Спорт и упражнения в Зоната

Форум за всички спортуващи – ползите от спорта и как да постигнем по-добри резултати

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Чет Окт 03, 2013 2:42 pm

rainov написа:Само аз лик съм щастливо необвързан :bow:
Като си подобря формата от снимката ще се похваля... че сега бая съм се върнал назад :dum: Не знам защо така, но само да си помисля за кафе с бисквити и почвам да трупам :wow: Явно ми е такъв периода...

Един ден и тебе ще те хванат на къс пас, а тогава ще има да гледашшшшшшшш :laugh1: :laugh1: не вярвам да ти се случва често да си самотен, особено ако си започнал семестъра или вече ходиш на зала :laugh: Днес гледам една мацка в залата- суперрр тясно, опънато клинче..леле мале, чудя се как да не поглеждам :laugh3: все се чудя - с толкова яки мъже около нея, дали не е дошла на изложба :laugh1: :laugh1: :laugh1: понякога си заслужава малко да си развихря хормоните, защото ми помага да се надъхвам в залата, ама защо гледах това момиче, не знам.
П.С. Моят идол е един инструктор, от години го наблюдавам, а той става все по- изчистен- бягам от него като дявол от тамян- ама затова и аз си по- поглеждам яко :mrgreen:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Зоната
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Gazilot » Пет Окт 04, 2013 7:24 pm

Rainov, Rainov, предизвика фурор в женската чат на форума и завист в мъжката (http://imageshack.us/a/img802/2952/5orl.jpg)
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Djidji » Пет Окт 04, 2013 7:49 pm

А.......виж ти имало и друг начин за плочки... :laugh1: .а пък за Райнов-страхоооооооооотно тяло,какво друго?
А аз вече и на въженце не мога да скачам-схващат ми се мускулите от недостиг на кислород/причина -анемия/ :bigsm12:
Аватар
Djidji
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Авг 23, 2013 9:49 pm
Варна

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пет Окт 04, 2013 9:42 pm

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Значи имало и по лесен начин...да направиш плочки.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Пет Окт 04, 2013 11:04 pm

Скъпи, зонуващи, искам да споделя страхотното чувство което изпих след 1 час игра на народни танци :love: леллеее, хвърлих 5 води докато се опитвах да не настъпвам хората около мен, ама хванах накрая такта и мисля да продължавам. Препоръчвам на всички да тропнат по едно хорце :laugh3:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот лилит » Съб Окт 05, 2013 9:19 am

Plam4e22 написа:Скъпи, зонуващи, искам да споделя страхотното чувство което изпих след 1 час игра на народни танци :love: леллеее, хвърлих 5 води докато се опитвах да не настъпвам хората около мен, ама хванах накрая такта и мисля да продължавам. Препоръчвам на всички да тропнат по едно хорце :laugh3:

Знаем, знаем :lol: Ама явно си в друг клуб, защото при нас начинаещите са в понеделник и четвъртък. Аз зарибих и синовете (не знаеха и право хоро) и сега се настъпваме семейно :laugh: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот milve » Нед Окт 06, 2013 5:52 pm

http://www.youtube.com/watch?v=nhRzkGpdQdk
нещичко за мотивация..... на дамите разбира се :)
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 13, 2013 9:30 am

Ето ме и тук в темата за спорт,много ми е трудно,незнам мързи ли ме да спортувам :laugh: най-вероятно да хах,но от 2 дни правя коремни преси,лицеви опори(опорите от колене :roll: )и вдигам гирички,странното което ми е защо когато правя коремни преси започва да ми се гади, ужасно гадно ми става на стомаха и в гърлото' като че ли някаква топка ми засяда гадно е.А пък и малко изглежда съм претоварила рамената,защото ме болят и днес мисля да прескоча гиричките.Моля за съвет.Благодаря ви :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот rainov » Нед Окт 13, 2013 1:18 pm

marianapanova написа:Ето ме и тук в темата за спорт,много ми е трудно,незнам мързи ли ме да спортувам :laugh: най-вероятно да хах,но от 2 дни правя коремни преси,лицеви опори(опорите от колене :roll: )и вдигам гирички,странното което ми е защо когато правя коремни преси започва да ми се гади, ужасно гадно ми става на стомаха и в гърлото' като че ли някаква топка ми засяда гадно е.А пък и малко изглежда съм претоварила рамената,защото ме болят и днес мисля да прескоча гиричките.Моля за съвет.Благодаря ви :hug:


Марианче, сещам се за две неща относно гаденето при коремните преси... Едното е свързано с храненето, а другото с дишането.
Ако ядеш преди тренировка (според зоната), порцията ти трябва да е 1блок от всичко и да е 30мин преди тренировката. След това не се хвърляй направо на пресите и опорите, а прави лека загрявка, за да се подготви тялото ти (да спре да храносмила и т.н.) Ако си се нагълтала с вода точно преди пресите, също може да ти окаже влияние (по добре недей).
Относно дишането... хващаш ли ритъма на пресите или си дишаш както ти дойде? Правилното дишане е:
Издишваш при стягане на мускулите
Вдишваш при отпускане
Ако не хащаш ритъма, е възможно диафрагмата ти да се притиска към стомаха при вдишване и стягане на мускулите едновремнно и от там да идва и гаденето
Коремни преси можеш да правиш всеки ден, но с лицевите опори и гирите си давай почивка.
Също така вкарай и упражнения за долната част на тялото - клекове, напъди, повдигане на пръсти
Хубаво е да правиш и кардио тренировки - тичане, скачане на въже.

Ако не си сигурна за дадено упражнение дали го изпълняваш правилно го потърси в интернет, има доста клипчета за показно :D
Успех!
Ако не изградиш мечтите си, някой ще те наеме да изградиш неговите!
Аватар
rainov
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Юли 29, 2013 11:49 pm

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 13, 2013 3:31 pm

Райнов благодаря много ми беше полезен,когато правя коремни преси дишах безразборно,явно това е причината,защото бях хапнах 1час преди пресите,не загрявах. Благодаря ти и какви са тези направи :-S
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот rainov » Нед Окт 13, 2013 3:43 pm

marianapanova написа:Райнов благодаря много ми беше полезен,когато правя коремни преси дишах безразборно,явно това е причината,защото бях хапнах 1час преди пресите,не загрявах. Благодаря ти и какви са тези направи :-S


Предполагам че за напъдите питаш :lol:
http://vbox7.com/play:f42ce657
Ако не изградиш мечтите си, някой ще те наеме да изградиш неговите!
Аватар
rainov
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Юли 29, 2013 11:49 pm

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Pipilota » Нед Окт 13, 2013 5:45 pm

Ииии, Марианкаааа, Браво че си се хванала и с физическо натоварване :bigsm18: Сега определено ще започнеш да сваляш по-бързо. И без това се "оплакваш" че имаш енергия в излишък, и спорта ти е идеалното място, където да я изразходваш. Като ти стане навик всеки ден да тренираш, ще видиш как с времето ще се пристрастиш към тренировките, и ще ги правиш с удоволствие. Ти си нашата гордост тук във форума, така че смело напред. Като стигнеш манекенските мерки, ще направим специална страница за теб в сайта ПРЕДИ и СЛЕД Зоната :bow: Така че си записвай всичко и пази снимковия материал, необходим за Зоновия сериал :bigsm1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 13, 2013 8:11 pm

Благодаря Пипи точно манекенка незнам дали ще стана,но високи цели съм си поставила,и ще ддрапам за тях със зъби и нокти. Също благодаря за доверието :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пон Окт 14, 2013 7:54 am

Тези напади ми взимат тока :stupid: то трудно било
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот rainov » Пон Окт 14, 2013 10:06 am

Мариана, направила ли си си програма, която да следваш?
Ако не си, може да пробваш следната:
1ви ден - Тренировка за долната част на тялото
2ри ден - Тренировка за горната част на тялото
3ти ден - Кардио тренировка
Почиваш един или два дни според това как се чувстваш и после повтаряш.
Чакаме резултати :D
Ако не изградиш мечтите си, някой ще те наеме да изградиш неговите!
Аватар
rainov
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Юли 29, 2013 11:49 pm

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пон Окт 14, 2013 10:51 am

rainov написа:Мариана, направила ли си си програма, която да следваш?
Ако не си, може да пробваш следната:
1ви ден - Тренировка за долната част на тялото
2ри ден - Тренировка за горната част на тялото
3ти ден - Кардио тренировка
Почиваш един или два дни според това как се чувстваш и после повтаряш.
Чакаме резултати :D

Райнов прекалено съм невежа във тренировките,с което не се гордея разбира се. Затова искрени благодаря за помоща. Днес наистина наблегнаха на нападите и блоковете. Утре нов ден ще тренирам коремите,ръчище и гърбище. Имам едно питане колко трябва да трае всяка една тренировка+кардио(то може ли да е скачане на въже и изкачване на стълби) :angel: Благодарско за програмата ще я следвам неотлъчно :wow:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

ПредишнаСледваща


Назад към Спорт

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron