Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи - тук) - част 1

Дискусии свързани с правилното и здравословно хранене

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Karrita » Пет Ное 08, 2013 11:15 am

bobi написа:Имам още един въпрос. Много ми харесва една салата, казва се МИСТА и я продават в Пикадили, Кауфланд, Фантастико и пр. Състои се от: айсберг, радичио и фризе, един пакет е 250гр. Колко грама или чаени чаши според вас е 1БВ?

Боби, тая салата няма ли етикет, колко въглехидрати, протеини и мазнини съдържа?
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Зоната
 

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 08, 2013 4:39 pm

Karrita написа:
marianapanova написа:Боби изобщо не са малко 14грл тази сутрин закусих с 28гр накиснат от снощи овес с 2 ореха и 2Б извара,мога да ти кажа,че по сита не съм била ;)

Какво съвпадение Марианче, аз закусих абсолютно същото :)

хахахаха верно ли? Само че аз не го варя,хапвам го само накиснат и ми се стори доста вкусен :msmile5:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Karrita » Пет Ное 08, 2013 5:02 pm

marianapanova написа:хахахаха верно ли? Само че аз не го варя,хапвам го само накиснат и ми се стори доста вкусен :msmile5:

А, аз го варя...
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Ное 08, 2013 5:17 pm

Марианка, колко време го накисваш овеса преди да го ядеш?
Не се ли отразява по някакъв негативен начин на корема (сещай се), като е суров ...?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 08, 2013 8:13 pm

Ити накиснах го вечерта и на сутринта си го хапнах вкусно вкусно. Верно днес ходих до 00 два пъти, но за сметка на това цял ден бях сита без хляб :bigsm16: и ми е леко на тумбака. Ти не ди ли ги пробвал сурови?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Ное 08, 2013 9:03 pm

А, бе, аз нямам проблем да го ям суров. Само последващите проблеми ме притесняват - като това с двата пъти днес при теб. Дали е заради овеса ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 08, 2013 9:25 pm

:laugh: възможно е,утре ще видим,ако пак се случи ще ти докладвам :laugh:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Italiano » Съб Ное 09, 2013 12:19 am

Чакам да кажеш. :obscene-tolietpush: :laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот missmaxy » Съб Ное 09, 2013 11:20 am

Здравейте !Трудно ми беше да се реша ,но желанието ми да бъда част от семейството на зоната ме накара да пиша .От дълго време чета за зоната и постиженията в нея.Чистосърдечно се радвам на хората постигнали тези трудни победи и тайничко им завиждам.Сигурно няма с какво да ви впечатля,но искам да споделя.Аз съм една дебелана на 43 години жертва на диетите с йо-йо ефект.Висока съм 165 см. и тежах-137 ,800 кг. Казвам ,,тежах,, ,защото от 1.10.2013г. реших и влязох в зоната.Днес мога да се похваля ,че съм свалила 6.400 кг. за 40 дни .Не знам добре ли е или зле ,но аз съм много щастлива от този факт.Чувствам се отлично, както физически така и психически.Мислих ,че борбата с килограмите ми е изгубена кауза,но успеха на Мариана Панова ме обнадежди и накара да опитам и аз. Радвам се,че направих този избор. Надявам се да увлека и други борещи се с килограмите виждайки моите ,за сега скромни ,постижения.
missmaxy
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Ное 01, 2013 8:58 pm

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Karrita » Съб Ное 09, 2013 11:53 am

Здравей missmaxy и огромни поздравления за решението ти да станеш член на нашето сплотено и много готино зоново семейство :hug: .
Браво и за постигнатите успехи досега, продължавай все така упорито и не забравяй, че Зоната освен друго е ЗДРАВЕ и пълноценен живот!
:hooo:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Italiano » Съб Ное 09, 2013 11:58 am

Хич не са скромни, Миси!
Приветствам те за правилния избор и те поздравявам за сериозния напредък! :bigsm18:
Като гледам, нямаш нужда от убеждаване и си разбрала кое е добре за теб. Остава само да си постоянна.
Е, с 1-2 предрешения месечно, но с изричното разрешение на Зоновия колектив. :laugh4:

п.с. Ей, с тая Зона някои "лечители" ще фалират. :bigsm30:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот missmaxy » Съб Ное 09, 2013 2:10 pm

:applaus: :applaus: :applaus: Благодаря за топлото посрещане.Относно спазването на зоновия режим аз имам доста издънки,но си изградих свой.Ще го споделя когато видя,че работи все така и няма някакви негативни последици :applaus:
Последна промяна missmaxy на Съб Ное 09, 2013 3:05 pm, променена общо 1 път
missmaxy
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Ное 01, 2013 8:58 pm

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот marianapanova » Съб Ное 09, 2013 2:52 pm

Миси,както казва Ити ;) добре дошла и от мен :text-welcomeconfetti: много добре знаеш защо така гръмко те посрещам :bigsm22: Изключително се радвам,че най после се престраши да се включиш сред нас,а не само тайничко да надничаш, :mix4: както виждаш тук хората са много гостоприемни и винаги готови да помогнем с каквото можем!
Тук ще ти е по лесно да се ориентираш,когато загубиш посоката в която си тръгнала.
Не се притеснявай да питаш....
И отново адмираций за куража да се покажеш! :bouquet:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Ное 09, 2013 3:05 pm

missmaxy Добре дошла в света на О'зонките :hug: Те другите зоНбита вече са казали всичко, което и аз щях да кажа, но аз искам да ти кажа, че с малко упоритост и воля в Зоната, от missmaxy ще станеш missmini :rheart:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот missmaxy » Съб Ное 09, 2013 3:19 pm

:bouquet: Сърдечно благодаря за пожеланията.Честно да ви кажа много съм изненадана и развълнувана от факта,че открито мога да говоря за проблема си .Не ме посрещат упреци,а напротив намирам разбиране и подкрепа .Чудя се на себе си, защо чаках толкова време? :stupid:
missmaxy
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Ное 01, 2013 8:58 pm

Re: Хранене и въпроси в Зоната

Мнениеот Karrita » Съб Ное 09, 2013 4:05 pm

missmaxy написа:: Чудя се на себе си, защо чаках толкова време? :stupid:

Бе то всички се чудим къде сме дремали досега :msmile1: , ама миналото, минало! Давайте да гледаме смело напред :happy-sunshine:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта