Здравето в Зоната

Дискусии свързани със здравето - съвети и начини за постигане на по-добро здраве.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Ное 28, 2013 5:36 pm

Ако не отива към рамото, едва ли.
По-вероятно е от стрес или просто настинка.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Здравето в Зоната

Зоната
 

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Pipilota » Чет Ное 28, 2013 6:00 pm

Марианка, няма как да си в зоната от толкова време и да си в прединфарктно състояние :laugh: Само чеее :but: с подобни мисли в главата ти..понякога силата на подсъзнанието е толкова силна, че може да омете зоната напълно без обяснение, така че внимавай. Чети си Естер Хикс и си зонувай и ще си в перфектната форма :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот marianapanova » Чет Ное 28, 2013 6:47 pm

Пипи,Ити благодаря просто незнам много ме стресна хомеопатичката и днес изпих 10мг конкор след като ми каза това по телефона казвам ви щях дя умра тялото ми изстина и неможех дя спра да се трева,а пулса ми беше...
Много се уплаших,но знам че не е така защото мен често ме болят и лява и дясна плешка като я разтрия ми олеква.
Естер и Джери ги бях забравила!
Благодаря Пипи!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Gazilot » Пон Дек 02, 2013 5:29 pm

Марианке, понеже съм на "ти" с инфарктите, да ти кажа, че щом те е боляла пустата му плешка и след разтриване ти минава, няма защо на 5001-вия път да го отнесеш към кардиото. Болката е под плешката и по към гръбнака ( ако е отзаде ). И все пак, как си с холестерола? Изследвала ли си го? Имаш ли жълти насядания около очите?
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот marianapanova » Вто Дек 03, 2013 8:10 am

Гази не съм се изследвала!
Ще го направя следващата седмица,когато
мина втора смяна!
Ми не то олелията ме болеше не гръбнака!
Ти Гази пиеш ли някакви лекарства сега!
Нямам жълти какво казаказа... В очите!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Gazilot » Вто Дек 03, 2013 11:22 am

marianapanova написа:Гази не съм се изследвала!
Ще го направя следващата седмица,когато
мина втора смяна!
Ми не то олелията ме болеше не гръбнака!
Ти Гази пиеш ли някакви лекарства сега!
Нямам жълти какво казаказа... В очите!


Сънен, Мъфинмен разтърка очи, за да прочете първоначално сторилото му се в стихотворна форма писание на Мариана. Пътувайки във времето от хомо еректус до нормално мислещ човек и след трикратно прочитане на текста, една малка част от мозъка му се събуди и той почна да асимилира написаното. В едната си част беше разбираемо, но явно Марианка се беше постарала другата част никой да не я разбере. МъфинМен беше сигурен, че и самата тя след време, прочитайки го, щеше да си зададе въпроса: "Аджеба (хубава българска дума), какво съм написала и какво съм искалал да кажа, хаха". Разгадаването за олелията от 4-тото изречение отне на МъфинМен около половин чаша кафе, съизмеримо с 40-ина минути. И все пак не беше сигурен, че е разбрал замисъла напълно. А последното изречение беше сигурен, че е от сценарий на екшън филм, в който главната героиня Марианка the Champ, отдалечила се от партньора си по оръжие в мрачна и опасна пещера изкрещява " Какво каза, каза, казаааааа", и веднага разбрала, че е въпрос на животи смърт му казва да стреля " В очите! В очите!!!!!"
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Дек 03, 2013 11:59 am

Gazilot написа:
marianapanova написа:Гази не съм се изследвала!
Ще го направя следващата седмица,когато
мина втора смяна!
Ми не то олелията ме болеше не гръбнака!
Ти Гази пиеш ли някакви лекарства сега!
Нямам жълти какво казаказа... В очите!


Сънен, Мъфинмен разтърка очи, за да прочете първоначално сторилото му се в стихотворна форма писание на Мариана. Пътувайки във времето от хомо еректус до нормално мислещ човек и след трикратно прочитане на текста, една малка част от мозъка му се събуди и той почна да асимилира написаното. В едната си част беше разбираемо, но явно Марианка се беше постарала другата част никой да не я разбере. МъфинМен беше сигурен, че и самата тя след време, прочитайки го, щеше да си зададе въпроса: "Аджеба (хубава българска дума), какво съм написала и какво съм искалал да кажа, хаха". Разгадаването за олелията от 4-тото изречение отне на МъфинМен около половин чаша кафе, съизмеримо с 40-ина минути. И все пак не беше сигурен, че е разбрал замисъла напълно. А последното изречение беше сигурен, че е от сценарий на екшън филм, в който главната героиня Марианка the Champ, отдалечила се от партньора си по оръжие в мрачна и опасна пещера изкрещява " Какво каза, каза, казаааааа", и веднага разбрала, че е въпрос на животи смърт му казва да стреля " В очите! В очите!!!!!"


:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ох, задавих се от смях! За малко да се гътна.
Гази, имай милост, щях да ти тежа на съвестта. ;)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот marianapanova » Вто Дек 03, 2013 3:38 pm

Олееее немога :laugh1:
Верно пиша през телефона
И той няма капчица милост към мен :laugh1:
Верно че писах по път за работа и друсаше, но сега и аз незнам какво съм искала да напиша :think2: :laugh:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Pipilota » Вто Дек 03, 2013 4:45 pm

:scared-eek: Олелее майкооооо :laugh1: :laugh1: :stupid: :laugh1: Бах тия мои кормени мускули.... схаванаха се рано, рано за закуска...получих спазми направо :teasing-tease: , и се смях с глас, запушваки си устата да не събудя мъжкото нещо чак в спалнята....Газилоте мой великолепни....усмърти ме рано рано :bigsm26: :hugs1:

Личи си, че друсането на Марианка е било на ниво :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Gazilot » Вто Дек 03, 2013 4:51 pm

pipilota написа: Бах тия мои кормени мускули....


Хм, кормени мускули? Затова ли ти е страх да не събудиш мъжо ти? :laugh1:
Или това е ефекта на Зоната, след като достигнеш желаните килограми? :о
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Pipilota » Вто Дек 03, 2013 5:04 pm

ЕЕЕЕееееееее :laugh1: :laugh1: :laugh1: неееее, няма такова нещооо...като Шрлок Зоунс си бе значи, ходиш след всяка буква да я огеждаш с лупата....сгънах се от смях... :laugh1:

И тъкмо пишех в другата тема, и след като си публикувах отговора забелязах, че съм объркала буквата "О" с "А", и съм написала "професиАнализъм"... :stupid: :laugh1: и си викам-малииии, само Газито да не го скив, че ще ме осмърти...и си оплетох пръстите на бързам да редактирам. И се връщам тук, и кво намирам...Газито ме сгащил по друг параграфффф.... :laugh1: :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Gazilot » Вто Дек 03, 2013 5:12 pm

Хахаха, Пипи :)
Иначе професиАнализмът и магистралите щяха да са идеално свързани в причинно-следствена връзка и щях да си кажа: О! Боже! Какво причинява дебелата капиталистическа Америка на българските жени!!!
Ама сега си сърбам чая със стевия и карамел спокойно и отпуснато. :wave:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот чичо Чарли » Пон Дек 09, 2013 11:27 am

Бандата...... някой да каже има ли наблюдения как Зоната влияе на менопаузата??? ;)
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Дек 09, 2013 4:22 pm

Аз нямам наблюдения. :laugh:
Но ми се струва, че може да влияе само положително. Все пак говорим за хормони, а кой ги балансира по-добре, ако не Зоната?!
;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Kalina » Пон Дек 09, 2013 7:26 pm

чичо Чарли написа:Бандата...... някой да каже има ли наблюдения как Зоната влияе на менопаузата??? ;)

Здравейте, относно ПМС много добре се отразява аз съм от 9 месеца в зоната свалих цели 18 кг. и се чувствам прекрасно, без рибено масло, понеже не мога да ги пия и без хормонална терапия. Дано съм била полезна с информацията. :)
Аватар
Kalina
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Ное 26, 2013 9:39 pm

Re: Здравето в Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Дек 11, 2013 11:05 am

Яяяяя, още един "скрит" почитател на Зоната.
Така, де - вече открит. :laugh:
Браво, Калина! :bigsm18:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Здраве

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта