Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Пет Мар 03, 2017 2:30 pm

ЧеститТрети март!
Перла, направо ти се възхищавам за този планк.Аз не мога да мръдна от 2 мин. Но днес си направих чудесна разходка 5,5км. Утре съм на СПА, така, че ще поплувам. :)
Иначе откакто съм в Зоната вече 2 месеца не съм имала желание да прегреша. Но на 8 март смятам да си хапна "на око" в ресторант. И да забъркам някой зонов десерт. :)
Хубав ден, момичета!
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Пет Мар 03, 2017 6:31 pm

Честит празник!
Браво на вас с планка. Аз мога само да си мечтая да стигна 2 мин. Най- много 1.20 мин, но не всеки път.
Вчера се по изложих. Бях на гости на майка по обяд и прекалих с питката :stupid: Резултата е болки в корема до вечерта. Другите хранения бяха в Зоната. Мисля, че не трябва да правя повече такава грешка. Мислех, че ще ми се отрази и на килограмите , но за мое щастие съм даже малко надолу :smdance:
Лека вечер!
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Нед Мар 05, 2017 4:16 pm

Здравейте пчелички , как сте / Нещо да не се е случило с Пипи , не се е появявала тези дни :th:
Аз искам да споделя с вас , вчера ходихме до Бургас за рожденния ми ден и имах червен ден - със торта , пица и розе :yess: Прекарах чудесен ден с роднини и приятели , утре кантара ще покаже :laugh1:
И тъй като на 15 Март заминаваме на почивка за 1 седмица , реших от утре за 9 дена да съм на стриктна зелена зона със по-засилени физически ''активити '' :msmile13:
Ще пиша как върви и какъв е резултата преди да замина .

Лека зонова неделя на всички :bouquet:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Нед Мар 05, 2017 8:16 pm

Аз продължавам:
Меню за 06.03.2017г.

6,00 закуска 2БП+1БВ+4БМ
1БПВМ – 2 бр. мъфини от сайта
1БП – 2 белтъка
3БМ – 6бр. лешници и бадеми

10,00 закуска 1БП+1БВ+1БМ
1БП – 48гр. домашно топено сирене / Озонка/
1БВ - 60гр. киви
1БМ – 1/2ч.л. лешников тахан

12,50 обяд 3БП+2БВ+6БМ
3БП – 105гр. печена риба
1БВ- 258гр. спаначена супа
1БВ- 1/4ч.ч. нахут
6БМ – 18бр. ядки

17,30 закуска 1БП+1БВ+1БМ
1БП – 48гр. домашно топено сирене / Озонка/
1БВ - 60гр. киви
1БМ – 1/2ч.л. лешников тахан

20,15 вечеря 2БП+1БВ+4БМ
2БП- 84гр. наденичка пилешка
1БВ- 1/4ч.ч. нахут
4БМ - 12бр. ядки

21,45 късна закуска 1БП+1БВ+1БМ
1БПВМ бонбоните на Кари

ТониЕлис , Тони важно е че си си изкарала чудесно.
Последна промяна Перла на Пон Мар 06, 2017 5:13 am, променена общо 2 пъти
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Нед Мар 05, 2017 10:44 pm

Здравейте!
Всички сме хора и на всеки може да прегреши, просто продължавайте напред !
Перла, искам да те питам за мъфините.Купих си форма,но още не съм правила.Ти кои правиш?
От утре сина ми реши да започне Зоната,но още не е отказал напълно хляба.Можеш ли да ми препоръчаш някоя рецепта за такива мъфини,че не ми се меси хляб.
Хубава вечер!
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Пон Мар 06, 2017 5:11 am


написа:
Здравейте!
Всички сме хора и на всеки може да прегреши, просто продължавайте напред !
Перла, искам да те питам за мъфините.Купих си форма,но още не съм правила.Ти кои правиш?
От утре сина ми реши да започне Зоната,но още не е отказал напълно хляба.Можеш ли да ми препоръчаш някоя рецепта за такива мъфини,че не ми се меси хляб.
Хубава вечер!


kitty-71, правя различни мъфини, но най често тези от сайта с овесени трици II ри вид. За мъфините е важно да се сложат в загрята фурна за да не станат глетави.

И искам да се похваля планка тази сутрин беше 3мин. 02сек. Много съм доволна.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пон Мар 06, 2017 9:43 am

ТониЕлис, честит рожден ден със закъснение! Бъди здрава, щастлива и зонова :)

Перла, 3 минути планк :о :о :о Браво, ще започвам да те гоня, ама не от днес, че съм болна :sad:

Kitty-71, аз мъфините ги правя в правоъгълна силиконова тава и стават много добре. Режа на равни парчета и готово :chef1: Опитите ми с форми за мъфини никога не са успявали, но предполагам, че проблемът е в мен, защото съм "виртуоз" в кухнята :laugh4:

Хубава седмица на всички :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Пон Мар 06, 2017 12:54 pm

Suzi , много благодаря за пожеланието :bouquet:

Перла :о как го правиш този планк 3 мин , браво на теб , сигурно си развила страхотни мускули :msmile4:

Аз бях много доволна тази сутрин от кантара - дори след червената вечеря , пак съм същите кг :yess:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Пон Мар 06, 2017 9:07 pm

Днес извървях 7км 884м и 1,30ч. народни танци
А сега за утре 07.03.2017

6,00 закуска 2БП+1БВ+4БМ
1БПВМ от баничката с тиквичка от сайта
1БП – 60гр. цедено мляко
3БМ – 1ч.л. ½ бадемов тахан

10,00 закуска 1БП+1БВ+1БМ
1БП – 40гр. сирене
1БВ- 100гр. ябълка
1БМ – 3ядки

12,50 обяд 3БП+2БВ+6БМ
3БП – 126гр. пилешка наденица
1БВ- 258гр. спаначена супа
1БВ – ¼ ч.ч. нахут
3БМ – 1ч.л. зехтин
3БМ - 9бр, ядки

17,20 закуска 1БП+1БВ+1БМ
1БП – 60гр. цедено мляко
1БВ – 80гр. морков
1БМ – 3ядки

20,00 вечеря 2БП+1БВ+4БМ
2БП – 4белтъка
1БВ – ¼ ч.ч. нахут
4БМ – 4ореха

22,00 закуска 1БП+11БВ+1БМ
1БПВМ бонбоните на Кари


Планка за първи път успявам да издържа 3мин. Не съм направила кой знае какви мускули, но ще се постегна смятам с този планк, пък и няма да ходя на мисис , все пак скоро ще навърша 56год. Първото нещо което правя сутрин когато стана.И ми харесва и вече втори месец нямам пропуск, а преди един ден правя, три не и все започвах от начало.
Kitty-71, аз пък съм спец на мъфините. Нямам случай да не ми се получат.Но и както ти ги правиш няма лошо.
Хубава вечер пчелички!
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Пон Мар 06, 2017 10:31 pm

Е,вие ме разбихте с този планк.Аз не мога да мръдна от 2минути.Но може би,защото доста тренирам напоследък във фитнеса и после нямам сили.:)
Хубава зонова вечер, момичета!:)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Мар 07, 2017 3:58 am

Хей момиченца кокиченцаааа :grouphug: Тук съм, жива съм и ви чета, ама пусто време, едвам смогвам тия дни...използвам докато ми е дошла музата да работя по сайта, слагам рецепти, пуснахме рубриката "Лично"в сайта , предполагам сте видели, и това изисква адски много време, да се обработи материала, да се направят снимките, да се сложат стрелкички, надписи, да е джиджено както се казва, всички онези малки детайли, които никой не забелязва, но оформят доброто ни позитивно излъчване :)) и + добавих и много нови рецепти, и + ходя на тръстиката и + ходя в залата и в крайна сметка не мога да стигна до вас. :angel: :oh:

Но това не означава, че сега на 15ти няма да докладвате пак. Много сте сладки едни такива бъбривки..топли ми се сърцето, и Перличка каква е прилежна с тия менюта.. :hugs1:

А за планка, помните ли в началото как всички издържахте едвам по минута, сега повечето са на 2 минути, а има и на 3 като мен....Аз като ви писах, че рекорда ми е 3 минути, не ви звучеше реално, нали? Всичко с времето.....ще стигнете и повече от три минути, ако правите като Перличка. Това е много полезно упражнение, което не изисква време и подготовка, ама ви гори резервните гуми по кръста....така, че ако трябва си нагласяте алармата за планк, за да не забравяте.
И поздравления на всички за свалените сантиметри, чета ви Пчелички, спокойно, Биг Пипи Брадър ви наблюдава.


Тези дни ще е така, докато ме държи музата да обновявам сайта, ще пиша малко по рядко, или ще бъда по-кратка...

Хайде целувки на всички ви :bigsm22: и никво мърдане от Зоната, само на 8ми ще е чийтинг дей, да знаете :Hello:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Сря Мар 08, 2017 8:35 pm

Здравейте, мили дами! Честит 8 март! Пожелавам ви много здраве, упоритост и хубави моменти в Зоната и извън нея!
Днешният празник мина чудесно.Празнувахме на обяд, като се опитах да балансирам на око. Хапнах една шопска салата и половин порция Пиле жулиен. Отчупих си и малко/по-малко от 1/4 от пърленката на гаджето ми, което си отчетох като грешка. :( /.Все пак, от 2 месеца, откакто съм в Зоната не съм излизала извън график.От алкохола се въздържах, че въглехидратите щяха да ми дойдат в повечко.Според мен това бяха около 4БПВМ.Ще видим утре какво ще покаже кантара. :)
Хубава вечер! :)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Вто Мар 14, 2017 10:12 pm

Здравейте , момичета :bouquet: ....Пипи , аз ще споделя сега как върви при мен зоната , а утре сутрин ще си дам мерките .
В последните 10 дни кантара не иска да слиза много надолу , движа се между 62,5 и 63,5 - ту нагоре , ту надолу.
Не съм била само в зелената зона , от време на време си хапвам оранжево или малко червено .Не ,че се изкушавам , просто не винаги имам под ръка подходяща храна и замествам . Старая се да не злоупотребявам . Като цяло се чувствам много добре , бодра и свежа , тренирам си както преди и не огладнявам.
Утре заминаваме в Шотландия за седмица на гости на брата на мъжа ми и съм решила да се придържам към зоната максимално. Ще пиша как е минало , като се върна.

До скоро
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Мар 15, 2017 5:01 am

Тони, тия задържания както виждаш се случват при всеки. Аз от както праснах 40 г. и в момента в който изляза за по-дълго от зоната, и почва да ми се лепи по задника :) въпреки моя голям опит със зоната на око...организма ми толкова се бунтува и иска да старее, но аз не се давам :) И така де, и аз задържам, и всеки има такива периоди. Важното е да не се отказвате. Пожелавам ти приятно пътуване и утре ще чакам да видя кой с какво ще се похвали.

Аз момиченца пиша рядко тук, но ви чета, и както казах сега съм се хванала със сайта, и всяка минута след работа и залата ми е ценна, просто не ми стига времето за нищо, а искам да направя толкова много неща.
Хайде лека вечер на всички ви и дано утре да има повече пчелички с доклади :bouquet: :love:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Сря Мар 15, 2017 8:13 am

Добро утро , Пипи . Да , права си за годинките , аз откак минах 50 и ми е трудно да свалям , Благодарение на Зоната успявам и съм много щастлива :smdance: Какво отказване , няма такова нещо :love:

Ето и мерките - на 20 .02 ..........на 15.03.

Кг - 62,100 кг ...........63,200 кг
Талия пъп - 80 см ................83 см
Висока талия - 72 см ................72 см
Ханш - 99 см ................101 см
Бедро - 55 см ...............55 см

Успех на всички и нека Зоната бъде с вас :bouquet:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Сря Мар 15, 2017 2:19 pm

Здравейте, Пчелички!
Продължавам успешно да зонувам.Изцяло в зелената част на теблицата и тук-там нещо малко оранжево /червено цвекло и моркови/. Записах се на най-новият фитнес център в Пловдив - Pulse.Страхотен е, с най-новите уреди, много групови занимания като пилатес, йога... и страхотен СПА център.Договора е за 14 месеца +4 месеца бонус. Имам още три тренировки в стария фитнес и започвам. Нямам търпение! :)
Ето и моите мерки днес:

Килограми -22.02 -73.200, 15.03 - 71.600 /-1.600кг./Остават около 2кг.до целта -69-70кг., което за височината ми от 176см.смятам, че е оптимално./
Талия -22.02 - 83см, 15.03 - 82см./-1см./
Корем -22.02 - 98см. 15.03 - 98см.
Ханш -22.02 - 100см. 15.03 - 99см./-1см./
Въпреки усилените тренировки, обиколката на коремчето не спада. :(
Хубав зонов ден на всички! :)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron