Рибено масло в Зоната - Част 3

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот didkad_75 » Вто Ное 02, 2021 5:18 pm

https://www.enerzona.bg/page/omega-3-rx

На мен приятелка ми препоръча същото масло . Не съм го закупила за сега . Търся още мнения и отзиви , а ми се вижда малко скъпичко т.е трябва да отделя повечко средства наведнъж . Дано се намерят ползващи го и да споделят своите впечатления
Благодаря предварително а включилите се !
didkad_75
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Ное 02, 2021 5:09 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот vivelde » Нед Мар 20, 2022 9:20 pm

В iherb от 10,2021 г. е налична Омегата на Sports research, но в нова разфасовка 120/60 таблетки. Разликата е че старата е от рибата минтай в района на Аляска, за която вече е забранен улова /предполагам затова няма наличности от година/, а новото масло е от Аншоа, Сардина и Скумрия. Също така има лека промяна в съотношението ЕPA DHA в полза на новото. И над 70 лв. е безплатна доставката със Спиди. Дневната доза от 3 таблетки излиза 1,65 лв. Според мен в момента това е най-доброто масло на пазара в съотношение цена/качество. Има сертификат, триглицеридна форма и съотношението межди омега киселините и цялото съдържание е добро. В момента има 30% намаление в сайта.
vivelde
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2017 6:22 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Сря Апр 27, 2022 3:09 pm

Привет! Ако някой случайно прочете моят пост, моля да ми пише, ако има мнение за следното рибено масло: Natural Factors MAXIMUM TRIPLE STRENGHT Rx Omega -3, 900 mg EPA/DHA.Предлага се в сайта на REVITA.BG. От доста време приключих с IHERB. Не мога да устоя финансово. Търся някакви варианти за закупуване в България. Благодаря на всеки отзовал се. :)
https://revita.bg/shop/rx-omega-3-maxim ... ha-1425-mg
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот Pipilota » Нед Май 08, 2022 7:24 am

чичо Чарли написа:Привет! Ако някой случайно прочете моят пост, моля да ми пише, ако има мнение за следното рибено масло: Natural Factors MAXIMUM TRIPLE STRENGHT Rx Omega -3, 900 mg EPA/DHA.Предлага се в сайта на REVITA.BG. От доста време приключих с IHERB. Не мога да устоя финансово. Търся някакви варианти за закупуване в България. Благодаря на всеки отзовал се. :)
https://revita.bg/shop/rx-omega-3-maxim ... ha-1425-mg

Ако намериш линк, който да показва задния етикет на шишето, ще можем да проверим за какво става въпрос. Така написаното инфо под снимката е много объркващо и неясно. Трябва ми снимка на етикет от задната страна, където е всичката необходима информация, за да използваме калкулатора за рибеното масло в сайта
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Вто Май 10, 2022 11:49 am

Пипи, здравей и благодаря, че си ми отговорила на питането. Снимах задната страна на въпросното рибено масло, но нещо не мога да се справя да кача снимката. Нещо хич не ме бива в тези неща...... Странното е, че IHERB не предлага този вариант , а по принцип продават продукти на Natural Factors.
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот Pipilota » Сря Юни 01, 2022 5:07 pm

чичо Чарли написа:Пипи, здравей и благодаря, че си ми отговорила на питането. Снимах задната страна на въпросното рибено масло, но нещо не мога да се справя да кача снимката. Нещо хич не ме бива в тези неща...... Странното е, че IHERB не предлага този вариант , а по принцип продават продукти на Natural Factors.

А ти защо не използваш калкулатора за рибеното масло от сайта. Това е перфектния ориентир, дали едно масло е с добра концентрация
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот BatRoska » Пон Авг 29, 2022 9:31 pm

чичо Чарли, маслото покрива критериите. Има го и в Sopharmasy на по-ниска цена, а доставката е безплатна за поръчка над 50 лв. Идва от днес за утре, но работят само с Еконт. Малко съм позабравил как се пише и поства снимка по форуми, но мисля, че се справих :)

Изображение
Аватар
BatRoska
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Дек 29, 2016 6:19 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Сря Сеп 21, 2022 3:00 pm

BatRoska, много ти благодаря за отговора. Чак днес го видях. Закупих си го това масло с поръчка по куриер. Сега го ползвам, да се надявам, че ще ми е от полза. Жив и здрав, благодаря още веднъж! :)
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот mimcho.crazy » Пет Яну 13, 2023 6:10 pm

Здравейте,
Нова съм в зоната, още навлизам и се уча.
Бих искала да попитам дали някой е ползвал това Рибено масло и дали е подходящо за Зоната.
https://zonanatura.bg/product/ultra-ome ... -dr-nature
Дори е на промоция в комбинация с Полифеноли.Опитах се да ползвам таблицата, но не успявам.

Предварително благодаря!
mimcho.crazy
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Яну 13, 2023 6:03 pm
Жена

Предишна


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта