото :)). Ще пиша после дали съм се справила и какви са резултатите. Ще наминавам регулярно през форума и преди това, де:).

Поздрав и успех на всички :),
Яна
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Съб Фев 17, 2018 9:52 pm

Добър вечер , пчелички :peace1:
Как сте , липсват ли ви отчетите / Хайде накратко от мен :smdance:
Тони Елис 17.02.2018
Днес мина само в зелената част , 5 хранения , както винаги същите часове , ей това рутината е страшна работа , свикнеш ли на определени часове и няма как да ги промениш ...Тялото си иска своето , а то си е нашата свята обител и трябва да се грижим за него ...Отплеснах се :laugh1:

Всичко съм претеглила и премерила . :angel:
Днес правих даже повече упражнения от обикновено - не само йога , не само разходка с кучетата ами и кростренажор 2,5 км. Едно ми беше такова спортно и пълно с енергия :smdance:
И планка разбира се , ама само 1 мин , не мога повече .

Ами тва е от мен. Лека и Зонова вечер на всички
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Съб Фев 17, 2018 10:07 pm

Здравейте,ето ме и мен!
Супер ,че ще продължаваме да си пишем тук!
Ето и моят отчет,9Б

Закуска и обяд ,защото се успах и трябваше да хвърча за работа,та грабнах 1 кисело мляко и с това изкарах до 16.30чТака че 2Б.Което не е много добре ,защото прегладнях заради нарушените блокове,и в къщи следобяд налетях на едно кебапче :lol: че и отхапах хляб..

Следобедна закуска 2 Б,1 кебапче и маалко залък от крайче от хляб.80г морков.

Вечеря 4Б, 112г пуешко бутче печено на фурна ,240г домати с половин авокадо,около 2 супени лъжици.Безалкохолна бира,половин чаша.

Преди лягане,чаша кисело мляко.1Б
Всичко е измерено.Вода 1.5л
Ходене пеша 3 км и гимнастика в къщи от fitnessinstructor.com. :smdance:

Ще се опитам да остана в зелено оранжевата зона до края на март. :chef1:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Съб Фев 17, 2018 10:13 pm

Тони Елис,прекрасна идея за 6 дни зелени и един ден в червено !
Ще пробвам и аз :applaus:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 18, 2018 3:22 am

mimeta написа:1. Предисловие
Опитвам се да спазвам Зоната от една година, когато мога меря, когато не - на око. До преди състезанието, за почти година спазвах на 100 % има няма 20 дена, и то не подред. За тази година резултат никакъв. Бях на диетолог(на 18.1), той каза, че това е защото и до преди Зоната съм яла що-годе нормално, затова тялото ми не реагира, и, ако искам реални резултати трябва да спазвам на 100 %. Това състезание ми беше много добре дошло, едно че спазвах много по-стриктно, но и че спазвах повреме на командировките, което до преди това мислех, че е невъзможно.
Това, че измерим резултат в см и кг няма да има ми беше ясно при първия търтей, но въпреки това мисля, че това състезание ми даде много! Благодаря на Пипи за труда!


Mimetka, :hug: специално към теб...от толкова години състезания не съм имала пчеличка с подобен резултат. И искам да ти кажа, че резултите при теб липсват, НЕ защото имаш извънземни вътрешности, а защото ти така и не успя да влезеш в Зоната. Това, че от една година се ОПИТВАШ да спазваш зоната, не означава, че някога си била в Зоната. Щом на това състезание успя да вземеш първо място с бройка на търтеи, какво остава ако не си на състезание :notagree:

Мила Миметка, Зоната понякога може и да бъде подвеждаща. С метода на око, или някакъв вид кръжене около зоната човек може дори и да качи някое кило. Начина по който ти процедираш не само че няма да ти помогне никога, ами и ще те доведе до състояние, в което да намразиш тази дума "Зона". Това си е истинско мъчение, и не знам как издържаш.. :hm: т.е то се вижда че едвам издържаш. Защо? Защото си избрала някакъв несъществуващ път из тръните и храсталаците. В зоната или вървиш по отъпкания от всички път, с пътните знаци и ограничения, или хващаш гората както се казва ;)
Това състезание ти беше иделния шанс да успееш да се докоснеш до истинските ползи от зоната. Аз направих каквото можах, но всичко зависеше от самите вас. Опитай се някой ден да се настроиш психически, и да изкараш една седмица без нито един търтей. Тогава може би ще успееш да влезеш в Зоната :hug: Но за такава седмица ще ти трябва сигурно половин година да се отърсиш от стреса, който си наслагала върху себе си, и после евентуално лекичко и плахо да подходиш наистина сериозно.

Основно заради теб написах предния дълъг пост, за да обясня колко е важна психиката в това хранене. На голма част от хората им е по-лесно да се гърчат от глад и да се самоизтезават, околкото да спазват зоната. Зоната не е за всеки. И за това има начин- психическото промиване с книгите. Ако наистина искаш да постигнеш нещо, това е начин. Съзнанието ти да те кара да я следваш без дори да осъзнаваш.

mimeta написа:3. План:
Пауза, основно заради това, че пак ще щъкаме насам-натам, освен това липсата на резултат е убийствена за психиката, ако не направя пауза ще намразя зоната. После (вероятно средата на април) минавам в режим "плато", като премахвам млечните, плодовете и варените зеленчуци. Мазнини само от ядки. Много спорт, акто трябва ще увелича блоковете. Издържам до като през пъпа стана 80 (вероятно 2 седмици). После се връщам към стриктната зона до петък, 13.7. В това време вече трябва да съм раздвижила достатъчно метаболизма и да съм придобила самурайска точност. После мисля да премина на нормална, окометрична зона. Тъй като и сега не качвам килограми, мисля, че ще бъде достатъчно.

Това , че после се връщаш към стриктната зона те обърква много, защото ти никога не си била в Зоната, за да се върнеш пак там...разбираш ли мила пчеличке. И хора като теб са способни да се закълнат, че Зоната при тях не работи. Не е така. Опитай. Аз съм тук, ние сме тук. Всички ще ти помагаме и подкрепяме с каквото можем. Връщай се при нас, пиши тук, обработвай психиката си и един ден кажи "Вече съм готова, започвам" а до тогава просто не се мъчи. Или си в Зоната или не, среден път няма :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re:

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 18, 2018 4:53 am

yana написа:Здравейте и от мен,
..........Тук си пиша моя личен план за бъдещето, хахахах. По-лесно ми е да си спазвам дадената дума, като я има някъде в писмен вид и като имам краен срок.

Ще спазвам диетата до 20 февруари. След това пътувам до 4 март и ще меря на око доколкото мога. Със сигурност няма да си спестя алкохола в този период :).


Янче, според мен ще е по стимулиращо не да си правиш план с дати и месеци. И не само ти, и другите. По добре си направете мисловен план с килограмите. Например: "Ще изкарам в Зоната докато стопя още един килограм. Само едно кило още истинска мазнина. Аз на състезанието за 15 дена свалих 2 кила, колко му е още едно кило."

После когато кантара ви погледне срамежливо и ви покаже, че сте го победили с още една точка, се замислете отново. Наример:
"Еее, сега стопих едно кило, айде да подкарам и още половин само. И без това да използвам инерцията и докато съм се засилила, няма да го усетя."
През това време вече ще ви падат панталоните, и ще трябва да си купите нов. Ще си вземете мааалко по-тесен, за да можете да дадете ход на мислите отново " Сега, за да ми е удобен тоя панталон, ще смъкна още половин кило...колко е това - 500 грама, пфф, фасулска работа. Аз смъкнах вече 4 кила, сега не мога да размажа едни 500 грама ли? " И така с най-различни методи зоната неусетно ще стане част от вас. Метода с топчетата в стъклените чашки също е много стимулиращ.
Тук в този форум си сложете от тези стимулиращи линийки в подписа на профила фи. Сайта е руски, и от тук можете да си вземете такава Линйка
Наистина са много много сладки.

Атакувайте съзнанието си от всякъде.

Просто търсете начини, търсете забавните неща в сериозните действия. За много от балкона, или от групата тези състезания са абсолютна лиготия, простотия, щуротия, дивотия и всичко там завършващо на -ия. Попадала съм на подигравателни коментари относно това.

Според мен хора от този тип, с такова мислене са от типа, дето все се БОРЯТ със живота. Имат обратно и сериозно разбиране за всичко. Живота е река, която си тече. Пусни се в живота, по течението, :swimm: разглеждай докато водата/живота те носи с лекота.
В другия случай не ти остава време да се наслаждаваш на гледката, защото си решил да вървиш срещу течението :sneaky: , (което пак ще те отведе на същото място) и всичкото ти внимание е съсредоточено върху силите ти, колко ще издържиш. Тези хора обичат фразата "Боря се с живота", която сама по себе си звучи натоварващо :stupid: Аз пък си живея живота ;) Това го казвам във връзка със Зоната, как за едни Зоната е бреме, как за други е красива гледка и приятен прилив на енергия. Психика, пчелички, психика! :bouquet:

Тук се сетих сега за една мисъл на Стив Джобс, малко преди да почине:

"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време. Замислете се!"


В случая едните дето все се "борят" със живота, ще стискат дръжките на седалките, ще се молят да не се случи нещо, докато другите ще летят усмихнати, гледайки през прозореца красивата гледка. Ако нещо НЕдай боже се случи, всички ще отидат на едно място. Едните обаче ще са си изживяли живота пълноценно, с усмивка, другите ще са живяли вечно борейки се! Ако ми схванахте мисълта де :oh: Не съм сигурна успях ли да го обясня разбираемо, че понякога самата аз не се разбирам :love:

Аз например, когато реших генерално да променя себе си и живота ми, от години спрях да гледам новини. Ако гръмне ядрена бомба в съседния квартал, няма да разбера :doNotKnow: , защото съм в инфомационно затъмнение :laugh1:

Ето, вчера, един от работниците, бай Иван влиза от вратата и вика "Гледа ли сега какво станало с тоя самолет" само докато чух и го прекъснах " Чакай, чакай, спри. Не искам да знам нищо! Запази си новините за другите:) " и му се усмихнах, а той леко наострен ме попита защо? Зададох му въпрос " Какво ще се промени сега като ми кажеш? Аз не мога да променя ситуацията. В единия случай ще ми разкажеш подробно, аз ще се депресирам, ще се стресирам, ще се натъжа и така до края на деня ще ми е криво. Вечерта като си легна ще мисля само за това. В другия случай няма да знам, ще си прекарам нормален и спокоен работен ден, и ще заспя спокойно. И в двата случая нищо няма да промени ситуацията, само дето ще си прецакам деня"

Това може това да ви звучи малко егоистично, но когато няма шанс да помогнем или да променим ситуация, по-добре да не знам. Живота си е мой, кратък е, всеки миг е ценен, и трябва да търсим положителните страни.

И последно в тази посока на мисли- любимото ми, което често повтарям - Научете се да гледате какво имате, а не се съсредоточавайте в това, какво нямате. На мен ми взе години да се науча, и сега няма по-щастлив човек от мен. С килограмите ви е същото - имате вече свалени едно-две кила. Гледайте колко кила сте свалили, радвайте им се, а не мисълта ви да е забита в това, с колко много още трябва да се борите!

Айде стигат ви толкова букви за днес, че се отнесох пак :stupid: Но още ме държи инерцията да ви говоря и да ви казвам колко е важно мисленето. Ако вече сте се наситили на информация, ще спра коментарите :yess: само кажете :bouquet: :grouphug:

Сега се усмихнете, :Boquett: Вън дори да е дъждовно, си помислете как тревичките, дърветата и животните ще се радват на всяка капка, а не да се намръщите, търсейки чадъра си, който сте наврели в шкафа за обувки ;) После се разкършете за добро утро, протегнете се, усмихнете се пред огледалото, и си дайте цел за деня. Например: "Днес ще се сумихвам на всички, напук и на най-кривите хора около мен, ей така за експеримент" И после, в края на този усмихнат ден разкажете как е минал експеримента. :butterfl:

И след като се умихнете за добро утро, не забравяте да целунете всички мили за вас хора и да им поискате прошка в този свят ден! :pray:

Простете ми и вие мили момичета. Простете ако съм ви засегнала или пренебрегнала по някакъв начин. Не е било умишлено. Простете! :applaus:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Нед Фев 18, 2018 8:08 am

Здравейте пчелички!
Аз не съм се отчитала тук последните два дни. В петък вечерта бях на "голям производствен банкет" и естествено кривнах леко от зоната ( :msmile5: , :bigsm40:, нека Пипи го чете като полифеноли туй :skyle5: , :dance: и :mlisten: ). И се получи "днес се прибрах утре". Затова съботата за мен почна около обед. Та завръщах се в зоната основно с фалшива шкембе /гъбена/ чорба, извара и ябълки. Днес вече съм твърдо в зоната и почвам да творя мъфинки и овесени бисквитки за предстоящата работна седмица.
Друго исках да споделя. Винаги , преди да реша да почвам зонирането се снабдявам с рибено масло. Някак си ми е полвинчато да спазвам зоната без рибено масло. Сега до сряда има намаление /20%/ на някои рибени масла в iherb и използвах, за да се зареда поне до края на март. Твърдо съм си решила, че поне до края на март ще бъда основно в зелено-оранжевата част на зоната!
Последна промяна Мечта_8 на Нед Фев 18, 2018 9:51 am, променена общо 1 път
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Нед Фев 18, 2018 9:43 am

Пипи,разбира се ,че твоите писаници са изключително и интересни и мотивиращи!
Не спирай да ни четеш,когато имаш време и ни помагай със съвети ,а и с твоя позитивизъм!
Много ми е интересно ти как започна Зоната и трудно ли ти беше в началото :bouquet:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Нед Фев 18, 2018 1:31 pm

Здравейте отново мили пчелички! Вашето позитивно жужене тук и след състезанието ме провокира да надничам често, а и вашите постове ме карат и аз да се споделя някои мисли.
Аз съм убедена, че зоната не трябва да е мъчение и трябва да е вкусно. Затова винаги си оставям поне едно непланирано хранене за деня, което да съчетая с това, което ми се яде в момента. Например ако съм яла през деня основно преработени храни и ми се яде нещо свежо – салата, плод . Ако ми гладнее, компенсирам с обемен въглехидратен блок и т.н. Кефи ме и разнообразието в зоната, както и че според всеки джоб можеш да си набавиш блоковете. Дали ще консумираш извара или сьомга – протеина си е протеин, дали ще хрупаш ябълка или скъпи салати – пак имаш избор.
Понякога се дразня на мои познати, които гледат на зоната само като диета за отслабване и просто ми казват: Ти ми направи меню какво да ям, аз не ща да чета за Зоната, сложно ми е всичко! Е, няма как да стане! :angryred: Ти не си прочел една книга, не осъзнаваш основната идея, ще хапнеш Н дни някакво меню, даже и това сигурно ще прецакаш, „ми хапнах една ябълка между храненията, какво толкова!”, а после след съответните дни бързо ще наваксаш загубеното тегло и ще кажеш „тая твоя зона не действа!”
Е, ако някой ми каже: Прочетох 1-2-3 книги, интересна философия на теория, бих искал да пробвам на практика, ама се затруднявам да смятам тези блокове. Тогава бих помогнала с всичко. :skyle12:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Пон Фев 19, 2018 5:41 pm

Здравейте, кошер!
Днес ще се отчета за вчера, така ще правя и занапред,защото вечер се измарям и не ми се пише :)

9блока
Закуска 1Б ПАЛАЧИНКА с 1 ЯЙЦЕ и 20г овесени трици,намазана с половин лъжица тахан.
Обяд 3Б 84г пържола,2Б леща,липсва ми 1 Б въглехидрати, но от лещата ми стана много тежко.. :chef1:
Следобедна закуска ,1 Б,направих си мъфини от рецептите, с шунка и праз лук,но нямах праз и сложих обикновен стар лук,много станаха вкусни!
Вечеря,3Б 30г пиле,28г сирене,1 мъфин. Салата с домати,бира.
Преди лягане пропуснах,много ми се доспа.

Пих вода,1,5,вече ми стана навик да си купувам преди работа ,преди не се сещах :doNotKnow:

Спорт,да,40мин гимнастика,включително и ПЛАНК :)

Чувствам се страхотно,дрехите стоят по друг начин!
Продължавам смело напред в Зоната!
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Пон Фев 19, 2018 9:14 pm

Здравейте , пчелички работливи :Hello:

И аз да си кажа какви ги върших вчера и днес .
Бях само в зелената Зона . 5 пъти на ден , 10 блока общо 2-3-1-3-1 :smdance:
Водичка си пийвах доста , около 2 литра плюс 1 литър чай .
Йогата си направих и планка 1 минута , а също и 2 км разходка с кучетата.
Дано кантара е благосклонен накрая :pray:

Лека вечер на всички
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Вто Фев 20, 2018 10:35 am

Добро утро , момичета :peace1:

Набързо надниквам тук да споделя нещо. Пет дена след края на състезанието кантара ми не е мръднал , ноооооо :skyle28: метъра ме зарадва . От 15.02. до сега на талията - 2 см , а на корема - 5 см :smdance: Все се чудех като гледах другите да казват такива неща :th: , но ето че се случи и на мен :)
Много съм доволна :yess:

Лек и Зонов ден на всички :bouquet:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Вто Фев 20, 2018 12:55 pm

ТониЕлис написа:... кантара ми не е мръднал , ноооооо :,

;) , а при мен мърда, танго играе /две напред, едно назад/... затова не се тегля всеки ден, веднъж седмично. Иначе ежедневно си "печеля" стриктна, инатеста , мерителна, зелена и водна пчеличка, чат пат и спортна. Добре, че беше това състезание :applaus: , да се науча да пия вода като хората, че хич не ми се отдаваше количеството!
А наскоро си спретнах едни зонови зелеви сърмички /тел.кайма, лук, овес/. Мммммм, вкусотия.
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Сря Фев 21, 2018 12:05 pm

Здравейте , момичета , как сте днес /
Днес съм тук да се изповядам и да си призная греха :( Де да беше признат грях половин грях , ама не е - пак си е цял и е плюс 300 грама :о :о
Имахме снощи гости и си пийнах 50 гр ракия със морковена саладка . Подминах картофената салата , но си хапнах свинска пържолка :angel: , не си взех от ориза и отказах шоколадовия мус :refuse:
Но въпреки това всичко беше на око и съм отгоре с 300 гр ....Яд ме е ,че последната седмица от стриктно зелено отиде на вятъра :gunshot: .
Както и да е , стягам колана и имам още една седмица до 1 Март , преди да се претегля и премеря пак :pray:
Молете се с мен :laugh1:

Лек и Зонов ден на всички :bouquet:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Сря Фев 21, 2018 12:27 pm

ТониЕлис написа: 50 гр ракия
;) От мен имаш мерителна пчеличка за това! :laugh4:
Пък и зоната нали това й е хубавото, като се катурнеш веднъж от колелото, не губиш всичко постигнато до тук, просто гледаш още със следващото хранене да си пак в зоната.
ТониЕлис написа: стягам колана и

ааааа, щом стягаш колана, значи някой ти яде талията периодично... :laugh1:
Простете, ама ми е едно зоново-весело!
А сериозно, аз вече втора дупка на колана премествам. Даже се чудя дали да се поглезя с нов панталон, само обмислям дали след 1 март, като се поизмерим пак или в края на март, че се надявам до тогава да съм все на зелено.
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron