Отслабване в Зоната - тема 2

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Pipilota » Пет Апр 21, 2023 6:14 pm

PetyaM написа:Здравейте! Влиза ли все още тук някой? Дали е възможно да се възстанови комуникацията в този уютен форум? :bored1:
Здравей :) Разбира, че все още има комуникация тук :bouquet: Но, за съжаление повечето само четат :bored1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот PetyaM » Нед Апр 23, 2023 11:04 am

Би било чудесно, ако пак се възстанови това топло местенце, състезанията и всичко останало:)))
PetyaM
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Апр 20, 2023 11:10 am
Жена

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Lancer » Нед Май 07, 2023 5:14 pm

PetyaM написа:Би било чудесно, ако пак се възстанови това топло местенце, състезанията и всичко останало:)))

В зоната водиш състезание единствено със себе си. Твои са победите, твои са загубите, за теб е всичко.
Както и да е, старта отново и даден, и освен да сваля някое и друго кило и кръвното, не виждам какво друго може да стане.
Ъъъъ... 250 грама кока кола стават ли за 3 блока въглехидрат, примерно, 2 пъти седмично.
Друг въпрос, закръглил съм маслините малки, или големи, към 10 гр/блок. Ако някой вижда грешка, моля, коригирайте.
Бон кураж на всички, които са на пътеката на Зоната в момента! Бъдете здрави :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Предишна


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта