Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи - тук) - част 1

Дискусии свързани с правилното и здравословно хранене

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Пет Мар 08, 2013 6:47 am

Ехооо, аз ще съм първата дето ще ВИ каже ЧЕСТИТ 8ми МАРТ bigsmile12 На всички ви пожелавам много много свалени килограми, много много здраве, и много много нови дрешки с по-малък размер :drinking24: Да си прекарате чудесно празника, и тоя ден може и да не мислите за Зоната. Все пак 8ми март е само веднъж в годината bigsmile2
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Зоната
 

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот тина » Пет Мар 08, 2013 12:05 pm

Здравейте и от мен!!Честит Празник main_5 Желая ви много успехи и много положителни емоции main_18 И няма да се предаваме.Държим се за Зоната и това е!Приятно изкарване на празника main_5
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот zepi » Пет Мар 08, 2013 12:09 pm

Преди известно време на входа на фитнес имало снимка на много слаба и красива жена. Текста гласял:"Това лято русалка ли ще бъдете или кит?"
Една жена ( с неизвестно тегло) отговорила по следния начин:
"Мили хора, китовете са винаги заобиколени от приятели- делфини, моржове и любопитни хора. Те са сексуално активни и отглеждат децата си с невероятна нежност и любов,
Те се забавляват и играят и ядат много скариди. Плуват по цял ден и пътуват до фантастични места като Патагония, Северните морета и кораловите рифове на Полинезия. Те пеят страхотно и понякога има и дискове с техните песни.Те са впечатляващи и много обичани животни, които всички защитават и пазят.

Русалките не съществуват.
Но ако съществуваха, щяха постоянно да ходят при психолога с проблем "раздвоение на личността:жена или риба?"
Нямаше да имат сексуален живот и да носят деца. Да-щяха да са много красиви, но тъжни и самотни. И щяха да миришат на риба.
Без съмнение-предпочитам да съм кит. Във времена, когато медиите ни казват, че само слабото е красиво, аз предпочитам да ям сладолед с децата си, да вечерям с мъжа си и да си пийвам с приятели. Жените напълняваме по различни причини, но понякога това е от много мъдрост и знание, което главите ни не могат да поберат и се разпростира из тялото.
Ние не сме дебели-ние сме добре гледани и всеки път в който видя заоблените си форми в огледалото си казвам "Чувствам се добре, защото тренирам редовно, не защото съм слаба"

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА!
zepi
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:24 pm

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Пет Мар 08, 2013 1:24 pm

Честит 8-ми март Бъдете силни и винаги продължавайте напред и нагоре!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Пет Мар 08, 2013 3:11 pm

Иии zepi разби ми фантазиите main_3 От къде го извади този текст :)) Има много истини в него, въпреки че аз вече мога да се причисля към групата на анорексичките main_25
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот крас.мира » Пет Мар 08, 2013 5:12 pm

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ И ОТ МЕН .БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ЗОНОВИ ЗДРАВИ . main_5
крас.мира
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Мар 06, 2013 6:44 am

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот roksi » Пет Мар 08, 2013 8:53 pm

ИИи.... момичета отново дилема , main_3 ами сега какво да избера пухкава сладуранка или красива русалка main_4

Честит празник!
желая Ви само положителни емоции !!! more-smile31
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Съб Мар 09, 2013 4:31 am

Aхахаа roksi, и мен ме хвърли в размисъл писанието на zepi bigsmile11, ама само за момент :). В началото ми прозвуча много хубаво да си кит main_3 , ама думата Арахидонова киселина веднага ми изплува от мозъка :) и осъзнах че е по-хубаво да си русалка main_4
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот roksi » Съб Мар 09, 2013 2:05 pm

pipilota ти си си русалка,аз засега още съм пухкавелка , more-smile81 ,но се старая и , с тази моя лакомия.... :mrgreen: .похапвам от време на време от червените храни , :th_mouthzipper: понякога си позволавам мъничко повече месце-много обичам ......... охх няколко пъти преглеждах за арх. к-на,и много се надъхвам и същевремено се стресирам ,много ме плаши .Оообаче снощи като направих едни вкусни крехки свински пържолки с гъбки и сметанка, ухаеха чудесно и......... забравих временно за к-ната,успокоих се,че ти каза -един път в годината е осми март ,и си хапнах не една а две пържолки main_3 със вкусно сосче за топене... more-smile81 омръзнаха ми тея зеленяци.
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Нед Мар 10, 2013 8:09 am

roksi при положение, че и мъжката ти половнка е в Зоната с теб, нямаш никакво оправдание за да кръшкаш :twisted: (с изключение на празниците рабира се). Знаеш как е като са двама в семейството -стумила е двоен :) А за арахидоновата киселина... колкото и да я четеш, няма да промениш информацията :lol: и все ще звучи страшно :) Обаче чакай сега да довърша клюкините от Бари Сиърс за кортизола и медитацията :bigsm24: тогава тотално ще те депресирам, и да видиш после как ще бягаш след Зоната :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот крас.мира » Сря Мар 13, 2013 7:00 am

Добро утро момичета.Къде сте?Никой не пише. :techie-typing:
крас.мира
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Мар 06, 2013 6:44 am

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот тина » Сря Мар 13, 2013 9:49 am

Добро утро и от мен!Вчера писах,писах и после нейде изчезна в нет.пространството :think: А трябваше да тръгвам за работа,та го отложих.Сутринта се прибрах от бач и помежду другото пуснах прахосмукачка,измих теракота,и др.такива екстри ежедневни.А съпружието :wow: кво ти стана :think2: как да обясня ,че съм в Зоната :laugh1: Много ми е хубаво.Обаче тези дни не мърдат кг.Но мерките е друга бира.По още 2-3см съм махнала от шкембето и ханша.Та така мили другарчета Действайте :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот крас.мира » Сря Мар 13, 2013 12:03 pm

БРАВО ТИНА .ТОЧНО ТАКА Е В НАЧАЛОТО.СМ. ГИ НЯМА И ПОСЛЕ И КГ.И ТИ ИДЕ НА ЛИТНЕШ.МНОГО ХУБАВО ЧУВСТВО .
АКО НЯКОЙ Е СЪТВОРИЛ НЯКОЯ НОВА РЕЦЕПТА МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ.ЧЕ НЕЩО МИ ОМРЪЗНАХА СТАРИТЕ.
ПРИЯТЕН ЗОНОВ ДЕН :cook:
крас.мира
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Мар 06, 2013 6:44 am

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Сря Мар 13, 2013 2:35 pm

Ахахаа :laugh3: Тинааа, как да му обясниш на съпружието, че си в Зоната :laugh4: При мен в началото тези приливи на енергия бяха много осезаеми, направо не ме свърташе. Исках постоянно да ходя, да обикалям, да чистя, абе всичко свързано в физическа дейност, ама вече след две години в Зоната като че ли леко позабравих за това чусвство, или може би най-вероятно съм привикнала вече, и за това сигурно не ми прави впечатление.
Иначе за килограмите, споко :) И в по задните страници коментирахме, че е нормално кантара да не мръдва за известно време, но сантиметрите със сигурност си вървят надолу :hug:

крас.мира, и аз чакам с нетърпение някой да сподели някоя нова рецепта :)и дори и да я снима, и с удоволствие ще я сложим в сайта. И ако някой ще се похвали с рецепти, нека да ги пишем в другата тема готвене и рецепти в Зоната, че така ще са по лесно откриваеми, събрани на едно място :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот acilar » Чет Мар 14, 2013 3:22 am

Zdravejte i ot men! Registrirah se toku 6to i 6te sledq s interes temite :) veche 3-ti mesec se staraem s moja lubim da se hraniim v zonata. V nachaloto bqahme dosta striktni i o6te sled 2-3 sedmici poluchihme rezultati v kruvnite izsledvania na muja mi!!! Tova be6e osnovnata prichina da opitame tozi nachin na hranene i rezultatite ni okurajiha o6te pove4e. Otraziava se dobre i na dvama ni, niamame problemi s kilogramite, no samoto use6tane za lekota i bodrost e mnogo priatno. Naj goliamoto ni zatrudnenie e sus sladkoto...mnogo obichame da si hapvame i ni lipsva :laugh:
acilar
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Мар 14, 2013 3:08 am

Re: ХРАНЕНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Чет Мар 14, 2013 4:29 am

acilar Добре дошла сред нас :bouquet: Виждам че и вие сте едни от щастливците в Зоната :) и нашето семейство имаше подобна съдба :) Проблема със сладкото също го имаше, по скоро при мъжката половинка, но след 6тия месец нататък всичко си дойде на мястото и почти забравихме. При мен беше по скоро може би на психична основа, защото като знам че нещо не трябва да го правя, и ми се иска двойно повече :) И сигурно пък ако не е забранено, няма и да го погледна, ама нали пише "не пипай" и аз точно това искам :laugh:
И само ако може да те помоля, ако имаш възможност да пишеш на кирилица, че повечето се затрудняват да четат на латиница. Ако имаш възможност разбира се :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта