Писаниците на Tony в зоната

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Пет Юни 19, 2015 8:38 pm

Хипо, Хипо....зло да те забрави, мила. Само разбит белтък, да. Трета година поред така ги правихме с дребосъците.

Аз най-накрая ще мога да пиша по-често тук през лятото, щото поне домашни няма, ама иначе ще трябва да се чете пак, де.

Сега му е времето да мина на строга зона, че последните почти 2 месеца се старах да съм в зоната, но ми се е случвало и да съм около нея, защото с ръка на сърцето си казвам, че не съм теглила всичко до грам...малко на око го карах. Добрата новина е, че откакто съм зоната вече съм с цели 11 кг по-малко. :) Хепи съм - спор няма, ама има още какво да се желае. От 2 дни включих прилично количество джогинг в ежедневното си движение и сега очаквам скоростни резултати. Стиснете по един палец, да не ми мине бързо мерака пак, че при мен без спорт нещата отиват на застой... :hm:

От утре ще си записвам какво що като на състезание, че ми е необходимо да видя какво и как правя, да не омазвам нещата пак...

П.п. абе, форума нещо по-различен ми се вижда...обновен ли е? Пипи и останалите - браво! :)
Маня, подхванах снощи твоето книжле...тези дни ще пиша отзиви. :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Зоната
 

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Вто Юни 23, 2015 7:23 pm

Тадамммм... ето и първото ми отчетче за вчера, пък днешното ще го напиша довечера. :)
Състезание със себе си - интересно ми се получава за сега :)

1. 22.06.2015 – 11 блока, обичайно ям по 10, но имам повече движение от 4 дни насам и за да не съм гладна увеличих блоковете си за ден.

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 3 блока
- обяд – 13:00 ч – 3 блока
- следобед – 17:30 ч. - 1 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 бл

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – ми не.. :( имам 18 гр домашен хляб с квас на обяд. :(

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – да!

6. Изпита вода - над литър и половина – около 2 ли 200-300 мл.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 116 гр обезмаслен каас/извара/ – 2 П, 140 гр круша – 2 В, 9 бадема – 3 М и 180 мл обезмаслено прясно мляко - 1П+1В с кафе и малко стевия. /изчислявам всичко по етикет/
Обяд: 1 яйце и 2 белтъка изпечени на тиган - 2П
135 гр кисело мляко – 1П+1В
1 скилидка чесън,
1 ч.л гхи – 3 М и сол и червен пипер на вкус
18 гр домашен хляб с квас – 1 В /брашното ми е изчислено по етикет и този път е от пълнозърнесто брашно – 300 гр и смлян ечемик 100 гр – без захар и мазнини; кваса ми е ръжен и е 60 мл, което е точно 1 ч.л ръжено брашно и 30 мл вода и също е влязъл в сметките на общото количество брашно в хляба/
Знам, че не трябва да ям хляб, ама с яйца по Панагюрски не се въздържам и ям по един ВБ.
Следобедна закуска:64 гр котидж – 1 П +1 М и 80 гр круша – 1 В
Вечеря: Праз с пилешки гърди – готвих го снощи за вечеря 9 блока 3 порции по 3 блока: 900 гр праз, 252 гр сварени пилешки гърди и 3 ч.л. ГХИ. Вечеряхме снощи с половинката и ми остана вечеря от 3 блока и за днес. ;)
Късно хапване: добруджанка 1 бр. - ½ ПВМБ + 67 гр кисело мляко и 2 бадема.
Добружданките този път ги правих за 7 блока - 14 броя: 280 гр извара – 5 П, 135 гр кисело мляко – 1 П + 1 В, 2 белтъка – 1 П, сол, чубрица и бакпулвер малко; 66 гр овесени трици – 3 В /по етикет/, овесено брашно – 39 гр – 3 В /по етикет/ и 3 равни супени лъжици ленено семе – 6 М, но нарочно М са една идея по-малко, че изварата ми е домашна и макар да я обезмаслявам добре си имам едно на ум.

8. Спорт/движение: джонгвах 4,5 км и съм доволна. :) Имам и 2 пъти по 30 клека, 2 пъти по 20 сек. планк и още 10 бърпита. Доволно :)

Утре се очертава интересен ден - записах се за джогинг и фитнес в група...в 9:30 съм в спортния център - да видим как ще тръгнат нещата...
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот tsvetito » Сря Юни 24, 2015 11:43 am

Тони, :bigsm47: Продължавай в същия дух!
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Маня » Сря Юни 24, 2015 11:58 am

Винаги съм си мислила, че състезанието със самия себе си е най-великото преживяване! Дерзай Тони! Ти поне знаеш ефекта от Зоната! :bigsm22:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Чет Юни 25, 2015 12:41 am

Благодаря ви, дами! :) Много добре ми се отразява новото начало :)

Маня, надявам се това лято да постигна първата си желана цел...и на есен с песен и нов гордероб. ;)

Ден 2 –23.06.2015

1. 23.06.2015 – 11 блока.

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 3 блока
- обяд – 13:00 ч – 3 блока
- следобед – 17:30 ч. - 1 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 бл

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – да! :)

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – да!

6. Изпита вода – до момента – около 2 л и малко.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 116 гр обезмаслен каас/извара/ – 2 П, 140 гр круша – 2 В, 9 бадема – 3 М и 180 мл обезмаслено прясно мляко - 1П+1В с кафе и малко стевия. /изчислявам всичко по етикет/
Обяд: сардини в консерва – 84 гр – 3П, 250 гр айсберг – ½ В, 240 гр домати - 1 В, ябълка и половина – 1 ½ В, 1 ч.л. Зехтин – 3 М.
Следобедна закуска: 58 гр каас – 1 П, 3 бадема - 1 М и 80 гр круша – 1 В
Вечеря: сардини 84 гр – 3 П, айсберг 250 гр + 120 домати – 1 В, 20 гр домашен хляб и 80 гр нектарина – 2 В, 1 ч.л. зехтин. ;)
Късно хапване: 135 гр кисело мляко – 1 П+1В и 3 бадема – 1 М.

8. Спорт/движение: джогинг 5 км – 25 мин. Продължавам с 2 пъти по 30 клека, 30 сек. Планк.

Ден 3 –24.06.2015

1. 24.06.2015 – 11 блока.

2. Хранения на ден - задължителни 5, ама днес ги направих 6:
- сутрин – 8:30 ч – 3 блока
- обяд – 13:00 ч – 3 блока
- следобед – 17:30 ч. - 1 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 бл

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – да! :)

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – да!

6. Изпита вода – май са около 2 л.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 116 гр обезмаслен каас/извара/ – 2 П, 140 гр круша – 2 В, 6 бадема – 2 М
Обяд: пилешко месо – 56 гр – 2 П, 58 гр каас – 1 П, 250 гр айсберг – ½ В, 120 гр домати – ½ В, 1 нектарина – 1 В, 1 ч.л. Зехтин – 3 М.
Следобедна закуска: 58 гр каас – 1 П, 3 бадема - 1 М и 80 гр круша – 1 В
Вечеря: чушки с яйца и извара – 3 П + ½ В, + 120 домати – ½ В, 240 гр краставица – ½ В 10 гр хляб – ½ В, 1 круша – 1 П, 9 маслини – 3 М ;)
Късно хапване: 135 гр кисело мляко – 1 П+1В и 3 бадема – 1 М.

8. Спорт/движение: карах колело до спортния център и обратно, на висока скорост. Разстоянието в двете посоки е 11, 7 км. Имам още 30 клека и 30 сек планк.

Хепи съм, бе! Много съм хепи! :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Маня » Чет Юни 25, 2015 8:05 am

Явно много е вкусен тоя домашен хляб :laugh1: Или пък за да не стане зян, ако другите у дома не го хапват :laugh1: Но ти си си майстор. Чудя се как устояваш на разни други изкушения, които правиш. :)
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Чет Юни 25, 2015 10:12 pm

Маня написа:Явно много е вкусен тоя домашен хляб :laugh1: Или пък за да не стане зян, ако другите у дома не го хапват :laugh1: Но ти си си майстор. Чудя се как устояваш на разни други изкушения, които правиш. :)


Напротив - ядат го, та ушите им пукат. :) Ама като го извадя топъл и като ми замирише и откачам...та си позволявам по 1 дребна филийка, дето е 3 малки хапки веднъж дневно понякога. Друго не ме изкушава...някак без сладко мога и т.н. Рядко се случва да опитам 1 хапка от нещо, което правя за първи път, или не съм правила отдавна /както опитах половин френски макарон преди 2 седмици :) /, но замирише ли ми на току що изпечен хляб..и..едвам се удържам. :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Маня » Чет Юни 25, 2015 10:18 pm

А той е най-вреден! Хлябът е най-добър на другия ден. Но това ухание наистина е неустоимо. :lol: Чак ми потичат лигите. Едно "мече" с парещ крайшник току що изваден от пещта, натъпкан с фантастично домашно сирене и огромен току що откъснат домат. (Ех, това е един от прекрасните ми детски спомени). Но вече 2-3 години не съм опитвала топъл хляб. И мъфините ги ям на другия ден. И бирените бисквитки и всичко, в което има зърно. А това го знам от един супер майстор пекар. Хляб се яде на другия ден.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот tsvetito » Чет Юни 25, 2015 11:12 pm

Маня, за пореден път от теб научавам нещо ново. Неизчерпаем източник на информация си, за което благодаря! Вече ще знам, че хляб се яде на другия ден и няма да взимам топли питки на децата, а и хлебопекарната си събира прах на терасата. А всъщност каква точно е причината да се яде на другия ден, ако си наясно да споделиш, ще се радвам :applaus:
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Пет Юни 26, 2015 6:56 am

Маня написа:А той е най-вреден! Хлябът е най-добър на другия ден. Но това ухание наистина е неустоимо. :lol: Чак ми потичат лигите. Едно "мече" с парещ крайшник току що изваден от пещта, натъпкан с фантастично домашно сирене и огромен току що откъснат домат. (Ех, това е един от прекрасните ми детски спомени).


Говори...говори... потекоха ми лигите от сутринта, ама ще закусвам след малко :)

Маня написа:Но вече 2-3 години не съм опитвала топъл хляб. И мъфините ги ям на другия ден. И бирените бисквитки и всичко, в което има зърно. А това го знам от един супер майстор пекар. Хляб се яде на другия ден.


Знам. Ама пусто изкушение... иначе мъфини, добруджанки и т.н. и аз ям на следващ ден. Само хлябът ми действа на нервната система :)

25.06.2015 – 10 блока – не успях да изям 11 бл днес

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 3 блока
- обяд – 13:00 ч – 3 блока
- следобед – 17:30 ч. - 1 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 бл – заспах с децата и пропуснах хранене. :(

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – да! :)

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – да!

6. Изпита вода – май са около 2 л.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 116 гр обезмаслен каас/извара/ – 2 П, 2 нектарини – 2 В, 6 бадема – 2 М
Обяд: пилешка шунка 62 гр – 2 П, 58 гр каас – 1 П, 250 гр айсберг – ½ В, 120 гр домати – ½ В, 23 гр – нахут – 1 В /като го сварих стана 34 гр/, 1 нектарина – 1 В, 1 ч.л. Зехтин – 3 М.
Следобедна закуска: 134 гр кисело мляко – 1 П+1В, 3 бадема - 1 М
Вечеря: 1 чаша бяло вино на reception-а по случай завършването на училище на голямата ни кака /на есен с песен в първи клас - дупе да ни е яко!/, веднага след това вечерях вкъщи с „пиле по китайски“ по рецепта от сайта – общо 3 ПВМБ ;)
Късно хапване: пропуснах го без да искам...:( Добре, че не съм на състезание, че Пипи ми сложила един мързелив търтей. :laugh1:

8. Спорт/движение: джогинг 4,5 км + 35 клека и 35 сек планк.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Юни 27, 2015 7:34 am

Ахааа, Тони, Мила, :keff: продължавай със същото темпо. Умрях си от кеф като видях как прилежно си докладваш....няма по-голям стимул от това да си на състезание, дори и не официално. Омахай 15 дена така, и всички ще те наблюдават, така че не се отпускай..с теб сме :yess: :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Съб Юни 27, 2015 9:51 am

pipilota написа:Ахааа, Тони, Мила, :keff: продължавай със същото темпо. Умрях си от кеф като видях как прилежно си докладваш....няма по-голям стимул от това да си на състезание, дори и не официално. Омахай 15 дена така, и всички ще те наблюдават, така че не се отпускай..с теб сме :yess: :hugs1:


Благодаря, Пипи! :applaus: Имам нужда да се понатисна сама понякога, че се отпускам..и това ме държи, а сега имам време и да се подвижа/спортувам повече и се надявам да ми се отрази добре. :)

1. 26.06.2015 – 10 ½ блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 2 блока
- обяд – 13:00 ч – 3 блока
- следобед – 17:30 ч. - 1 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 ½ бл :(

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – да! :)

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – да!

6. Изпита вода – днес една идея повече, около 2 л. и половина.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 116 гр обезмаслен каас/извара/ – 2 П, 2 нектарини – 2 В, 6 бадема – 2 М
Обяд: пилешко месо 56 гр – 2 П, 58 гр каас – 1 П, супа леща - 365 мл – 3 В/изчислена за 17 блока/ ГХИ – 3 М, в лещата.
Следобедна закуска: 95 гр друг вид каас – 1 П+ ½ В, ягоди – 70 гр - ½ В3 бадема - 1 М
Вечеря: сардини 84 гр – 3 П, айсберг – 250 гр- ½ В, домати 240 гр – 1 В, 240 гр краставица – ½ В 1 нектарина – 1 В, 1 ч.л. Зехтин – 3 М.
Късно хапване: работих до късно, че правя една торта за мъжа на позната и дори ядох блок и половина: 45 гр пилешка шунка, - 1 ½ П 120 гр чушка ½ В, 40 гр морков – 1 В,

8. Спорт/движение: днес се поизложих, че почти нямах време с тази торта, но поне 45 клека направих и 40 сек. планк.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Нед Юни 28, 2015 11:17 pm

Идвам с дву-дневен отчет, че снощи ме домързя да пиша... :skyle5:

1. 27.06.2015 – 11 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 3 блока
- обяд – 13:00 ч – 3 блока
- следобед – 17:30 ч. - 1 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 бл

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – да! :)

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – ми само вечерята не беше точно измерена.

6. Изпита вода – 2 л и 300 мл

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 116 гр обезмаслен каас/извара/ – 2 П, 2 нектарини – 2 В, 9 бадема – 3 М, 180 мл мляко – 1 П+1В и кафе със стевия.
Обяд: пилешка шунка 32 гр – 1 П, 1 яйце и 2 белтъка- 2 П, 240 гр домати – 1 В, 125 гр айсберг – ¼ В 1 круша и половина – 1 ¾ В, 26 гр сирене – 3 М /изчислих го етикет – българско е, дано не се ме излъгали/.
Следобедна закуска: на крак докато готвих изядох 30 гр шунка и 1 мандарина с 3 бадема.
Вечеря: Имахме гост и не беше удобно да си тегля храната, но се постарах да я докарам на око – около 3 П – пилешко месо, салата от домати и краставици + салата от айсберг и морков + 1 с.л. пюре от картофи и карфиол с чесън + 110 мл вино - общо 3 ВМ - мазнината е в салатата - зехтин.
Късно хапване: айрян от 135 мл кисело млякои 3 бадема

8. Спорт/движение: джогинг 3 км, че след вечеря ми беше ужасно тежко и не направих обичайната си обиколка, а по-кратичка една + 45 клека и 45 сек планк.

1. 28.06.2015 – 11 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 3 блока
- обяд – 12:30 ч – 2 блока
- следобед – 17:30 ч. - 2 бл
- вечеря – 19 ч – 3 бл
- преди лягане - 23 ч. - 1 бл

3. Изкушението победи – нищо не съм яла извън храненията си :)

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – да! :)

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – на плажа го карах на око, но мисля, че успях да балансирам.

6. Изпита вода – 2 л. и 800 мл, че голяма жега беше и карах колело на висока скорост 17, 2 км.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден:
Закуска: 1 палачинка – 2 В + 65 гр пуешка шунка – 2 П и 15 гр сирене – 3 М, 180 мл мляко – 1 П+1В и кафе със стевия.
Обяд: пилешко месо от бутче 56 гр – 2 П, 240 гр домати – 1 В, 240 гр чукша – 1 В, 1 круша – 1 В, 6 маслини – 2 М.
Следобедна закуска: 1 варено яйце и 2 белтъка – 2 П, 1 ябълка – 1 В, и на око чушка, карфиол и краставица за още 1 В, с 6 бадема – 2 М.
Вечеря: Риба-скумрия, изчислена по етикет – 3 П, 240 гр домати - 1 В и 240 гр краставици 1/2 В, 2 с.л. пюре от картофи и карфиол с чесън + 1 нектарина – общо още 1 и 1/2 В и 1 ч.л. Зехтин – 3 М
Късно хапване: айрян от 135 мл кисело мляко и 3 бадема

8. Спорт/движение: карах колело до парка с плажа и обратно на висока скорост – 17,2 км и сега ще опитам да направя 45 клека и 45 сек планк.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tonkata » Пон Юни 29, 2015 8:47 pm

Адаш, най-сладката победа е в състезанието със самия теб !
:yess: Поздравления и успех !
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот tanita68 » Сря Юли 01, 2015 9:34 pm

Тони, нектарините не бяха ли по половинка за 1БВ? Аз се чудя защо в таблицата прасковите са по 1бр, а нектарините по 1/2 и затова все гледам да взема праскови, че като остане половинка и се подмята и никой друг не иска да я изяде. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Чет Юли 02, 2015 2:17 pm

tanita68 написа:Тони, нектарините не бяха ли по половинка за 1БВ? Аз се чудя защо в таблицата прасковите са по 1бр, а нектарините по 1/2 и затова все гледам да взема праскови, че като остане половинка и се подмята и никой друг не иска да я изяде. :)


Танче, аз си ги изчислих от бб-тийм и си ги меря на грамаж, ама тук има едни дребнички нектаринки, които горе-долу една нектарина излиза 1 ВБ. Сигурно помниш, че малко в повече да са ми В и огладнявам бързо...то това сега в жегите не ми се случва,де... едва успявам да изям 10 бл за ден, а ям предимно плодове....много е горещо при нас и е ад голям тези дни. :(

Адаш, мерси! :) Ще видим как ще го спечелим това състезание. Не съм се тиглила, ама гледам че на обиколки намалявам....ще изчакам с тегленето...да се изненадам на 15-ти :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron