Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот a_krysteva » Пон Апр 15, 2013 3:57 pm

Поздрави на всички в Зоната!
Благодаря ви за прекрасния форум,страшно много ми помагате.Днес направих един месец в Зоната и много искам да споделя че съм минус 4.600кг.Чувствам се прекрасно,жизнена,енергична,няма пролетна умора.Благодаря ви.Първите две седмици имаше лутане,изчетох много,но сега вече нямам проблеми.
Аватар
a_krysteva
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 12:09 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Зоната
 

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Вто Апр 16, 2013 2:21 am

a_krysteva :hug: Добре си дошла при нас :) Поздравления за резултатите :bouquet: Не знаехме че ти помагаме, защото не си се показвала :laugh: Но след като намери смелост да се присъединиш към нас, вече със сигурност ще ти помагаме още повече :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Сря Апр 17, 2013 8:30 am

Здравейте ето днес ще дам моя отчет за месеца малко срамна работа,но срам не срам :shy: този месец свалих само и единствено 1.400кг :shy: и 2.5см от талията, 4см от ханша!Макар че, тези мерчици и малко свалени килограмчета :think2: ме озадачават няма да ме пречупят и да се откажа от този здравословен начин на хранене,защото се чувствам свежа като марулка,макар да свалям бавно.Бавно,но славно :laugh: И съм ви много благодарна на всички за помоща и информацията с която ни заливате Pipilota :bouquet: :rheart: Та това за моето разхождане в Зоната.Другия месец живи и здрави пак :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот gery_to » Сря Апр 17, 2013 4:02 pm

Страхотен резултат, marianapanova! Важното е, че килцето и мерките са надолу :love:
Няма невъзможни неща!
Аватар
gery_to
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Апр 13, 2013 12:06 am

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Сря Апр 17, 2013 6:01 pm

gery_to написа:Страхотен резултат, marianapanova! Важното е, че килцето и мерките са надолу :love:

Благодаря gery_to и аз с това се успокоявам важното е че свалям макар и бавно!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот roksi » Чет Апр 18, 2013 8:39 am

марианка :wave: браво , бавно но славно,само един път в месеца ли се мериш?
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Чет Апр 18, 2013 8:53 am

roksi написа:марианка :wave: браво , бавно но славно,само един път в месеца ли се мериш?
Благодаря само веднъж в месеца си записвам килограмите,но признавам си тегля се 2 в седмицата
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот gery_to » Чет Апр 18, 2013 11:14 pm

И аз ще се тегля 1 път в месеца. Иначе се тормозя сама, а съм се приготвила за дълго "пътуване" и не искам да пришпорвам коня, за сетен път и всичко да приключи по-зле, от колкото е почнало. Първата седмица ми беше малко гладно, преяждаха ми се небалансирани храни, сега се поуспокои апетита, но още като седна на масата ми се струва малко яденето и изпитвам страх, че няма да ме засити яденето. Но после съм сита и не подута. Дано не изгубя желанието за зоново хранене още дълго време. Отдавна бях чела за зоновото хранене, но като видях Руслан Майнов как се е преобразил много се мотивирах.
Няма невъзможни неща!
Аватар
gery_to
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Апр 13, 2013 12:06 am

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Пет Апр 19, 2013 4:02 am

gery_to Изобщо не се отказвай. Иска се малко воля, но и най-вече време, докато придобиеш упорити навици за начина ти на хранене. В Зоната се слабее малко по-бавно, но това за сега е най-здравословния начин. :hug: Ако огладняваш, не се притеснявай да си увеличиш блоковете. Ако огладняваш по-рано, това е знак, че се отклоняваш от зоната :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот gery_to » Пет Апр 19, 2013 3:03 pm

Не, вече не чувствам глад и ми е приятно, че се засищам с по-малко и след хранене не се чувствам като плондер. Само не знам когато не съм в къщи, на гости или на празненство как да се храня, не мога да ходя с мерките и теглилките. Ще ги определям на принципа на ръката.
Как ще се отслабва бавно, едно момче от форума беше написал, че за 6-7 месеца в зоната е свалил 20 кг, Мъйнов е свалил за 1 година 25 кг, но знам, че при мъжете отслабването е по-бързо и лесно.
Дано имам търпение и да продължа повече от 4-5 месеца, защото толкова съм издържала на диета, че волята ми хич я нямам за отслабване.
Няма невъзможни неща!
Аватар
gery_to
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Апр 13, 2013 12:06 am

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Пет Апр 19, 2013 3:55 pm

gery_to написа:Не, вече не чувствам глад и ми е приятно, че се засищам с по-малко и след хранене не се чувствам като плондер. Само не знам когато не съм в къщи, на гости или на празненство как да се храня, не мога да ходя с мерките и теглилките. Ще ги определям на принципа на ръката.
Как ще се отслабва бавно, едно момче от форума беше написал, че за 6-7 месеца в зоната е свалил 20 кг, Мъйнов е свалил за 1 година 25 кг, но знам, че при мъжете отслабването е по-бързо и лесно.
Дано имам търпение и да продължа повече от 4-5 месеца, защото толкова съм издържала на диета, че волята ми хич я нямам за отслабване.

gery_to не мисли за зоната като за диета,а като начин на хранене :) поне аз така правя не мисля и не смятам да се отказвам от това хранене както ти казваш след ядене не се чувстваме като плондер :wow: Успех не се отказвай!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Пет Апр 26, 2013 1:08 am

marianapanova тук май скоро никой не е докладвал килограми и сантиметри :) Пишете ги за стимул на другите, и най вече заради вас, защото е голямо удоволствие като си видиш резултата написан черно на бяло :) Удовлетворението е по-голямо :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Пет Апр 26, 2013 6:53 am

Pipilota аз се отчетох за месеца мисля,че на 17 или 18 беше чудя се дали да не се отчитам на 2 седмици за повече стимул. Приятен слънчев зонов ден ви желая!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: ОТСЛАБВАНЕ В ЗОНАТА

Мнениеот Самми » Нед Апр 28, 2013 8:11 pm

Хайде и аз да поместя тук седмичния ми отчет :) : - 600 гр. - 1 см в талията и 1 см в бедрото, ханш мнооооооооооого трудно - без промяна :roll:. Другата неделя пак :pray:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Sanny90 » Пет Май 10, 2013 5:42 pm

Здравейте момичета!
:)

Искам да ви попитам ако вечерям със 3 и 1/2 блока проблем ли е ? Ако не са кръгли блокове 2, 3, 4 проблем ли е?
Как мислите?

Всичко добро!
:)
Sanny90
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Апр 07, 2013 6:51 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот roksi » Пет Май 10, 2013 8:42 pm

можеш да ги разпределяш през деня ,както ти е удобно на 1,5 2,5 стига да не си гладна,но за деня като цяло трябва да са без промяна .било то 9 или 10 :lol:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron