Спорт и упражнения в Зоната

Форум за всички спортуващи – ползите от спорта и как да постигнем по-добри резултати

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Сеп 15, 2014 12:30 pm

Няма как да е по-малко от 1 блок.
Аз преди мач хапвам 1 блок, а след мача направо вечерята. Но не 30 минути след мача, а около час.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Зоната
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот ДиДи » Пон Сеп 15, 2014 12:52 pm

Italiano написа:Няма как да е по-малко от 1 блок.
Аз преди мач хапвам 1 блок, а след мача направо вечерята. Но не 30 минути след мача, а около час.


Моите се падат след закуската сутрин. Винаги сутрин тренирам, че после нямам много време за тренировки.

Закусвам сутрин (между 7:30 и 9, общо взето зависи от програмата ми), после към 10 упражнения. Та си мисля, ако закуската е към 9, да не взимам блог преди тренировка, само след... иначе е прекалено близо във времетраенето... Но днес примерно станах в 7:30 и закусих почти веднага, и към 9:30 1Б, а към 10 тренировка.
Аватар
ДиДи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 9:05 am
Пловдив

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот julypv2 » Вто Окт 07, 2014 10:02 pm

ЗДравейте ЗоНовЦи,
след дълго прекъсване, днес възродих моите тренировки. Преди да ви кажа как спортувам аз, искам да ви кажа, че така ме развеселихте в страници 7 и8...отдавна не бях се смяла така, със сълзи :laugh1: :laugh1: :laugh1: Благодаря ви. Имах нужда от тази терапийка :glaugh: :glaugh: Сигурна съм и тя ще помогне за килцата...

Как спортувах и отново започвам:
- три пъти в седмицата сутрин правя 5те тибетски упражнения, понеже имам и леки болки в кръста, понякога включвам и малко йога.
- три пъти в седмицата ходя на водна аеробика. Препоръчвам го това, защото има натоварване, забавно и влизаш чист и си излизаш чист. За първи път се срещнах с водната аеробика след операцията ми и съм толкова благодарна на момичетата на Мария ШПицер. Препоръчвам ви екипа на Мария Шпицер.

Едно време преди операцията, обожавах да правя една прекрасна медиция в движения - пусках любима песен и танцувах :bigsm16: :bigsm15: , така както можеш да го правиш ако никой не те гледа. Има сериозно раздвижване на всички стави, мускули.

Скачането на въже, което споменахте, също го обожавам, може би е добра идея да започна отново.
Аватар
julypv2
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 52
Регистриран на: Чет Окт 02, 2014 7:44 am

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Reason » Пет Окт 17, 2014 7:33 pm

...не заслужавате тази информация.
Последна промяна Reason на Пон Окт 20, 2014 1:28 pm, променена общо 1 път
Reason
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Окт 18, 2014 10:54 pm

Аз ще се самоцитирам с един мой стар пост, за да ти покажа човек който спазва СТРИКТНО зоната, за 6 месеца какво чудо стана...и твоите резултати се впечатляващи, но времето което споменаваш е ужасно много докато си постигнал това....може би се дължи на това, че се инатиш, че ти харесва да залиташ на ляво на дясно, но не и да си в центъра, и евала, че си толкова уверен и имаш смелстта да опонираш със знания на велик Професор като Барито ;)
pipilota написа:TheCatCharli Най-естетвения и бърз начин да ти растат мускулите е Зоната :yess: Натъртвам на думата "естествен начин".

Аз бях обещала да сложа снимки на нашето момче, което и преди си тренираше, но от време на време беше в зоната. В един момент за 6 месеца, стриктно спазване спазване на зоната, и ежедневни тренировки и резултата "ПРЕДИ" и "СЛЕД" е това:
Скрит текст:
Изображение

Скрит текст:
Изображение

Скрит текст:
Изображение

Рабира се натоварването е голямо, яде като животно количества блокове, но разултата е забележителен. Другия месец ще стане :peace1: на 21 г.

Гледам и мъжо в къщи, и синът и всички които са в зоната и тренират, и никой фитнес инструктор не може да ме убеди да се съглася да ми направи меню....по-скоро аз на тях мога да им правя такова...имала съм разговори с хора, които също имат релеф, тренират като замаяни в залите, и като започнат да ми обясняват кой начин на хранене е най-добър за спртуващите и ми се иска просто да се обърна и да си тръгна :stupid: ....даже и не ми се спори с тях :laugh4: Аз видях с очите си за 6 месеца какво направи зоната с нашето дете :peace1: :yess: И всичко това без никакви добавки и никакви химии, само стриктна Зонова храна :bow:


И много благодаря, че споделяш твоите тренировки. Тук е темата за спорт, и винаги има какво ново да се научи. И трябва да знаеш , че си много полезен с това което пишеш.. (с изключение на малките залитания в храненето ) :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Reason » Нед Окт 19, 2014 12:11 am

...
Последна промяна Reason на Пон Окт 20, 2014 1:29 pm, променена общо 1 път
Reason
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Pipilota » Нед Окт 19, 2014 4:46 am

ООо, да годинките определено оказват влияние. Мъжо се поти със същото темпо, ама...резултатите идват с много по-бавно темпо ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Reason » Нед Окт 19, 2014 9:13 am

Мани другото... наистина нямам търпение вече да тествам пречистеното рибено масло и да видя как ми действа. Предполагам, че точно това е нещото, което ми е липсвало и заради, което така и не можах да сваля под 12% мазнините си. Може би точно това е нещото, което ще ми помогне да мина от добро в идеално състояние. :smdance:
Reason
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот GODzillata » Нед Окт 19, 2014 10:22 am

Reason написа:...което ще ми помогне да мина от добро в идеално състояние. :smdance:


:mrgreen:

Изображение
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Reason » Нед Окт 19, 2014 11:31 am

къв е тоз пИпИруд? :th:
Reason
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот GODzillata » Нед Окт 19, 2014 12:10 pm

Reason написа:къв е тоз пИпИруд? :th:


:lol:

От "Мълчанието на агнетата".....и там имаше един, който искаше да стане идеален... :mrgreen:
Изображение
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Reason » Нед Окт 19, 2014 12:49 pm

Ауууу, недей моля те повече такива снимки, че щях за малко да си изповърна обяда! :scared-eek:
Reason
 

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот GODzillata » Нед Окт 19, 2014 2:54 pm

:lol: :lol: :lol:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот vladofff » Пон Дек 08, 2014 12:26 pm

Здравейте братя по храна,
пуснах подобно запитване в друга тема, но после съобразих че май тук му е мястото:
По принцип, като мнозина водя офисно залежал живот, без възможност за някаква по сериозна активност през дните от понеделник до петък; за разлика от тях, през събота и неделя гледам да е често, правя някои да кажем тежки неколкочасови преходи с големи /над 1000м денивелации/, скоростно/например в София - от Бояна до Черни връх с много бързо темпо/. Някои от тренировките са доста интензивни, с претенции да доближават нормативите за подготовка по височинен алпинизъм. След подобни изпълнения, усещам че нормалните блокове са крайно недостатъчни. Въпросът е кои дни калко да се яде. Може би един два дена след натоварването трябва да се увеличат блоковете, но въпросът ми е именно кога и колко. Ще съм благодарен, ако някой прилага успешно такъв режим, да сподели резултатите си.
vladofff
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Дек 08, 2014 11:57 am

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Дек 12, 2014 5:29 am

vladofffв такива дни с по-голямо натоварване просто увеличаваш блоковете. С времето ще си прецениш колко блока са ти достатъчни. В случая е най добре да увеличиш междинните закуски с по 1 блок, и след това основните ястия, ако се налага :yess: И много ще се радвам, ако се задържиш при нас по-дълго време ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Спорт и упражнения в Зоната

Мнениеот mahona » Сря Яну 28, 2015 9:56 am

Помоооощ мили мои.Реших че е време да включа в живота си и още нещо ,но ми е трудно да направя избор.Искам да си взема бягаща пътечка ,но нямам идея каква - на първо време дилемата ми е механична или електрическа да е пътечката :th: В Метро пускат промоция на механична от 29-ти и това ме доведе до тази дилема.И въобще от къде от друго място мога да си взема пътечка ,която да е стабилна,на добра цена и съответно да ми върши работа?Помогнете ми в избора моля ви ! :pray:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Спорт

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron