Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи - тук) - част 1

Дискусии свързани с правилното и здравословно хранене

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот Karrita » Чет Ное 21, 2013 12:34 pm

Plam4e22 написа: правя си и нови регистрации и после- съвсем безплатно ми излиза доставката :laugh4:

Как съвсем безплатно, не е ли с 5% отстъпка само? Я сподели, моля те? :wow:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Зоната
 

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот ZorrY » Чет Ное 21, 2013 1:14 pm

HippoDel написа:
ZorrY написа:Здравейте, може ли да ми кажете колко картофи са 1В? Колко грама? Че с тези чаши не мога да се оправя... 1 седмица съм в зоната и все още се уча кое по колко и как, но пък се чувствам ОК.


Здравей Зори,
1ВБ е 40г картоф, има го в таблицата тук: http://www.vzonata.com/Tablica.htm . Но картофите не са от препоръчителните храни, заради високия гликемичен индекс, по-добре се придърнай към храните в зелено.
Успех! :hug:

Благодаря ти Хипо .
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот Italiano » Чет Ное 21, 2013 4:51 pm

Karrita написа:
Plam4e22 написа: правя си и нови регистрации и после- съвсем безплатно ми излиза доставката :laugh4:

Как съвсем безплатно, не е ли с 5% отстъпка само? Я сподели, моля те? :wow:

Чакай, че и аз се заинтригувах. Можеш ли с една и съща карта да поръчваш от различни профили?
Щото то така всеки път ще ползваш по $5 отстъпка ... :bigsm38:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот marianapanova » Чет Ное 21, 2013 6:06 pm

:laugh1: Пламче тук вече :laugh1: ще падна от смях хах тиквата с кората :bouquet:
Ми то така е няма да става зян я :laugh:
Кари не се смей така отстрани,че е заразно :laugh:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот milve » Чет Ное 21, 2013 9:14 pm

Искам да споделя с вас новото си откритие http://www.bb-team.org/articles/2860_kolastra поръчах си от iherb, при цена в Б-я -->50лв за 120 таблетки, там си ще го получа с доставката за 20лв :mrgreen: можете ли да си представите каква невероятна космическа разлика :bigsm17: :bigsm17:
П.С. любопитно ми е дали някой може да сподели опит с този продукт


Давала съм коластра на детето когато беше малка....Преди грипен сезон според мен може да се приема превантивно. Личното ми мнение , че действа добре на "чист организъм", а не на затлачен....затова си прецени за какво го вземаш. :but: Иначе цената е супер.
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот Plam4e22 » Чет Ное 21, 2013 10:11 pm

marianapanova написа::laugh1: Пламче тук вече :laugh1: ще падна от смях хах тиквата с кората :bouquet:
Ми то така е няма да става зян я :laugh:
Кари не се смей така отстрани,че е заразно :laugh:

Марианка, изпаднах в голяма чуденка как да изчисля един блок тиква с кората :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: , ако скоро погна и семките- няма да имам нужда от мазнини даже :laugh1: , а само малко извара и готово :laugh4: :laugh4: :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи и напреднали)

Мнениеот Plam4e22 » Чет Ное 21, 2013 10:21 pm

Italiano написа:
Karrita написа:
Plam4e22 написа: правя си и нови регистрации и после- съвсем безплатно ми излиза доставката :laugh4:

Как съвсем безплатно, не е ли с 5% отстъпка само? Я сподели, моля те? :wow:

Чакай, че и аз се заинтригувах. Можеш ли с една и съща карта да поръчваш от различни профили?
Щото то така всеки път ще ползваш по $5 отстъпка ... :bigsm38:


Ити, използвам абсолютно едни и същи неща-адреса ми, картите (плащала съм до сега с 2 различни карти за 3-4 различни поръчки),имената, а единственото различно нещо е имейл- адресът и гаранция Франция , че си вземаш 5 долара отстъпка . Нормално е няколко човека да използват една и съща карта- представете си примерно, че вие сте родител на 10 деца- всяко едно от тях ще използва вашата щедра карта :laugh4: , а после честито!!! :bigsm12: :bigsm12:
И такаааааа всеки път при доставка 4 долара и бонус 5 долара- печелиш цял един долар :laugh1: :laugh1: ето това му казвам Бг работа- не само, че ми е безплатна доставката, ами и отстъпка си открадваме :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-1 тема

Мнениеот Pipilota » Пет Ное 22, 2013 6:33 am

Вие хубаво си клюкате тук, само че стигнахме 50 страница, и е време да се прехвърлите в
:redflow: Новата тема :redflow: , защото тази ще се заключи :applaus:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Swimmer » Нед Яну 05, 2014 1:29 pm

admin написа:zepi Добре дошла при нас :) Изобщо не се притеснявай, а скачай с двата крака в Зоната :) Ние, разбира се ще ти помагаме с удоволствие. И най-важното е, че резултатите винаги са положителни. Моя мъж го стопих с 23-24 килогрма , аз аз имах само 7 излишни, които не усетих как се стопиха :) А да не говорим физически как започваш да се чувстваш, направо преливаш от енергия на моменти. Ние започнахме да спазваме Зоната по здравословни причини, и сега вече след 2 години няма и спомен от каквито и да проблеми със здравето, всички хапчета са в коша, и пием само рибено масло като замяни :)
Най важното е, че Зоната ти връща изгубеното здраве, поне с нас така се случи де. Пожелаваме го и на теб от сърце, просто трябва малко повечко инат, и да станеш по-стриктна в началото, докато придобиеш определени навици, и после сама ще усетиш за какво говоря после:)

Относно липсващите продуктите в таблицата- днес ще попитаме в Зоната, и веднага ще те уведомим кое колко блока е :)

Здравейте,
съвсем начинаещ съм и ми се струва доста сложно да се храня по този начин.В тази връзка искам да попитам има ли примерни менюта за деня,тъй като работя в офис и ми е трудно да приготвям храна.
Благодаря!
Swimmer
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Яну 05, 2014 11:50 am

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-1 тема

Мнениеот Italiano » Нед Яну 05, 2014 1:58 pm

Ако се разровиш из дневниците, ще намериш някакви менюта.
Но честно казано това не ти решава въпроса глобално.
Важното е сам да осъзнаеш принципите на Зоната. Ако го направиш, ще ти е лесно сам да си приготвяш храната.

Иначе аз по принцип съветвам:
Зареди хладилника с шунка, извара и пилешко месо.
Купи си актуални на пазара плодове и зеленчуци. Сещам се за ябълки, мандарини, портокали, броколи, карфиол, айсберг, лук, моркови.
Вземи си маслини и един пакет от 0,500 кг. сурови ядки микс.
Горепосочените неща само ги режеш, мериш и слагаш по купички (за храненията в работата).
Последна промяна Italiano на Нед Яну 05, 2014 2:01 pm, променена общо 1 път
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-1 тема

Мнениеот HippoDel » Нед Яну 05, 2014 2:01 pm

Swimmer,
Тази тема вече е затворена, виж предишния пост. Ще ти отговоря в новата тема. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-1 тема

Мнениеот Italiano » Нед Яну 05, 2014 2:29 pm

Хм, тази тема защо не е заключена ... :think2:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Предишна


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron