Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Сря Мар 27, 2013 6:16 pm

pipilota написа:Марианка, това задържане се случва на всеки мисля. Поне аз и мъжо бяхаме така. Мен преди цикъл ме гонеше глад, и се чудех защо, виках си уж сега си контролирам хормоните, а огладняам :) И преди цикъл задържане на килата със сигурност, но не си спомням да съм качвала кила, ама все пак това беше преди почти 2 години. И аз си мисля, че това по-скоро е задържане на течности, няма как да натрупаш мазнини в Зоната :hug:

Да Pipilota и аз мисля,че това са течности,защото 1-2 дни след цикъл изведнъж това килограмче изчезва :think: ,което е много добре :done: Пу пу за мазнини изобщо неискам да чувам :blueye: Много сериозно съм се взела в ръце може би от 2 месеца не съм мръднала от Зоната,немога да си представя как ще хапна нещо без да съм си погледнала в таблицата или без да съм си го притеглила :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Зоната
 

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот тина » Сря Мар 27, 2013 10:47 pm

:done: Абсолютно си е задържане на течности!Доскоро бях на протеинова диета и от там знам,че как включвам зеленчуци,така качвах.А там няма мазнини,така,че няма от къде!И да преди цикъл е нормално покачване на кг. и глад за сладко :oh: Тъй,тъй та за мен сантиметрите намаляват иии :laugh3: Талия-не е много само 2см,на корема обаче му е добре-6см,за ханша още повече-7см.Та общо взето при мен нещата вървят от добре към по-добре :roll: Аз и не бързам за никъде.Преди три години отказах цигарите и почна едно качванеее,не си е работа :dum: После се почна едно нагоре-на долу :shy: Свалях 10 качвах 5 и така.Сега мисля да слизам само на долу :done:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот monti » Чет Мар 28, 2013 8:56 am

Здравейте на всички в Зоната. Аз също се присъединявам към вашите редици, не знам как до сега не бях намерила това удивително място :dum: .Поздравления за чудесно създадения сайт :love:
Аватар
monti
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 25, 2013 2:22 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Чет Мар 28, 2013 9:12 am

тина написа::done: Абсолютно си е задържане на течности!Доскоро бях на протеинова диета и от там знам,че как включвам зеленчуци,така качвах.А там няма мазнини,така,че няма от къде!И да преди цикъл е нормално покачване на кг. и глад за сладко :oh: Тъй,тъй та за мен сантиметрите намаляват иии :laugh3: Талия-не е много само 2см,на корема обаче му е добре-6см,за ханша още повече-7см.Та общо взето при мен нещата вървят от добре към по-добре :roll: Аз и не бързам за никъде.Преди три години отказах цигарите и почна едно качванеее,не си е работа :dum: После се почна едно нагоре-на долу :shy: Свалях 10 качвах 5 и така.Сега мисля да слизам само на долу :done:

Здравей тина успокои ме аз откакто съм в зоната почти не се сещщам за сладко и много рядко имам моменти , в които изпитвам глад.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Пет Мар 29, 2013 6:22 am

monti написа:Здравейте на всички в Зоната. Аз също се присъединявам към вашите редици, не знам как до сега не бях намерила това удивително място :dum: .Поздравления за чудесно създадения сайт :love:

monti Добре си дошла при нас :hug: Не си могла да ни откриеш по скоро, защото няма и 2 месеца, от както се разхождаме в интернетното пространство ;) Сайта е бебе още както се казва, така че не си закъсняла :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот roksi » Пет Мар 29, 2013 8:10 am

ееееее......друшки :lol: най после и аз да се похвая със свален кг. и малко поувиснал панталон,но няма да си купя нов,защото този ми действа стимулиращо като гледам колко грозно ми седи :laugh: вие равномерно ли сваляте? при мен от кръста на горе много трудно, особенно в ръцете .

не ви разбирам :о как нямате желание за сладко,явно аз нещо не съм наред щом ми се хапва /снощи дъщеря ми си купила френски макарони/ който харесвам и точих лиги.... и само помирисвах,но се удържах :laugh1:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот eiena alexsandrova » Съб Мар 30, 2013 11:51 am

zdraveite na vsi4ki pozelavam yspex
eiena alexsandrova
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 30, 2013 11:32 am

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Съб Мар 30, 2013 6:56 pm

eiena alexsandrova написа:zdraveite na vsi4ki pozelavam yspex

eiena alexsandrova Добре си дошла в Зоновите редици :bouquet: Благодарим за пожеланията, и чакаме да споделиш и твоите постижения :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Съб Мар 30, 2013 7:02 pm

roksi радвай се, че проблема са ти такива странични мазнини, около ръцете или краката, а не в областа на корема, което да те прави във формата на ябълка :bow: С времето и те ще намалеят, запиши си мерките там в сантиметри, и наблюдавай.
Относно сладкото, много отдавна трябваше да спре да ти се яде сладко. Подкарай пак само зелените храни, и по стрикто за около седмица две, и ще видиш. Това, че ти се яде сладко означава, че се въртиш около Зоната, ама не си в центъра. Можеш да се напънеш малко, ако ли не... :think2: май пак ще трябва да спретнем едно състезание за стимул :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот roksi » Нед Мар 31, 2013 4:43 pm

напъвам се,но като ми се яви някой търтей пред очите и направо :о не издържам :wow: понякога ме гони голяма лакомия
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Самми » Пон Апр 08, 2013 10:07 pm

Тази липса на апетит към сладичко, особено в следобедните часове ме радва невероятно много :) , не пропускам обаче да си включа в менюто поне два пъти седмично по някое грамче черен шоколад, не цял блок, но си смятам някаква частичка от въглехидратите да са ми черен шоколад :shy: .
Първоначално тръгнах много добре, но сега сякаш две седмици задържам постиганото и то без да променям нищо в харененето. А утре ще станат два месеца в зоната, поне аз си мисля, че съм вътре де и си мислех, че в началото ще се свалят доста по-бързо килограмчетата. Започнах на 78 кг, сега съм 73. Вече съм почти убедена, че имам "мастни капани" и крещяща нужда от рибено масло. Все още не съм се снабдила с такова обаче :( .
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Сря Апр 10, 2013 4:29 am

Самми :bigsm20: Поздравления за резултатите , още малко и ще стигнеш цифрата 60 :) За чрения шоколад бари сиърс го препоръчва, но този който е истинския, много горчивия, заради полифенолите
За задържането не се притеснявай, случва се с всички. После изведнъж кантара ще те изненада :hug:
Последна промяна Pipilota на Нед Апр 14, 2013 12:29 am, променена общо 2 пъти
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот gery_to » Съб Апр 13, 2013 12:22 am

Здравейте момичета,
За този сайт и форума разбрах от бг мамма. От вчера и аз съм в клуба. До оня ден мислех за гастрална операция, но ме разубедиха.
Ще ви бъда безкрайно благодарна ако ме подкрепяте и поправяте ако греша в менютата. Peace

Вчера менюто беше

Закуска ябълка около 200 гр, 3 бадема и 30 гр. пуешка шунка. Тук грешката си я виждам сама, исках да са 2 блока а мазнините и протенините ми са 1 блок
Обяд патладжан 180 гр, лук 130 гр 1 л. доматено пюре с 100/120 гр пилшка пържола запечени на фурна
Следобед кисело мляко 250 гр с 2 бадема, пак имам грешка в киселото мляко, вместо 1 блок съм изяла 2
Вечеря 180 гр зелен боб а 130 гр лук задушенис подправки и 100 гр свинска пържола от филе (без мазнини) и 140 гр ягоди

Днес
Рано сутрин кафе със соево мляко (не го смятам като блок защото е около 50 мл млякото, но знам че соевото мляко си има всичко протеини, въглехидрати и мазнини)
Закуска 60 гр хамон (сурово сушена шунка без мазнината) 6 бадема 280 гр ягоди

Обядът кюфтета на тиган без мазнина около 90 гр със зелена салата сигурно ще сложа и домат и ако ми остане място за въглехидрати може да хапна 140 гр ягоди

Вечеря филета от ципура на тиган и салата

Как ми виждате менюто?
Взимам по 3 капсулки масло от соьмга, нямаше рибено в магазина и се опитвам да пия по 2 литра вода и чай на ден
Няма невъзможни неща!
Аватар
gery_to
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Апр 13, 2013 12:06 am

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот тина » Съб Апр 13, 2013 7:53 am

Здравей и добре дошла.Само да вметна,че има и момчета ;) Менюто си го пообъркала първия ден,но мисля,че после е по-добре.Обърни внимание на блоковете.Шунката е 42гр,а не 30.За соевото мляко не съм много сигурна,че не се смятя.Повечето си смятат кафето с мляко за 1ПВбл.Аз минах само на чай и не ми липсва кафето.За кис.мляко сме се разбрали,че Българското си го смятаме 220гр-1ПВбл. Тук сме се събрали за да си помагаме и споделяме!Приятен ден!!! :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Самми » Съб Апр 13, 2013 11:39 am

pipilota, благодаря за нахъсването :bouquet: Между другото има няколко стотин грама раздвиждане от последния път, когато писах :laugh: .

Идеята да си споделяме тук и да се учим от грешките и постиженията си е страхотна. Респект за труда на всички редовни тук и най-вече на pipilota :techie-typing: Радвам се, че намирате време за това, много ми е полезно, защото съм начинаеща все още.
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Нед Апр 14, 2013 7:10 am

:bouquet: gery_to Добре си дошла при нас :hug: Аз няма какво да отговарям, защото Тина ти е отговорила чудесно :love: Питай и разпитвай каквото не ти е ясно, без да се притесняваш :) Всеки нов в Зоната има по 100000 въпроса в минута, така че споко :) От теб се иска само малко инат и повечко воля в началото, това е :hug: Една седмица стриктно в зоната, и после всичко ще ти се струва много лесно :)

Самми Благодаря за милите думи :love: Ако смяташ да се задържаш в зоната, и ако искаш да стигнеш цифрата 60 :) скачай в дневниците, и си направи един такъв. Когато се сетиш пиши там какво си яла, през ден през два, когато искаш, и така ще хващаме грешки, и между другото е вид стимул :) Да си кажеш "чакай да не ям този шоколад, че утре какво ще напиша в дневника" :laugh3: Тогава вместо да мислиш за килограмите, ще мислиш за дневника :) Още много малко да стигнеш 60, и после ще гоним 50 :) Само малко повечко воля, и ние сме с теб :hug:

Тинааааа, при теб как е :hug: , скоро май никой не е докладвал килограми и сантиметри :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта