Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Renika » Сря Юли 09, 2014 11:26 am

Страхотни резултати !!
И аз да се похваля след три седмици застой -днес едно кило на долу :smdance:
И още нещо -майка ми която и тя покрай мен е на режим , вчера си пусна изследвания на холестерол и триглицериди (проблемни са и от години ) и за два месеца ,изследванията и всичките са в норма !!!!Последните ги прави февруари , зоново се храни от 10 май, не мога да кажа че има проблеми с теглото , въпреки че искаше и тя да свали 4-5 килограма ,което се и случи.Освен това пие и Лтироксин -щитовидните и изследвания показаха че за момента трябва да намали дозата .Това незнам дали се дьлжи на Зоната ще разберем когато влезе в есенно зимния период , защото при нея се налага при различните сезони да се регулира лекарството.
Та и за всички тези които имат подобни здравословни проблеми -хора това е истината -ЗОНАТА!!!
Аватар
Renika
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Май 19, 2014 11:40 am

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Юли 09, 2014 12:26 pm

Реника,
Така е. Зоната наистина прави чудеса. :bigsm16:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот igito » Сря Юли 09, 2014 11:05 pm

Леле, като гледам наистина се включвам рядко/за последно на 07.07.14/, но както казахте по-горе със замах. Не си намирам тефтерчето със записките, но все още помня колко бях и в сантиметри и в килограми преди да вляза в Зоната. Това е, от преди месец, когато писах,че съм свалила 15 кила, ще добавя още 2, т.е. станаха общо 17 кила :laugh3: :laugh4: и 15 см. от обиколката на корема, 9см. от ханша, 6см. от гръдната и по3см. от коленете. Прочетох за подвизите на всички тук, на новите включително, и споделям мнението ви за това, че на човек му поникват криле, когато се чувства добре. Аз лично имам да сваля още 20килограма, но това не ме притеснява, тъй като, за разлика от преди, мисълта за тях не ми тежи, а съм просто убедена, че ще ги сваля. Направо Ви обичам, бе, хора... :applaus: :yess: И шапка ви свалям.
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот igito » Сря Юли 09, 2014 11:07 pm

Стеф написа:Леле Иги, 15 кг...... Браво!!!!! И да не се похвалиш веднага??? Скромна душица.......

Хей, Стеф, този блат за пица направо....яка работа, благодаря. Въобще не съм скромна, сигурно и ти напредваш, нали....
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Чет Юли 10, 2014 5:51 am

Иги :bigsm18: :bigsm24:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Юли 10, 2014 10:45 am

Браво Иги. :bigsm16: :ok: :bigsm20:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната - тема 1

Мнениеот Pipilota » Сря Юли 16, 2014 2:49 pm

Хайде заповядайте в новата темичка, че тук стигнахме страница 50 :yess: и е време за нова тетрадка :peace1: :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Предишна


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron