Рибено масло в Зоната - Част 2

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот doval » Пет Яну 26, 2018 11:25 am

Здравейте,

Препоръчвам ви да пиете по 1 капсула на 2 дни.

Поздрави,
Владо
Няма добри и лоши решения, само последствия.
Аватар
doval
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Юли 20, 2016 1:58 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Irina Vasileva » Пет Яну 26, 2018 7:49 pm

Благодаря!
Irina Vasileva
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Яну 10, 2018 11:19 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Dibo » Пет Яну 26, 2018 11:57 pm

Здравейте :) Поздравявам ви за прекрасната страница и поклон пред труда ви!
Доста изчетох, но все още никъде не можах да прочета,каква точно доза рибено масло препоръчва д-р Сиърс при синдром на поликистозни яйчници? Много ще съм благодарна ако някой може да ми помогне да се ориентирам :hooo:

Поздрави
Dibo
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 26, 2018 11:38 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Съб Яну 27, 2018 3:03 pm

Dibo написа:Здравейте :) Поздравявам ви за прекрасната страница и поклон пред труда ви!
Доста изчетох, но все още никъде не можах да прочета,каква точно доза рибено масло препоръчва д-р Сиърс при синдром на поликистозни яйчници? Много ще съм благодарна ако някой може да ми помогне да се ориентирам :hooo:

Поздрави


Дидо, не знам дали някъде д-р Сиър е конкретизирал дозата омега 3 за синдром на поликистозни яйчници. Но тук във въпрос 55 можеш да видиш негови общи препоръки. Надявам се, че това ще ти помогне. :yess:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Dibo » Съб Яну 27, 2018 11:15 pm

Благодаря gogo :) ,

прочела съм почти всичко в сайта и ще продължавам да се опитвам да трупам още ценни познания за зоната,защото твърдо вярвам,че това е пътя към здравето и вътрешната хармония. :)

Не намерих препоръчителната дозa рибено масло на д-р Сиърс за този синдром,но съм решила да пробвам с 5г от РМ на SPORTS RESEARCH Omega-3 Fish Oil, Triple Strength, 1250 mg, 180 Softgels(все пак при мен е установено наличието на хормонален дисбаланс),приемайки 6 дражета дневно +витамин Е: MRM Complete E 400IU ( дано успея да ги поръчам,че и това ще ми е за първи път ;) А дали съм ОК с изчисленията? :think2: - само вие може да ми кажете.

Силно се надявам, че съм на прав път с моя план за действие, до който стигнах единствено благодарение на всички вас в този форум.СТРАХОТНИ СТЕ! БЛАГОДАРЯ! :applaus:

Поздрави :hooo:
Dibo
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 26, 2018 11:38 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Нед Яну 28, 2018 1:08 am

Dibo написа:Благодаря gogo :) ,

прочела съм почти всичко в сайта и ще продължавам да се опитвам да трупам още ценни познания за зоната,защото твърдо вярвам,че това е пътя към здравето и вътрешната хармония. :)

Не намерих препоръчителната дозa рибено масло на д-р Сиърс за този синдром,но съм решила да пробвам с 5г от РМ на SPORTS RESEARCH Omega-3 Fish Oil, Triple Strength, 1250 mg, 180 Softgels(все пак при мен е установено наличието на хормонален дисбаланс),приемайки 6 дражета дневно +витамин Е: MRM Complete E 400IU ( дано успея да ги поръчам,че и това ще ми е за първи път ;) А дали съм ОК с изчисленията? :think2: - само вие може да ми кажете.

Силно се надявам, че съм на прав път с моя план за действие, до който стигнах единствено благодарение на всички вас в този форум.СТРАХОТНИ СТЕ! БЛАГОДАРЯ! :applaus:

Поздрави :hooo:

Дидо, правилно си сметнал броя капсули рибено масло за 5гр. омега 3. Ако ще пазаруваш от iHerb то можеш да прочетеш в дневника ми в шестия пост как става регистрацията и пазаруването от там.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Dibo » Пон Яну 29, 2018 9:30 am

Здравей Гого,

благодаря за отговора :hug: .
Прочетох ти дневника- ПОЛЕЗЕН И ИНТЕРЕСЕН!!! :)

Реших да поръчам рибено масло и витамин Е като твоите- Madre Labs Omega 3 и Solgar vitam E 400IU. Доколкото разбирам се минава метър с митницата при покупка на 8бр.от РМ ( Пък ако отиде в митница,ще му мисля тогава ;)
Мисля,че при покупка на РМ Sport Research за 40$ + допълните харчове за митницата (вероятността за митница я преценям по-висока) като цена няма да има съществена разлика между двете марки рибено масло.Ти как мислиш? :think2:

И какъв е филма с тези кодове? На мен ми дава такъв код за отстъпка и при положение,че за един профил и една дебитна карта може да се ползва този код за отстъпка само при първата поръчка,защо тук във форума се разменят кодове? Извинявам се, ако въпроса ми е от категорията ГЛУПАВИ :skyle5:

Поздрави :hooo:
Dibo
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 26, 2018 11:38 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Пон Яну 29, 2018 10:30 am

Dibo написа:Реших да поръчам рибено масло и витамин Е като твоите- Madre Labs Omega 3 и Solgar vitam E 400IU. Доколкото разбирам се минава метър с митницата при покупка на 8бр.от РМ ( Пък ако отиде в митница,ще му мисля тогава ;)
Мисля,че при покупка на РМ Sport Research за 40$ + допълните харчове за митницата (вероятността за митница я преценям по-висока) като цена няма да има съществена разлика между двете марки рибено масло.Ти как мислиш? :think2:


За стоки, които се получават от страни изън ЕС на стойност над 30 лв. се дължи ДДС. Макар че историята познава случаи, когато такива пратки са отивали не на митница, а директно в пощата. Както и пратки, които са под 30 лв. също могат да ти отидат в митницата. Тогава обаче не дължиш ДДС, а само 1,30 лв.(ако не се лъжа) за магазинаж.

Dibo написа:И какъв е филма с тези кодове? На мен ми дава такъв код за отстъпка и при положение,че за един профил и една дебитна карта може да се ползва този код за отстъпка само при първата поръчка,защо тук във форума се разменят кодове? Извинявам се, ако въпроса ми е от категорията ГЛУПАВИ :skyle5:

Кодът, който използваш при направата на първата поръчка от iHerb ти носи някаква отсъпка от цената на направената поръчка(в момента май е 10% ако не греша). Човека, на който си използвал кода също получава някакъв минимален процент т.н rewards, който се дава от iHerb, а не е за сметка на този, който прави поръчката.
След като си направил поръчката получаваш такъв код(моят е GBS139) и ако някой го ползва ти получаваш т.н rewards, които могат да се ползват за покупки от сайта, т.е ти намаляват стойността на поръчката с толкова с колкото си натрупал до момента rewards. След всяка първа поръчка можеш пак да ползваш код, но това вече носи rewards само на притежателя на кода, но не и на теб. И този rewards, който получава притежателят на кода, също не е за твоя сметка, т.е не те ощетява, а се дава от iHerb. Демек дали ще ползваш код след първата поръчка или не за правещия поръчката е все едно - стойността на поръчката е една и съща. Минимална полза ще има притежателя на кода, който си ползвал. Не можеш да ползваш обаче твоя код за трупане на rewards от твоя профил. Забранено е. Също е забранено и правенето на повече от 1 профил на даден човек.
Дано съм успял да обясня.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Dibo » Пон Яну 29, 2018 11:28 am

БЛАГОДАРЯ,Гого! :hug:

Ще ползвам твоя код :angel: :applaus:

Хубав и успешен ден!

Поздрави :hooo:
Dibo
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 26, 2018 11:38 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Dibo » Пон Яну 29, 2018 1:55 pm

Здравейте :bouquet:

Днес направих и аз първата си поръчка в iHerb. :smdance: Гого, с твоя код неуспях да получа Discount. Незнам защо :hm:
Споделям кода,който аз получих ABV0931 :yess:

Поздрави :hooo:
Dibo
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 26, 2018 11:38 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Чет Фев 01, 2018 6:54 am

Dibo написа:Здравейте :bouquet:

Днес направих и аз първата си поръчка в iHerb. :smdance: Гого, с твоя код неуспях да получа Discount. Незнам защо :hm:

Може нещо да си объркал. :think2: Други хора не са имали проблем. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот svet_cvet » Чет Фев 01, 2018 2:02 pm

Здравейте,
Търсейки по-евтино и със показатели спрямо нашите изисквания масло попаднах на това:
https://www.iherb.com/pr/Zenwise-Health-Triple-Strength-Omega-3-Fish-Oil-with-AlaskOmega-120-Softgels/79367 .
Някой използвал ли го е, и ако да - да сподели впечатления. Като цена е съпоставимо с маслото на Спорт Ресърч, но опаковката е по-малка и шанса да се отиде на митница е по-малък (в момента има и намаление и цената след него е 27,17$).

Поздрави и хубав ден!
svet_cvet
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Мар 09, 2017 11:20 am
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот doval » Чет Фев 01, 2018 4:19 pm

Здравейте svet_cvet

Отново давате много интересно предложение за рибено масло :)
Като цена след 15% допълнителна отстъпка, която има в момента излиза еднакво,
като цена за 1 бр. спрямо Sport Research.
Вярно е, че опаковката е по-малка и има по малък шанс да мине през митница.
Като стойности ми изглеждат еднакви двете масла.
Като недостатък и то сериозен за новото масло мога да кажа, че няма IFOS сертификат.
Иначе пише, че маслото е триглицеридна форма, което е добре.
Всеки сам да си прецени дали да си вземе, не е лош избор.
Аз лично предпочитам Sport заради IFOS.
Моля, ако някой си вземе, да направи тестовете с фризера и стириопора и да каже как е.

Поздрави,
Владо
Няма добри и лоши решения, само последствия.
Аватар
doval
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Юли 20, 2016 1:58 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот mariqna66 » Пон Фев 05, 2018 2:21 pm

Здравейте! Искам да попитам варианта с рибеното масло на NOW Super Omega Epa остава ли като приемлив. Защото ми пратиха едни близки това рибено масло. Благодаря!
mariqna66
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Фев 09, 2016 8:49 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Пон Фев 05, 2018 4:16 pm

mariqna66 написа:Здравейте! Искам да попитам варианта с рибеното масло на NOW Super Omega Epa остава ли като приемлив. Защото ми пратиха едни близки това рибено масло. Благодаря!


Става. В началото, това беше като че ли най-доброто като съотношение цена/качество. Аз обаче отдавна си поръчвам само Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels. А защо - ако искаш можеш да прочетеш в 5-я пост на моя дневник.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пон Фев 05, 2018 5:03 pm

gogo написа:
mariqna66 написа:Здравейте! Искам да попитам варианта с рибеното масло на NOW Super Omega Epa остава ли като приемлив. Защото ми пратиха едни близки това рибено масло. Благодаря!


Става. В началото, това беше като че ли най-доброто като съотношение цена/качество. Аз обаче отдавна си поръчвам само Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels. А защо - ако искаш можеш да прочетеш в 5-я пост на моя дневник.


Разликата между двете е доста съществена - на NOW е естерна форма, докато това на Madre Labs е триглицеридна, която много по-добре се усвоява от организма :)
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта