Извън-Зонов клюкарник - Част 2

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Съб Фев 14, 2015 7:11 pm

Една статия "Как престанах на бъда ленива свиня, и започнах да живея отново", :text-link: в която не се споменава думата Зона, но всичко това наистина се случва, когато човек се зоНбира :yess: И незнайно защо, много много ми напомни за нашия любим Газилот..имах чувството, че той е писал тази статия :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Пон Фев 16, 2015 6:00 pm

Някой има ли идея кой поддържа тази страница във фейса, че намерих реклама на Зоновия ресторант на любимия ни диетолог с линк към блога на Зоната. :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот roksi » Пон Фев 16, 2015 6:02 pm

Пипи, аз да питам ......... ,когато получаваш поръчките си от сайта на Бари,случвало ли се е,да не ти изпратят всичко ,което си зявила..........аз съм на абонамент, за втори път не си получавам цялата поръчка,липсват ми полифенолите и мисля да им пиша вече ...... или само ще се ядосъм повече, ..............толква много пари им давам.... :gunshot: аййй......... и само покани за круйз ми пращат :mrgreen: .........най накрая ще взема да отида :laugh1:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот tanita68 » Вто Фев 17, 2015 2:46 pm

Manya написа:Някой има ли идея кой поддържа тази страница във фейса, че намерих реклама на Зоновия ресторант на любимия ни диетолог с линк към блога на Зоната. :laugh1:

Маня, не знам кой я поддържа, но като поразгледах има препратки и към този сайт. Има и линк към страницата на "зоновия" ресторант. А пък "диетолога" Симеонов нещо май се опитва да осъществи идеята за кетъринг на зонова храна. Ама нещо бая скъпичко - за жени 132лв на седмица без неделя. И честно казано ми се вижда бая изсмукано от пръстите. Като им гледам менютата - тиквички с ОРИЗ, разни манджи с КАРТОФИ, освен това и здравословна пица с брашно от лимец и квас. Абе явно за баламосване на хора дето не им се чете и не им се занимава с готвене и мерене. Че даже има и за бременни и кърмещи, а и за тийнейджъри. Ох, като знам някои хора дето бяха почнали при него какви "менюта" им беше направил направо се чудя какви ще ги измъдри сега.
Ето ви и линкче за сайта на ресторанта. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Вто Фев 17, 2015 2:56 pm

в крак с последните тенденции в храненето: променя се всеки месец, в зависимост от последните научени от нас иновации в нутрициологията.
:laugh1: :laugh1: Те понеже всеки ден излизат новости в нутрициологията с доказан ефект :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Бах ма... навъдиха се едни нутриционисти/нутриционистолози :laugh1: :laugh1: всеки си прикачва сложната думичка, че да привлича повече внимание в масите. Колкото по завъртяно звучи, толкова повече доверие ще му имат сигурно :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 17, 2015 3:03 pm

roksi написа:Пипи, аз да питам ......... ,когато получаваш поръчките си от сайта на Бари,случвало ли се е,да не ти изпратят всичко ,което си зявила..........аз съм на абонамент, за втори път не си получавам цялата поръчка,липсват ми полифенолите и мисля да им пиша вече ...... или само ще се ядосъм повече, ..............толква много пари им давам.... :gunshot: аййй......... и само покани за круйз ми пращат :mrgreen: .........най накрая ще взема да отида :laugh1:

ОО, Рокси, винаги всичко си идва по колкото трябва. Не съм имала проблем. Но ако нещо не получиш, трябва веднага да им звъннеш, и те ще ти възстановят липсващия продукт.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 17, 2015 3:46 pm

tanita68 написа:Ето ви и линкче за сайта на ресторанта. :)


:stupid: Майкааааа, какъв уникален сайт :bigsm8: Каква естетика лъха от вълшебните страници :oh: Какъв професионализъм... :wow: аз съм в дълбока депресия от днес...този сайт направо ни отнесе в трета глуха....как ще се борим с тази силна конкуренция... :о И какво име само DietZone.Bg :laugh4: вдъхващо респект.... :laugh1:

Сега тоя. дето поддържа сайта им, ще проследи от къде ли са дошли толкова кликове..и хоп ще попаднат тук... Ама нека да им вдигнем рейтинга, че горкия "...етолог " драпа за пари и слава...

Ма поне малко усилия да бяха положили за сайта...то че менюто им е под всякаква критика, поне визуално от към страницата да го бяха докарали...аз имам око на художник, мога да им помогна, срещу добро заплащане :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот roksi » Вто Фев 17, 2015 7:04 pm

pipilota написа:
roksi написа:Пипи, аз да питам ......... ,когато получаваш поръчките си от сайта на Бари,случвало ли се е,да не ти изпратят всичко ,което си зявила..........аз съм на абонамент, за втори път не си получавам цялата поръчка,липсват ми полифенолите и мисля да им пиша вече ...... или само ще се ядосъм повече, ..............толква много пари им давам.... :gunshot: аййй......... и само покани за круйз ми пращат :mrgreen: .........най накрая ще взема да отида :laugh1:

ОО, Рокси, винаги всичко си идва по колкото трябва. Не съм имала проблем. Но ако нещо не получиш, трябва веднага да им звъннеш, и те ще ти възстановят липсващия продукт.


Благодаря ти! Надявам се!
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Вто Фев 17, 2015 8:13 pm

tanita68 написа:Ето ви и линкче за сайта на ресторанта. :)

:gunshot: :gunshot: :gunshot:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 18, 2015 7:32 am

gogo написа:
tanita68 написа:Ето ви и линкче за сайта на ресторанта. :)

:gunshot: :gunshot: :gunshot:

Гогоо, ще ти свършат патроните..намали темпото, че ще вземеш да си вдигнеш кортизола, и после трябва да ходиш на консултация при "...етолога"..... :laugh:

Дали сме му обрали на човечеца пациентите, а? Чак ми дожалява на моменти.... :(
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Сря Фев 18, 2015 7:49 am

Може би трябва да се пусне една специална тема за лъже-Зоната. И в нея на първо време да се разкости този сайт. Ама парченце по парченце. И да се пусне линк по Фейсбука(аз нямам още такъв) към тази тема, за да не се лъжат хората от такива долни лъжци.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tonkata » Сря Фев 18, 2015 9:16 am

Първоначално като прочетох за този сайт и особено като го разгледах се вбесих и ми идваше да стрелям, стрелям, стрелям :gunshot: :gunshot: :gunshot: :gunshot: без да поглеждам какво "пада". След някой и друг час отново влязох и поуспокоена го прегледах по-подробно :laugh1: :laugh1: и особено цените на дневните менюта и си казах ЕВАЛА НА ТАКЪВА ГРАЖДАНИ !!! Ем находчиви, ем безочливи, ем ЛА-А-А-АКОМИ ! и си припомних нашата поговорка - Не е луд този който изяжда зелника, а този който му го дава !
А за себе си взех решение:
- Имам си моя сайт,
- имам си моите съмишленици :grouphug:
- имам си мойто ГУРУ- Пипи :hugs1: ,
- не се определям и като мазохист за да чета подобни драсканици,
е-е-е тогава
- ПУСКАМ ДА ГО ИЗТЕЧЕ В КАНАЛИЗАЦИЯТА КАТО МАЗНО Л-Й-О :obscene-tolietclaw: и аз си продължавам по моя път !
Някой ще каже, че нямам гражданска позиция - ами нямам и не страдам за това - явно съм станала завършен егоист !!! :notagree:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 18, 2015 3:50 pm

Добре де, аз ли съм малоумна, или нещо не схващам..нали ако е зонов ресторант, менюто би трябвало да е на блокове? Аз гледам, че тепърва ще се работи по сайта им, защото има много празни места, и нямам търпение да им видя изпростелите попълнения..ама и като гледам менюто до сега....мога да предскажа, че тоя ресторант няма да просъществува дълго време....то менюто нито звучи вкусно за зоНбита, нито пък е вкусно за тези , които не са в зоната, и искат просто да отидат на ресторант...губещ и от двете категории клиенти...ама знае ли човек...той тоя е :crazy1: дявол
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот tanita68 » Чет Фев 19, 2015 4:11 pm

Пипи, за първи път прочетох за този ресторант някъде през лятото миналата година. Даже Татяна ходи доколкото си спомням да събере впечатления от него. Честно казано на мен ми звучи като обикновена пицария с гръмко име, което се предполага да събере клиенти. Аз лично съм за идеята за зонов ресторант, но честно казано поне в България на този етап ми се струва невъзможно за осъществяване. Иначе е възможно в нормален ресторант да се предлагат и менюта, съобразени със зоната - винаги може да се спретне порция с 84гр пилешка пържола и един блок салата + два блока някакъв плод за десерт(или единия блок заменен с чаша вино :) ). Просто трябва да има един готвач наясно със зоновото хранене. :) Но менюто ще бъде ограничено до това. А за десерти може и друго да се измисли, но тогава ще трябва да бъдат редуцирани и блоковете протеин в основното ястие. Изцяло зонов ресторант на този етап в България просто няма да може да просъществува дълго време. Все още основната част от населението залага на небалансирана храна с превес на протеините от животински произход и богати на наситени неблагоприятни мазнини. :) А има и разни мацки дето все се мислят за дебели и си поръчват само салата. :) (имах такава колежка, която беше 40 кила с мокри дрехи и все охкаше колко е надебеляла)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tonkata » Нед Фев 22, 2015 11:01 am

Днес е последния ден от т.н. ПРОСТЕНА НЕДЕЛЯ - Сири заговезни !
Моля всички, ако с нещо съм ви обидила или сгрешила да ми простите :pray: , простено да ви е и на вас ! :grouphug: :skyle12: :skyle12: :skyle12: :skyle12: :skyle12: :skyle12: :skyle12:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Melkat » Нед Фев 22, 2015 2:54 pm

Простено :grouphug: И прощавайте :) :comp1:
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта