Извън-Зонов клюкарник - Част 2

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Нед Авг 10, 2014 10:05 am

Пускам втора тема - Клюкарник :laugh: тъй като първата стигна 50та стараница и е време за нова тетрадка :bouquet:

Установих, че атмосферата във форума става все по-приятна, изключително смешна на моменти, силно заразна, и съответно трудна за овладяване. Стана много очебийно, че всички се нуждаят от местенце, където да си изливат емоциите на спокойствие, без ограничения и без да се насилват да се придържат към темата. Името на темата може да го промените, просто за сега това ми дойде на ум :)

И така, в тази тема можем да спамим без никакви ограничения до изтриване на клавиатурата :laugh1: Всеки да си излива емоциите на спокойствие, да клюкарства на каквато си иска тема, да шушука, да бърбори, да мърмори, да спори и т.н :bigsm27:

За откриването на темата отново каним г-н Италиано Зонaров (пирата на Зоновия кораб) да пререже лентичката с първия спамърски коментар :typing: :bow:

С нарастването на Зоновото население в този форум се установи наличието на нови думи в речника на всички Зонуващи. Това са: зоНби, о'Зонка, опитно з(он)айче, оЗоновечен, омЕгьосване (от Омега 3) , Айкита (от айказаноиди), зоНгия (оргия), ЗоНощ (помощ), RTFB- (Read The Fucking Book), ФАК-(Frequently Asked Questions ), Зон инклузив, Превъглехидратя
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник - Тема 2

Мнениеот GODzillata » Нед Авг 10, 2014 8:02 pm

Пипи, нещо old habits от бг-мама ли с тази нова тема? :th: :mrgreen:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник - Тема 2

Мнениеот Pipilota » Вто Авг 12, 2014 3:50 am

Алооо, ей, ффюююю ....Godzi, неееее, не е навик :laugh4: Ама нали някак си трябва да номерирам темите. Ама айде да ти угодя, ще го променя на " част-1" или ти ако имаш идея, давай я.

И да се оплача аз горкатаааа :sad: .....оспамиха ми сайта мамка му :scare: ....омазаха ми хубавата страница Влез в Зоната....осмърдяха ми полезната статия... :oh: Изкендзали един коментар в който споменават оня ми ти там :midfing: "диетолог" :kavichki: :midfing: (ааа, имам си смайлита за всякакви ситуации...събирах ги с месеци, ама си заслужаваше труда :laugh4: ) Ама така написан този коментар, сякаш това нещо :midfing: "диетолога" е част от нашето обкръжение, и е съвсем нормално да го споменават...пфуууу :magic: и + това му написали първото има на галено..... :bigsm55: :bigsm51:

Как може такова бедствие да ми се случи....т.е да НИ се случи :oh: ...ама пак не е толкова зле де....Нашата Маня веднага е заела бойна позиция :hug: А аз там не искам да се обаждам, че като подпаля....ще хвърчат отровни акзаноиди в комбинация с висок канцерогенен кортизол покрит с токсична арахидонова киселина :gunshot: :laugh:

Ама както и да е :bored1: , приемам съболезнования за жестокия удар който ми бе нанесен .....
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Вто Авг 12, 2014 8:22 am

Тая Радка-пиратка що не оди при "диетолога" да се съветва, ами шари по сайта :laugh4: :laugh4: Постела два дни в седмицата... ами да чете, може да се пости и да си в Зоната. Но нали си има супер консултант... той да й обясни как се пости в Зоната и дали си е сметнала добре мусаката :laugh4: И горката, спряла да сваля килцата... Ами и аз не ги свалям от известно време... :laugh4: дали да не се обадя на "диетолога" :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Вто Авг 12, 2014 1:20 pm

Маня, сакън. :but: Ще вдигнеш кръвното на Пипи. :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tony » Сря Авг 13, 2014 10:50 am

Отивам да видя какво е ядосало Пипи, че клюкарската ми душица не трае да не е в час макар и след месец и половина почивка. :lol:

Мина ли състезанието? Че ако е минало и ще съм супер изтерзана, че го пропуснах, ама ако се организира нещо сега, баш когато най- ми е необходимо за влизане в зоната отново ще съм супер доволна. :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот jade » Сря Авг 13, 2014 8:54 pm

Здравейте!
Не знам дали тука му е мястото...
ако някое ново зоНбЕ има нужда от кухненски кантар,в Кауфланд има промоция до края на седмицата-Сапир 12лв
до колко да точни-нямам идея
Изображение
Аватар
jade
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 08, 2014 10:58 pm
Варна

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tony » Чет Авг 14, 2014 9:59 am

Изобщо не съм доволна от Сапир-а на майка ми. Купи го преди 3 месеца за 22 лв. Не го е ползвала докато не се прибрахме в България и не го извадих аз да го ползвам докато сме при тях. На второто измерване сдаде багажа, въпреки гаранцията. Носихме го на сервиз и го закрепиха за 3 дни, след това отново се развали. Изхвърлих го и ѝ купих друг - мисля, че беше на Филипс за почти същите пари.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот jade » Чет Авг 14, 2014 2:43 pm

Tony написа:Изобщо не съм доволна от Сапир-а на майка ми. Купи го преди 3 месеца за 22 лв. Не го е ползвала докато не се прибрахме в България и не го извадих аз да го ползвам докато сме при тях. На второто измерване сдаде багажа, въпреки гаранцията. Носихме го на сервиз и го закрепиха за 3 дни, след това отново се развали. Изхвърлих го и ѝ купих друг - мисля, че беше на Филипс за почти същите пари.



смятай......... :peace1:
аман от боклуци по тея магазини...
Изображение
Аватар
jade
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 08, 2014 10:58 pm
Варна

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Пет Авг 15, 2014 9:47 am

Днес е Голяма Богородица. На именниците - честито! :rose4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tony » Пет Авг 15, 2014 10:53 am

Честити да се всички именици! Много здраве им желая!
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот ginette » Пет Авг 15, 2014 11:46 am

gogo написа:Днес е Голяма Богородица. На именниците - честито! :rose4:

Както и Деня на Варна ! Честит празник варнеци!И повече да сме в Зоната !
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Tonkata » Пет Авг 15, 2014 1:23 pm

ginette написа:
gogo написа:Днес е Голяма Богородица. На именниците - честито! :rose4:

Както и Деня на Варна ! Честит празник варнеци!И повече да сме в Зоната !

На именяците, на Варненци и на всички празнуващи и почитащи Успение Богородично - Честито ! :potfl:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Karrita » Пет Авг 15, 2014 3:54 pm

ginette написа:
gogo написа:Днес е Голяма Богородица. На именниците - честито! :rose4:

Както и Деня на Варна ! Честит празник варнеци!И повече да сме в Зоната !

А също и празника на Несебър!
Честито на всички! :bigsm40:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Пет Авг 15, 2014 4:08 pm

Karrita написа:
ginette написа:
gogo написа:Днес е Голяма Богородица. На именниците - честито! :rose4:

Както и Деня на Варна ! Честит празник варнеци!И повече да сме в Зоната !

А също и празника на Несебър!
Честито на всички! :bigsm40:


ЧЕСТИТО!
Богодорица да бди над вас и любимите ви хора, над градовете ви и над всички нас! :Boquett: :Boquett:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Пет Авг 15, 2014 6:35 pm

Кари, Гази,

Честит Ви празник. :bigsm40:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Следваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта