Рибено масло в Зоната - Част 2

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот moni_89 » Сря Фев 14, 2018 11:29 pm

Pipilota написа:Мони, аз защо не намирам тази марка Sea Rich Omega в IFOS...аз ли не виждам, или ти си гледала на друго място... :th: Какво значи проверих в интернет...в сайта на ИФОС ли или къде? Сподели повече :hug:

да, от техния сайт е.. но линка нещо не го отваря като го постна, сигурно защото го дава като pdf. Иначе намерих точно като моето масло там...
moni_89
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 4:55 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 15, 2018 12:36 am

moni_89 написа:
Pipilota написа:Мони, аз защо не намирам тази марка Sea Rich Omega в IFOS...аз ли не виждам, или ти си гледала на друго място... :th: Какво значи проверих в интернет...в сайта на ИФОС ли или къде? Сподели повече :hug:

да, от техния сайт е.. но линка нещо не го отваря като го постна, сигурно защото го дава като pdf. Иначе намерих точно като моето масло там...


Да, намерих го. Твоето е това с витамин D. И ако забелязваш в графата Category на всички масла пише "Natural", а на твоето пише "Combination", което може би е някакъв микс с нещо...нямам идея защо така :doNotKnow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gab4oto » Чет Фев 15, 2018 9:51 am

Рибеното масло на Мадре Лабс е с 20% отстъпка до 21.02 :smdance:
Аватар
gab4oto
 
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Яну 10, 2018 10:29 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот svet_cvet » Чет Фев 15, 2018 10:19 am

gab4oto написа:Рибеното масло на Мадре Лабс е с 20% отстъпка до 21.02 :smdance:


Да, отдавна не бяха правили такова голямо намаление.
Ако се поръчат две от https://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Omega-800-Pharmaceutical-Grade-Fish-Oil-80-EPA-DHA-German-Processed-Cholesterol-Free-1000-mg-30-Fish-Gelatin-Softgels/65844 се получава сумата 14,32$, като шипинга е 0.
Днес получих https://www.iherb.com/pr/Zenwise-Health-Triple-Strength-Omega-3-Fish-Oil-with-AlaskOmega-120-Softgels/79367
Довечера ще направя тестовете с камерата и стиропора и утре ще докладвам.

Поздрави и хубав ден!
svet_cvet
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Мар 09, 2017 11:20 am
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот sotir » Чет Фев 15, 2018 6:13 pm

Откога от iherb не може да се доставя до България с DHL?
При мен излиза само по поща със срок доставка 1 месец и не мога да избера друг метод на доставка.
sotir
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Дек 27, 2015 10:21 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот The Jack » Чет Фев 15, 2018 8:10 pm

The Jack написа:От доста време издирвам подходящо рибено масло за децата в течна форма, но в най-добрия случай цената излиза солена. Май обаче най-после го издирих, и то от Англия - няма митници, няма ДДС. Има и в течна форма и на капсули, естествено на по-добра цена идва течното. Цената излиза 0,50лв на грам ERA DHA, но при условие, че се купува на стек от 12 бр.- в случая и доставката е безплатна. Маслото е с 5 звезди по IFOS, в триглециридна форма и е съобразено със Зоната. Пускам линк към сайта и IFOS сертификата. Очаквам и отзиви ако някой вече го е ползвал или по принцип мнения.
http://www.puromega3.co.uk/
http://www.nutrasource.ca/ifos/files/ifos%20amb%20well%20omega-3%20liquid%20gold%20lot%2030475.pdf
Поздрави!


Такаа, да докладвам, с малко закъснение, ама ще да ме извинити- за съжаление първите две цифри от ЕГН-то упорито отказват да корелират с възходящата поредност на отминаващите години :laugh4:
Поръчах въпросното масло и го пием цялото семейство, което включва и 2 деца на 8г.. Ами да ви кажа доволен съм - никакви проблеми с фризера, вкусът му е добър. Преди това ползвахме течното масло на Сиърс / да се свети името му/ и честно да ви кажа, това е по приятно за пиене. Единствено се оказа, че не доставят до БГ/абе те доставят, ама свят да ти се завие/, та го поръчах през тия фирми за доставка - доставката е почти без пари.
Последно съм замислил да напълня един леген с топла вода и морска сол, да си топна морните ноги, да грабна една студена бира - специална опаковка от 400мл. :laugh4: , да я отворя/ пльок/, да опъна един здрав гълток, и веднага да сръбна 5 мл. рибено масълце. Замислил съм едното дете да го науча да заема специфична поза на устата и с правилните звуци да ми създаде уют на разбиващи се в скалите вълнички, другото ще влезе в ролята на отегчена от живота чайка, естествено сеньората ще е по бански и ще ме нагрява с някоя от ония лампи дето топлят. Та точно в ей тоя момент биричката ще предизвика един добре познат физиологичен процес - почти съм убеден, че ще залъжа объркания си мозък, че всичко е реално и току що съм изпапкал къде 85г. цаца. Като се замисля, може би трябва, преди цялата тази операция, да сдъвча и глътна към 50г. пастърмичка и приблизително точно около 6 бр. сурово кашу, че току виж съм си повярвал за цацата и ще си остана дисбалансиран. - подсигурения и Господ го пази, ей!:think2: трябва да я пробвам тая простотия :think2:
Use it or Lose it!
Аватар
The Jack
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2016 2:01 pm
Пловдив
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот moni_89 » Чет Фев 15, 2018 8:17 pm

Pipilota написа:
moni_89 написа:
Pipilota написа:Мони, аз защо не намирам тази марка Sea Rich Omega в IFOS...аз ли не виждам, или ти си гледала на друго място... :th: Какво значи проверих в интернет...в сайта на ИФОС ли или къде? Сподели повече :hug:

да, от техния сайт е.. но линка нещо не го отваря като го постна, сигурно защото го дава като pdf. Иначе намерих точно като моето масло там...


Да, намерих го. Твоето е това с витамин D. И ако забелязваш в графата Category на всички масла пише "Natural", а на твоето пише "Combination", което може би е някакъв микс с нещо...нямам идея защо така :doNotKnow:

моя е с витамин Д3, на него пише natural, и ако някой знае дали е нормално да замръзва в комбинация с този витамин моля да пише, да ме успокои :D
moni_89
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 4:55 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Чет Фев 15, 2018 8:28 pm

sotir написа:Откога от iherb не може да се доставя до България с DHL?
При мен излиза само по поща със срок доставка 1 месец и не мога да избера друг метод на доставка.

Съвсем отскоро е това. :( Доколкото имам информация iHerb не са могли да се договоря засега с другите превозвачи. Да се надяваме, че скоро нещата ще се нормализират.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот moni_89 » Чет Фев 15, 2018 8:33 pm

Между другото писах на фирмата директно -Natural factors и те ми отговориха това : Our fish oil products are not made to withstand below freezing temperatures. If refrigerated or stored in the freezer, the softgels will become more prone to breakage. We recommend to store this product in a cool, dry place. Please note, room temperature of 19-23°C would be an appropriate storage temperature.
moni_89
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 4:55 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 15, 2018 9:17 pm

Моля заповядайте в новата тема :bigarrow: Рибено масло в Зоната - Част 3 :fish1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Предишна


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron